2024. Május 13. - 00:06:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451844 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2013. Szeptember 18. - 23:07:07
Válasz #1185
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen ugyanerre a tanulmányra hivatkozik a steroid.com is.

Eléggé különös, hogy egy anyag az alacsony és a normál LH, FSH szintre nincs hatással, csak az emelkedett szintre? Miért? Ez a vizsgálat nem tette fel ezt a kérdést és nem is válaszolta meg, egyszerűen csak nem érdekelte őket. Vagy valaki azért fizetett annak idején 25 éve, hogy ne feszegesség ezt a kérdést túlságosan, mert erre nem terjed ki a fizetésük.  ;D  Mint ahogy kiderült, a pszichológiai klinikai vizsgálatok kb. 95%-a mindig bizonyítja az előre feltett állításokat a mentális problémákkal kapcsolatban. Elképesztő.  :D)

Szóval tudom, hogy JRK rendesen el szokta olvasni a referenciákat és érti is őket, de feletébb különös kérdések vannak azért a provironnal kapcsolatban is megválaszolatlanul. (na, majd megpróbálunk találni még pár pontosabb választ ezekre...)

Szintén itt hivatkoznak egy másik kisérletre is, amit napi 300-450mg adagolással végeztek depresszió elleni vizsgálatban és nagyon keményen lenyomta a tesztoszteronszintet/termelést a proviron. Persze ez 5-10-szerese is kb. annak az adagnak, amit használni szoktak kúrában/utókúrában, szóval ez itt most nem annyira számít.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 19. - 09:24:06
Válasz #1186
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ismerek olyat aki magában használta a proviront hogy keményebb szárazabb izomzata legyen (kúrák közt) és amikor abbahagyta iszonyat libidó és közérzet ingadozásai voltak, zsírosodott nulla közeli ch mellett is, tehát tipikusan alacsony teszto szintű jeleket produkált. Ez alapján tuti elnyomja a teszto szintet magában.

2013. Szeptember 19. - 10:01:35
Válasz #1187
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én ismerek olyat aki magában használta a proviront hogy keményebb szárazabb izomzata legyen (kúrák közt) és amikor abbahagyta iszonyat libidó és közérzet ingadozásai voltak, zsírosodott nulla közeli ch mellett is, tehát tipikusan alacsony teszto szintű jeleket produkált. Ez alapján tuti elnyomja a teszto szintet magában.

Ez a kutyád volt?  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 19. - 10:38:13
Válasz #1188
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Röviden, ami nem áll össze ezzel az említett Proviron tanulmánnyal kapcsolatban nekem, hogy a Proviron egy viszonylag erős androgén hormon, egy Dihidrotesztoszteron. 3-4-szer androgénebb mint a tesztoszteron, ami azt jelenti, hogy leköti az androgén-receptorokat, előbb mint a tesztoszteron, megelőzve a tesztoszteront.

Namost, a HPT-Tengely, ami a saját tesztoszterontermelés vezérlése az emberi testben, egy úgynevezett visszacsatolás alapján működik, ami ha azt érzékeli, hogy van elég androgén a szervezetben, akkor leáll a termeléssel.(még pedig úgy hogy leállítja vagy csökkenti az LH, FSH termelést elsősorban.) Teljesen logikátlannak tűnik, hogy a proviron jelenléte nem okoz negatív visszacsatolást és nem lövi le a HPT-tengely működését. Ez kb. olyasmi mintha azt mondanánk, hogy a víz nem oltja a szomjat, de nem érzed magad kiszáradtnak tőle, vagy valami ilyesmi nonszensz.  :D 
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 19. - 11:17:36
Válasz #1189
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ismerek olyat aki magában használta a proviront hogy keményebb szárazabb izomzata legyen (kúrák közt) és amikor abbahagyta iszonyat libidó és közérzet ingadozásai voltak, zsírosodott nulla közeli ch mellett is, tehát tipikusan alacsony teszto szintű jeleket produkált. Ez alapján tuti elnyomja a teszto szintet magában.

Ez a kutyád volt?  :D

Nem, ez más kutyája volt, az enyém ennél okosabb :D

2013. Szeptember 19. - 11:29:23
Válasz #1190
Nem elérhető

Maszat



..ami azt jelenti, hogy leköti az androgén-receptorokat, előbb mint a tesztoszteron, megelőzve a tesztoszteront.



Nem egészen világos, szájbarágósabban nem lehetne?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 11:43:18
Válasz #1191
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

..ami azt jelenti, hogy leköti az androgén-receptorokat, előbb mint a tesztoszteron, megelőzve a tesztoszteront.



Nem egészen világos, szájbarágósabban nem lehetne?  ;D

Hát igen...1+1 az 2 tadaamm :D Már így is fájhat szegény emberek feje, mikor olvassák ezt a topikot...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 19. - 11:45:38
Válasz #1192
Nem elérhető

Maszat



..ami azt jelenti, hogy leköti az androgén-receptorokat, előbb mint a tesztoszteron, megelőzve a tesztoszteront.



