2024. Május 13. - 20:15:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451935 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2014. Január 12. - 18:51:42
Válasz #1245
Nem elérhető

SzPeti


Libidó csökkenést még csak-csak elfogadnám, de libidó stop van, most mondjam hogy a kúra alatti reggeltől délig 3x szeretkezés most úgy néz ki hogy 3 hete semmi, rám mászik az asszony de meg se fordul a fejemben hogy valamit alkotni kéne, a mostani kúrám kb 6 hete ért véget, szépen bement az 5000 HCG egyben (nem volt elosztva) az egész tengelyem áll, stb stb, kb mindent szarul csináltam, a legvégén még a nem létező tesztoszteron szintemből képződő nem létező ösztrogénnek odabasztam a Zitával is..... most persze Tribuzok meg DHEA-zok, meg HOS-ezek meg gyömbérteázok.... halottnak a csók

szóval a következő kúrámat "kicsit" jobban előkészítem és megtervezem, ehhez kérek segítséget, köszönöm
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2014. Január 12. - 21:26:09
Válasz #1246
Nem elérhető

ninja14


Libidó csökkenést még csak-csak elfogadnám, de libidó stop van, most mondjam hogy a kúra alatti reggeltől délig 3x szeretkezés most úgy néz ki hogy 3 hete semmi, rám mászik az asszony de meg se fordul a fejemben hogy valamit alkotni kéne, a mostani kúrám kb 6 hete ért véget, szépen bement az 5000 HCG egyben (nem volt elosztva) az egész tengelyem áll, stb stb, kb mindent szarul csináltam, a legvégén még a nem létező tesztoszteron szintemből képződő nem létező ösztrogénnek odabasztam a Zitával is..... most persze Tribuzok meg DHEA-zok, meg HOS-ezek meg gyömbérteázok.... halottnak a csók

szóval a következő kúrámat "kicsit" jobban előkészítem és megtervezem, ehhez kérek segítséget, köszönöm
ezért kellett volna a PCTben a clomid az az igazán helyreállító, zitát meg én 10 mgot tolnék csak 10 napig amíg még megy a HCGzés..több jó tesztofokozó van ami jó libidónak pl a nutrexes Vitrix mellé DAA és DHEA..a HOS aszem valami skytek termék abban is van DAA meg még valami egyéb szal jó az is..meg D3 vitamin 25 000 IU bizti jobb lesz minden
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Január 12. - 21:52:37
Válasz #1247
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok, utókúra helyes megtervezéséhez kérek segítséget, mert ez lenne a 3. kúrám, de a levezetés mindig olyan jól sikerül, hogy a fél 6 garantált, libidó nulla, mínusz nulla. Rólam: kb 7 éve edzek, 39 éves vagyok, 170cm, 75kg. A kúra célja formásítás, nem akarok nagy baszottállatt lenni, legyek izmosabb, csökkenjen a testzsírszázalékom, legyek eresebb, ennyi. A levezetésnél szempont a libidó megmaradása. Magas ösztogén szintem még nem volt, még 1g/hét teszto mellett sem, nem vagyok aromizálódásra hajlamos (vagy még nem szaladtam bele a témába). Minden véleményt előre is köszönöm.


A HCG-t elég a 3. héten elindítani. Az, hogy nem fáj a melled, még nem jelenti azt, hogy nem magas az ösztrogén szinted. Ha nem vagy hajlamos az aromatizációra akkor nem szednék arimidexet kúra közben. A fazonnak jót tehet, de túl erős gyógyszer az. Proviron felesleges androgén lehet ennyi teszto mellé, ha azzal nem akarod helyettesíteni, szerintem napi negyed tabi is elég lehet, vagy 2 naponta egy fél. Az aromasint nem ismerem, de nem túl erős az kúra után? A nagyon kevés ösztrogén is okozhat simán libidó csökkenést.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 13. - 00:28:59
Válasz #1248
Nem elérhető

