2024. Május 12. - 19:13:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451820 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Február 21. - 13:12:16
Válasz #915

Mars

Vendég
"Es mi az a natural teszto fokozo ma a piacon amibe erdemes a PCT idejere beruhazni ? "


Nálam most Ax Pct +napi 3gramm DAA megy+100mg DHEA.Ezekről olvastam jókat.

Nem bízod a véletlenre  8-) Nekem most 100mg dhea + 25mg proviron egyelőre.. 4 napja megy, sokat nem tudok nyilatkozni  :-}
Próbálkozik az ember.

Bár én nem levezetésnek használom, csak kíváncsi vagyok  ;)
Megoszthatnád majd velünk a tapasztalataidat.Amúgy a DHEA-t lehetne ropogtatni folyamatosan két kúra közt?Visszaállna a saját tesztó termelés miközben hosszabb ideig megy a dhea?100mg-ra gondolok naponta.

Rendben.. Ezt nemtom, annyit tudok hogy úgy működik a DHEA hogy a tesztoszteron előanyagaként van jelen a vérben, és a szervezet alakítja át. Illetve nem is egészen, hanem inkább nemi hormon előanyag, tehát a tested azt csinál belőle ami neki kell, akár tesztó, akár ösztró. Ezért is kell a proviron többek közt.. Folyamatosan én nem használnám!
3 hónapra gondoltam,bár nálam most se megy mellé provi.

2013. Február 21. - 13:16:08
Válasz #916
Nem elérhető

God Vazzeg


"Es mi az a natural teszto fokozo ma a piacon amibe erdemes a PCT idejere beruhazni ? "


Nálam most Ax Pct +napi 3gramm DAA megy+100mg DHEA.Ezekről olvastam jókat.

Nem bízod a véletlenre  8-) Nekem most 100mg dhea + 25mg proviron egyelőre.. 4 napja megy, sokat nem tudok nyilatkozni  :-}
Próbálkozik az ember.

Bár én nem levezetésnek használom, csak kíváncsi vagyok  ;)
Megoszthatnád majd velünk a tapasztalataidat.Amúgy a DHEA-t lehetne ropogtatni folyamatosan két kúra közt?Visszaállna a saját tesztó termelés miközben hosszabb ideig megy a dhea?100mg-ra gondolok naponta.

Rendben.. Ezt nemtom, annyit tudok hogy úgy működik a DHEA hogy a tesztoszteron előanyagaként van jelen a vérben, és a szervezet alakítja át. Illetve nem is egészen, hanem inkább nemi hormon előanyag, tehát a tested azt csinál belőle ami neki kell, akár tesztó, akár ösztró. Ezért is kell a proviron többek közt.. Folyamatosan én nem használnám!
3 hónapra gondoltam,bár nálam most se megy mellé provi.

Én raknék mellé a helyedben, szerintem van értelme..

2013. Február 21. - 14:37:56
Válasz #917
Nem elérhető

Rebel


"Es mi az a natural teszto fokozo ma a piacon amibe erdemes a PCT idejere beruhazni ? "


Nálam most Ax Pct +napi 3gramm DAA megy+100mg DHEA.Ezekről olvastam jókat.

Nem bízod a véletlenre  8-) Nekem most 100mg dhea + 25mg proviron egyelőre.. 4 napja megy, sokat nem tudok nyilatkozni  :-}
Próbálkozik az ember.

Bár én nem levezetésnek használom, csak kíváncsi vagyok  ;)
Megoszthatnád majd velünk a tapasztalataidat.Amúgy a DHEA-t lehetne ropogtatni folyamatosan két kúra közt?Visszaállna a saját tesztó termelés miközben hosszabb ideig megy a dhea?100mg-ra gondolok naponta.
Akkor inkább DAA+provi  szerintem.

2013. Február 21. - 14:48:36
Válasz #918
Nem elérhető

Maszat


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre.

A 250es egységeknek pont az a lényege,h ne legyen. Mindjárt más a helyzet a "jól bevált" mega dózisoknál. Sokkal jobb ha a herék mérete normális szinten van tartva, és nincsenek elsorvadva. Már úgy kimondva is jobb, nem?  ;D Hát még ha 1 kúra után azzal kell törődni,h még álljanak helyre, hátha tudnak még 1 kis tesztoszteront is termelni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 21. - 20:28:05
Válasz #919
Nem elérhető

jrk


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre.

A 250es egységeknek pont az a lényege,h ne legyen. Mindjárt más a helyzet a "jól bevált" mega dózisoknál. Sokkal jobb ha a herék mérete normális szinten van tartva, és nincsenek elsorvadva. Már úgy kimondva is jobb, nem?  ;D Hát még ha 1 kúra után azzal kell törődni,h még álljanak helyre, hátha tudnak még 1 kis tesztoszteront is termelni.


