2024. Május 12. - 15:49:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451805 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2013. Március 01. - 10:01:05
Válasz #975
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Annyira amennyire csak szívás lehet megdöntetni 1 ampullát. Annyira valóban az  ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 01. - 10:09:39
Válasz #976
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintetek kura után,pihenő időszakba lehet szedni proviront? csak 1-2szemre gondolok. libidóra nagyon jó hatással van,ezért akarnám elsősorban

A libidónak jót tesz, mivel androgén(?), viszont kissé gátolja a HPT-tengely(saját tesztoszterontermelés) helyreállását...
Az Aromasin(Exemestane) - szintén androgén - sokkal jobb anti-aromatáz kúra utánra, viszont megöli kissé a libidót(nem mindenkinél)...A libidóval kapcsolatosan legjobbat nekem mindig a növényi afrodiziákum keverékek tették, (és esetleg egy kis alkohol persze - de ezt csak csendben mondom és nem javaslom hosszú távon megoldásként  ;D )

Egyetértek Maszat véleményével ez ügyben.  :D

(A növényi afrodiziákum alatt nem az avokádókrémet meg ilyesmit értek, hanem olyan kiegészítőket, amik tartalmaznak pl. tonkat ali, ginco biloba, tribulus, zinc, vitex agnus cactus and so fuckin' on...pl Nutrex Vitrix nem egy rossz választás jó dózisban...)   :o

Ha nem titok mennyi az a jó dózis? ::) ;-oo-;

Mint általában növényi kivonatoknál, mindenkinél más a jó dózis. Próbálni kell fél dózisban, egész dózisban, esetleg egy kicsit többel, de semiképpen nem ész nélkül. Van akinek például azért nem működik valami, mert túl sok a javasolt dózis a számára stb...(sok ember azt hiszi, hogy mindent dupla vagy még nagyobb dózisban kell használni, holott sokszor éppen felezni kellene számára az adagot. stb...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 01. - 13:49:43
Válasz #977
Nem elérhető

Maszat


(sok ember azt hiszi, hogy mindent dupla vagy még nagyobb dózisban kell használni, holott sokszor éppen felezni kellene számára az adagot. stb...)

Most 1 világ dőlt bennem össze!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 14:05:59
Válasz #978
Nem elérhető

gabo01


Szerintetek kura után,pihenő időszakba lehet szedni proviront? csak 1-2szemre gondolok. libidóra nagyon jó hatással van,ezért akarnám elsősorban

A libidónak jót tesz, mivel androgén(?), viszont kissé gátolja a HPT-tengely(saját tesztoszterontermelés) helyreállását...
Az Aromasin(Exemestane) - szintén androgén - sokkal jobb anti-aromatáz kúra utánra, viszont megöli kissé a libidót(nem mindenkinél)...A libidóval kapcsolatosan legjobbat nekem mindig a növényi afrodiziákum keverékek tették, (és esetleg egy kis alkohol persze - de ezt csak csendben mondom és nem javaslom hosszú távon megoldásként  ;D )

Egyetértek Maszat véleményével ez ügyben.  :D

(A növényi afrodiziákum alatt nem az avokádókrémet meg ilyesmit értek, hanem olyan kiegészítőket, amik tartalmaznak pl. tonkat ali, ginco biloba, tribulus, zinc, vitex agnus cactus and so fuckin' on...pl Nutrex Vitrix nem egy rossz választás jó dózisban...)   :o

Ha nem titok mennyi az a jó dózis? ::) ;-oo-;

Mint általában növényi kivonatoknál, mindenkinél más a jó dózis. Próbálni kell fél dózisban, egész dózisban, esetleg egy kicsit többel, de semiképpen nem ész nélkül. Van akinek például azért nem működik valami, mert túl sok a javasolt dózis a számára stb...(sok ember azt hiszi, hogy mindent dupla vagy még nagyobb dózisban kell használni, holott sokszor éppen felezni kellene számára az adagot. stb...)

Köszönöm szépen a segítséget! Van ennek egyébként létjogosultsága a levezetésen kívül is? Lehet hatása szermentes időszakban vajon?  ::) ;D

2013. Március 01. - 16:05:39
Válasz #979
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
(sok ember azt hiszi, hogy mindent dupla vagy még nagyobb dózisban kell használni, holott sokszor éppen felezni kellene számára az adagot. stb...)

