2024. Május 13. - 11:47:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451894 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2014. Augusztus 12. - 11:08:54
Válasz #1275
Nem elérhető

Maszat


Volt egy 10 hetes kúrám, azalatt ment, aztán jött kb 3-4 hónap terápiás, amikor nem használtam, de láttam is a méretükön, hogy nem frankó, nyomtam mellé egy kis tamoxit, mert érzékeny vagyok az ösztrogénre, és nem használtam proviront, érdekes az helyre állította a herék méretét. Aztán amióta visszaemeltem 500 körülire megint használok.

Érdekes egyébként ez a hosszú használat, sok változás nem jön, nyilván a receptorok telítettek, de összességében diéta nélkül is elég száraz a fazon. Lenyomom még az augusztust, aztán ez az év pihi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 12. - 12:09:42
Válasz #1276
Nem elérhető

dino


Volt egy 10 hetes kúrám, azalatt ment, aztán jött kb 3-4 hónap terápiás, amikor nem használtam, de láttam is a méretükön, hogy nem frankó, nyomtam mellé egy kis tamoxit, mert érzékeny vagyok az ösztrogénre, és nem használtam proviront, érdekes az helyre állította a herék méretét. Aztán amióta visszaemeltem 500 körülire megint használok.

Érdekes egyébként ez a hosszú használat, sok változás nem jön, nyilván a receptorok telítettek, de összességében diéta nélkül is elég száraz a fazon. Lenyomom még az augusztust, aztán ez az év pihi.
hálisten  8-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 12. - 12:15:41
Válasz #1277
Nem elérhető

Risee


Volt egy 10 hetes kúrám, azalatt ment, aztán jött kb 3-4 hónap terápiás, amikor nem használtam, de láttam is a méretükön, hogy nem frankó, nyomtam mellé egy kis tamoxit, mert érzékeny vagyok az ösztrogénre, és nem használtam proviront, érdekes az helyre állította a herék méretét. Aztán amióta visszaemeltem 500 körülire megint használok.

Érdekes egyébként ez a hosszú használat, sok változás nem jön, nyilván a receptorok telítettek, de összességében diéta nélkül is elég száraz a fazon. Lenyomom még az augusztust, aztán ez az év pihi.

És ha hosszú lesz a nyár? 8-) Még a szeptember belefér ;D

2014. Augusztus 12. - 17:15:43
Válasz #1278
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 24. - 17:59:03
Válasz #1279
Nem elérhető

matemate


Sziasztok!

Erre a PCT-re gondoltam, vessetek rá egy gyógypillantást légyszi, és ha valamin igazítana valaki kérem jelezze... :)


Minden héten ment az utolsó propiig 500 ui HCG, letrozol volt az aromatázgátló. (a teljes kúrában propi, wini, tri-trenbolon volt)

Elvileg csatoltam egy doc-fájlt abban lesz a program. :)

Köszönöm előre is!

2014. Augusztus 24. - 20:31:56
Válasz #1280
Nem elérhető

Risee





Szerintem a 150mg Provi sok. Max 50 mg 2-3 hétig.
[/quote]

2014. Augusztus 24. - 21:42:37
Válasz #1281
Nem elérhető

Maszat


Akárki mit mond, Én nem használnék proviront levezetésben. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor talán 25-50mg-ot, de inkább kihagynám. A levezetés a helyreállításról kellene, hogy szóljon, nem pedig konkrétan androgének használatáról. DAA-t sem használnék.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 25. - 08:56:10
Válasz #1282
Nem elérhető

matemate


Köszönöm, hogy ránéztetek!

A provit jrk egyik félmondata alapján lőttem be (bár lehet félreértelmeztem Írta: jrk - 2013. Január 25. - 00:03:13), " A Proviron nem szupresszív, kb. 200mg-os dózisig, ezért véleményem szerint kis dózisban bármely utókúrának hasznos komponense lehet. "

De akkor megpróbálom az arany középutat, és valahogy bízva a provi antikatabolikus hatásában, és az ilyen mértékben remélhetőleg még nem szupresszív tulajdonságában így módosítottam (táblázat csatolva):

(átfutva újra a fórumot még az ötlött fel bennem, hogy a DAA meg DHEA elég ha az utolsó hcg-után indul. Vagy mehet végig? Maszat a DAA-ról tudom neked erről mi a véleményed :P A többivel egyet értesz azért?  :)


Esetleg valaki valamit máshogy?

2014. Augusztus 25. - 15:34:02
Válasz #1283
Nem elérhető

kefoh


Sziasztok! Rossz helyre ìrok mert sajnos nem talàltam ilyen topikot. Külföldre utazàsnàl magammal tudok vinni 10decàt ès 10testot szerintetek? Mennyire figyelnek oda erre ès mi lehet a következmènye?

2014. Augusztus 25. - 23:00:22
Válasz #1284
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok! Rossz helyre ìrok mert sajnos nem talàltam ilyen topikot. Külföldre utazàsnàl magammal tudok vinni 10decàt ès 10testot szerintetek? Mennyire figyelnek oda erre ès mi lehet a következmènye?

áhh, egyáltalán nem figyelnek semmire, nyugodtan menjél... ;D

Először is, hova utazásnál? Az USA-ba, vagy csak Ausztriába? Basszus, külföldre utazásnál...van akinek a következő falu már külföld...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Augusztus 26. - 00:32:23
Válasz #1285
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok! Rossz helyre ìrok mert sajnos nem talàltam ilyen topikot. Külföldre utazàsnàl magammal tudok vinni 10decàt ès 10testot szerintetek? Mennyire figyelnek oda erre ès mi lehet a következmènye?

áhh, egyáltalán nem figyelnek semmire, nyugodtan menjél... ;D



Kicsit emlékeztet ez a post valamire ;D ;D

"1200mg okozhat enyhe fejfájást?" ;D

"áhh, dehogy okozhat ;D"   

Hát mi az a kérdés ;D Eleve a kérdés jó, de a legjobb, hogy elképzelem a fejed amikor elolvasod :DDD

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 26. - 12:25:43
Válasz #1286
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Augusztus 26. - 19:52:33
Válasz #1287
Nem elérhető

Risee


Maszti!
Felhúztad a bőrt a fszomon a kúra áthidalás primoval és oxaval ;D
hogyan csinálnád? pct után kezdenéd?

2014. Augusztus 26. - 20:04:29
Válasz #1288
Nem elérhető

Maszat


Én csak azt írtam, hogy azzal szokták  ;D  Nem tudom, hogy kell az ilyet, Én biztosra mentem maradtam a tesztónál ;D Nemsokára viszont elhagyom, pfuu, kíváncsi vagyok....Nagyon megszoktam már ezt a fazont, hogy őszinte legyek. :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Augusztus 26. - 20:09:44
Válasz #1289
Nem elérhető

Risee


Én csak azt írtam, hogy azzal szokták  ;D  Nem tudom, hogy kell az ilyet, Én biztosra mentem maradtam a tesztónál ;D Nemsokára viszont elhagyom, pfuu, kíváncsi vagyok....Nagyon megszoktam már ezt a fazont, hogy őszinte legyek. :D
itt a környékünkön egy volt testépítő már 50éveit tapossa korát meghazudtoló formában, Ő primozott azt tudom...