2024. Május 13. - 22:22:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451950 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Február 19. - 14:41:56
Válasz #885
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 19. - 16:14:47
Válasz #886
Nem elérhető

try2bebig



2013. Február 20. - 01:29:37
Válasz #887
Nem elérhető

eo2eo


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

2013. Február 20. - 12:16:30
Válasz #888
Nem elérhető

Maszat


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 20. - 13:02:00
Válasz #889
Nem elérhető

mcadam


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?
Olvass vissza pár oldalt... 3. héttől 2-3 naponta 250IU HCG a 15. hétig, aztán PCT (tamoxifen/clomifen). Így elkerülheted a tesztikuláris atrófiát.

2013. Február 20. - 16:51:02
Válasz #890
Nem elérhető

doncicco


Na most akkor kezdjük elölről a vitát :D mintha már egyszer arra a megállapításra jutott a csapat, hogy nem biztos, hogy hatékony sőt nem biztonságos a kúra közbeni hcg  >:D..

2013. Február 20. - 16:56:16
Válasz #891
Nem elérhető

Maszat


Na most akkor kezdjük elölről a vitát :D mintha már egyszer arra a megállapításra jutott a csapat, hogy nem biztos, hogy hatékony sőt nem biztonságos a kúra közbeni hcg  >:D..

uristen, én utálok már ebbe a topicba bejönni. de komolyan  !+"% ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 20. - 17:58:46
Válasz #892
Nem elérhető

Ronaldo


Na most akkor kezdjük elölről a vitát :D mintha már egyszer arra a megállapításra jutott a csapat, hogy nem biztos, hogy hatékony sőt nem biztonságos a kúra közbeni hcg  >:D..

uristen, én utálok már ebbe a topicba bejönni. de komolyan  !+"% ;D

Maszat   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2013. Február 20. - 20:58:00
Válasz #893
Nem elérhető

eo2eo


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre. Most, hogy kezdem magam ebbe jobban beleásni, egyre bizonytalanabb vagyok :D

Kúra alatt milyen hátránya van a tesztikuláris atrófiának ? Ha semmi, akkor mi értelme újra működésbe hozni a  dolgokat még az előtt mielőtt ténylegesen szükség lenne rájuk ?

Találtam valamit, remélem tudtok angolul :P http://www.uk-muscle.co.uk/steroids-associated-drugs-articles/9024-swales-pct-protocol.html

A másik...http://needtobuildmuscle.com/store/cart.php?m=product_detail&p=45&special=&related= Itt ez a cucc, állítólag jó arra, amire a HCG, tehát mondjuk kúra alatt lehetne ezzel helyettesíteni, mintahogy külföldi oldalakon ajánlják is. De ha tényleg működik (kb. 10 különböző oldalon láttam, hogy istenítik, mindd nem lehet reklám), akkor vajon szükség van-e egyáltalán még igazi HCG-re?

2013. Február 20. - 21:14:09
Válasz #894
Nem elérhető

Kamagraking


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre. Most, hogy kezdem magam ebbe jobban beleásni, egyre bizonytalanabb vagyok :D

Kúra alatt milyen hátránya van a tesztikuláris atrófiának ? Ha semmi, akkor mi értelme újra működésbe hozni a  dolgokat még az előtt mielőtt ténylegesen szükség lenne rájuk ?

A másik...http://needtobuildmuscle.com/store/cart.php?m=product_detail&p=45&special=&related= Itt ez a cucc, állítólag jó arra, amire a HCG, tehát mondjuk kúra alatt lehetne ezzel helyettesíteni, mintahogy külföldi oldalakon ajánlják is. De ha tényleg működik (kb. 10 különböző oldalon láttam, hogy istenítik, mindd nem lehet reklám), akkor vajon szükség van-e egyáltalán még igazi HCG-re?
nincs ,mert feltalaltad a spanyol viaszt, te kuzdj csak tribulussal a tesztikularis atrofia ellen amig en hcg-zek...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. Február 20. - 21:22:52
Válasz #895
Nem elérhető

eo2eo


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre. Most, hogy kezdem magam ebbe jobban beleásni, egyre bizonytalanabb vagyok :D

Kúra alatt milyen hátránya van a tesztikuláris atrófiának ? Ha semmi, akkor mi értelme újra működésbe hozni a  dolgokat még az előtt mielőtt ténylegesen szükség lenne rájuk ?