Én eleve nem is értettem a kérdést, hogy miért kellene parlagon hagyni a zsákot kúra alatt. A világon semmi ráció nincs ebben.

2013. Február 22. - 07:35:57
Válasz #920
Nem elérhető

eo2eo


15 hetes kúrában mikortól érdemes hCG-t használni ?

A 3. héttől, folyamatosan, vagy mondjuk az utolsó 2-3-4 hétben mintegy felkészítve a heréket az újboli működésre?

Én a 2.-3.héttől nyomnám, 3 naponta 250NE-t. Valamikor ki is hagynék 1-2 hetet vagy hármat. Vagy bizonyos időközönként 1 hetet. Magamnak utánanéznék mikor és,hogy lenne érdemes. Szóval tedd meg Te is magadnak.

Kérdés az, hogy az ilyen kis "formába hozások" nincsenek-e káros hatással valamelyik receptor-rendszerre.

A 250es egységeknek pont az a lényege,h ne legyen. Mindjárt más a helyzet a "jól bevált" mega dózisoknál. Sokkal jobb ha a herék mérete normális szinten van tartva, és nincsenek elsorvadva. Már úgy kimondva is jobb, nem?  ;D Hát még ha 1 kúra után azzal kell törődni,h még álljanak helyre, hátha tudnak még 1 kis tesztoszteront is termelni.


Én eleve nem is értettem a kérdést, hogy miért kellene parlagon hagyni a zsákot kúra alatt. A világon semmi ráció nincs ebben.

A ráció az lett volna, hogy minek piszkálni őket, ha hétről hétre úgyis csak a leállításukon szorgoskodom. Mi értelme, ha úgyis 1-2-3... hCG injekció újra formába hozza őket, akkor, amikor kell - tehát a kúra végeztével.

Azóta kicsit megvilágosodtam...efit holisztikus modelljébe ( ezt a mesterséges Cvitamin példájából kiindulva bátorkodom így jellemezni :) ) már beleillik ez az alkalmazás... ( azaz, hogy ugye a naturál működéshez hozzátartozik a herék teszto termelése, és törekedni kell kúra alatt is ezen állapot megőrzésére)

Mondjuk most ahogy így olvasom a topicot, kezdek kicsit megijedni, mik ezek a brutál stack-ek visszaállításra? :D Én 10 hét test E után 2 hcg injekciotol es 2 level clomidtol teljesen rendbejottem. Csak szerencsem volt ? Vagy arányos a kúra alatt bevitt szupressziv anyagok összmennyiségével ( esetleg a hatekonysagukkal ) a helyreállítás bonyolultsága? Csak mert a heréim azok nekem is eltűntek kb... aztán már az első hCG után szinte úgy éreztem magam, mint kúra előtt.. A clomid visszarúgta a libidom, utána minden olyan volt mint régen.



Ennek függvényében meglepően hat, hogy Ti +2,3 anyagot is használtok... Elég ezt érzésre csinálni, vagy mindig használjuk a több jobb elvet? :D

2013. Február 23. - 13:34:34
Válasz #921
Nem elérhető

doncicco


Egyetértek.Az egészben a hcg "érzékenység" elvesztésének esélye zavar a legjobban a kúra közbeni hcg esetében- és akkor mi lesz kúra után??elég nagy baj :-\..?!erre még senki nem adott hiteles választ ::)

2013. Február 23. - 13:45:59
Válasz #922
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyetértek.Az egészben a hcg "érzékenység" elvesztésének esélye zavar a legjobban a kúra közbeni hcg esetében- és akkor mi lesz kúra után??elég nagy baj :-\..?!erre még senki nem adott hiteles választ ::)

Milyen HCG érzékenység elvesztéséről beszélsz kúra közben??? Semmilyen HCG érzékenység elvesztése nem történik kúra közben a HCG kis dózisú adagolásánál.
(1. Belinkeltem erről egy komplett klinikai tanulmányt basszus. 2 Az érzéketlenséget pont a nagy dózisú HCG okozza, amit kúra után alkalmaznak/tak idióták.) De ezt is megbeszéltük itt már évekkel ezelőtt.

Az a baj, hogy rettentő fárasztóak a kérdéseitek néha, amik abból erednek, hogy néhány embernek egyszerűen csak nem kellene ezzel a területtel foglalkoznia egyáltalán, mert nem neki való ez a terület. Ennyi sajnos.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 21:47:18
Válasz #923
Nem elérhető

Delta88


Tiszteletem!

Elsőként megköszönnöm a rengeteg értékes információt amit itt kaptam.