Nem egészen világos, szájbarágósabban nem lehetne?  ;D

Hát igen...1+1 az 2 tadaamm :D Már így is fájhat szegény emberek feje, mikor olvassák ezt a topikot...  :D

Ha hiszed ha nem, azt mondják sokan,h még így is ez a legszínvonalasabb fórum ebben a témában. Én tavaly néztem egy másik fórum koxtopicjába bele, mert volt valami skull, aki hírhedten hülyeségeket írogatott, mondom megnézem. Hát Ő valami moderátor féle volt, és olyan tanácsokkal látta el az embereket,h ihajj  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 19. - 11:46:34
Válasz #1193
Nem elérhető

God Vazzeg



..ami azt jelenti, hogy leköti az androgén-receptorokat, előbb mint a tesztoszteron, megelőzve a tesztoszteront.



Nem egészen világos, szájbarágósabban nem lehetne?  ;D

Hát igen...1+1 az 2 tadaamm :D Már így is fájhat szegény emberek feje, mikor olvassák ezt a topikot...  :D

De így legalább egyértelmű a dolog, akinek meg 2-es IQ-ja van, ne is foglalkozzon ilyenekkel. Ha meg mégis, akkor olvasson máshol, vagy szótárazzon :D

2013. Szeptember 19. - 12:11:12
Válasz #1194
Nem elérhető

Gabe


http://hu.wikipedia.org/wiki/Szildenafil

a viagrának (kamagrának) libidóra gyalorolt hatása nincsen,eredetileg ugye szívgyógyszernek indult... ( alkalmazzák is bizonyos betegségekben,pl tüdőhipertenzióban )

Már én is írtam valahol, hogy a szildenafil nekem is csak fejfájást okozott, libidót nem...  :D
Én egyszer kipróbáltam a zselét, mert azt hittem, hogy velem van a gond, de csak a csajt nem kívántam már, mert után másik csajjal minden oké volt.
10 perccel eksön után olyan fejfájásom volt, mint aki másnaposan ébred.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 19. - 12:28:59
Válasz #1195
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 25. - 21:21:55
Válasz #1196
Nem elérhető

Maszat


Már évek óta küzdök a gynoval. Leírtam már számtalanszor, kúra után több mint 1 évvel jelentkezett. Először "csak" mirigyes, majd tavaly más zsíros is volt a mellem. Már kezdett elég csúnya lenni. Ezen a képen

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418793_404698999590656_1308578556_n.jpg

(ami még a régi tinikurva hódító időszakból maradt fent... ;D ) is látni mennyire kiállt már. A reflexek az évek alatt már belém ivódtak, kerülöm az olyan pozíciókat ami megnyomná, és a barátnőm is reflexből kerüli. Persze ehhez jó párszor le kellett dobnom magamról, amikor ráfeküdt, de megszokta. Az utolsó kúra alatt, amit álmodtam, végig ment 5-10 mg tamoxifen. Nem is igazán az aromatizáció miatt (arra ment napi 50-75 proviron), inkább a koleszterin szint miatt. A kúra vége felé konstatáltam párszor, hogy annyira nem érzékeny. Most edzésen pedig az álmomba azt vettem észre,h szinte teljesen elmúlt  :o  Zsír már semmi nincs rajta (igaz mostanában az ínhüvely gyulladás miatti edzéskihagyás miatt, és alapból sokat fogytam) és a mirigyes csomó is alig kitapintható. Nemhogy nem fáj, de nem is érzékeny. Pedig hason alvás, sőt már a póló is ahogy hozzáért tudott kellemetlen lenni. Érdekes. És az is, hogy az ember mennyire csak találgat,h mi zajlik le a szervezetében. Nagyjából ismerjük a gyógyszereket (erről mondjuk lenne egy jó cáfoló storym, amit most hallottam a terembe a helyi taxis kinézetű kopasz dílertől. Simán mehetne a szánalom topicba. Vízben oldódó testosteron isototonát, amit még csak fel sem tűntetnek a thaigeren, de nagyon beteg lehet tőle lenni. MI VAN?!?!  ;D ), de csak nagyjából, aztán találgatunk,h most mi is van. Persze még az orvosoknak sincs semmilyen tanulmányuk olyan mennyiségű, és kombinációjú gyógyszerekről amiket a testépítők használnak. Arról nem beszélve,h minden ember más és más. Van akire így hat, van akire úgy, van akinél ez jön ki, van akinél az. Van aki erre érzékeny, van aki arra. Ennek ennyi enzime van, a másiknak annyi. Egy nagy találgatás ez az egész. Kicsit azért szánalmas... A lényeg,h eltűnt a gynom. Szerintem Efit 30 miatyánkjának köszönhetem, amit lefekvés előtt kántál, az ágyánál térdre ereeszkedve, hogy ne basztassam már azzal a kibaszott gyno topiccal  ;D  Kössz Efit!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 25. - 21:39:49
Válasz #1197
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ámen!

Most fiam menj és többé ne vétkezzé' !  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 25. - 21:46:29
Válasz #1198
Nem elérhető

hopika


Amúgy meg attól van,amit tőlem vettél!
Látod én mindig mondtam,hogy egy kis kólával felütött eki csodákra képes!!!
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Szeptember 25. - 22:03:03
Válasz #1199
Nem elérhető

Maszat


Amúgy meg attól van,amit tőlem vettél!
Látod én mindig mondtam,hogy egy kis kólával felütött eki csodákra képes!!!
 @-o @-o @-o

Hopika, Te majdnem iszákos, ilyet még poénból se!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26