2024. Május 13. - 00:47:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451846 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2013. Szeptember 16. - 20:05:53
Válasz #1155
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
stupid motherfuckers, mhh?  ;D  I mean, this tec and that tec everywhere... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 16. - 20:31:26
Válasz #1156
Nem elérhető

kalibra


Jól értem, h a magas progeszteron szint miatt (is) csökkent a libidóm?

"Dr. Lee-nek rengeteg olyan “véletlen” férfi páciense volt, akik úgy kerültek kapcsolatba a progeszteronnal, hogy a feleségeiket kenték be progeszteron krémmel. Egy pár ilyen “segítőkész” hónap után, a férfiak azt figyelték meg magukon, hogy a megnagyobbodott prosztatájuk erőteljes zsugorodásnak indult, a vizelési gondjaik is kezdtek megoldódni, nem beszélve arról, hogy fokozatosan visszatért a libidójuk."

Akkor most használjak progeszteronos krémet?

2013. Szeptember 16. - 23:52:38
Válasz #1157
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jól értem, h a magas progeszteron szint miatt (is) csökkent a libidóm?

"Dr. Lee-nek rengeteg olyan “véletlen” férfi páciense volt, akik úgy kerültek kapcsolatba a progeszteronnal, hogy a feleségeiket kenték be progeszteron krémmel. Egy pár ilyen “segítőkész” hónap után, a férfiak azt figyelték meg magukon, hogy a megnagyobbodott prosztatájuk erőteljes zsugorodásnak indult, a vizelési gondjaik is kezdtek megoldódni, nem beszélve arról, hogy fokozatosan visszatért a libidójuk."

Akkor most használjak progeszteronos krémet?

Dr. Lee szerint mindenképpen használj progeszteronos krémeket.  :D Ki a fasz az a Dr. Lee egyébként is? Bruce Lee nagyapja? Ha valamilyen szövegben ilyesmi van, hogy Dr. Lee, vagy Dr. Chung kutatásai szerint, akkor valamit ott nagyon el akarnak adni... :D

A progeszteron hormon eléggé "fenn" van a "szteroid előállítás" nyomvonalán az emberi szervezetben, ami nagyjából annyit jelent most itt nekünk, hogy szinte bármilyen hormonná átalakulhat a progeszteron. Tehát az ilyen áltudományos kijelentésekkel, hogy "azért nincs tesztoszteron, mert nincs progeszteron" nagyon nehéz vitatkozni.

Tehát, nem érdemes túl mélyen belemenni a témába, egyszerűen csak, egy férfinak progeszteronnal kenegetnie magát egyszerűen csak hülyeség.  ;D (I am sorrry!)

Egyáltalán, ahhoz, hogy a progeszteron bőrön át véráramba kerüljün nagyon speciális hordozóanyag kell, ami képes a hormont a bőrön keresztül károsodás nélkül átjuttatni. (nem olyan egyszerű feladat az.)

Progeszteron "megöli" a nők libidóját, a Kalifornia Egyetem kutatásai szerint.
referencia: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0018506X13000482

A férfiak libidóját pedig egyes kutatások szerint szintén megöli a túl magas progeszteron szint. (Gyógyszerészeti adagok) A normál férfi test által termelt adagok(fiziológiás szint) nem biztos. Annyi biztos, hogy a progeszteront nem igazán a férfias hormonok között tartják számon elsősorban.(ha értitek mire gondolok, csak úgy vékony hangon megkérdezve.  ;D  )

Ezt nem akarjátok elolvasni, nem igaz:
http://www.umass.edu/cns/wagner/wagner2006frontneuro.pdf

Hogy teljesen elrettentselek, a depo provera nevű progeszteron hatóanyagot a férfi szexuális támadókon is használják úgynevezett kémiai kasztrációra. Teljesen megöli a szexuális vágyat.
referencia: http://en.wikipedia.org/wiki/Depo-Provera

Dr. Lee, meg a "this tec" meg "that tec" cégek elmehetnek a picsába, nem? Da motherfuckers...
Egyébként ezek a tápkieg cégek, nem hogy nem mondják el neked, hogy milyen hatóanyag mit okoz a szaraikban, hanem még maguk sem tudnak róla. Nem annyira intelligens emberek irányítják ezeket a a cégeket, mint gondoljátok...Alapvetően pedig leszarják az egész témát, mert leszarják, hogy mit szedsz te be. Lemásolják az amerikai cégeket, és kihozzák a piacra, amit Amerikában kihoznak a cégek. Ennyire egyszerű ez az ipar, tec ,tec ,tec.

