2024. Május 12. - 23:24:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451839 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Szeptember 14. - 17:24:48
Válasz #1140

Mars

Vendég
Sziasztok! 12 hetes kúrám volt propival, NPP-vel, trennel. 2x500 HCG, Arimidex ment végig, utána még 2 hétig. Azóta 2 clostyl, 200mg DHEA, DAA. 4. héteben vagyok a levezetésben, de már 2 hete nulla a libidó. Golyók végig normális méretűek voltak.
6-bromo segíthet?
Az NPP úgy tudom, nem raktározódik, lehet, h mégis? Deca-val egyszer kicsináltam magam fél évre...
Mennyi idő OFF-ra számíthatok még vajon? (ez hülye kérdés, tudom)
Tehetnék még valamit, h gyorsítsam a helyreállást?

Igen. 5-7000 egység D3 vitamin, cink és 3000mg l-karnitin jöhet még. DAA sokaknál elnyomja a libidót, lehet nálad is. Milyen tren volt? Gondolom acetát, akkor az már elvileg kiürült.



Igazad van, a DAA-val volt ilyen gond, azt kiveszem. A többit hozzá teszem, meg E-vitamint is. Acetát volt, biztos, h rég ürült.

Maszat: igen, kifelejtettem, h az utolsó 4 hétben már a propi-NPP-stana kombináció ment. NPP-t azért mertem, mert megnyugtattak, h hamar eltűnik...

Valakinek bromo-6?
A DAA nálam is kinyírta a libidót.Nekem sima ena+stana után rohadt nehezen állt vissza minden a normális szintre DAA-val,pedig volt mellette több tápkieg a pct-be.Előtte hasonló kúrák mentek ott könnyebben helyreálltak a libidó gondok amikor nem használtam DAA-t.

2013. Szeptember 14. - 22:47:53
Válasz #1141
Nem elérhető

Maszat


Még jó,h nem vettem DAA-t a kúra utáni libidó problémára  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 15. - 00:12:02
Válasz #1142
Nem elérhető

try2bebig


Valami kis növényi eredetű afrodiziákum jól jöhetne.

Milyenre gondolsz?

2013. Szeptember 15. - 00:13:07
Válasz #1143
Nem elérhető

try2bebig


Lehet, hogy off, de a MACA-ról van valakinek tapasztalata?

2013. Szeptember 15. - 00:36:06
Válasz #1144
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 15. - 00:51:28
Válasz #1145
Nem elérhető

try2bebig



2013. Szeptember 15. - 16:02:47
Válasz #1146
Nem elérhető

vikker


szerintem a maca az nem egy nagy szám,de nekem az utókúrában benne van..
a yohimbe az jó lenne,de azt meg nem lehet kapni..
amúgy nekem igy néz ki az utókúra: gyógyszerek mellé: tribu,daa,dhea ,cink,maca,D-E vitamin,fűrészpálma..

2013. Szeptember 15. - 16:04:42
Válasz #1147
Nem elérhető

Maszat



a yohimbe az jó lenne,de azt meg nem lehet kapni..


Amit gyártanak, azt be is lehet szerezni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 15. - 16:07:08
Válasz #1148
Nem elérhető

ninja14



a yohimbe az jó lenne,de azt meg nem lehet kapni..


Amit gyártanak, azt be is lehet szerezni.
pontosan, a Tw**lab yohimbe nagyon jó és lehet is kapni....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Szeptember 15. - 17:50:26
Válasz #1149
Nem elérhető

vikker


privátban vki dobna egy üzit hogy hol tudnék venni..? :)

2013. Szeptember 15. - 22:25:01
Válasz #1150
Nem elérhető

Maszat


Egyébként a DAA miért okoz libidó csökkenést? 30-40%ot tud emelni a tesztoszteron szinten, az ösztrogén szintre pedig nem írnák,h hatással lenne. Mert ugyebár azok a tesztoszteron fokozók, amik az aromatáz enzim blokkolással leszorítják a végtelenségig az ösztrogént, ott megérti az ember a libidó csökkenést. De a DAA-nál...?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 16. - 15:01:38
Válasz #1151
Nem elérhető

kalibra


Erre kíváncsi lennék én is, de tény, hogy télen, 4 hét használat után jelentősen csökkent a harci kedvem. Ez így maradt végig. Viszont kifejezetten hatásos volt.

2013. Szeptember 16. - 16:49:31
Válasz #1152
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként a DAA miért okoz libidó csökkenést? 30-40%ot tud emelni a tesztoszteron szinten, az ösztrogén szintre pedig nem írnák,h hatással lenne. Mert ugyebár azok a tesztoszteron fokozók, amik az aromatáz enzim blokkolással leszorítják a végtelenségig az ösztrogént, ott megérti az ember a libidó csökkenést. De a DAA-nál...?

Valszeg a libidó azért csökken, mert a DAA növeli a progeszteron- és prolactin-szinteket is, a tesztoszteron- és az ösztrogénszint növelése mellett.(sajnos)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 16. - 17:48:13
Válasz #1153
Nem elérhető

Maszat


Egyébként a DAA miért okoz libidó csökkenést? 30-40%ot tud emelni a tesztoszteron szinten, az ösztrogén szintre pedig nem írnák,h hatással lenne. Mert ugyebár azok a tesztoszteron fokozók, amik az aromatáz enzim blokkolással leszorítják a végtelenségig az ösztrogént, ott megérti az ember a libidó csökkenést. De a DAA-nál...?

Valszeg a libidó azért csökken, mert a DAA növeli a progeszterone- és prolactin-szinteket is, a tesztoszteron- és az ösztrogénszint növelése mellett.(sajnos)

Ez is egy olyan tény, amit a kereskedelmi leírásokba elfelejtenek beletenni. Miért kell ahhoz angolul tudnom, és orvosi lapokat olvasgatnom,h egy itthon kapható terméknek tudjam a pontos hatásait?! Az egy dolog,h egy átlag fogyasztó azt se tudja, hogy mi az a progeszteron, de vannak olyanok is, akiknek 2 hónapig nem volt kedvük dugni egy jó deca kúra után  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 16. - 17:53:13
Válasz #1154
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként a DAA miért okoz libidó csökkenést? 30-40%ot tud emelni a tesztoszteron szinten, az ösztrogén szintre pedig nem írnák,h hatással lenne. Mert ugyebár azok a tesztoszteron fokozók, amik az aromatáz enzim blokkolással leszorítják a végtelenségig az ösztrogént, ott megérti az ember a libidó csökkenést. De a DAA-nál...?

Valszeg a libidó azért csökken, mert a DAA növeli a progeszteron- és prolactin-szinteket is, a tesztoszteron- és az ösztrogénszint növelése mellett.(sajnos)

Ez is egy olyan tény, amit a kereskedelmi leírásokba elfelejtenek beletenni. Miért kell ahhoz angolul tudnom, és orvosi lapokat olvasgatnom,h egy itthon kapható terméknek tudjam a pontos hatásait?! Az egy dolog,h egy átlag fogyasztó azt se tudja, hogy mi az a progeszteron, de vannak olyanok is, akiknek 2 hónapig nem volt kedvük dugni egy jó deca kúra után  ;D

Hát a fucktec meg a smukktech, meg sicctec meg a szartudja még milyen "tec" cégek nem is fogják neked elárulni ezeket soha...Egy lufi mellű nő kezébe adják a dobozt, oszt szedjétek parasztok...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"