Eredetileg a kúra közbeni DAA érdekelt volna, de most az olvasottak alapján összegezném az elképzelésem, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Amennyiben kapitális hülyeség lenne, kérem, hogy a moderátor törölje az egészet, mert nem akarok újabb hülyeség lavinát indítani.

A kúra alapja a tren enantát és a boldenon lenne. A tren miatt menne heti 2 szuris vinyó, a kúra második hetétől a végéig. Arról, hogy ebből mi az eredeti meg mi nem, ne vitatkozzunk, úgyis mindenki azt nyomja amit kap.

1-10 hét: 200 mg tren enantát és 400 mg boldenon - ezt felvezetem 200-ról két hét alatt, a trent azt nem.
1-2 és 11-12 hetek: kétnaponta egy testolic -test prop, remélem ezzel nem sértettem meg senkit :) itt is figyelek kicsit a fel\le vezetésnél, tágítom a napokat.
2-12 2 winyó\hét
Ez ugye az alap kúra, ehhez kéne a kármentés.

Úgy gondoltam, hogy heti 2x125 hcg-t nyomnék a propik között, tehát a 3-10 hetekben. Sub, inzulinos tűvel. Bakteriosztatikus vízzel, a cucc egyik felét lefagyasztva.

Ha az eddigi itt összegyűlt tudásból indulunk ki, akkor a kúra közben nem lesznek nagy gondok, viszont a propi ürülése után jönne a nagy visszaesés.  Az utolsó propi után három nappal indulna újra a hcg, napi 100 sub, 2 hétig. Ezt levehetem akár 50-re is, a második héten.

Proviron napi egy szem, a propik alatt (csak a kúra végén). A kúra utáni két hétben 4 szem proviron megy a hcg alá, majd egy hét levezetés. Nolva a hcg első hetében 2, utána még 2 hétig 1. Closty egyáltalán nem lesz. A kúra utáni hcg első napjától napi 3g DAA, egészen a következő kúráig. A négy szem provirontól némi anti katabolikus hatást várok, a kritikus 2 hétben. Tehát összesen 5 hét proviron, 4 hét nolva. A kúra alatt nem akarom teljesen nullára verni az ösztrogént, ott nem lesz ösztrogén gátlás.

Nagyjából ennyi lenne, várom szeretettel a véleményeket.

2013. Február 23. - 22:01:51
Válasz #924
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyáltalán nem is rossz így első ránézésre.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 23:13:07
Válasz #925
Nem elérhető

Delta88


Jobban megvizsgálva az Efit álltal linkelt tanulmányt, kevés a heti 2x125. Ott kétnaponta nyomtak 125, 250 és 500 egységeket. Az lh és fsh placebó esetén is teljesen nulla volt a harmadik hétre, pedig csak 200 tesztó enantát ment az alanyoknak. A 250 és az 500-as csoportnál a szérum tesztó szintek egyértelműen magasabbak voltak, mint a csak enantát és az enantát +125 ui hcg esetén. A 125-ös adagolás gyakorlatilag nullát ért a placebóhoz képest.

Bár a kox adag elég alacsony volt, ebben az esetben a hcg kb 60%-al tudta fokozni a szérum tesztó szintet, a sima 200 enantáthoz képest. Normális adagoknál ennek nem lenne szerepe, de mindenképpen jelentős munkát végez a hcg ebben a formában. Mivel lh és fsh szint amúgy sem lenne, hülyeség lenne kihagyni kúra alatt, egy ilyen viszonylag olcsó anyagot.

Gyakorlatilag a teljes kúra alatt fenntartható, akár az alapnál nagyobb tesztoszteron szint is. A herék kilövése így kezelhető, marad a hipotalamusz. Azonban az amúgy is nulla lh és fsh miatt, nem tudom, hogy a hcg tud e további problémát okozni a hipotalamusznak, az amúgy is szar helyzetben.

A tanulmányból következőleg, a kúra utáni 5-10ezer, vagy még több hcg, olyan mintha tök részegen sétálnál haza, és valaki hátulról fejbeb@szna egy kerítésléccel. Vagy felkelsz vagy nem. Ugyan azt az anyagmennyiséget végig elosztva a kúrában, még az eredményekhez is hozzájárulhat némileg. Kis adagoknál akár jelentősen.

Kiegészítés: az 500 iu nem mutatott dózisfüggő javulást, kb megegyeztek az eredmények a 250-el. A 125 és 250 között viszont kapitális eltérések voltak. A grafikonokat laikus szemmel nézve, kb 300-350 lehet az elméleti maximum ami hat. Azonban a 250 is kielégítő eredményt hozott.

