2024. Május 12. - 19:50:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451824 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2013. Március 19. - 13:15:40
Válasz #990
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Helo efit!
Nagyon örülök,h te válaszoltál a kérdésemre,mert rengeteg irasodat olvastam,és ezek alapján te erősen szakavatottnak tűnsz a témában!A hcg adagolast megolodom kúra közben,csak még bsz. Vizet kell szereznem valahonnan,vagy elég lehet az ha 10 felé osztom a gyári mennyiséget   ,de úgy csak 500as adatokat tudok csinálni!Így arra gondoltam,h heti 500 menne végig a kúra után is heti 1*?Nagyon gáz megoldás ez így?A hcg mehet az első naptól kezdve,vagy majd csak a második hét után kezdjem el,amikor bekapcsolódik a susta? Arimadexet mennyit használjak?És még ennyi,hogy a 10mg nolvát amit emlitettel,azt csak az utóbbi kuraban használjam,vagy mehet végig?És a proviront az pct közben mennyi ideig,milyen mennyiségben adagoljam?
Ne haragudj,h bombazlak a kérdéseimel,de tényleg végre szeretném normálisan csinálni!
Válaszoltál köszönöm,mert végre kezdek megvilágosodni!

A HCG-nél elég az 500NE/hét is végig, ha máshogy nem.

A HCG mehet a kúra 2. vagy akár csak a 3. hetétől mivel a boldenone viszonylag lassú.
Az Arimidex adagolása általában 0,25mg/nap. Nem lövi le teljesen az ösztrogént de ez a kúra első 4 hetében izomépítés szempontjából jó(az ösztrogén felettébb anabolikus hormon  ;) ) Ha bármi problémát észlelsz ösztrogén szempontjából ezután akkor mindig ott lehet a Nolvadex is a kúrában(10 vagy 20 mg /nap)

A proviron adagolása nem szabadna, hogy több legyen 25mg max. 50mg-nál utókúrában az utókúra kb. 2-4 hetében a HCG mellett, mivel a "hpt tengelyt" szeretnénk éppen visszaállítani és a proviron ez ellen hat, ezért javasolt inkább az Aromasin használata utókúrában számos más ok miatt is.(20-25mg/nap 1-4 héten át utókúrában a HCG mellett; és esetleg egy hétig utána).
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 20. - 10:06:22
Válasz #991
Nem elérhető

doncicco


Helo efit!
Nagyon örülök,h te válaszoltál a kérdésemre,mert rengeteg irasodat olvastam,és ezek alapján te erősen szakavatottnak tűnsz a témában!A hcg adagolast megolodom kúra közben,csak még bsz. Vizet kell szereznem valahonnan,vagy elég lehet az ha 10 felé osztom a gyári mennyiséget   ,de úgy csak 500as adatokat tudok csinálni!Így arra gondoltam,h heti 500 menne végig a kúra után is heti 1*?Nagyon gáz megoldás ez így?A hcg mehet az első naptól kezdve,vagy majd csak a második hét után kezdjem el,amikor bekapcsolódik a susta? Arimadexet mennyit használjak?És még ennyi,hogy a 10mg nolvát amit emlitettel,azt csak az utóbbi kuraban használjam,vagy mehet végig?És a proviront az pct közben mennyi ideig,milyen mennyiségben adagoljam?
Ne haragudj,h bombazlak a kérdéseimel,de tényleg végre szeretném normálisan csinálni!
Válaszoltál köszönöm,mert végre kezdek megvilágosodni!

A HCG-nél elég az 500NE/hét is végig, ha máshogy nem.

A HCG mehet a kúra 2. vagy akár csak a 3. hetétől mivel a boldenone viszonylag lassú.
Az Arimidex adagolása általában 0,25mg/nap. Nem lövi le teljesen az ösztrogént de ez a kúra első 4 hetében izomépítés szempontjából jó(az ösztrogén felettébb anabolikus hormon  ;) ) Ha bármi problémát észlelsz ösztrogén szempontjából ezután akkor mindig ott lehet a Nolvadex is a kúrában(10 vagy 20 mg /nap)

A proviron adagolása nem szabadna, hogy több legyen 25mg max. 50mg-nál utókúrában az utókúra kb. 2-4 hetében a HCG mellett, mivel a "hpt tengelyt" szeretnénk éppen visszaállítani és a proviron ez ellen hat, ezért javasolt inkább az Aromasin használata utókúrában számos más ok miatt is.(20-25mg/nap 1-4 héten át utókúrában a HCG mellett; és esetleg egy hétig utána).


