2024. Május 12. - 18:13:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451817 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2014. Július 24. - 07:34:09
Válasz #1260
Nem elérhető

matemate


Nem sikerült bacteriostatic-us vizet szereznem helyette a TEVA-s sima 10ml-es sterill víz van. A kérdésem az lenne hogy oldjam fel a HCG-t a saját sodium chloride-os oldószerében és azt hígítsam tovább a könnyebb adagolhatóság érdekében vagy csak a sima deszt-vízben?

Köszönöm!

2014. Július 24. - 07:34:09
Válasz #1261
Nem elérhető

matemate


Az előbb írtam csak nem látom remélem nem duplázok.
Szóval a kérdésem:

Nem sikerült bac. vizet szereznem csak sima Tevás deszt vizet 10ml-es kiszerelésben. A kérdésem az, hogy oldjam fel a hcg-t a saját sodiumos oldószerében és azt hígítsam a könnyebb adagolhatóság érdekében vagy csak simán a deszt vízzel jobb híján?
Köszönöm!

2014. Augusztus 04. - 12:50:01
Válasz #1262
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
 Gondolkozom, hogy a kúra közbeni Provit leváltom Arimidexre v. Letrozole-ra.
Adagolásról vkinek tapasztalata? Arimidex 0,25mg/nap, Letroból is csak egy negyed?

2014. Augusztus 09. - 12:26:41
Válasz #1263
Nem elérhető

eo2eo


Szia!

Ki kell tapasztalni.

Attol is fugg, milyen kurahoz alkalmazod... az arimidexet kezd 2 naponta 0,25rol ha nem eleg akkor 2 naponta 0,5 ha az sem 0,75..

Stb :)

Stanazolol melle viszont en nem ajanlanam, nekem kinyirta az izuleteim.

2014. Augusztus 10. - 20:33:27
Válasz #1264
Nem elérhető

Risee


Köszi!
Teszto-Deka kúra, stana max. a deka miatt lesz benne...
Csöcsösödős vagyok, egyből érezni fogom, ha kevés lesz az antiaromatáz:-)

2014. Augusztus 10. - 22:01:27
Válasz #1265
Nem elérhető

Maszat


Ha csöcsösödős vagy, nem is az ösztrogéntől kell tartanod, hanem a progeszterontól. Nekem deca után 1 évvel lett gynom, és amikor tren acetátot használtam, akkor is undorító lett, de akkor nem mirigyes volt, hanem zsír szaporulat. Tök jól nézett ki ektomorfként a mellemen a zsír :D  Pedig ment stana is, és anti aromatáz is, de így is szopó volt. Hála égnek elmúlt mindkettő, de azóta nem merek se decát, se trenit nyomni. A trenit az androgén mellékhatások miatt sem. Volt nemrég egy üveggel, nagyon szemeztem vele, de nem. Egyszerűen nem fér bele az életembe ;D


Máig fülemben csengenek az intő szavak.... ;D "Tesztó, treni, masteron, proviron...Maszat ezt a kúrát nem neked találták ki, túl magas lesz az androgén szinted"  !+"%
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 10. - 22:51:59
Válasz #1266
Nem elérhető

eo2eo


Köszi!
Teszto-Deka kúra, stana max. a deka miatt lesz benne...
Csöcsösödős vagyok, egyből érezni fogom, ha kevés lesz az antiaromatáz:-)


Szia!

En nagyon ovatos lennek a stana-arimidex egyuttes hasznalataval. Konkretan nem tennem meg megegyszer. Szedj arimidexet kisdozisban az osztrogenre, ha a progeszteron miatt aggodsz akkor plusszba egy kis b6 vitamint (napi 100-200mg ) es ha nagyon aggodsz akkor mehet cabergoline vagy pramipexole, de ezeket csak nagydozisu nor19-nel javasoljak...

 De amugy relative alacsony dozisu nandrolonnal es visszafogott osztrogennel nem hiszem, hogy szukseged lenne ilyen kiegeszitesre...Maradjon a stana egy masik kurara..

2014. Augusztus 11. - 09:39:06
Válasz #1267
Nem elérhető

duraCELL


Köszi!
Teszto-Deka kúra, stana max. a deka miatt lesz benne...
Csöcsösödős vagyok, egyből érezni fogom, ha kevés lesz az antiaromatáz:-)


progeszteron és prolaktin csökkentés:
BROMOCRIPTIN-RICHTER 2,5 mg tabletta 2 x 0.5 /nap
trenbinél is OK.
mellékhatásként csökkenti a rage morcosságot, és növeli az ejakulációs orgazmus idejét.
megszűnik a nyugalmi fasciculatio.
a növire ekkora dózisban még nem hat ...


2014. Augusztus 11. - 14:57:39
Válasz #1268
Nem elérhető

Maszat


Köszi!
Teszto-Deka kúra, stana max. a deka miatt lesz benne...
Csöcsösödős vagyok, egyből érezni fogom, ha kevés lesz az antiaromatáz:-)


progeszteron és prolaktin csökkentés:
BROMOCRIPTIN-RICHTER 2,5 mg tabletta 2 x 0.5 /nap
trenbinél is OK.
mellékhatásként csökkenti a rage morcosságot, és növeli az ejakulációs orgazmus idejét.
megszűnik a nyugalmi fasciculatio.
a növire ekkora dózisban még nem hat ...



