2024. Május 13. - 09:06:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451881 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Szeptember 26. - 00:15:18
Válasz #1200
Nem elérhető

Gabe


Muszáj ilyen buzi képet belinkelni?
Most ettem.  :----
;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 26. - 05:43:40
Válasz #1201
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Szeptember 26. - 08:52:33
Válasz #1202
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"Az utolsó kúra alatt, amit álmodtam, végig ment 5-10 mg tamoxifen. Nem is igazán az aromatizáció miatt (arra ment napi 50-75 proviron), inkább a koleszterin szint miatt."

Szerintem amit elfelejtenek, az az omega-3, aminek nem csak kúra közben, de előtte és utána is kellene mennie, mert legalább olyan fontos, mint a C-vitamin, csak ez nincs a köztudatban annyira.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 26. - 10:29:50
Válasz #1203
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyébként pedig Maszat története egy viszonylag jó példa arra, hogy nem kell mindenre mindig szedni valamit, vagy mindig mindennel tenni valamit.(Sokszor pl. a test - emberi szervezet - javítja magát, ha teszel valamit, ha nem. Nem véletlen például a vegetatív idegrendszer sem az emberi szervezetben, ami anélkül működik, hogy TE figyelnél rá.)

Sok ember ha érez egy kis ezt-azt akkor rögtön azt keresi, hogy mit lehetne arra szedni, aztán jön valami más és nézi, hogy mit lehetne amarra szedni stb...és ez így folytatódik éveken, akár évtizedeken át. Valamikor olvastam, egy mondást, hogy a hülyeségnél csak egy rosszabb van, az, amikor "a hülyeség szorgalommal párosul". Szóval ez az állandóan szednem kell valamit mindenre, már bocs, de a hülye emberek szokása. Ráadásul az ilyen, egyébként legtöbbször eléggé összezavarodott emberek, azt gondolják, hogy mindenre van egy kész azonnali megoldás valakinek valahol. Ezeket a tipusú embereket ráadásul nagyon könnyű becsapni álmegoldásokkal is...

Egy példa erre mikor egy "nyomi" szülő a gyerekét azért viszi pszichológushoz, mert a gyerek kicsit furcsán viselkedik szerinte. Azt gondolja, hogy a pszichológia(gus) a megoldás. Ha ismerné a pszichológia területét, akkor tudná, hogy a pszichológia nem megoldás semmire és a legnagyobb bajban általában az eléggé összezavarodott pszichológus van, aki még az egyetem elvégzése után 20 évvel is az elme-test probléma megoldásán gondolkodhatna talán...(ha egyáltalán ismeri a saját szakterületét és még érdeklődik aziránt). A pszichológia egy olyan tudomány, aminek manapság a "psziché"-hez semmi köze és inkább csak diplomás "állatidomárok" dolgoznak benne, abszolut áltudományos módszerekkel. Ráadásul pszichológus segítségére általában inkább a szülőknek lenne szüksége, nem a gyereknek...
Először is, a gyereknek fejlődnie kell és a furcsa viselkedés, furcsa reakciók nagy része magától eltűnik.

Hasonlóan rossz példa, mikor valakinek hőemelkedése van vagy esetleg indul a láza és azonnal bevesz egy lázcsillapítót, tönkretéve, megakadályozva ezzel a saját szervezetének védekező mechanizmusát.

És hasonlóan rossz példa, amikor az edzőtermekben a gyerekek tényleg azt hiszik, hogy az izomnövelésre és a teljes megváltásra a megoldás a szteroidok, nem a hosszútávú edzés, kaja stb...Aztán meg jön a "hovalett a libidóm?" probléma stb...és tényleg azt hiszik az emberek, hogy valaki ott áll a sarkon és várja a gyerekeket a kész megoldással minden problémára, ami csak felmerül. Vannak megoldások, de azok inkább a dealer megélhetési problémáit hivatottak megoldani, nem a te libidó problémádat...Ezt használják ki a politikusok is.

A bankszövetség most kérdezgeti az embereket, hogy szerintük mi lenne a jó megoldás a devizahitelekre? Most? Mit csináltak az előző mondjuk 6 évben? Sirdogálnak, hogy nem tudjuk, hogy mit szeretnének az emberek...ez olyan nehéz...stb...ny...ny...ny...

