2024. Május 13. - 10:41:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451891 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

2013. Február 18. - 13:20:27
Válasz #870
Nem elérhető

vikker


NaCl-s oldatban mennyi ideig áll el a hcg?

2013. Február 18. - 13:29:19
Válasz #871
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
NaCl-s oldatban mennyi ideig áll el a hcg?

Max. 1-2 nap(vagy kevesebb), nem több.
Az NaCl az oldat minőségét(ozmolaritàsàt, tonikussàgàt) javítja csak...nem az eltarthatósàgàt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 18. - 14:03:08
Válasz #872

Mars

Vendég
NaCl-s oldatban mennyi ideig áll el a hcg?

Max. 1-2 nap(vagy kevesebb), nem több.
Az NaCl az oldat minőségét(ozmolaritàsàt, tonikussàgàt) javítja csak...nem az eltarthatósàgàt.
:o
Eddig mindenhol 5-7 napot írtak.

2013. Február 18. - 16:07:18
Válasz #873
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
NaCl-s oldatban mennyi ideig áll el a hcg?

Max. 1-2 nap(vagy kevesebb), nem több.
Az NaCl az oldat minőségét(ozmolaritàsàt, tonikussàgàt) javítja csak...nem az eltarthatósàgàt.
:o
Eddig mindenhol 5-7 napot írtak.

Hát, elvileg ezeket a készítményeket azonnali beadásra készítik alapvetően, nem pedig hűtőben tárolásra.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 18. - 16:11:06
Válasz #874
Nem elérhető

draw


Én próbáltam bac. vizet csinálni, de a benzil alkoholnak tök más a viszkozitása mint a vízé, ezért cseppekbe kiült a tetején. Biztos van ennek 1 módszere, de nekem homemode-ban nem nagyon szuperált.

Whatman szűrő amit keresel, gyógyszertárban beszerezhető, nem úgy mint a benzilalkohol.

Nekem van itthon még egy bontatlan 30 ml-es bac  vizem lehet eladom ha érdekel valakit, bár nem szívesen válok meg tőle mert majd nekem is kelleni fog, de egyenlőre csak DHEA-t rágcsálok egy hete. Nem tudom hogy a 100mg DHEA vagy a ló adag omega3 és vitamin/ásványianyag  kombó az oka de egyenlőre nagyon adja a dolog, minden téren.  ;)

Hol szerezted azt a DHEA-t? Nekem is kell de nincsen sehol

Most nem akarok itt reklámot csinálni, 56. oldalon az első hozzászólásomban már leírtam.

Amúgy ha nem tetszik az ottani felhozatal akkor csak annyi az ember dolga, hogy a googlebe beüti hogy DHEA meg hogy ORDER.

2013. Február 18. - 16:57:22
Válasz #875

Mars

Vendég
NaCl-s oldatban mennyi ideig áll el a hcg?

Max. 1-2 nap(vagy kevesebb), nem több.
Az NaCl az oldat minőségét(ozmolaritàsàt, tonikussàgàt) javítja csak...nem az eltarthatósàgàt.
:o
Eddig mindenhol 5-7 napot írtak.


Hát, elvileg ezeket a készítményeket azonnali beadásra készítik alapvetően, nem pedig hűtőben tárolásra.

Ez amúgy érdekes,mert régebben egy lightos kúra után szétosztottam 5000IU-t 3 felé beraktam a hűtőbe akkor bőr alá lett beadva has környékére sterilen.Már az első után nem messze has mell környékén érdekes kis ragyák jöttek tőle pár napig.A következő adag ami 5 napot állt hűtőbe utánna is ez volt a helyzet akkor meg csak lehetett benne vmi.