Tényleg. A DAA-val kevés emberi kisérlet volt egyáltalán, tehát arra gondolnak, hogy minden kiegészítő cég megussza probléma nélkül...Senki nem tudja pontosan, hogy hat igazán és mit csinál pontosan...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 17. - 00:17:24
Válasz #1158
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A még gyengeelméjűbb antsz, meg az élelmiszer-biztonsági és gyógyszerészeti hivatalok, a szinefrint üldözik(ez most az új betiltás finnországban  ;D Úgy értem, a narancs dzsúz tele van szinefrinnel, hogy a szarba tiltották ezt be finnországban, csak pár hete?? Majd hallani fogtok róla kb. fél év egy év múlva itt is betiltják) meg a muskátli kivonatot(dmaa) üldözik(betiltották az egész EU-ban). Az idióták... :D Nagyon retardált emberek dolgoznak ezekben a hivatalokban, tényleg, nem vicc...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 17. - 00:26:48
Válasz #1159
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként pont ezért nem szeretek én se javasolni újabb táplálék-kiegészítőket itt a ma piacon lévőkről mert egész könyveket kellene mellékelni/írni hozzájuk.  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 17. - 08:10:58
Válasz #1160
Nem elérhető

God Vazzeg


A még gyengeelméjűbb antsz, meg az élelmiszer-biztonsági és gyógyszerészeti hivatalok, a szinefrint üldözik(ez most az új betiltás finnországban  ;D Úgy értem, a narancs dzsúz tele van szinefrinnel, hogy a szarba tiltották ezt be finnországban, csak pár hete?? Majd hallani fogtok róla kb. fél év egy év múlva itt is betiltják) meg a muskátli kivonatot(dmaa) üldözik(betiltották az egész EU-ban). Az idióták... :D Nagyon retardált emberek dolgoznak ezekben a hivatalokban, tényleg, nem vicc...

Szerintem produkálni kell valamit, hogy mutassák hogy ők dolgoznak ám. Másra nem tudok gondolni, a vízről is be lehet bizonyítani hogy ártalmas, hiszen mennyien belefulladtak már, illetve túlzott fogyasztása esetén érdekes tünetek jelentkeznek !+"%

2013. Szeptember 17. - 08:13:40
Válasz #1161
Nem elérhető

kalibra


Köszönöm Efit, ez meggyőző volt :) Arra vonatkozóan nem találok infót sehol, h h lehet a progeszteron szintet csökkenteni? Bár a kúra végén 4 hétig használtam NPP-t, propit, stanát, magas lehet ez az értékem. Vagy előbb vizsgáltassam ki ezeket az értékeket? Utókúra 3-4-5.hetében nulla libidó, pedig a kedv megvan. És maximálisan megy minden, 200mg. DHEA, régi PCT, 800mg E, 4000mg C, 4000mg D, 45 mg Cink, multivitamin pak...

2013. Szeptember 17. - 09:02:50
Válasz #1162
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Köszönöm Efit, ez meggyőző volt :) Arra vonatkozóan nem találok infót sehol, h h lehet a progeszteron szintet csökkenteni? Bár a kúra végén 4 hétig használtam NPP-t, propit, stanát, magas lehet ez az értékem. Vagy előbb vizsgáltassam ki ezeket az értékeket? Utókúra 3-4-5.hetében nulla libidó, pedig a kedv megvan. És maximálisan megy minden, 200mg. DHEA, régi PCT, 800mg E, 4000mg C, 4000mg D, 45 mg Cink, multivitamin pak...

Nem helyes út egyáltalán az a kérdés itt, hogy hogy lehet a progeszteronszintet csökkenteni. Jobb ha egyszerű halandó nem gondokozik ilyesmin, mert a következő az lesz, hogy hogy lehet az aldoszteron-szintet csökkenteni, aztán a prolaktinszintet, upsz a kortizolszintem elszaladt ma reggelre, jaj az ösztrogén, jaj a DHT és hogy áll a SHBG szintem ma reggel és egyéb baromságok... stb...csak azért mert ő egy kis izmot akart...és aztán vég nélkül kezelgeti magát a pasas éjt nappallá téve anélkül, hogy tudná egyáltalán mit csinál. Ez hülyeség. Ez abszolut nem normális dolog. Ha ilyesmire lenne valakinek szüksége, akkor is folyamatos orvosi ellenőrzés kellene ehhez, vérvizsgálatok folyamatosan stb...

