2024. Május 12. - 19:35:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451822 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Október 27. - 12:36:21
Válasz #1230
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Görög Deca ...., ilyen létezik még vagy csak legenda?  ;D
Szerintem kb. olyan 6-7 éve legenda.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Október 27. - 20:02:00
Válasz #1231
Nem elérhető

Maszat


Görög Deca ...., ilyen létezik még vagy csak legenda?  ;D
Szerintem kb. olyan 6-7 éve legenda.


Szerintem nem. Kell egy jó kínai kontakt aki behozza és akkor 1dollár\gramm áron lehetne hatóanyagot venni. Ennyin múlna a görög deca. Biztos vagyok benne, hogy még van rendes nandrolone hatóanyag tartalmú norma hellas deca, csak ki kell fogni. Számomra rejtély a szteroid hamisítás. Nagyon rövidtávon kell ahhoz gondolkodni,h valaki kamu hatóanyag tartalmú cuccokat gyártson. Nehezebb ugyan olyan üveget és papírt találni, mint hatóanyagot. Akkor már miért nem teszik bele?!

Mármint nálam a hamisítás azt foglalja magába, hogy vagy nincs benne az adott hatóanyag, vagy sokkal kevesebb, vagy teljesen más van benne. Teljesen mind1, hogy hol rakják össze ezeket az UG szarokat, csak legalább az legyen benne aminek kell, és annyi amennyi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 01. - 19:59:42
Válasz #1232
Nem elérhető

Kamagraking


Görög Deca ...., ilyen létezik még vagy csak legenda?  ;D
Szerintem kb. olyan 6-7 éve legenda.


Szerintem nem. Kell egy jó kínai kontakt aki behozza és akkor 1dollár\gramm áron lehetne hatóanyagot venni. Ennyin múlna a görög deca. Biztos vagyok benne, hogy még van rendes nandrolone hatóanyag tartalmú norma hellas deca, csak ki kell fogni. Számomra rejtély a szteroid hamisítás. Nagyon rövidtávon kell ahhoz gondolkodni,h valaki kamu hatóanyag tartalmú cuccokat gyártson. Nehezebb ugyan olyan üveget és papírt találni, mint hatóanyagot. Akkor már miért nem teszik bele?!

Mármint nálam a hamisítás azt foglalja magába, hogy vagy nincs benne az adott hatóanyag, vagy sokkal kevesebb, vagy teljesen más van benne. Teljesen mind1, hogy hol rakják össze ezeket az UG szarokat, csak legalább az legyen benne aminek kell, és annyi amennyi.
Görög (norma) deca gyártása jelenleg szünetel egy ideje (kb fél éve)

Az olyan kínai helyekkel ahonnan akárki interneten keresztül tud rendelni az a baj,hogy soha nem tudod mit kapsz,ha kapsz egyáltalán.Mivel a gyógyszergyártás ott is kőkeményen szabályozott tevékenység,a hivatalos gyártók így eleve kiesnek a játékból,akik maradtak az ún. "powder houses" vagy "chemical companies" a feketepiacról akik min. 99+% os tisztaságot garantálnak,viszont hatóságilag (sfda/cfda) egyáltalán nem ellenőrzöttek,tehát a minőség erősen megkérdőjelezhető.Számos esetben bebizonyosodott már,hogy az olcsó kínai hatóanyagok jó ha vannak 20-30%-osak,az egyéb szennyeződésekről és nehézfémekről nem is szólva...és nem 1 usd/gramm
megfeleő kontakt nélkülszerintem nem lehet minőséget szerzni...
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2013. November 01. - 20:23:52
Válasz #1233
Nem elérhető

Maszat


Nem feltételezések alapján írtam amit írtam. 3-4 évvel ezelőtt be lehetett szerezni 1usd\g áron (1kg-os tételben) pl stanazololt, ami bevizsgálva produkálta azt a hatóanyag mennyiséget, amit kalibráltak egy tablettára. A jelenlegi helyzettel nem vagyok tisztában.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 01. - 23:31:38
Válasz #1234
Nem elérhető

ninja14


Nem feltételezések alapján írtam amit írtam. 3-4 évvel ezelőtt be lehetett szerezni 1usd\g áron (1kg-os tételben) pl stanazololt, ami bevizsgálva produkálta azt a hatóanyag mennyiséget, amit kalibráltak egy tablettára. A jelenlegi helyzettel nem vagyok tisztában.
most meg bármivel hozass fedex v akarmi a vámnál megbasznak!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. November 02. - 00:32:44
Válasz #1235
Nem elérhető

Triszo


 :azn:
Nem feltételezések alapján írtam amit írtam. 3-4 évvel ezelőtt be lehetett szerezni 1usd\g áron (1kg-os tételben) pl stanazololt, ami bevizsgálva produkálta azt a hatóanyag mennyiséget, amit kalibráltak egy tablettára. A jelenlegi helyzettel nem vagyok tisztában.
most meg bármivel hozass fedex v akarmi a vámnál megbasznak!  ;D
szerintem ha valaki a saját adataival, "lètező" (offline) valutaval(ennek ellentéte pl a bitcoin de nem en mondtam), hozzá kötődő címre >1 kg gyogyszeralapanyagot rendel kapcsolatok nelkul azt basszak is meg, megerdemli. Ma màr annyi módszer van az anonimitas fokozására.. Rád nem bizonyítjàk, hogy te rendelted max ha olyan tétel, amire az Fbi is felfigyel..vagy Don Pintér. A vámon âthozni valamit szerintem nem akkora necc bàr soha nem is hallottam mèg ilyesmiről gyakorlatban, es nem ismerek senkit aki valaha ilyet tett, ez puszta fejtegetés.

