2024. Május 12. - 21:34:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451829 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Augusztus 21. - 20:13:48
Válasz #1095
Nem elérhető

sarti



2013. Augusztus 21. - 20:27:41
Válasz #1096
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Itt utókúra kiegészít?kr?l beszélünk. A DAA és a DHEA is mint utókúra kiegészít? jött be a táplálék-kiegészít? képbe eredetileg. Melyek akkor használatosak, mikor a páciens saját tesztoszteron termelése a béka segge alatt van...Mindkét kiegészít? hatásos ilyen esetben!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Augusztus 21. - 20:30:24
Válasz #1097
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Augusztus 21. - 20:36:32
Válasz #1098
Nem elérhető

Maszat


Itt utókúra kiegészít?kr?l beszélünk. A DAA és a DHEA is mint utókúra kiegészít? jött be a táplálék-kiegészít? képbe eredetileg. Melyek akkor használatosak, mikor a páciens saját tesztoszteron termelése a béka segge alatt van...Mindkét kiegészít? hatásos ilyen esetben!


Csak ezt elfelejtették a marketing dumájuk között megemlíteni. Sehol nem írnak utókúráról, csak százalékokról, herékr?l és hipotalamuszról.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 22. - 10:11:28
Válasz #1099
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Itt utókúra kiegészít?kr?l beszélünk. A DAA és a DHEA is mint utókúra kiegészít? jött be a táplálék-kiegészít? képbe eredetileg. Melyek akkor használatosak, mikor a páciens saját tesztoszteron termelése a béka segge alatt van...Mindkét kiegészít? hatásos ilyen esetben!


Csak ezt elfelejtették a marketing dumájuk között megemlíteni. Sehol nem írnak utókúráról, csak százalékokról, herékr?l és hipotalamuszról.  ;D

Ez is abszolut igaz! :)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Augusztus 22. - 19:02:32
Válasz #1100
Nem elérhető

hopika


Efit,vagy Csiki Pisti kidobja,ha illegális cselekedet:nekem van 2-3 doboz felesleges ....(mod) még(100szem/100mg).
Privátban szólj,ha érdekel.
 :-!!!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Augusztus 22. - 20:08:00
Válasz #1101
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Efit,vagy Csiki Pisti kidobja,ha illegális cselekedet:nekem van ...mod(100szem/100mg).
Privátban szólj,ha érdekel.
 :-!!!
Áruljad nyugodtan, én nem szólok bele, ez 100%-ban Efit dönti el.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 24. - 20:36:00
Válasz #1102
Nem elérhető

God Vazzeg


A dhea m?ködik, én 100mg-ot már nagyon érzek bel?le. Zsíros b?r, álló farok, tele energiával az ember.. De én vén fax is vagyok mondjuk  !+"%

2013. Augusztus 25. - 09:27:05
Válasz #1103
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A dhea m?ködik, én 100mg-ot már nagyon érzek bel?le. Zsíros b?r, álló farok, tele energiával az ember.. De én vén fax is vagyok mondjuk  !+"%
Mindegyik kijelentéseddel egyetértek  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 25. - 09:57:44
Válasz #1104
Nem elérhető

God Vazzeg


A dhea m?ködik, én 100mg-ot már nagyon érzek bel?le. Zsíros b?r, álló farok, tele energiával az ember.. De én vén fax is vagyok mondjuk  !+"%
Mindegyik kijelentéseddel egyetértek  ;D ;D.

A jó bor is a korral nemesedik  o:)  ;D

2013. Augusztus 25. - 14:40:35
Válasz #1105
Nem elérhető

bbuffy


A dhea m?ködik, én 100mg-ot már nagyon érzek bel?le. Zsíros b?r, álló farok, tele energiával az ember.. De én vén fax is vagyok mondjuk  !+"%
Mindegyik kijelentéseddel egyetértek  ;D ;D.

A jó bor is a korral nemesedik  o:)  ;D
Tény. :)

Mehet a DHEA foyamatosan? V néha pihi?

2013. Augusztus 25. - 14:41:11
Válasz #1106
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A dhea m?ködik, én 100mg-ot már nagyon érzek bel?le. Zsíros b?r, álló farok, tele energiával az ember.. De én vén fax is vagyok mondjuk  !+"%
Mindegyik kijelentéseddel egyetértek  ;D ;D.

A jó bor is a korral nemesedik  o:)  ;D
;-oo-; Akkor a két vén szarra ( mármint rám is  :D ).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 25. - 17:10:31
Válasz #1107
Nem elérhető

Gabe


mindenki annyi, amennyinek érzi magát, én jelenleg jobb formában, er?nlétben vagyok,mint 10 éve...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 25. - 17:18:05
Válasz #1108
Nem elérhető

eo2eo


mindenki annyi, amennyinek érzi magát, én jelenleg jobb formában, er?nlétben vagyok,mint 10 éve...

ugye ugye, a kox csodakra kepes...:D

( tudom, hogy te nem tolod, csak vicceltem . :) )

2013. Augusztus 26. - 11:01:53
Válasz #1109
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
mindenki annyi, amennyinek érzi magát, én jelenleg jobb formában, er?nlétben vagyok,mint 10 éve...
Na jó én is, de a számok attól még pörögnek  :'(  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).