Mi az a rage morcosság??  Egy ilyennel lehet bevállalnék egy kis acetátot, nem sokat minden másnap fél milit...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 11. - 15:06:00
Válasz #1269
Nem elérhető

duraCELL


steroid rage = szteroid düh, avagy a jól ismert támadó agresszió
2x1 ig fel lehet menni max

2014. Augusztus 11. - 15:15:37
Válasz #1270
Nem elérhető

Maszat


steroid rage = szteroid düh, avagy a jól ismert támadó agresszió
2x1 ig fel lehet menni max

Erre gondoltam, csak így még nem hallattam sehol ;D

Utána járok a témának, így érdekel. Alapból alacsony az ingerküszöböm, amit a kúrák még lejjebb visznek. A tesztoszteront már nagyjából tudom kezelni, de a trenbolont nem tudtam, és csak a szerencsének köszönhetem, hogy nem lett bajom belőle. Viszont egy nagyon hatásos szernek tartom, és azóta mozgatja a fantáziámat, de nem kockáztattam. Így viszont lehet egy alacsonyabb dózissal nekifutok 4-5 hétnek. Kösz az infót
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 11. - 15:25:02
Válasz #1271
Nem elérhető

dino


steroid rage = szteroid düh, avagy a jól ismert támadó agresszió
2x1 ig fel lehet menni max

Erre gondoltam, csak így még nem hallattam sehol ;D

Utána járok a témának, így érdekel. Alapból alacsony az ingerküszöböm, amit a kúrák még lejjebb visznek. A tesztoszteront már nagyjából tudom kezelni, de a trenbolont nem tudtam, és csak a szerencsének köszönhetem, hogy nem lett bajom belőle. Viszont egy nagyon hatásos szernek tartom, és azóta mozgatja a fantáziámat, de nem kockáztattam. Így viszont lehet egy alacsonyabb dózissal nekifutok 4-5 hétnek. Kösz az infót
mi a fasznak.. tul sok a mellekhatasa ahhoz, hogy hobbicelra hasznald.. kura utan ugyis visszaesel, ha megy tren, ha nem. jozan esz...! (pont neked irom ezt..) :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 11. - 15:33:03
Válasz #1272
Nem elérhető

Maszat


Mi az, hogy kúra után? :D Értem miről beszélsz Dino, gondolkodtam Én is így, de jelenleg más szemszögből nézem. Ne keressél pénzt, mert úgyis elköltöd... Ne hallgass zenét, mert ha abbahagyod úgysem szól már. Semmi nem tart örökké. A lényeg, hogy útközben, hogy érzed magad. Tavaly november óta használok tesztoszteron, nagyrészt terápiás jelleggel. Volt, hogy 7-12 naponta ment egy 350es. Szóval tényleg terápiás jelleggel, most sem megy több heti 5-700nál, de csak a nyár miatt. Pont kúra végén volt egy magánéleti válságom, ami 2 hónapig padlóra tett, egyszerűen nem tudtam volna megbirkózni még azzal is, hogy vége a tesztoszteronnak. Mindenki tudja milyen az, utána meg jött a nyár. ;D Szóval nem érdekel, hogy mi lesz utána, a lényeg, hogy közben jól érezzem magam. Komfortosan :D
Egyébként utána olvastam, a prolaktin szintet valóban csökkenti, de a progeszteronról nem ír. Nem vagyok jártas a témában, még kutakodom, csak így elsőre fura, hogy nem írja.

(Mielőtt kiakadsz, 3x voltam tavaly november óta laborvizsgálaton, 1x EKG-n, a vese-máj funkcióim mindig rendbe voltak, olyan szinten, hogy nem is volt eltérés, a 3. vérvételnél volt eltolódva kicsit az LDL-HDL, de csak azért mert akkor már ment stana. Szóval azért annyira felelőtlenül nem nyomom. )
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 11. - 15:46:17
Válasz #1273
Nem elérhető

dino


Mi az, hogy kúra után? :D Értem miről beszélsz Dino, gondolkodtam Én is így, de jelenleg más szemszögből nézem. Ne keressél pénzt, mert úgyis elköltöd... Ne hallgass zenét, mert ha abbahagyod úgysem szól már. Semmi nem tart örökké. A lényeg, hogy útközben, hogy érzed magad. Tavaly november óta használok tesztoszteron, nagyrészt terápiás jelleggel. Volt, hogy 7-12 naponta ment egy 350es. Szóval tényleg terápiás jelleggel, most sem megy több heti 5-700nál, de csak a nyár miatt. Pont kúra végén volt egy magánéleti válságom, ami 2 hónapig padlóra tett, egyszerűen nem tudtam volna megbirkózni még azzal is, hogy vége a tesztoszteronnak. Mindenki tudja milyen az, utána meg jött a nyár. ;D Szóval nem érdekel, hogy mi lesz utána, a lényeg, hogy közben jól érezzem magam. Komfortosan :D
Egyébként utána olvastam, a prolaktin szintet valóban csökkenti, de a progeszteronról nem ír. Nem vagyok jártas a témában, még kutakodom, csak így elsőre fura, hogy nem írja.

(Mielőtt kiakadsz, 3x voltam tavaly november óta laborvizsgálaton, 1x EKG-n, a vese-máj funkcióim mindig rendbe voltak, olyan szinten, hogy nem is volt eltérés, a 3. vérvételnél volt eltolódva kicsit az LDL-HDL, de csak azért mert akkor már ment stana. Szóval azért annyira felelőtlenül nem nyomom. )
nincs ezzel gond, nem vagyok én ítélőtábla :D
én is terápiás jelleggel használom a testo testápolót. elég eredményesen. kép a felkészülési naplómban ;) :D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 12. - 09:17:49
Válasz #1274
Nem elérhető

Risee


Maszat! A terápiás tesztód alatt is ugyan úgy ment a Hcg és a többi?