2013. Február 23. - 23:39:21
Válasz #926
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kösz a kitünő összefoglalót!  8-) Végre van pár segítségem  <:-)
Héj, itt feltünt pár nagyon értelmes homo sapiens! Mivel érkezetek, a nemrég becsapódott meteorral?  :D
Great job, thanks!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Február 23. - 23:51:58
Válasz #927
Nem elérhető

Delta88


Az igazság az,hogy az elmúlt hónapokban rendkívül leépültem, a körülmények miatt minden egyes katabolikus jellegű folyamatot sikerült beindítanom a testemben. Főleg a stressz által létrejövőket. Most keresem a "tökéletes kúrát", amit napi 4-5 óra olvasgatás előz meg.

Az eddig leírtakból felmerült bennem a kúra utáni hcg teljes elhagyása. Elég unortodox az ötlet, de ha a kúra során el tudjuk kerülni a heresorvadást, akkor már gyakorlatilag csak a hipotalamuszt kell támogatni. Ebben a hcg ellenséges tevékenységet végez.

Ennek szellemében úgy módoslulhatna a fenti referencia kúra, hogy a hcg a teljes kúra alatt megy, két naponta 250 egység. Mivel elég agresszív a hatása, időnként pihentetném, és esetleg bekerülne még heti 250 test cyp, mert elég horror dolgokat olvastam a tren libidó gyilkosságáról. Bár már nyomtam, és elég jó is volt, akkor 500 cypivel ment, nem tudom, hogy a helyette levő bolde elég lenne, mert azt még soha nem nyomtam.

Gondolkodom a nolva elhagyásán is, bár az még kérdéses. A lehető legjobb körülményeket akarom megteremteni a gyors hipotalamusz regenhez. A zéró tesztó és ösztrogén, egészséges herékkel talán jó alap lehet. Ebben az esetben a proviron és a DAA lenne a fő fegyver. Esetleg még Musclemeds Arimatest. Olyan erős ez a kieg, hogy még az oxi vizesítő hatását is 100%-ban elnyomta. Az oxi biztos jó volt, mert abból az üvegből volt, amivel előtte 2 hét alatt 10 kg-t szedtem fel, napi 1 szemmel. Igaz akkor is visszaesés után voltam.

A hatékony hpta tengely visszaállítás azzal is járhat, hogy hamarabb kezdhetsz új kúrába  :-/-

2013. Február 24. - 00:45:45
Válasz #928
Nem elérhető

Delta88


Na most belementem egy fasza önellentmondásba  ˝=/ Bár ha szüneteltetem a hcg-t azokra az időkre jó lehet a cypi áthidalni.

Tudom, hogy ebben a topikban ez eléggé off téma, és az egész fórumon is eléggé kerültnek tűnik, de mi a helyzet a t3-al? Mivel kb nyárra jön el a vége, nem lenne rossz lekotorni még egy kis zsírt a kúra végén, a sok androgén védelme alatt. Soha nem használtam még, félek is egy kicsit, de 25 mg\nap 2-3 hétig csábítónak tűnik. 1 kg zsírért már bevállalnám.

2013. Február 24. - 09:08:04
Válasz #929
Nem elérhető

Fuji


Na most belementem egy fasza önellentmondásba  ˝=/ Bár ha szüneteltetem a hcg-t azokra az időkre jó lehet a cypi áthidalni.

Tudom, hogy ebben a topikban ez eléggé off téma, és az egész fórumon is eléggé kerültnek tűnik, de mi a helyzet a t3-al? Mivel kb nyárra jön el a vége, nem lenne rossz lekotorni még egy kis zsírt a kúra végén, a sok androgén védelme alatt. Soha nem használtam még, félek is egy kicsit, de 25 mg\nap 2-3 hétig csábítónak tűnik. 1 kg zsírért már bevállalnám.
Hali!
En a t3-al nem igen kiserleteznek,de ez csak a sajat velemenyem.
Rengeteget olvastam a pajzsmirigy mukodeserol,mivel nekem volt tulmukodesem es 3 het alatt ledobtam 12 kilot.Nem nagyon nyulkalnek bele,mert eleg konnyu tonkrebaszni es visszallitani meg nem igazan lehet,csak gyogyszeres kezelessel ami nem 1-2 het.A magas t3 vagy t4 szint a szervezeted atalakitja egy kibaszott kohova,ami olyan gyorsan elegeti a kaloriakat hogy az hihetetlen.
A legszebb az egeszben hogy meg az etvagyad is no es folyamatosan fogysz.
Ez mind szep es jo,de no a pulzusszamod,ami meg nyugalmi allapotban sem csokken,ha alszol akkor sem.Eleg megterhelo a szivnek.
Ha lessz egy kis idom,szerintem irok rolla egy cikket,mert egyre surubben elofordul ez a tema.