2024. Május 12. - 22:52:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451835 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2014. Augusztus 26. - 21:14:00
Válasz #1290
Nem elérhető

dino


sztem heti 2*100mg kornyeke lehet az athidalashoz hasznalt adag. van belole "tuti" vetel?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 26. - 21:35:11
Válasz #1291
Nem elérhető

Risee


sztem heti 2*100mg kornyeke lehet az athidalashoz hasznalt adag. van belole "tuti" vetel?

Dino, tuti vétel csak az Androgel-ed :-! ;D

2014. Augusztus 27. - 10:18:37
Válasz #1292
Nem elérhető

kefoh


Sziasztok! Rossz helyre ìrok mert sajnos nem talàltam ilyen topikot. Külföldre utazàsnàl magammal tudok vinni 10decàt ès 10testot szerintetek? Mennyire figyelnek oda erre ès mi lehet a következmènye?

áhh, egyáltalán nem figyelnek semmire, nyugodtan menjél... ;D

Először is, hova utazásnál? Az USA-ba, vagy csak Ausztriába? Basszus, külföldre utazásnál...van akinek a következő falu már külföld...

Pàr orszàggal arrèbb ùniòn belül ;D

2014. Augusztus 28. - 09:56:21
Válasz #1293
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok! Rossz helyre ìrok mert sajnos nem talàltam ilyen topikot. Külföldre utazàsnàl magammal tudok vinni 10decàt ès 10testot szerintetek? Mennyire figyelnek oda erre ès mi lehet a következmènye?

áhh, egyáltalán nem figyelnek semmire, nyugodtan menjél... ;D

Először is, hova utazásnál? Az USA-ba, vagy csak Ausztriába? Basszus, külföldre utazásnál...van akinek a következő falu már külföld...

Pàr orszàggal arrèbb ùniòn belül ;D

És szerinted az unión belül hány határ van, csomagellenőrzéssel?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Augusztus 28. - 15:13:29
Válasz #1294
Nem elérhető

dino


sztem heti 2*100mg kornyeke lehet az athidalashoz hasznalt adag. van belole "tuti" vetel?

Dino, tuti vétel csak az Androgel-ed :-! ;D
csak ajanlani tudom!  @:-) folegy egy feherjeturmix araert per tasak :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2014. Augusztus 28. - 18:01:49
Válasz #1295
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

(régen Ausztria és Magyarország között volt a Schengeni határ, amíg nem lettünk befogadva teljesen. 2007 dec 21.) Természetesen van olyan az EU-ban, hogy schengeni határok(övezet), ami kicsit más mint az EU. Pl. megdöbbenve tapasztalhatod(nem biztos, hogy még mindig), hogy ha kocsival mész Olaszországba, Szlovénián keresztül, és hirtelen ott terem egy olasz határőr az olasz határnál. Namost, nézel mint borjú az újkapura, hogy minek állít meg az EU-n belül egy olasz határőr, hiszen Szlovénia is és Olaszország is az EU része? Kéri az útleveled, én meg mondom: Nincs útlevelünk. Ekkor ő néz rád mintha UFÓ-t látna. Mondom, csak személyink van. :)) Na mondom, mi a szart keres ez itt, itt ragadt és máig is harcol itt az olasz határon...? :)

Aztán ha jobban utánanézel akkor kiderül, mi a faszt keres ott hajnal 4-kor a digó határőr, mivel Szlovénia még nem a schengeni terület része, ezért pl. az olaszok még mindig ellenőrizheznek az EU-n belül a határnál, ha éppen áthaladsz Szlovénia és Olaszország között. Mint pl. Bulgáriában is. Ennek ellenére az EU 28 tagországa közül már kb. 25 Shengeni övezetnek számít, ahol elvileg abszolut nincsennek ellenőrzött határok és teljesen szabad az utazás ellenőrzés nélkül.(kivétel Bulgária, Románia és Szlovénia, Horvátország ha jól tudom...)
A kereskedelem szempontjából pedig az EU egy "single market" vagyis "egy piacnak" számít, és tilos az EU-n belül korlátozni az áruk szabad áramlását egy elég fontos közösségi megállapodás alapján.(kivéve, ha bármi veszélyes egy ország állampolgáraira nézve egészségügyileg. E kivétellel persze vissza is élnek az országok, hogy korlátozzák a többi ország termékeit a "saját piacukon", ami a "single market" koncepció miatt nem is létezhetne elvileg...:)))

Na mindegy...attól függ, hol jársz és kelsz...

elvileg, a hatályos magyar btk. szerint, ahogy ezt már megbeszéltük itt korábban, 10 kis dobozka(vagy ampulla) szarnak a birtoklása, saját használatra, nem számít bűncselekménynek.(a teljesítményfokozó szerekre értem...)

(most ellenőriztem, már Szlovénia is schengen része 2007 decembertől...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2014. Augusztus 29. - 10:12:35
Válasz #1296
Nem elérhető

doncicco


Románia nem schengeni, ezért nagy üzlet román rendszámmal a gyorshajtás ;D..