2013. November 02. - 00:54:12
Válasz #1236
Nem elérhető

Maszat


Régen simán be lehetett mindent rendelni, szinte semmi nem akadt fent a vámon. Aztán jött a designer drog láz, amikor kilószámra rendeltek mefedront sima parasztgyerekek. Azóta közvetlenül Kínából már semmi nem jön. Elég sok embernek dőlt be nagyon jó kapcsolata. Angliába sokkal enyhébbek a szabályok. Az eu-ból érkező csomagokat pedig nem figyelik annyira mint a kínaiakat. Bezárnak egy kiskaput, de a leleményes csóró Magyar mindig talál másikat  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. November 08. - 02:07:16
Válasz #1237
Nem elérhető

rr


Szóljál nekem is ha ennyire képben vagy,felfuttatjuk az  üzletet ;)

2013. November 08. - 13:52:25
Válasz #1238
Nem elérhető

Gabe


Szóljál nekem is ha ennyire képben vagy,felfuttatjuk az  üzletet ;)
megvan a jelszó, kis hülye? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. November 08. - 20:13:32
Válasz #1239
Nem elérhető

rr


Szóljál nekem is ha ennyire képben vagy,felfuttatjuk az  üzletet ;)
megvan a jelszó, kis hülye? ;D

Na a Grumpy Cat ki ne maradjon...! A kötözködő fajtádat....  :)

2013. December 28. - 07:42:57
Válasz #1240
Nem elérhető

patent


Sziasztok.Lenne néhány tisztán elméleti kérdésem.
Tegyük fel,h valaki boldenon és szusztát használ.Az lenne a kérdés,érdemes lenne-e a szusztát propira cserélni az utolsó 2 hétben,hogy elöbb elkezdhessuk a visszaállítást,és ne keljen 2 hetet várni a szuszta miatt.Vagy ez az egész értelmetlen a boldenon miatt.Valamint még egy kérdés.Ha arimadexet használunk kúra alatt,akkor annak a szedését mikor fejezzük be.Az utolsó testosteron beadása után vagy a visszaállítást megkezdésekor.Válaszokat előre is köszönöm,és remélem más is okul belőle!

2014. Január 12. - 13:43:57
Válasz #1241
Nem elérhető

SzPeti


Sziasztok, utókúra helyes megtervezéséhez kérek segítséget, mert ez lenne a 3. kúrám, de a levezetés mindig olyan jól sikerül, hogy a fél 6 garantált, libidó nulla, mínusz nulla. Rólam: kb 7 éve edzek, 39 éves vagyok, 170cm, 75kg. A kúra célja formásítás, nem akarok nagy baszottállatt lenni, legyek izmosabb, csökkenjen a testzsírszázalékom, legyek eresebb, ennyi. A levezetésnél szempont a libidó megmaradása. Magas ösztogén szintem még nem volt, még 1g/hét teszto mellett sem, nem vagyok aromizálódásra hajlamos (vagy még nem szaladtam bele a témába). Minden véleményt előre is köszönöm.


Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2014. Január 12. - 13:53:10
Válasz #1242
Nem elérhető

SzPeti


Ja igen, a Proviront kiváltanám az Arimidex/Aromasin párossal, a Tamoxifent Nolvadexel, azért szürkítettem ki őket, szóval vagy-vagy. Valamint a kúra alatt a Nolvadex csak akkor menne ha érezném hogy kell, alapból nem.
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2014. Január 12. - 16:16:37
Válasz #1243
Nem elérhető

cpggyurma


szerintem akár mit szed be az ember kúra után akkor is lesz libidó csökkenés. utsó kúra után most elsőnek raktam be a  dhea-t 100mgot/nap nekem nagyon jót tett. libidó is jobb volt mint máskor kúra végeztével, és erőben sem ment el annyi.
Bár sokszor sztem az ember képes bebeszélni magának dolgokat hogy erősebb vagyok ha szedem ezt a szart vagy jobban áll a cerka és tényleg erősebb leszel és tényleg jobban fog állni ez ugye a placebóhatás.
Én annyit javasolnék még hogy emeld még meg a D-vitamin és cink bevitelt.
Jah és én a clomidot kihagynám.

De ez csak az én véleményem vannak itt emberek akik jóval többet tudnak ezekről a dolgokról majd ők kijavítanak ha tévedek

2014. Január 12. - 17:31:18
Válasz #1244
Nem elérhető

ninja14


mért hagyná ki a clomidot, mikor PCT ben nagyobb szerepe van mint a HCGnek, szvsz h a clomid az alap!!! csak az ilyen Maszat gyerekeknek lesznek tőle látászavarai....  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D