2013. Február 18. - 19:16:34
Válasz #876
Nem elérhető

vikker


szóval ha tuti hcg-t akarsz akkor minden héten vehetsz újat kb..... :-\

2013. Február 18. - 19:33:06
Válasz #877
Nem elérhető

Kamagraking


szóval ha tuti hcg-t akarsz akkor minden héten vehetsz újat kb..... :-\
en inkabb vizet vennek,de te tudod
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Február 18. - 20:10:26
Válasz #878
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
szóval ha tuti hcg-t akarsz akkor minden héten vehetsz újat kb..... :-\

Nem pontosan ez következik abból amit leírtunk.

Bakteriosztatikus vízben(+NaCl) a HCG elméletileg eltartható kb. 1 hónapig probléma nélkül.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 18. - 20:13:32
Válasz #879
Nem elérhető

Maszat


szóval ha tuti hcg-t akarsz akkor minden héten vehetsz újat kb..... :-\

Nem pontosan ez következik abból amit leírtunk.

Bakteriosztatikus vízben(+NaCl) a HCG elméletileg eltartható kb. 1 hónapig probléma nélkül.

Ilyenkor vajon csak az utolsó kommentet olvassák, vagy elfelejtik mi volt 4-5 hozzászólással feljebb?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 18. - 20:30:25
Válasz #880
Nem elérhető

Risee


Efit!
A Calcimusc injekcióban van bórsav, amit fertőtlenítésre, tartósításra alkalmaznak. A bac. vízben lévő benz.alkoholnak szintén a tartósítás a funkciója.
Működhet a Calcimusc ha abban oldanánk fel a HCG-t az eltarthatósági idő növelésében?

Hi Risee,

Jó kérdés! Nem, egyáltalán nem javaslom, hogy bárki is a HCG-hez bórsavval készítsen magának bakteriosztatikus vizet. A bórsav nincs jó hatással a tesztoszteronszintre.(rágcsáló kisérletek szerint)

Egyébként a HCG-nek meg kellene maradnia a bakteriosztatikus vízben minimum 1 hónapig, hűtőben.(persze itt valaki már írt ellenkezőt a saját tapasztalatáról...azt hiszem Kalibra)

 d:)

A Calcium injekcióban lévő minimális bórsav is odavág a tesztószintnek? Az facca :'(



A kisérletben kb. 0,6mg/ml-t és hasonló adagolást használtak stb...(Valójában a heréken okoz sérülést...hosszú lenne leírni és nem lényeges, de a lényeg le lett írva...)
Allergia szezonban a tünetek enyhítésére szoktunk inni 1-1 Calcimuscot ha már nagyon elönti a takony e fejünket :----( a gyerekeim és én is)
Akkor felejtsem el ezt is ha a golyszliknak jót akarok? :-O

2013. Február 18. - 21:47:40
Válasz #881
Nem elérhető

vikker


na gondoltam hogy ebből ez lesz.... :) Maszat,Efit: nem ez következik,viszont ott van az ELMÉLETILEG...tehát semmi garancia nincs rá h 3 hét múlva is ugyanaz a hatóanyag lesz benne mint amikor bekeverem a port..tehát hogyha télleg tuti hcg-t akarunk akkor a legjobb megoldás hogy hetente..ezzel nem azt mondtam hogy igy fogom csinálni,annyira azért nem dobálózok a pénzzel,bak.sztat vizet szerzek patikából... ;)

2013. Február 18. - 21:50:18
Válasz #882
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
na gondoltam hogy ebből ez lesz.... :) Maszat,Efit: nem ez következik,viszont ott van az ELMÉLETILEG...tehát semmi garancia nincs rá h 3 hét múlva is ugyanaz a hatóanyag lesz benne mint amikor bekeverem a port..tehát hogyha télleg tuti hcg-t akarunk akkor a legjobb megoldás hogy hetente..ezzel nem azt mondtam hogy igy fogom csinálni,annyira azért nem dobálózok a pénzzel,bak.sztat vizet szerzek patikából... ;)

No problem ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 18. - 22:16:12
Válasz #883
Nem elérhető

try2bebig



2013. Február 19. - 10:01:48
Válasz #884
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).