2024. Május 13. - 07:55:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451879 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2013. Szeptember 06. - 13:34:45
Válasz #1125
Nem elérhető

Milo


8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
Riceman

2013. Szeptember 06. - 15:56:06
Válasz #1126
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 07. - 00:07:39
Válasz #1127
Nem elérhető

dred


8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).

Azért növi használat előtt szoktak csináltatni egy teljes körű onkológiai kivizsgálást...
Mert ha csak egy rákos sejted is van a szervezetedben, akkor bizony hamarosan leteszed a vasat...

2013. Szeptember 07. - 11:55:15
Válasz #1128
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
8-at használ a kínaiból. 1hete használja és már észrevehetően nőtt neki pár anyajegy. gondoltam hogy van ilyen mellékhatása.csak vhogy ilyen tapasztalatról még senki sem számolt be
8-at már a kínaiból is észre lehet venni  :).

Azért növi használat előtt szoktak csináltatni egy teljes körű onkológiai kivizsgálást...
Mert ha csak egy rákos sejted is van a szervezetedben, akkor bizony hamarosan leteszed a vasat...
Szoktak csináltatni, de csak nagyon kevesen, szerintem a növekedési hormont használók kb. 1%-a....talán.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 10. - 21:33:38
Válasz #1129
Nem elérhető

Maszat


Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 11. - 20:45:52
Válasz #1130
Nem elérhető

cpggyurma


Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.


Az jó akkor kúra után nyomhatok a 25mgos-ból 8at :) egyébként mehet a hcgvel es a zitával együtt vagy utána? Egyébként vele együtt tervezem de ha ugy is ez téma akkor kíváncsi vagyok a véleményetekre

2013. Szeptember 12. - 19:29:28
Válasz #1131
Nem elérhető

Maszat


Ma elmentem a laboreredményeimért, amit még kúra után egy héttel csináltattam. Felhívtam a dokit, azt mondta egész jó, ezért nem siettem el. Hát még arra is gondoltam,h elcserélték a fiolákat, olyan jó lett  ;D Még a bilirubinom is totál középérték, pedig velem született bilirubin szint emelkedésem van. Igaz csak 1 picivel szokott a referencia érték felett lenni.

A kúra alatt szedett 5-10 mg tamoxifennek köszönhetően teljesen jó az ldl koleszterinem, és a hdl is. (pedig napi 60mg stanozolol ment a végén 3 hétig, az el szokta tolni). Sőt, a triglicerid szintem fele az alsó határértéknek. 0.37  (alsó érték 0.7)

A vörösvérsejtek és ebből adódóan a hematoktrit szint kicsivel a referencia tartomány felett, de ez a tesztoszteron-boldenon mellékhatása, mint tudjuk fokozzák a csontvelőkben a termelést. Húgysav szint alacsony.

Ezt most csak azért osztottam meg, mert ebből is látható,h ésszerűen felépített kúrák esetében minimalizálni lehet a mellékhatásokat. Pedig a kúrám nem volt valami rövid, 12hét simán volt, és ment volna még 2ig, csak beparáztam mert ficánkolt a vesém (ami a mai ultrahangon kiderült,h teljesen egészséges). Senkit nem akarok bátorítani, főleg,h törvénytelen, de ha valaki bűnözni akar, akkor legalább a saját maga érdekében építse fel a kúrát ésszerű anyagokból, ésszerű adagokkal, és ésszerű kiegészítőkkel. A tamoxifen ugyan olyan áldásos a koleszterinre, mint a receptor blokkolásra. Nem egy utolsó szempont.

Egyébként az elején-methandrostenolon, 350es teszto, boldenon, végén stana és propi ment.


