2024. Május 13. - 10:30:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451890 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2013. Június 18. - 07:58:32
Válasz #1050
Nem elérhető

kalibra


Nem gondolom, h a témát átolvasva erre kellett volna jutnod...
Kiegek közül többünknél működött az Arimatest, DAA, DHEA, régi PCT, T-bomb2.

2013. Június 18. - 09:45:00
Válasz #1051
Nem elérhető

sarti


Sajnos nem igazán van időm (meló egész nap, de átmegyek rajta még egyszer. Elég sok benne a szemét, ami bezavar. Egyébként ezt ajánlották egy másik fórumon:
4*5000 ui hcg 5 naponta, 30 napig napi 2 zita, mellé végig napi két proviron.  Ez a levezetés van elég sok helyen, itt minden az ellenkezője .
A legális kiegeket köszi!

2013. Június 18. - 09:49:29
Válasz #1052
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem gondolom, h a témát átolvasva erre kellett volna jutnod...

Szerintem is jobb lenne ismèt tèmát nyitni a funkcionàlis analfabètizmusròl.  ;D
Különben ismètelgethetjük saját magunkat 2 oldalankènt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 18. - 13:28:45
Válasz #1053
Nem elérhető

ninja14


Melyik a jobb a szimpla DHEA vagy a 7-keto DHEA? THX  ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Június 18. - 13:32:35
Válasz #1054
Nem elérhető

hopika


Melyik a jobb a szimpla DHEA vagy a 7-keto DHEA? THX  ;-oo-;
DHEA...de csak azért,mert van eladó nekem...(amúgy meg tényleg)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Június 18. - 17:24:46
Válasz #1055
Nem elérhető

Triszo


Melyik a jobb a szimpla DHEA vagy a 7-keto DHEA? THX  ;-oo-;teljesen máshogy hat, a 7-keto szimplán  zsírégető, a Dhea tömegeleshez is hasznos.

2013. Június 18. - 18:52:37
Válasz #1056
Nem elérhető

kalibra


Sajnos nem igazán van időm (meló egész nap, de átmegyek rajta még egyszer. Elég sok benne a szemét, ami bezavar. Egyébként ezt ajánlották egy másik fórumon:
4*5000 ui hcg 5 naponta, 30 napig napi 2 zita, mellé végig napi két proviron.  Ez a levezetés van elég sok helyen, itt minden az ellenkezője .
A legális kiegeket köszi!

Tudom, melyik fórumra gondolsz, én is olvasgatom, de csak szórakozás képen. Különbséget kell tenni a szájhagyomány útján, boldog-boldogtalan által terjesztett beböfögések és az orvosi kutatásokon, a gyógyszerek és a szervezet működési folyamatainak megértésén alapuló valós tudomány között. Ha te ezt nem látod át,  inkább ne használj ilyen szereket szerintem.

2013. Június 18. - 21:09:18
Válasz #1057
Nem elérhető

sarti


Nem hiszem, hogy analfabéta lennék, nem gondolom magam hülye embernek. A gond az, hogy 2 éve olvasok a témával kapcsolatban, ezek után pedig belevágtam egy kúrába, gondolva értem a dolgokat. Előtte ilyen levezetéseket ajánlottak: 4*5000 ui hcg, 5 naponta, 30 napig napi 2 zita, 2 provi, majd tesztófokozó. Ezek után ráakadok egy fórumra, ami mindennek az ellenkezőjét írja. A gond, hogy meló után, este 10kor álltam neki végigolvasni, a fórum pedig tele van szeméttel (néhány tag, amit  elszórakozott), így elég zavaró. Most nekiállok átolvasni rendesen, főleg a lényeget.

2013. Június 18. - 21:09:18
Válasz #1058
Nem elérhető

sarti


Nem az átlátással van gond, csak nehéz egy este alatt megérteni egy olyan dolgot, amiről teljesen mást hallottál. Nekiálltam újraolvasni, most, hogy normálisan megyek végig a dolgokon, már kezdem érteni. Nagyon durva hogy az emberek 95%-a teljesen mást csinál, és mond!

2013. Június 18. - 21:10:50
Válasz #1059
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem hiszem, hogy analfabéta lennék, nem gondolom magam hülye embernek. A gond az, hogy 2 éve olvasok a témával kapcsolatban, ezek után pedig belevágtam egy kúrába, gondolva értem a dolgokat. Előtte ilyen levezetéseket ajánlottak: 4*5000 ui hcg, 5 naponta, 30 napig napi 2 zita, 2 provi, majd tesztófokozó. Ezek után ráakadok egy fórumra, ami mindennek az ellenkezőjét írja. A gond, hogy meló után, este 10kor álltam neki végigolvasni, a fórum pedig tele van szeméttel (néhány tag, amit  elszórakozott), így elég zavaró. Most nekiállok átolvasni rendesen, főleg a lényeget.


Nem probléma. Csak próbáld elolvasni és valamennyire megérteni csak az utolsó 10 oldalt ebben a topikban...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Június 18. - 21:15:40
Válasz #1060
Nem elérhető

Maszat


Én is szívtam régebben félreinformáltság miatt...pedig rászántam az időt az olvasásra. Ha hülye dolgokat olvasol, olyan emberektől, akik a fórum moderátorai, és "szakértői" (köszi Jokerface) akkor baszhatod. Azt hiszed,h azért válaszolgat az oldal nevében, mert ért hozzá. Spiro mint antikatabolikus szer, levezetés provironnal stb stb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 18. - 21:52:06
Válasz #1061
Nem elérhető

Gabe


Én is szívtam régebben félreinformáltság miatt...pedig rászántam az időt az olvasásra. Ha hülye dolgokat olvasol, olyan emberektől, akik a fórum moderátorai, és "szakértői" (köszi Jokerface) akkor baszhatod. Azt hiszed,h azért válaszolgat az oldal nevében, mert ért hozzá. Spiro mint antikatabolikus szer, levezetés provironnal stb stb.
Szóval tévedésből lettél ilyen definiált. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 19. - 18:00:00
Válasz #1062
Nem elérhető

sarti


Most, hogy itt olvasom a fórumot, kezdek rájönni milyen káosz van itt. Nekem a 3*5000 hcg-t ajánlotta versenyző srác is, akiről azt hinné az ember a legjobban ért hozzá, ezek szerint mégsem.

2013. Június 21. - 09:48:22
Válasz #1063
Nem elérhető

sarti


DHEA-t nem tud esetleg valaki? Ha igen, írjon egy privit. Köszi

2013. Június 21. - 12:26:01
Válasz #1064
Nem elérhető

sarti


Ezeket a cuccokat esetleg szokta valaki használni kúra után: ATD 90, METHEDROL 90, 6-Bromo 90? Ha igen, mik a tapasztalatok?