Elnézést, de csak ennyi jutott eszembe most a "kurva mellek" témájában...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 26. - 10:36:30
Válasz #1204
Nem elérhető

Gabe


Én így voltam a bokámmal, 2 éve csúnyán kificamodott, valószínűleg a szalagok is megnyúltak, aztán többször rásérültem.
Idén év elején mondták, hogy meg kellene műteni, én meg nem akartam felvágatni magam és érdekes módon nyáron már fociztam, nagy súlyokkal vádliztam, holott majd' egy évig lábujjhegyre sem tudtam állni a jobb lábamon.
Én még enyhe lázra sem veszek be gyógyszert, hagy dolgozzon a szervezetem, vagy ha náthás vagyok, akkor is csak C-vitamint szedek.
Az a baj szerintem, hogy mára már úgy nyomják a tv-ben a gyógyszereket, mint valami kibaszott Orbit reklám.
Az embereknek rendesen kedve van kipróbálgatni minden szarra valamit, mert kurvaokos fehér köpenyes köcsögök mutogatnak 40 colos érintőképernyő előtt. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 26. - 14:00:34
Válasz #1205
Nem elérhető

Maszat


Egy kicsit kikanyarodva a gyógyszerekre.

Lehet meglepő lesz tőlem hallani, de a szteroidok, és kiegészítőin kívül gyógyszer ellenes vagyok. (mint már említettem szcientológus vagyok ;D ) Mióta odafigyelek a folyadékbevitelre, soha nem fáj a fejem. Ha meg is fájdul, az azért van, mert egyéb körülmények miatt nem tudtam annyit inni. Ilyenkor 1 liter víz meg is oldja a problémát. Megfázásnál soha nem megyek orvoshoz, és nem váltok ki gyógyszert. Most felírtak az ínhüvely gyulladásomra aflamint, mielőtt kiváltottam volna, utána olvastam. Hát olyan mellékhatásokat sorolt,h inkább hagytam a picsába, és kikevertettem egy növényi alapú gyulladáscsökkentőt. Én kemikáliákat csak az élvezetek miatt használok. Igen, a szteroidokat is. Először Én is a megváltást láttam benne, de már függőségből használom. Álmomban persze! A való életbe soha. Egyszerűen szeretem a hatását, le is írtam a másik topicban. Csak olyan dolgokat használok, ami valamilyen szinten élvezetet nyújt. Kordában is tudom tartani, soha nem szoktam rá semmire olyan szinten, hogy ne tudjak rá nemet mondani, ha éppen nem fért bele az életembe, vagy a terveimbe! Vannak dolgok amiket nem szeretnék elhagyni az életemből, mert egyszerűen szeretem őket. Ez már persze függőségnek mondható, de kordában tartom. Vannak időszakok, hónapok, amikor azt mondom, hogy nem, és akkor nem használom, aztán visszaállok. Most pl elkezdtem kávézni megint, 2-3 hónap kihagyás után. (felidegesített ha nem iszom, akkor fáj a fejem, és azon a víz sem segített) De ezt is bizonyos keretek között. Napi egy kávé délelőtt. Nálam így működik.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 26. - 17:09:40
Válasz #1206
Nem elérhető

Matteo


Egyébként pedig Maszat története egy viszonylag jó példa arra, hogy nem kell mindenre mindig szedni valamit, vagy mindig mindennel tenni valamit.(Sokszor pl. a test - emberi szervezet - javítja magát, ha teszel valamit, ha nem - nem véletlen például a vegetatív idegrendszer sem az emberi szervezetben, ami anélkül működik, hogy TE figyelnél rá.)

Sok ember ha érez egy kis ezt-azt akkor rögtön azt keresi, hogy mit lehetne arra szedni, aztán jön valami más és nézi, hogy mit lehetne amarra szedni stb...és ez így folytatódik éveken, akár évtizedeken át. Valamikor olvastam, egy mondást, hogy a hülyeségnél csak egy rosszabb van, az, amikor "a hülyeség szorgalommal párosul". Szóval ez az állandóan szednem kell valamit mindenre, már bocs, de a hülye emberek szokása. Ráadásul az ilyen, egyébként legtöbbször eléggé összezavarodott emberek, azt gondolják, hogy mindenre van egy kész azonnali megoldás valakinek valahol. Ezeket a tipusú embereket ráadásul nagyon könnyű becsapni álmegoldásokkal is...

Egy példa erre mikor egy "nyomi" szülő a gyerekét azért viszi pszichológushoz, mert a gyerek kicsit furcsán viselkedik szerinte. Azt gondolja, hogy a pszichológia(gus) a megoldás. Ha ismerné a pszichológia területét, akkor tudná, hogy a pszichológia nem megoldás semmire és a legnagyobb bajban általában az eléggé összezavarodott pszichológus van, aki még az egyetem elvégzése után 20 évvel is az elme-test probléma megoldásán gondolkodhatna talán...(ha egyáltalán ismeri a saját szakterületét és még érdeklődik aziránt). A pszichológia egy olyan tudomány, aminek manapság a "psziché"-hez semmi köze és inkább csak diplomás "állatidomárok" dolgoznak benne, abszolut áltudományos módszerekkel. Ráadásul pszichológus segítségére általában inkább a szülőknek lenne szüksége, nem a gyereknek...
Először is, a gyereknek fejlődnie kell és a furcsa viselkedés, furcsa reakciók nagy része magától eltűnik.