Most 1 világ dőlt bennem össze!  ;D

nem nem, rosszul értelmezted, csak a növényi kivonatokat kell felezni, a boldenone-t mindig duplázni kell!  ;D Hagy szóljon!  :D  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 01. - 16:07:29
Válasz #980
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

....
Köszönöm szépen a segítséget! Van ennek egyébként létjogosultsága a levezetésen kívül is? Lehet hatása szermentes időszakban vajon?  ::) ;D

Abszolut van!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 01. - 16:28:41
Válasz #981
Nem elérhető

Maszat


(sok ember azt hiszi, hogy mindent dupla vagy még nagyobb dózisban kell használni, holott sokszor éppen felezni kellene számára az adagot. stb...)

Most 1 világ dőlt bennem össze!  ;D

nem nem, rosszul értelmezted, csak a növényi kivonatokat kell felezni, a boldenone-t mindig duplázni kell!  ;D Hagy szóljon!  :D  :-oD

Huhhh!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 01. - 17:00:18
Válasz #982
Nem elérhető

gabo01



....
Köszönöm szépen a segítséget! Van ennek egyébként létjogosultsága a levezetésen kívül is? Lehet hatása szermentes időszakban vajon?  ::) ;D

Abszolut van!  ;)

Akkor lehet kipróbálok egy nagy dobozzal mert ahogy most állnak a dolgok normális kúrára nem lesz pénzem!  ;) ˝=/

2013. Március 08. - 02:12:12
Válasz #983
Nem elérhető

halacska


Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem.Susta boldenon winstrol kúrát tervezek.Igazából csak annyi lenne a kérdésem,h a pct kúra gyógyszeres része után tervezek szedni apct és t bomb2!Kérdésem az lenne,h ezeket mikor kezdjem el szedni és,h mehet együtt vagy egymás után nyomjam?Még egy kérdésem lenne.Nolva xt helyett nincs valami más alternatíva a kúra idejére?

2013. Március 13. - 19:32:30
Válasz #984
Nem elérhető

Patrik085


Szevasztok! Kúra alatt a golyszik rendesen összementek. 3 hét múlva kezdem a levezetést. Magyar gyógyszertári HCG, zitazonium, tribulus, meg Anabolic PCT fog menni. Kellene még valami, hogy a saját hormon termelés helyreálljon? Libidóval nincs gond   =/+' 10 hetes kúrát csináltam. Köszi  :-){
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Március 13. - 19:51:26
Válasz #985
Nem elérhető

Maszat


Szevasztok! Kúra alatt a golyszik rendesen összementek. 3 hét múlva kezdem a levezetést. Magyar gyógyszertári HCG, zitazonium, tribulus, meg Anabolic PCT fog menni. Kellene még valami, hogy a saját hormon termelés helyreálljon? Libidóval nincs gond   =/+' 10 hetes kúrát csináltam. Köszi  :-){

Ennyi megteszi. Az 5000-es egységet szedd szét 500 egységekre, és 3-4 hétig minden 3. nap adjál be egyet.(ha nincs bakteriosztatikus vized, akkor ez teljesen felesleges, mert elvész a hatóanyag egy hét után. Mit lehet ilyenkor csinálni? Hát szétszeded 1000-es egységekre, és beadsz belőle kettőt, 3 naponta, a többit meg kidobod, és bízol benne,h ez elég lesz.) Zitából elég 10mg naponta, nem kell 20 meg 40mg. Felesleges.(max az elején, 5-6 napig nyomnám 20mg-al) A zitát mindenképp folytatnám az uccsó HCG után 8-10napig. Utána meg elkezdeném a PCT-t meg a tribulust. Ennyi, szerintem. Másnak vélemény?


mod

jah, milyen tesztót használtál? Mert nem mind1,h mikor kezded az utolsó szuri után a HCG-t.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 13. - 20:00:26
Válasz #986
Nem elérhető

Patrik085


Szevasztok! Kúra alatt a golyszik rendesen összementek. 3 hét múlva kezdem a levezetést. Magyar gyógyszertári HCG, zitazonium, tribulus, meg Anabolic PCT fog menni. Kellene még valami, hogy a saját hormon termelés helyreálljon? Libidóval nincs gond   =/+' 10 hetes kúrát csináltam. Köszi  :-){