Ebből a kettőből együtt nagy baj lehet 8)

2013. Március 20. - 11:15:04
Válasz #992
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor



Az Arimidex ...

...Nolvadex is a kúrában(10 vagy 20 mg /nap)



Ebből a kettőből együtt nagy baj lehet 8)
Na mi az a nagy baj, ami a kettőből együtt lehet? (birom ezeket a kurva okos hozzászólásokat...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 20. - 22:55:26
Válasz #993
Nem elérhető

Maszat


csak még bsz. Vizet kell szereznem valahonnan,vagy elég lehet az ha 10 felé osztom a gyári mennyiséget   ,de úgy csak 500as adatokat tudok csinálni!

Bakteriosztatikus vízet ne azért szerezzél,h kisebb adagokra tudd szétbontani az ötezres egységet, hanem azért,h amit szétosztasz, az megőrizze a hatóanyag tartalmát. Mert ugye azt ugye tudod,h a saját oldószere, amit adnak a HCG-hez, az még hűtőben se bírja ki 10-12 napnál tovább?!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 21. - 12:16:36
Válasz #994
Nem elérhető

doncicco





Az Arimidex ...

...Nolvadex is a kúrában(10 vagy 20 mg /nap)



Ebből a kettőből együtt nagy baj lehet 8)
Na mi az a nagy baj, ami a kettőből együtt lehet? (birom ezeket a kurva okos hozzászólásokat...)

"..Ne szedje az Arimidex-et
- ha terhes vagy szoptat
- ha túlérzékeny (allergiás) az anasztrozolra vagy az Arimidex bármely összetevőjére, melynek felsorolását a tájékoztató végén találja
- ha súlyos vesebetegsége van
- ha középsúlyos vagy súlyos májbetegsége van
- ha Ön ösztrogén tartalmú gyógyszert szed, például hormonpótló kezelésben részesül (lásd 2. pont - A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek).
- ha Ön tamoxifen tartalmú gyógyszert szed .."

2013. Március 21. - 13:02:45
Válasz #995
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor



Az Arimidex ...

...Nolvadex is a kúrában(10 vagy 20 mg /nap)



Ebből a kettőből együtt nagy baj lehet 8)
Na mi az a nagy baj, ami a kettőből együtt lehet? (birom ezeket a kurva okos hozzászólásokat...)

"..Ne szedje az Arimidex-et
- ha terhes vagy szoptat
- ha túlérzékeny (allergiás) az anasztrozolra vagy az Arimidex bármely összetevőjére, melynek felsorolását a tájékoztató végén találja
- ha súlyos vesebetegsége van
- ha középsúlyos vagy súlyos májbetegsége van
- ha Ön ösztrogén tartalmú gyógyszert szed, például hormonpótló kezelésben részesül (lásd 2. pont - A kezelés ideje alatt szedett egyéb gyógyszerek).
- ha Ön tamoxifen tartalmú gyógyszert szed .."

Főleg, hogy ez a betegtájékoztató, amit ide bemásoltál, női pácienseknek készült, mivel az arimidex alapvetően nőknél emlőrákos megbetegedéseknél használt gyógyszer.
És mivel az arimidex és a tamoxifent együtt a mellrákbetegségek kezelésére használták és egy átfogo tanulmányt készítettek velük, és csak a műtétek utáni mellrák visszatérésében mutatkozott néhány százalék különbség együtt szedés alkalmával. Ezért a figyelmeztetés.

Doncicco, ha nem tudod, miről beszélsz, inkább ne szólj bele egy témába, mert csak faszságokat írsz amivel az itt olvasó embereket félrevezeted. Ráadásul azt se tudod, miről beszélsz.

Mint korábban írtam, néhány embernek jobb ha nem foglalkozik ezzel a témával egyáltalán...

Egy boldenone-t és tesztoszteront használó férfinál, ha megfelelő mennyiségben és időben használja az Arimidex-et és esetleg a Nolvadexet(ha szükséges) akkor semmilyen együtt szedési probléma nem áll fenn.  
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 13:15:36
Válasz #996
Nem elérhető

doncicco


Köszönöm a méltatást, ezzel a primitiv leszólással nem kívánok versenyezni.