Hasonlóan rossz példa, mikor valakinek hőemelkedése van vagy esetleg indul a láza és azonnal bevesz egy lázcsillapítót, tönkretéve, megakadályozva ezzel a saját szervezetének védekező mechanizmusát.

És hasonlóan rossz példa, amikor az edzőtermekben a gyerekek tényleg azt hiszik, hogy az izomnövelésre és a teljes megváltásra a megoldás a szteroidok, nem a hosszútávú edzés, kaja stb...Aztán meg jön a "hovalett a libidóm?" probléma stb...és tényleg azt hiszik az emberek, hogy valaki ott áll a sarkon és várja a gyerekeket a kész megoldással minden problémára, ami csak felmerül. Vannak megoldások, de azok inkább a dealer megélhetési problémáit hivatottak megoldani, nem a te libidó problémádat...Ezt használják ki a politikusok is.

A bankszövetség most kérdezgeti az embereket, hogy szerintük mi lenne a jó megoldás a devizahitelekre? Most? Mit csináltak az előző mondjuk 6 évben? Sirdogálnak, hogy nem tudjuk, hogy mit szeretnének az emberek...ez olyan nehéz...stb...ny...ny...ny...

Elnézést, de csak ennyi jutott eszembe most a "kurva mellek" témájában...  :D

Az én fiamra azt mondták, hogy hiperaktív, még papírt is adtak róla. Elkezdték hülye gyerekként kezelni, ajánlottak mindenféle baromságot, még gyógyszereket is. Öt éves volt. Levittem a kis-be judózni, érdekes módon teljesen megjavult a magatartása, semmilyen hiperaktív tünetet nem produkált. Ezeknek is meg kell élni valamiből, de ne az én fiamból.

2013. Szeptember 26. - 23:26:23
Válasz #1207
Nem elérhető

Maszat


A legjobbat tetted a lurkóval, amit lehetett. A másodperc törtrésze alatt szájba basznám azt, aki az 5éves gyerekemet gyógyszerrel akarná tömni, azért mert érdeklődő, és tele van energiával. A Lenkei leírja a Cenzúrázott egészségbe,h az usába hány millió dolláros biznisz gyerekeket nyugtatókkal tömni...  :----
Sokaknak nem tetszik a könyve, kicsit valóban már már manipulálósan szájbarágós, de a könyv végén van vagy 4 oldal referencia hivatkozás. Vagy több. Tényeket közöl, akármilyen is a stílus.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 26. - 23:46:50
Válasz #1208
Nem elérhető

Maszat



Vannak megoldások, de azok inkább a dealer megélhetési problémáit hivatottak megoldani, nem a te libidó problémádat...


 ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 27. - 09:12:39
Válasz #1209
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Én így voltam a bokámmal, 2 éve csúnyán kificamodott, valószínűleg a szalagok is megnyúltak, aztán többször rásérültem.
Idén év elején mondták, hogy meg kellene műteni, én meg nem akartam felvágatni magam és érdekes módon nyáron már fociztam, nagy súlyokkal vádliztam, holott majd' egy évig lábujjhegyre sem tudtam állni a jobb lábamon.
Én még enyhe lázra sem veszek be gyógyszert, hagy dolgozzon a szervezetem, vagy ha náthás vagyok, akkor is csak C-vitamint szedek.
Az a baj szerintem, hogy mára már úgy nyomják a tv-ben a gyógyszereket, mint valami kibaszott Orbit reklám.
Az embereknek rendesen kedve van kipróbálgatni minden szarra valamit, mert kurvaokos fehér köpenyes köcsögök mutogatnak 40 colos érintőképernyő előtt. ;D
De miért csodálkoztok ezen, gyakorlatilag a (szerintem) 4 legnagyobb iparág között van a gyógyszeripar. A legnagyobb biznisz az élelmiszeripar, mert ugyebár ennie mindenkinek kell (a fényevők általában rácsesznek  :)), a gyógyszeripar, az olaj, meg a fegyverek.
Van elég pénze a gyógyszeriparnak, hogy mindenféle tanulmánnyal, amik ráadásul szaklapokban jelennek meg, és a média segítségével hirdesse az igét, és átmossa az emberek agyát. Egy rohanó világban élünk a gyógyszerek gyors megoldás kínálnak (és egyre gyorsabbat, pl. fájdalmak esetén), a problémáinkra. Ráadásul a 21.században, főleg a nagyvárosokban élő emberek nem érnek rá sokat bajlódni egy kis fájdalommal, betegséggel, így önként és dalolva zabálják sajnos a gyógyszereket.
Egy kicsit lassabb, kiegyensúlyozottabb, harmonikusabb élet, és az egészségesebb táplálkozás persze kézenfekvő megoldás lenne, de az emberek ezt választották. Esküszöm néha irigylem azokat, akik vidéken a kis földjeiken, birtokaikon elvannak nyugodtan (esetleg önellátóak), nem véletlenül egészségesebbek, és élnek tovább, főleg, ha a stresszmentesebb életet társítják egy megfelelőbb táplálkozással.     
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 28. - 14:31:09
Válasz #1210
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 13. - 11:03:37
Válasz #1211
Nem elérhető

noresz909


Sziasztok!Az egyik barátom barátjának az apjának a haverja fiának az első kúrája lenne  ***))) ;D ,ami így néz ki:

