2024. Május 12. - 23:51:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451842 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Február 17. - 08:42:55
Válasz #855
Nem elérhető

Risee


Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

2013. Február 17. - 10:43:46
Válasz #856
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

Hi Risee,

Jó kérdés! Nem, egyáltalán nem javaslom, hogy bárki is a HCG-hez bórsavval készítsen magának bakteriosztatikus vizet. A bórsav nincs jó hatással a tesztoszteronszintre.(rágcsáló kisérletek szerint)
A bakteriosztatikus vízet készítsd ahogy kell, benzil-alkohollal és steril vízzel.



Egyébként a HCG-nek meg kellene maradnia a bakteriosztatikus vízben minimum 1 hónapig, hűtőben.(persze itt valaki már írt ellenkezőt a saját tapasztalatáról...azt hiszem Kalibra)

 d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 17. - 12:21:56
Válasz #857
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 17. - 13:02:16
Válasz #858
Nem elérhető

Risee


Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

Hi Risee,

Jó kérdés! Nem, egyáltalán nem javaslom, hogy bárki is a HCG-hez bórsavval készítsen magának bakteriosztatikus vizet. A bórsav nincs jó hatással a tesztoszteronszintre.(rágcsáló kisérletek szerint)
A bakteriosztatikus vízet készítsd ahogy kell, benzil-alkohollal és steril vízzel.



Egyébként a HCG-nek meg kellene maradnia a bakteriosztatikus vízben minimum 1 hónapig, hűtőben.(persze itt valaki már írt ellenkezőt a saját tapasztalatáról...azt hiszem Kalibra)

 d:)

A Calcium injekcióban lévő minimális bórsav is odavág a tesztószintnek? Az facca :'(


2013. Február 17. - 13:06:01
Válasz #859
Nem elérhető

Risee


Benzil-alkoholt lehet patikában kapni?

Írták már itt sokan, hogy a gyógyszertárban úgy néztek rájuk amikor benz.alkoholt kértek mintha a Marsról jöttek volna ????...

2013. Február 17. - 14:04:16
Válasz #860
Nem elérhető

Maszat


Én próbáltam bac. vizet csinálni, de a benzil alkoholnak tök más a viszkozitása mint a vízé, ezért cseppekbe kiült a tetején. Biztos van ennek 1 módszere, de nekem homemode-ban nem nagyon szuperált.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 17. - 14:21:49
Válasz #861

Mars

Vendég
Idézet
.....
Én max. 500IU HCG-t javasolnék(2 vagy 3 naponta mondjuk 2 hétig), ha valaki nem használt kúra közben egyáltalán HCG-t...(Ha az nem hat, akkor az 5000IU sem fog)



Köszönöm.Rájöttem akkor h elqurtam,mivel nincs bac vizem.Mostmár minden mindegy alapon bekenem 4 naponta  2000iu-t 4x azt lesz ami lesz.Bekeverve saját oldószerében a Pregnyl a 4 napot csak kibírja.Következő kúrába max próbálok valahonnan bac vizet szerezni.Csak azt tudnám mi a francért 5000IU-s kiszerelés van mindenhol?Rohadjanak meg.

Bocsi fáradok.

Hűtőben tartsd mindenképpen.
Úgylesz.Köszönöm mégegyszer a segítséget.Amúgy a DAA ,Ax pct menjen szerintetek az első hcg-től ?

2013. Február 17. - 20:09:55
Válasz #862
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Benzil-alkoholt lehet patikában kapni?

Legjobb ha egyszerűen rendelsz "bacteriostatic water" -t valahonnan az eu-ból(...co.uk mondjuk) és nem kell hülyéskednetek. (ne legyetek már ennyire balfaszok gyerekek...kevergettek-kavargattok mint valami javasasszony...  ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 17. - 20:55:10
Válasz #863
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Február 17. - 21:13:50
Válasz #864
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
akit erdekel viz az irjon privatot

Aztán nehogy autó hűtővizet adagoljááá' ki ittenet...a mókusoknak ;D 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 17. - 21:40:33
Válasz #865
Nem elérhető

draw


Én próbáltam bac. vizet csinálni, de a benzil alkoholnak tök más a viszkozitása mint a vízé, ezért cseppekbe kiült a tetején. Biztos van ennek 1 módszere, de nekem homemode-ban nem nagyon szuperált.