A másik...http://needtobuildmuscle.com/store/cart.php?m=product_detail&p=45&special=&related= Itt ez a cucc, állítólag jó arra, amire a HCG, tehát mondjuk kúra alatt lehetne ezzel helyettesíteni, mintahogy külföldi oldalakon ajánlják is. De ha tényleg működik (kb. 10 különböző oldalon láttam, hogy istenítik, mindd nem lehet reklám), akkor vajon szükség van-e egyáltalán még igazi HCG-re?
nincs ,mert feltalaltad a spanyol viaszt, te kuzdj csak tribulussal a tesztikularis atrofia ellen amig en hcg-zek...

Nem csak az van benne, es volt mar par "bolti" cucc amirol kiderult, hogy tenyleg kepes arra amire aposztrofaljak... de ne aggodj miattam, biztos lehetsz benne, hogy a legjobb megoldast fogom valasztani, te viszont ragjad csak azt egesz nyugodtan amit a szadba adtak ;)

2013. Február 20. - 21:40:24
Válasz #896
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre. Most, hogy kezdem magam ebbe jobban beleásni, egyre bizonytalanabb vagyok :D

Kúra alatt milyen hátránya van a tesztikuláris atrófiának ? Ha semmi, akkor mi értelme újra működésbe hozni a  dolgokat még az előtt mielőtt ténylegesen szükség lenne rájuk ?

Találtam valamit, remélem tudtok angolul :P http://www.uk-muscle.co.uk/steroids-associated-drugs-articles/9024-swales-pct-protocol.html

A másik...http://needtobuildmuscle.com/store/cart.php?m=product_detail&p=45&special=&related= Itt ez a cucc, állítólag jó arra, amire a HCG, tehát mondjuk kúra alatt lehetne ezzel helyettesíteni, mintahogy külföldi oldalakon ajánlják is. De ha tényleg működik (kb. 10 különböző oldalon láttam, hogy istenítik, mindd nem lehet reklám), akkor vajon szükség van-e egyáltalán még igazi HCG-re?

eo...

Ahogy látom, te lehet, hogy tudsz valamennyire angolul, de szinte biztos, hogy alig érted, amit olvasol.

Nagyon is tisztàzva van(régóta), hogy a HCG mely receptorokat érinti, de ha te a receptorok miatt aggódsz a HCG-t tekintve, akkor előbb le kellene tisztàznod, hogy a tesztoszteron és egyéb szteroidok mely receptorokra hatnak negatívan és hol.

Amit pedig belinkeltél termék az ezen a területen a messze a vicc kategóriàba tartozik! Ha ilyen termékeken gondolkozol, akkor neked az itt lévő emberek kioktatàsa helyett inkàbb tanulnod kellene rengeteget erről a területről, emellett el kellene érned egy olyan szintet angolban, hogy ténylegesen értsd is mondjuk az endokrinológiàt és andrológiàt, ha angolul nem is, de legalàbb magyarul.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 20. - 22:23:23
Válasz #897
Nem elérhető

eo2eo


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre. Most, hogy kezdem magam ebbe jobban beleásni, egyre bizonytalanabb vagyok :D

Kúra alatt milyen hátránya van a tesztikuláris atrófiának ? Ha semmi, akkor mi értelme újra működésbe hozni a  dolgokat még az előtt mielőtt ténylegesen szükség lenne rájuk ?