2014. Szeptember 02. - 19:23:20
Válasz #1297
Nem elérhető

aleSs


Sziasztok!
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy mit gondoltok ez a kúra rendben lenne-e így? Elsősorban a HCG használatra 
gondolok és a kúra ideje alatt használt proviron ill nolvadexre. Valamint az utókúrában használt kiegészítőkre.

A kúra így nézne ki:

1-8. hét
1. hét  3*100mg propionate + 250mg Testosterone Enanthate
2.hét 500mg T.Enanthate+ 25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
3.hét 500mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
4.hét 500mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
5.hét 500mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
6.hét 500mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
7.hét 500mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG
8.hét 250mg T.Enanthate+ 20mg stanazolol+25mg proviron+10mg nolvadex+500 IU. HCG


10. héttől : Levezetés

1. hét 500 NE HCG naponta
1-5. hét clostil 100mg/nap
1-4. hét Arimidex 1mg/nap
1-3. hét E-vitamin 1000 NE/nap
PCT
Saw Palmetto 1X450mg
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2014. Szeptember 02. - 20:54:03
Válasz #1298
Nem elérhető

ninja14


Irnek en is par sort...20 hetes kurat csinaltam! NPP-testomix-Tren-Stana-Masteron propi minden ment!  <3!
-kura kozben meg az 500 egyseg HCG
-arimidex 0.5 mg per nap kura kzoben
- gyogyszeres PCT clomid es nolva

amire viszont kiternek az PCTes tapkiegek, ez a kombo nekem nagyon bevallt, libido es erekcio teren is, mar 2 honapja ures vagyok, de ezek a tapkiegek vegig fognak menni!!!

(osszeeses 2 kg ment el, erezetseg meg megvan, viszont nincs az a nagy bedurranas, lekopogom eddig soha nem estem nagyon ossze kurak utan!!  ;D

csatoltam a tesztofokozo kombom!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Szeptember 03. - 14:48:44
Válasz #1299
Nem elérhető

eo2eo


Arimidexet érdemes érzésre adagolni, mert ha kilövöd az összes ösztrogént, akkor sírni fogsz. De tényleg. :D

Én 0,5mg/napról mozdulnék el 0,25-ösével...

2014. Szeptember 04. - 13:49:30
Válasz #1300
Nem elérhető

vikker


sziasztok!
kúra után vagyok,már a levezetésnek is több mint egy hónapja vége,a libidó és erekció pedig hagy kivánni valót magaután,főleg az előbbi...
leírom a levezetésemet: 80mcg triptorelin,letrozol és zita..adagolásra és hetekre nem térek ki,egy átlagos PCTnek megfelelő.. ( kúra közben ment a heti 500 hcg,igaz a 12 hetes kúra 7-8 hét környékén kezdtem csak... )
tribu,daa,dhea,nagy dózisú vitamin d,e , cink stb azok még most is mennek...
a golyók mérete teljesen visszaállt,és érzem hogy a tesztó szintemmel sem lehet baj ( az első 3-4 hétben volt a szokásos depi,önbizalomhiány stb..) ezek mostanra teljesen helyreálltak..az egyetlen gondom az alacsony libidó...
szerintetek hogy tudom ezt orvosolni?


2014. Szeptember 04. - 20:38:27
Válasz #1301
Nem elérhető

ninja14


sziasztok!
kúra után vagyok,már a levezetésnek is több mint egy hónapja vége,a libidó és erekció pedig hagy kivánni valót magaután,főleg az előbbi...
leírom a levezetésemet: 80mcg triptorelin,letrozol és zita..adagolásra és hetekre nem térek ki,egy átlagos PCTnek megfelelő.. ( kúra közben ment a heti 500 hcg,igaz a 12 hetes kúra 7-8 hét környékén kezdtem csak... )
tribu,daa,dhea,nagy dózisú vitamin d,e , cink stb azok még most is mennek...
a golyók mérete teljesen visszaállt,és érzem hogy a tesztó szintemmel sem lehet baj ( az első 3-4 hétben volt a szokásos depi,önbizalomhiány stb..) ezek mostanra teljesen helyreálltak..az egyetlen gondom az alacsony libidó...
szerintetek hogy tudom ezt orvosolni?



a Nutrex - Vitrixevel!!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2014. Szeptember 05. - 13:11:46
Válasz #1302
Nem elérhető

Maszat


A vitrixet tényleg sokan dicsérik! Én is biztos bele teszem a levezetésembe!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Szeptember 05. - 13:40:59
Válasz #1303
Nem elérhető

vikker


akkor egy próbát megér habár tribulust meg longifolia jacket igyis szedek...

2014. Szeptember 06. - 08:04:50
Válasz #1304
Nem elérhető

ninja14


akkor egy próbát megér habár tribulust meg longifolia jacket igyis szedek...

a tribulus egy nagy kamu!! loszart se er! sot meg beosztorgenesedsz tole!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D