Ennyi megteszi. Az 5000-es egységet szedd szét 500 egységekre, és 3-4 hétig minden 3. nap adjál be egyet.(ha nincs bakteriosztatikus vized, akkor ez teljesen felesleges, mert elvész a hatóanyag egy hét után. Mit lehet ilyenkor csinálni? Hát szétszeded 1000-es egységekre, és beadsz belőle kettőt, 3 naponta, a többit meg kidobod, és bízol benne,h ez elég lesz.) Zitából elég 10mg naponta, nem kell 20 meg 40mg. Felesleges.(max az elején, 5-6 napig nyomnám 20mg-al) A zitát mindenképp folytatnám az uccsó HCG után 8-10napig. Utána meg elkezdeném a PCT-t meg a tribulust. Ennyi, szerintem. Másnak vélemény?


mod

jah, milyen tesztót használtál? Mert nem mind1,h mikor kezded az utolsó szuri után a HCG-t.

Köszi szépen! Sustanon ment a végén, úgyhogy uccsó szuri után a 14. napon menne az első HCG
A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni.

2013. Március 18. - 21:34:46
Válasz #987
Nem elérhető

patent


Sziasztok!Új regisztráló vagyok,de már régóta olvasgatom a fórumot!
Nem vagyok teljesen kezdő!8 éve vagyok rabja ennek a sportnak!
Ez alatt az idő alatt sikerült több mint 50 kilót magamrá pakolni!Most tartok 132 kilónál,olyan 20% os testzsir mellett,igaz majdnem 2m magas vagyok,úgyh fér rám hús rendesen!Áprilisban indítok a diétát,aminek az alapját 14 hét boldenon,12 hét susta,és 10 hét winyo fogja képezni!Az eddigi kuraim után a szokásos, 3*5000 hcg++ clomid kombo ment,közbe meg nolva,mert hajlamos vagyok a csöcsösödésre!Annyi mindent olvastam már,és igazábol abba szeretném kérni a segitsegeteket,hogy sikerüljön egy kicsit komolyabb levezetest csinálnom!Az izom megtartása szempontjából eddig sem volt gond.2 3 kiló szokott lemenni a kúra után,de az erő tök jól meg szokott maradni!Jó lenne egy olyan levezetes aminek a barátnőm se látja kárát!Kúra közben menne a proviron.Az utolsó szuri után indulna a tamoxifen 20 mg,majd rá 10 nap múlva indulna a hcg,4 naponta 1000 egység 3 hétig.Utána meg egy hétig szedtem a tamoxifent!Továbbá az utolsó szuri után kezdenék szedni a.x. Pct-t 8 hétig,aminek a második felébe csatlakozna még egy doboz tbomb!Erre gondoltam nagy vonalakban!Annyi meg,h a libido miatt clomidot kellene e szednem,és ha igen akkor mikor és mennyit!Szerintetek a pct-t,meg a tbombot érdemes egyből a kúra után indítani,vagy varjak vele pár hetet!Valamint még gaspari plasma jetet is fogok használni,mert arról is csupa jót olvastam a kúra utáni pozitív hatásairól!Szerintetek azt mikor lenne érdemes kezdenem?És meg egy utolsó kérdés,igaz ez nem a levezetésre vonatkozik.A winstrolt az utolsó 10 hétben használhatók vagy az elején?Azért gondoltam,h az elején kéne,mert ugye a winyo is libido gyilkos,és talán így sikerülne as sustaval kivedenem ezt az utolsó 6 hétben.
Azért mertem ezeket a kérdéseket feltenni,mert hozzá értő válaszokból mások is okulhatnak!

