2024. Május 12. - 22:37:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451835 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2013. Március 30. - 14:20:01
Válasz #1005
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
Ha kúra közben nem ment a HCG milyen protokoll szerint nyomjam kúra végén? 8 hetes propi + tren volt. Számoljak a nap*40iU dózissal vagy jó lesz így is a 2 hétig másnaponta 250-500 iU?

2013. Március 30. - 14:42:31
Válasz #1006
Nem elérhető

Maszat


Ma arra keltem,h iszonyatosan viszket a bal mellem, és a szokásosnál jóval érzékenyebb. 4 hónapja üres vagyok... szerintem idén télen kivetetem, mert már kurvára zavar a gyno
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 30. - 15:08:00
Válasz #1007
Nem elérhető

eo2eo


Ma arra keltem,h iszonyatosan viszket a bal mellem, és a szokásosnál jóval érzékenyebb. 4 hónapja üres vagyok... szerintem idén télen kivetetem, mert már kurvára zavar a gyno


Azert nem nyaron hogy egy kura meg beferjen ? :D

Ne felejts el aromataz gatlot hasznalni, szerintem neked talaltak ki.

2013. Március 30. - 15:20:27
Válasz #1008
Nem elérhető

Maszat


Nem majd szétvágott csöcsökkel járok strandra.  ;D  Minden egyes kúrámnál használtam aromatázgátlót! Sajnos volt olyan,h iránit vettem, és nem használt, de akkor már volt gynom. Amit egyébként kúra után 1 évvel szereztem, amikor is üres voltam. Ezért is várom annyira Efit cikkét.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 31. - 11:55:06
Válasz #1009
Nem elérhető

kemi


Nem majd szétvágott csöcsökkel járok strandra.  ;D  Minden egyes kúrámnál használtam aromatázgátlót! Sajnos volt olyan,h iránit vettem, és nem használt, de akkor már volt gynom. Amit egyébként kúra után 1 évvel szereztem, amikor is üres voltam. Ezért is várom annyira Efit cikkét.

de hisz neked minden használt :D (így vagy úgy?! :D)

offtopic:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/521601_497414166990112_235949454_n.jpg

BB hivatalos fbje osztotta meg, kérdés: natural?

szerintem nem, szerintetek?

2013. Március 31. - 22:09:18
Válasz #1010
Nem elérhető

Rebel


Nem majd szétvágott csöcsökkel járok strandra.  ;D  Minden egyes kúrámnál használtam aromatázgátlót! Sajnos volt olyan,h iránit vettem, és nem használt, de akkor már volt gynom. Amit egyébként kúra után 1 évvel szereztem, amikor is üres voltam. Ezért is várom annyira Efit cikkét.

de hisz neked minden használt :D (így vagy úgy?! :D)

offtopic:

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/521601_497414166990112_235949454_n.jpg

BB hivatalos fbje osztotta meg, kérdés: natural?

szerintem nem, szerintetek?
Balról jobbra: napó,stana,treni  ;D
Bár simán lehetne naturál is.
Azt hittem kemi Te vagy!

2013. Március 31. - 22:51:31
Válasz #1011
Nem elérhető

kemi


Nem majd szétvágott csöcsökkel járok strandra.  ;D  Minden egyes kúrámnál használtam aromatázgátlót! Sajnos volt olyan,h iránit vettem, és nem használt, de akkor már volt gynom. Amit egyébként kúra után 1 évvel szereztem, amikor is üres voltam. Ezért is várom annyira Efit cikkét.

de hisz neked minden használt :D (így vagy úgy?! :D)

offtopic:

:D aj, nem ebbe a topicba akartam, tudtam, h elbasztam :D
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/521601_497414166990112_235949454_n.jpg

BB hivatalos fbje osztotta meg, kérdés: natural?

szerintem nem, szerintetek?
Balról jobbra: napó,stana,treni  ;D
Bár simán lehetne naturál is.
Azt hittem kemi Te vagy!

2013. Április 01. - 08:19:13
Válasz #1012
Nem elérhető

Maszat



de hisz neked minden használt :D (így vagy úgy?! :D)



Igen, nekem minden kúrám hatott. Ellentétbe veled.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 03. - 09:36:33
Válasz #1013
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A fele kész a gyno cikkemnek, de még idő mire befejezem, mivel elég szerteágazó a téma. A nehéz ebben az, hogy hogyan egyszerüsítsd le a témát úgy, hogy sokan könnyedén megértsék és hogy inkább csak a lényeg maradjon a cikkben... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 03. - 13:05:58
Válasz #1014
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 05. - 09:06:57
Válasz #1015
Nem elérhető

Wade


Sziasztok!
Annyira nem találtam csak választ lehet én vok a vak ;D h mikor adjam be az első 250NE hcg-t egy stana propi kúra után?

2013. Április 07. - 16:21:16
Válasz #1016
Nem elérhető

nubret21



HCG Complete 220 ml ampulla  3 pipettányival kel szájba csepegtetni belole, szerintettek ez használ anyit mint mondjuk egy t-bomb vagy hasonlo kiegészitő?

2013. Április 08. - 00:05:01
Válasz #1017
Nem elérhető

nubret21


depo kúra utso szúrija után egybol menjen a clomid vagy várjak 2 hetet?

2013. Április 08. - 08:46:17
Válasz #1018
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

HCG Complete 220 ml ampulla  3 pipettányival kel szájba csepegtetni belole, szerintettek ez használ anyit mint mondjuk egy t-bomb vagy hasonlo kiegészitő?

Minden, ami LG science, szerintem felejts el...A T-bomb más...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 08. - 08:48:14
Válasz #1019
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
depo kúra utso szúrija után egybol menjen a clomid vagy várjak 2 hetet?

Ne várjál. Ha eddig nem szedted, akkor kezd el...(my gosh)  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"