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 12. - 19:35:12
Válasz #1132
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 13. - 09:03:00
Válasz #1133
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Több mint 1 hete megy napi 1x 100mg DHEA. (azért így, mert 100mg-os) Hamarosan megemelem 200mg-ra mert SEMMIT nem érzek. Soha nem vártam egy kiegészít?t?l,h 8-9 nap alatt megváltsa a világot, de azért egy elég androgén hiányos állapotban 3-4 nap után szoktam érezni a tesztoszteron szint növel?k hatását a libidón. Most semmi. Kíváncsi leszek 200nál fog-e változni valami.
Én írtam,hogy 200-al szedtem.

Hát kellett neki majdnem 3 hét, meg 200ra is fel kellett emelnem már egy hete, de megérkezett. Sokkal jobb libidó (egyáltalán,h van  ;D ), jobb közérzet! Megjelent pár pattanás az arcomon, halántékomon, felkaromon, és az alsó hátamon, nálam ezek exogén tesztoszterontól szoktak kijönni. Kicsit zsírosabb a bőröm, és az arcszőrzetem is hamarabb nő.

Erőszintet nem tudom felmérni reálisan, mert sok volt a kihagyás, és valószínűleg ínhüvely gyulladásom van, ezért csak pár gyakorlatot tudtam csinálni amitől kevésbé fájt. Azt nem tudom,h a sok kihagyás miatti ellaposodás miatt, vagy a DHEA miatt, de olyan szinten bedurrantam,h csak pislogtam. Az alap állapothoz képest drámai volt a különbség.
Én ezt a 6-Bromo-tól vettem észre, többször kell borotválkoznom, az első héten kifejezetten feszült voltam (utána csökkent, most már sokkal jobb a hangulatom), libidó teljesen jó lett, edzésen meg  ;D.......kérdezték a teremben, hogy mit tolok, mert úgy durranok edzésen, meggyanúsítottak a galádok  :D. Annyi, hogy 3x1 helyett 2x2-t használok.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 13. - 10:15:19
Válasz #1134
Nem elérhető

Milo


6-bromo-t én is ki fogom próbálni. pár hét múlva aktuális lesz a dolog
Riceman

2013. Szeptember 13. - 10:46:45
Válasz #1135

Mars

Vendég
6-bromo-t én is ki fogom próbálni. pár hét múlva aktuális lesz a dolog

Lehet még nálunk ilyen hatóanyagtartalmú kieget venni?
Eddig csak külföldi webshopokban láttam.

2013. Szeptember 13. - 22:53:49
Válasz #1136
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

2013. Szeptember 13. - 23:12:16
Válasz #1137
Nem elérhető

Maszat


Még ha nem is raktározódik, akkor is vannak progeszteronos mellékhatásai. Kis stanozolol nem ártott volna, anti progeszteronnak mellé. Ha érzékeny vagy rá, miért használtad? Nem a raktározódás okoz gondot, hanem a mellékhatása. A raktározódás, csak az időhosszt növelheti meg, vagy az esetleges mellékhatások hirtelen flashback-jét (vagy ezt csak a lizergsav-dietilaminnál hívják így?! :D ) okozhatja. Valami kis növényi eredetű afrodiziákum jól jöhetne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 14. - 07:43:14
Válasz #1138
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

Igen. 5-7000 egység D3 vitamin, cink és 3000mg l-karnitin jöhet még. DAA sokaknál elnyomja a libidót, lehet nálad is. Milyen tren volt? Gondolom acetát, akkor az már elvileg kiürült.

2013. Szeptember 14. - 08:48:30
Válasz #1139
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

Igen. 5-7000 egység D3 vitamin, cink és 3000mg l-karnitin jöhet még. DAA sokaknál elnyomja a libidót, lehet nálad is. Milyen tren volt? Gondolom acetát, akkor az már elvileg kiürült.



Igazad van, a DAA-val volt ilyen gond, azt kiveszem. A többit hozzá teszem, meg E-vitamint is. Acetát volt, biztos, h rég ürült.

Maszat: igen, kifelejtettem, h az utolsó 4 hétben már a propi-NPP-stana kombináció ment. NPP-t azért mertem, mert megnyugtattak, h hamar eltűnik...

Valakinek bromo-6?