Milo


Libidó csökkenést még csak-csak elfogadnám, de libidó stop van, most mondjam hogy a kúra alatti reggeltől délig 3x szeretkezés most úgy néz ki hogy 3 hete semmi, rám mászik az asszony de meg se fordul a fejemben hogy valamit alkotni kéne, a mostani kúrám kb 6 hete ért véget, szépen bement az 5000 HCG egyben (nem volt elosztva) az egész tengelyem áll, stb stb, kb mindent szarul csináltam, a legvégén még a nem létező tesztoszteron szintemből képződő nem létező ösztrogénnek odabasztam a Zitával is..... most persze Tribuzok meg DHEA-zok, meg HOS-ezek meg gyömbérteázok.... halottnak a csók

szóval a következő kúrámat "kicsit" jobban előkészítem és megtervezem, ehhez kérek segítséget, köszönöm

A kutyám elrágcsál egy kis kamagrát ,az segít neki
Riceman

2014. Január 14. - 19:40:18
Válasz #1249
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Január 15. - 08:26:33
Válasz #1250
Nem elérhető

SzPeti


Igenis :) miért csak 6 levél lehet? bosszantó....
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2014. Január 27. - 11:41:29
Válasz #1251
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
DAA-t milyet használtok? Efit írta, hogy csak a chelát kötésben lévő a jó. A piacon van ilyenis, és szabad kötésben lévő is, figyeltek erre?

2014. Február 04. - 11:12:07
Válasz #1252
Nem elérhető

Matthew0606


Sziasztok!!
Segítséget kérnék tőletek mivel nem találtam még az én kúrámhoz hasonló bejegyzést, szóval 14 ampulla Winstrol Depot mellé nyomok napi 2 szem (20 mg) Methoral-t. Kérdésem az lenne, hogy ezt a konkrét kúrát hogyan és milyen szerekkel kéne/kell levezetni gondolok itt HCg, proviron stb..
Előre is köszönöm a válaszokat

2014. Március 23. - 23:10:21
Válasz #1253
Nem elérhető

tryallboy


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni susta kúrához.

Így néz ki:

Heti: 500mg susta, 500iu HCG,
Naponta: 25mg Proviron, 10mg Zitazonium(2-3 ampulla után emelném napi 20mg-ra)

25-30 ampulla sustát nyomnék az utókúrát viszont nem tudom, hogy tervezzem mer valahol azt hallom, hogy az utolsó ampulla susta előtt 10 nappal hagyjam el a HCG-t, valahol pedig azt, hogy az utókúrában is menjen a HCG,

Utókúrában nyomnám tovább a napi 25mg Proviront, 20mg Zitát egy hónapig az utolsó ampulla után.

Kérdésen hogy ez jo-e így vagy kell-e még más is melléjük és a HCG-t hagyjam az utókúrában is vagy oda már nem kell?

Választ előre is nagyon köszönöm.

Üdv.: Márk

2014. Június 06. - 20:59:20
Válasz #1254
Nem elérhető

mario1312


Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni. Tavaly októberben befejeztem a Boldenon, Testosteron propionat, winstrol kúrám. Sajnos a levezetés borzasztóan sikerült. nem lett jól időzítve, és a mennyiséget se találtuk el, plusz a beszerző is átvágott. A libido termelésem most sem az igazi, szerintetek mivel,és mennyivel tudnám az eredeti állapotára visszahozni? Előre is köszi a válaszokat!  :-){

2014. Június 07. - 16:13:11
Válasz #1255
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni. Tavaly októberben befejeztem a Boldenon, Testosteron propionat, winstrol kúrám. Sajnos a levezetés borzasztóan sikerült. nem lett jól időzítve, és a mennyiséget se találtuk el, plusz a beszerző is átvágott. A libido termelésem most sem az igazi, szerintetek mivel,és mennyivel tudnám az eredeti állapotára visszahozni? Előre is köszi a válaszokat!  :-){