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntekSzombatVasárnap
1.   250mg sustanon      -                -                 -             -                -               -    
2.   250mg sustanon    500ui hcg          -            250mg sustanon     -                -            -  
3.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon   50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron
     50mg proviron    500ui hcg                       50mg proviron  
          
 
4.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon  50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron  
 
      50mg proviron    500ui hcg       20mg stanozol    50mg proviron  20mg stanoozol  20mg stanozol      20mg stanozol
      20mg stanozol    20mg stanozol                    20mg stanozol

5.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon  50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron  
                   
      50mg proviron    500ui hcg       30mg stanozol    50mg proviron  30mg stanozol   30mg stanozol      30mg stanozol
      30mg stanozol    30mg stanozol                    30mg stanozol
                                                              
6.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon  50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron  
 
      50mg proviron    500ui hcg       30mg stanozol    30mg stanozol  30mg stanozol   30mg stanozol      30mg stanozol
      30mg stanozol    30mg stanozol                    50mg proviron
      
7.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon  50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron
     50mg proviron    500ui hcg       30mg stanozol    50mg proviron  30mg stanozol   30mg stanozol      30mg stanozol
      30mg stanozol    30mg stanozol                    30mg stanozol

                        
8.   250mg sustanon    50mg proviron   50mg proviron   250mg sustanon  50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron
     50mg proviron    500ui hcg       30mg stanozol    50mg proviron  30mg stanozol   30mg stanozol      30mg stanozol
      30mg stanozol    30mg stanozol                    30mg stnozol

9.    50mg proviron    50mg proviron   50mg proviron   50mg proviron   50mg proviron   50mg proviron      50mg proviron  

      500ui hcg        20mg stanozol   20mg stanozol   20mg stanozol   20mg stanozol   20mg stanozol      2..0mg stanozol
      20mg stanozol  

10.   20mg nolvadex    20mg nolvadex   20mg nolvadex   20mg nolvadex   20mg nolvadex   20mg nolvadex      20mg nolvadex
11.   20mg nolvadex    20mg nolvadex   20mg nolvadex   20mg nolvadex   20mm nolvadex   20mg nolvadex      20mg nolvadex

  
A nolvadex mellé még menne t-bomb vagy testo pump is 2 hónapig .  
Tudja a srác hogy a stanozol nem a legmegfelelőbb a sustanon mellé,de valamit csak hoz elsőre.Neki ;D
Köszi a segítséget,nagyon jó a rovat ,rengeteget lehet belőle tanulni.

2013. Október 13. - 20:53:17
Válasz #1212
Nem elérhető

cpggyurma


Viragil nevű készítményről hallott már valaki valamit?

2013. Október 13. - 20:53:40
Válasz #1213
Nem elérhető

noresz909


úú az fasza..csak bemásoltam...a lényeg hogy heti 2x250mg sustanon menne 50mg provironnal naponta.a proviront a 3. héten kezdeném,és  mellette 500 ui hcg menne hetente. A proviront az utolsó sustanon utáni második héten még szedném...uttánna nolvadex napi 20 mg 2 hétig,+ t-bomb vagy testo pump 2 hónapig...
Kúra közben 30 mg stanozolt csipegetnék még a sustanon mellé..tudom van jobb is a sustanon mellé de első kúrának hátha... Köszönöm ha helyeseltek,vagy csak javitsatok ki!Köszönöm!

2013. Október 13. - 21:28:47
Válasz #1214
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
úú az fasza..csak bemásoltam...a lényeg hogy heti 2x250mg sustanon menne 50mg provironnal naponta.a proviront a 3. héten kezdeném,és  mellette 500 ui hcg menne hetente. A proviront az utolsó sustanon utáni második héten még szedném...uttánna nolvadex napi 20 mg 2 hétig,+ t-bomb vagy testo pump 2 hónapig...
Kúra közben 30 mg stanozolt csipegetnék még a sustanon mellé..tudom van jobb is a sustanon mellé de első kúrának hátha... Köszönöm ha helyeseltek,vagy csak javitsatok ki!Köszönöm!

Jó lesz az kezdésnek a vadállatnak.  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"