Találtam valamit, remélem tudtok angolul :P http://www.uk-muscle.co.uk/steroids-associated-drugs-articles/9024-swales-pct-protocol.html

A másik...http://needtobuildmuscle.com/store/cart.php?m=product_detail&p=45&special=&related= Itt ez a cucc, állítólag jó arra, amire a HCG, tehát mondjuk kúra alatt lehetne ezzel helyettesíteni, mintahogy külföldi oldalakon ajánlják is. De ha tényleg működik (kb. 10 különböző oldalon láttam, hogy istenítik, mindd nem lehet reklám), akkor vajon szükség van-e egyáltalán még igazi HCG-re?

eo...

Ahogy látom, te lehet, hogy tudsz valamennyire angolul, de szinte biztos, hogy alig érted, amit olvasol.

Nagyon is tisztàzva van(régóta), hogy a HCG mely receptorokat érinti, de ha te a receptorok miatt aggódsz a HCG-t tekintve, akkor előbb le kellene tisztàznod, hogy a tesztoszteron és egyéb szteroidok mely receptorokra hatnak negatívan és hol.

Amit pedig belinkeltél termék az ezen a területen a messze a vicc kategóriàba tartozik! Ha ilyen termékeken gondolkozol, akkor neked az itt lévő emberek kioktatàsa helyett inkàbb tanulnod kellene rengeteget erről a területről, emellett el kellene érned egy olyan szintet angolban, hogy ténylegesen értsd is mondjuk az endokrinológiàt és andrológiàt, ha angolul nem is, de legalàbb magyarul.



Amit te nem tudhattál, hogy a linket később raktam a már kész hozzászólásba... Szóval nincs okod aggódni az angoltudásom miatt. :) Értem én, hogy az ajánlás az, hogy a TRT első hetétől kezdve, kis dózisokban ( sikertelenség esetén a beadás gyakoriságát fokozva ) kell a hCGt alkalmazni.

Ugyanakkor, 7 különböző oldalon ( amerikai, brit, ausztrál.. ) is többen ajánlották azt a terméket ami szerinted teljesen hiteltelen. Akkor úgy gondolod, hogy csak egy ghost-marketing fogás az egész, több ezer kamu felhasználóval ?

Nem a könnyebb utat keresem, sem pedig az olcsóbbat, de valamiért úgy hiszem hogy hálás dolog hagyni a természetes folyamatainkat dolgozni hagyni, mintsem átírni a működésüket egy gyógyszerrel, főleg hosszú időn keresztül.Ezért gondoltam hogy az a szar működik :D  . De ha meg meggyőződöm róla, hogy jobb végig kizárólag hCGt használni, akkor azt fogom én is tenni... Csak azt gondolom, hogy ez egy fórum, ami arra szolgál hogy az érveinket ütköztessük, ne pedig kinyilatkoztassunk, mert az nem igazán visz előre senkit...

És elnézést ha kioktató volt a hangnem.

2013. Február 20. - 22:25:02
Válasz #898

Mars

Vendég
szóval ha tuti hcg-t akarsz akkor minden héten vehetsz újat kb..... :-\

Nem pontosan ez következik abból amit leírtunk.

Bakteriosztatikus vízben(+NaCl) a HCG elméletileg eltartható kb. 1 hónapig probléma nélkül.
Jól értelmezem a zárójeles részt hogy a hcg+a saját oldószere(NaCl-es)+bakteriosztatikus oldatban áll el 30 napot?

2013. Február 20. - 22:27:45
Válasz #899
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
eoeo, aztàn nehogy nekem te is megsértődj, mint más újoncok, mert elsősorban nem sértegetési szándékkel írtam, de vannak itt emberek, akik akár 10-15 év előnnyel rendelkeznek ezen a területen és ezekkel a témàkkal kapcsolatban és elég rosszul hangzik tényleg ha valaki idejön és kezdi a témàt az őskornàl újra, ahelyett, hogy csak elolvasnà mondjuk a topik indítót.(nem biztos, hogy te, de sokan màsok ezt teszik itt...)
... De ahogy làtom, nem sértődtél meg, ez jó jel  ;)

Székrekedésem van mán' megint  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"