A másik dolog pedig, hogy pontosan senki sem tudja, hogy mi okozza a libidócsökkenést igazából. Az orvostudományban, ha őszintén megnézzük, senki nem tudja, szóval a progeszteron csak egy a sok közül, ami közrejátszhat ebben, de messze távol állhat a megoldástól.(szerintem a libidó pl. inkább neurológiai probléma...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 17. - 11:41:55
Válasz #1163
Nem elérhető

Maszat


Érdekes dolog ez a libidó... Volt tavaly egy nagyon elbaszott kúrám, nulla levezetéssel. Nem részletezném miért, de így történt. Összejöttem a mostani barátnőmmel, és nemhogy nulla libidó volt, hanem napi 3x rámentem, és ez szépen kitartott hosszú hetekig. Sajnos az idei, egyébként tökéletes levezetésemben nem volt már segítség  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 17. - 11:52:08
Válasz #1164
Nem elérhető

Maszat


A még gyengeelméjűbb antsz, meg az élelmiszer-biztonsági és gyógyszerészeti hivatalok, a szinefrint üldözik(ez most az új betiltás finnországban  ;D Úgy értem, a narancs dzsúz tele van szinefrinnel, hogy a szarba tiltották ezt be finnországban, csak pár hete?? Majd hallani fogtok róla kb. fél év egy év múlva itt is betiltják) meg a muskátli kivonatot(dmaa) üldözik(betiltották az egész EU-ban). Az idióták... :D Nagyon retardált emberek dolgoznak ezekben a hivatalokban, tényleg, nem vicc...

Annyira felháborítanak ezek a dolgok,h nem is szeretek ezekkel foglalkozni. Mondanám,h amíg be tudok szerezni dolgokat, addig leszarom,h mit tiltanak be, de sajnos ért már utol embereket a törvény keze hülyeségből betiltott dolgok miatt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 17. - 11:52:20
Válasz #1165
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Érdekes dolog ez a libidó... Volt tavaly egy nagyon elbaszott kúrám, nulla levezetéssel. Nem részletezném miért, de így történt. Összejöttem a mostani barátnőmmel, és nemhogy nulla libidó volt, hanem napi 3x rámentem, és ez szépen kitartott hosszú hetekig. Sajnos az idei, egyébként tökéletes levezetésemben nem volt már segítség  ;D

Pontosan, mielőtt valaki csak a progeszteronszintjét csekkeli, el kell mondani, hogy a gyenge libidó mentális probléma is(komolyan), amelyen nagyban segíthet egy új nő!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 17. - 11:56:23
Válasz #1166
Nem elérhető

Maszat


Érdekes dolog ez a libidó... Volt tavaly egy nagyon elbaszott kúrám, nulla levezetéssel. Nem részletezném miért, de így történt. Összejöttem a mostani barátnőmmel, és nemhogy nulla libidó volt, hanem napi 3x rámentem, és ez szépen kitartott hosszú hetekig. Sajnos az idei, egyébként tökéletes levezetésemben nem volt már segítség  ;D

Pontosan, mielőtt valaki csak a progeszteronszintjét csekkeli, el kell mondani, hogy a gyenge libidó mentális probléma is(komolyan), amelyen nagyban segíthet egy új nő!  :D

Szerintem sokaknál, például nálam is volt olyan,h egy bizonyos nőnél, akinél még talán bizonyítani is akarunk(esetemben egy barátnőm táncos nővérénél, akire hosszú évekig úgy néztem,h anyáááád Ő a top  ;D ) valamiért nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy kellene  ;D  Na ez is pl teljesen mentális dolog. Persze egy kamagra zselével (vagy kettővel  ;D ) átléptem ezeken az akadályokon.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 17. - 15:09:42
Válasz #1167
Nem elérhető

Gabe


biztos, hoyg ha az ember nagyon bizonyítani akar, akkor nem feltétlen nem fog menni a szex, de nem lesz olyan...míg egy új nővel meg rájössz, hogy nincs is semmi gond,
hanem olyan a faszod, mint egy fagyos kutyaláb :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 17. - 19:37:06
Válasz #1168
Nem elérhető

Milo


kutyámnak azóta van libidógond hogy boldenont használ. nincs olyan vérbőség,kedv az van de nincs az a kőkemény erekció, kamagra persze megoldja a dolgot az tény
Riceman

2013. Szeptember 17. - 20:41:54
Válasz #1169
Nem elérhető

hopika


Napi 2 szem proviron és átszúrod a gatyádat...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!