A véletlen műve  :D de van egy ismert magyar versenyző aki pont ezért szaladt bele egy gynoba mert a két szóban forgó gyógyszert együtt használta.

2013. Március 21. - 14:02:01
Válasz #997
Nem elérhető

eo2eo


aribarics!

Írtam neked privát üzenetet, olvasd el ! :)

2013. Március 21. - 14:05:00
Válasz #998
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm a méltatást, ezzel a primitiv leszólással nem kívánok versenyezni.

A véletlen műve  :D de van egy ismert magyar versenyző aki pont ezért szaladt bele egy gynoba mert a két szóban forgó gyógyszert együtt használta.

Doncicco,

Szerintem ne menjünk bele abba, hogy ki a primitív. Csak annyit írtam, hogy a faszságokat tartsd meg magadnak ès veled kapcsolatban az a tapasztalatom ebben a tèmàban, hogy ez a tèma nem neked valò, ettöl mèg lehetsz jó ember.

Èn általában pontosan megindoklom, hogy mit mièrt írok egy tèmában.

Mikor megkèrdeztem, hogy mi az a nagy baj amit az arimidex ès a tamoxi együtt okozhat, bemásoltál egy rákbeteg nöknek szóló tájèkoztatót. Ezután most jössz az újabb zseni beírásoddal, hogy van egy ismert magyar versenyzö, aki egy aromatáz-gátló ès egy ösztrogénreceptor blokkoló miatt kapott gyno-t.
Nem a tesztoszteron, nandrolone, hcg stb. kombótol kapott gynot, hanem pont a kèt ösztrogèn blokkolótól...

Jól van Doncicco èrtelek... :D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 14:21:52
Válasz #999
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 21. - 14:23:45
Válasz #1000
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Megvan, kitalálom, a következō az lesz, hogy elvisznek az UFO-k, ha a Nolvadexet ès az Arimidexet együtt szeded... ;D
De fôleg ha valaki hosszútávon együtt szedi... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 21. - 14:25:09
Válasz #1001
Nem elérhető

Maszat


Most ezt nem értem. A progeszteron okozhat gynecomastiát?? Eddig Én úgy tudtam,h igen, erre most olyanokat olvasok,h a progeszteron 1 nagyon erős 5-alfa reduktáz enzim blokkoló, és segít elkerülni a gynecomastiát. Zátonyra futottam Efit, segíccs!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 21. - 14:26:32
Válasz #1002
Nem elérhető

Maszat


"Mivel a progeszteron egy igen hatékony 5-alfa reduktáz gátló (az 5-alfa reduktáz az az enzim, mely a tesztoszteront DHT-vá alakítja), a korral járó progeszteron szint csökkenés hozzájárul ahhoz, hogy egyre több tesztoszteron tud DHT-vá alakulni."

'Az egyértelmű és félreérthetetlen jele a férfiakban kialakuló ösztrogén dominanciának, a kóros mell növekedés, azaz a gynecomastia. Ha ezt tapasztaljuk, egyértelműen alacsony a férfi progeszteron és tesztoszteron szintje és ennek köszönhetően képes kívülről bejutni és teret hódítani a xeno-ösztrogén (ösztrogént mimikáló vegyületek)."
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 21. - 14:30:37
Válasz #1003
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A gyno egy teljesen külön topikot èrdemlõ tèma.

A progeszteront mint katalizátort tarják szàmon a gynonál ès nem mint okot. Az okot elsõsorban mindig az ösztrogènre vezetik vissza.

Majd kèsōbb, kicsit több idõm lesz, rátèrhetünk.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Március 23. - 18:43:11
Válasz #1004
Nem elérhető

aribarics


Sajnos a  gyno mütétem előtt, még a tribulus+ testopump is csomó növekedést okozott, szóval ezért vagyok ilyen aggodó...
Maradt még tavalyról egy üveg 10ml es thaiger pharmas  100mg os masteronom is, olvastam hogy erős anti ösztrogén, és meggátolja az aromatizációt,  esetleg ha ebből 100-200mg/hét mennyiségben beillesztem elhagyható mind a proviron, mind a tamoxi és hcg(annélkül hogy komolyabb hajhullást eredményezne)?

ez a 3 szer együtt testo nélkül nem billenti ki az egyensúly(túl sok androgén)t?

bocsi a kérdésért de a gyno ota kicsit paranoiás lettem :-/]