2013. Március 18. - 23:30:51
Válasz #988
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!Új regisztráló vagyok,de már régóta olvasgatom a fórumot!
Nem vagyok teljesen kezdő!8 éve vagyok rabja ennek a sportnak!
Ez alatt az idő alatt sikerült több mint 50 kilót magamrá pakolni!Most tartok 132 kilónál,olyan 20% os testzsir mellett,igaz majdnem 2m magas vagyok,úgyh fér rám hús rendesen!Áprilisban indítok a diétát,aminek az alapját 14 hét boldenon,12 hét susta,és 10 hét winyo fogja képezni!Az eddigi kuraim után a szokásos, 3*5000 hcg++ clomid kombo ment,közbe meg nolva,mert hajlamos vagyok a csöcsösödésre!Annyi mindent olvastam már,és igazábol abba szeretném kérni a segitsegeteket,hogy sikerüljön egy kicsit komolyabb levezetest csinálnom!Az izom megtartása szempontjából eddig sem volt gond.2 3 kiló szokott lemenni a kúra után,de az erő tök jól meg szokott maradni!Jó lenne egy olyan levezetes aminek a barátnőm se látja kárát!Kúra közben menne a proviron. Az utolsó szuri után indulna a tamoxifen 20 mg,majd rá 10 nap múlva indulna a hcg,4 naponta 1000 egység 3 hétig.Utána meg egy hétig szedtem a tamoxifent!Továbbá az utolsó szuri után kezdenék szedni a.x. Pct-t 8 hétig,aminek a második felébe csatlakozna még egy doboz tbomb!Erre gondoltam nagy vonalakban!Annyi meg,h a libido miatt clomidot kellene e szednem,és ha igen akkor mikor és mennyit!Szerintetek a pct-t,meg a tbombot érdemes egyből a kúra után indítani,vagy varjak vele pár hetet!Valamint még gaspari plasma jetet is fogok használni,mert arról is csupa jót olvastam a kúra utáni pozitív hatásairól!Szerintetek azt mikor lenne érdemes kezdenem?És meg egy utolsó kérdés,igaz ez nem a levezetésre vonatkozik.A winstrolt az utolsó 10 hétben használhatók vagy az elején?Azért gondoltam,h az elején kéne,mert ugye a winyo is libido gyilkos,és talán így sikerülne as sustaval kivedenem ezt az utolsó 6 hétben.
Azért mertem ezeket a kérdéseket feltenni,mert hozzá értő válaszokból mások is okulhatnak!

patent,

Látszik, hogy nem vagy újonc a szakmában!  ;)

Látszik az is, hogy sokat olvastál a témában.
Mint ahogy már leírtuk itt, érdemes az "utókúrát" a kúrában elkezdeni, ami annyit jelent, hogy heti kis adag HCG-t(500NE/hét) nem árt kúra közben is nyomni és így kúra után kis mennyiségű HCG-vel(250NE/3nap 3 max. 4 hétig) SOKKAL könyebben visszanyerhető a saját tesztoszteron termelés.

Míg kúrában jobb lenne egy nem-androgén anti-aromatázgátló(letrozole vagy arimadex nem túl nagy mennyiségben), ellenben utókúrában valószínüleg jobb az androgén anti-aromatáz, mint pl. proviron vagy aromasin(exemestane), inkább ez utóbbi, mint a proviron.

A Nolvadex mehet akár csökkentett 10mg/nap és így nem öli meg a libidót annyira.(vagy mellé fél adagban mehet clomid, amit sokan így használnak együtt a Nolvadexel, szintén az ösztrogén/libidó miatt, de ha használsz egy anti-aromatázt is akkor nem biztos hogy kell Clomid a Nolvadex mellé, ezt neked kell majd tudnod.)
Az utókúra kb. 2. 3. hetétől érdemes elkezdeni a T-bomb-ot vagy Vitrix-et vagy hasonló növényi serkentőket. Szintén érdemes bevenned az utókúrába DHEA-t, ha kapsz valahol. Szintén jó a Gapari Plasma Jet. Természtesen vitaminok sem ártanak utókúrában...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 19. - 09:16:00
Válasz #989
Nem elérhető

patent


Helo efit!
Nagyon örülök,h te válaszoltál a kérdésemre,mert rengeteg irasodat olvastam,és ezek alapján te erősen szakavatottnak tűnsz a témában!A hcg adagolast megolodom kúra közben,csak még bsz. Vizet kell szereznem valahonnan,vagy elég lehet az ha 10 felé osztom a gyári mennyiséget   ,de úgy csak 500as adatokat tudok csinálni!Így arra gondoltam,h heti 500 menne végig a kúra után is heti 1*?Nagyon gáz megoldás ez így?A hcg mehet az első naptól kezdve,vagy majd csak a második hét után kezdjem el,amikor bekapcsolódik a susta? Arimadexet mennyit használjak?És még ennyi,hogy a 10mg nolvát amit emlitettel,azt csak az utóbbi kuraban használjam,vagy mehet végig?És a proviront az pct közben mennyi ideig,milyen mennyiségben adagoljam?
Ne haragudj,h bombazlak a kérdéseimel,de tényleg végre szeretném normálisan csinálni!
Válaszoltál köszönöm,mert végre kezdek megvilágosodni!