Október az nem most volt..
Nem ìrtad milyen hosszú volt a kúra, és hogy miből mennyi ment.
Ha nem nyomtàl egy marha hosszú kúràt, hanem egy àtlagosnak mondható 12 het boldi 8-10 hét propit akkor egy viszonylag szar levezetés utàn is egy normalis fiatal szervezentnek ennyi idő utàn màr nem kéne gondnak lenni szerintem. Lehet hogy a libidó csökkenésnek lelki oka van monjuk pl unod a baràtnőd :)

Ha meg akarod magad nyugtatni 1-2 hónapig napi 2 szem proviron mehet meg hozzà löknék napi 100 mg DHEAt. Sztem nem lesz gond

2014. Július 02. - 09:03:35
Válasz #1256
Nem elérhető

Moonlight


Üdv!

Aromasinnal kapcsolatban lenne kérdésem. Enantát 10. héten véget ér, utána még 4 hétig (remélhetőleg) kevésbé androgén winstrol és primobolan, esetleg oxandrolone tartana. Aromasinnak mikor kellene beszállnia és mennyi ideig?

2014. Július 21. - 08:52:44
Válasz #1257
Nem elérhető

matemate


Sziasztok!

Kb egy hete olvasgatom az elejéről fogva ezt a fórumot. Elég nehéz kihalászgatni az infót belőle mert nem túl egységes viszont darabokban van :D
Namost, az életem első kúrájának a vége felé vagyok, még engem is a "toljál 5000iu hcgt 3x a végén azt' jó lesz" általános hülyeségbe "neveltek bele". Illetve neveltek volna ha nem találok rá az itt leírtakra és nem világosodtam volna meg.
A kérdésem a következő: Tudom, hogy már régen el kellett volna kezdeni, minden bizonnyal le van lőve a saját tesztó termelésem 100%-ban. De érdemes elkezdenem most azonnal heti 500iu-ket tolni vagy nem lesz elég? Inkább adjak most egy nagyobbat mondjuk 1000-1500 hogy kapjon egy nagyobb löketet (vagy akár annak függvényében kiszámolva hogy kb mióta inaktívak a heréim)  és aztán menjen kúra végéig, illetve a külsőleg bevitt tesztó leürüléséig heti 2x250?

A segítséget előre is köszönöm. 

2014. Július 21. - 22:55:38
Válasz #1258
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!

Kb egy hete olvasgatom az elejéről fogva ezt a fórumot. Elég nehéz kihalászgatni az infót belőle mert nem túl egységes viszont darabokban van :D
Namost, az életem első kúrájának a vége felé vagyok, még engem is a "toljál 5000iu hcgt 3x a végén azt' jó lesz" általános hülyeségbe "neveltek bele". Illetve neveltek volna ha nem találok rá az itt leírtakra és nem világosodtam volna meg.
A kérdésem a következő: Tudom, hogy már régen el kellett volna kezdeni, minden bizonnyal le van lőve a saját tesztó termelésem 100%-ban. De érdemes elkezdenem most azonnal heti 500iu-ket tolni vagy nem lesz elég? Inkább adjak most egy nagyobbat mondjuk 1000-1500 hogy kapjon egy nagyobb löketet (vagy akár annak függvényében kiszámolva hogy kb mióta inaktívak a heréim)  és aztán menjen kúra végéig, illetve a külsőleg bevitt tesztó leürüléséig heti 2x250?

A segítséget előre is köszönöm. 

Nem kell nagyobb löket, 500IU elég...
A többi le lett írva, és helyesen kiszűrted a lényeget.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Július 22. - 19:40:49
Válasz #1259
Nem elérhető

matemate


Köszönöm!

Majd még a PCT-vel kapcsolatban lesz kérdésem de végigolvasom azért még vagy 2x a fórumot előtte :)