Whatman szűrő amit keresel, gyógyszertárban beszerezhető, nem úgy mint a benzilalkohol.

Nekem van itthon még egy bontatlan 30 ml-es bac  vizem lehet eladom ha érdekel valakit, bár nem szívesen válok meg tőle mert majd nekem is kelleni fog, de egyenlőre csak DHEA-t rágcsálok egy hete. Nem tudom hogy a 100mg DHEA vagy a ló adag omega3 és vitamin/ásványianyag  kombó az oka de egyenlőre nagyon adja a dolog, minden téren.  ;)

2013. Február 18. - 01:29:20
Válasz #866
Nem elérhető

Maszat


Én próbáltam bac. vizet csinálni, de a benzil alkoholnak tök más a viszkozitása mint a vízé, ezért cseppekbe kiült a tetején. Biztos van ennek 1 módszere, de nekem homemode-ban nem nagyon szuperált.

Whatman szűrő amit keresel, gyógyszertárban beszerezhető, nem úgy mint a benzilalkohol.



Na ez király.Nem is tudom,h ki akarta nekem 6 ezerért adni a bac. vizet... Már nem azért, nem vagyok 1 szarrágó, amire kell kiadom a pénzt, de amit meg tudok csinálni 600ft-ból, azért nem adok 10x-es árat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 18. - 11:49:19
Válasz #867
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

Hi Risee,

Jó kérdés! Nem, egyáltalán nem javaslom, hogy bárki is a HCG-hez bórsavval készítsen magának bakteriosztatikus vizet. A bórsav nincs jó hatással a tesztoszteronszintre.(rágcsáló kisérletek szerint)

Egyébként a HCG-nek meg kellene maradnia a bakteriosztatikus vízben minimum 1 hónapig, hűtőben.(persze itt valaki már írt ellenkezőt a saját tapasztalatáról...azt hiszem Kalibra)

 d:)

A Calcium injekcióban lévő minimális bórsav is odavág a tesztószintnek? Az facca :'(



A kisérletben kb. 0,6mg/ml-t és hasonló adagolást használtak stb...(Valójában a heréken okoz sérülést...hosszú lenne leírni és nem lényeges, de a lényeg le lett írva...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 18. - 13:12:56
Válasz #868
Nem elérhető

dbr


Én próbáltam bac. vizet csinálni, de a benzil alkoholnak tök más a viszkozitása mint a vízé, ezért cseppekbe kiült a tetején. Biztos van ennek 1 módszere, de nekem homemode-ban nem nagyon szuperált.

Whatman szűrő amit keresel, gyógyszertárban beszerezhető, nem úgy mint a benzilalkohol.

Nekem van itthon még egy bontatlan 30 ml-es bac  vizem lehet eladom ha érdekel valakit, bár nem szívesen válok meg tőle mert majd nekem is kelleni fog, de egyenlőre csak DHEA-t rágcsálok egy hete. Nem tudom hogy a 100mg DHEA vagy a ló adag omega3 és vitamin/ásványianyag  kombó az oka de egyenlőre nagyon adja a dolog, minden téren.  ;)

Hol szerezted azt a DHEA-t? Nekem is kell de nincsen sehol

2013. Február 18. - 13:19:48
Válasz #869
Nem elérhető

dbr


Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

Hi Risee,

Jó kérdés! Nem, egyáltalán nem javaslom, hogy bárki is a HCG-hez bórsavval készítsen magának bakteriosztatikus vizet. A bórsav nincs jó hatással a tesztoszteronszintre.(rágcsáló kisérletek szerint)
A bakteriosztatikus vízet készítsd ahogy kell, benzil-alkohollal és steril vízzel.



Egyébként a HCG-nek meg kellene maradnia a bakteriosztatikus vízben minimum 1 hónapig, hűtőben.(persze itt valaki már írt ellenkezőt a saját tapasztalatáról...azt hiszem Kalibra)

 d:)

A Calcium injekcióban lévő minimális bórsav is odavág a tesztószintnek? Az facca :'(



 Én pl 3, max 4 hétnél tovább nem tárolnám a HCG. Na de a sima NaCl vizel amivel érkezik a HCG úgy pedig csak 1-2 napig használando ha jól tudom, még a hűtőben is tárolva.