2024. Május 13. - 19:58:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451934 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2014. November 28. - 23:01:37
Válasz #1320
Nem elérhető

eo2eo



2014. November 29. - 00:25:27
Válasz #1321
Nem elérhető

andras123


Ha atlagosnak mondhato kura volt akkor nem lesz szukseged ezekre,
mennyi koma oldott meg mennyi hajrat ezek nelkul
az jo hogy minden fogado kepes vagy,
Adrian eleg agreszivitas vette hatalmaba a Trenbolone veget.
szoval te nagy evo vagy, nem ugy mint az a srac aki a hatso ulesen ult.
Probalj meg rendelni kiegeszitot taplalakosat kostold meg en ettem egyzser bar ketszuer mas cimvel , de jo misungot csinalt a fejembe
kotyagos az ember , meg galibazik be neki, en nem tudom, de hat ilenek ezek
ha nem az a liftvel mert minden kotel mar szakad, menjel lepcson hiaba van oltony nyapkendo-vel az ember
Efitmester Balu Maszat Jordan ao2eo meg a Kamagras Pasas es a tobbieknek is Joejt  ***))

2014. November 29. - 00:47:52
Válasz #1322
Nem elérhető

andras123


Remelem lesz aki bemutat neked,
mert en abban az orszagban hun te vagy, nem vagyok biztos benne biztos hogy amugy hun vagy.
de remeljuk ha lehetsz, lesz vagy nem bemutatnak neked,
valmi frappans vagy kecses estrogene blokkolot peldaul,ha lehet
de ha megsem Efitmester jovahagyasavval en behajinthatod teneked kulfoldrol arut
Kepes lennel e rendelni par hetes szalitasval?
 0o0o0

2014. November 29. - 17:13:54
Válasz #1323
Nem elérhető

andras123


En termszetesebben csak nevre gondoltam.Nem webodalra tavol aljas tolem.
es amugy is en csak akkor akartam ha nincs mas kiut
van olan igaze hogy 6 dik erzek, de az Extremefit.hu oldalon erdemes szejjel nezelodni
de ha tevednek modisatani lesz illo ezt
vikker most mi van amugy?
hova eltantorodtal ? vagy nem talalod a heles sovenyed?

2014. November 29. - 17:51:29
Válasz #1324
Nem elérhető

vikker


igazából nem értek semmit abból amit irsz..  :) kicsit nem találom az "ösvényem" hogy használjam e pl az exemestanet pctben...

2014. November 29. - 19:07:29
Válasz #1325
Nem elérhető

andras123


nem is kell sokat erteni amit irok, erezni kell szippant ki belolle az intuiciothoz szukseges irokmanyt,
azert lett volna az ambiciod fontos, a sportban amit uzol vagy ami teged uz, vagy uzelmek
hogy ezekben milen az ambiciod, Olimpias-vagy Mr.Olympia-s vagy falus versenyes magosabb legszamu varos,
vagy fovaros vagy Miskolc, VAGY europa szinten talan Csebe?Osztrakban,vagy Ungvaron,Kolozsvarott
vagy versenyszo szellem lapul meg benned de alacsonnyabb kikotesekvel, maszkalo  kriteriumokval?
gyoztesen akarsz kikerulni a fittnessbol minden nap?milen az ambiciod...
hat ilen let vona az vona....
kollot vona neked olan kapszula mint az testosterone booster,de estrogene blocker-val es kes
vannak de nem tudom abban az orszagban kapnie par orszaggal arreb vannak
de nem tudom leirhatnam e elobb varjubb mar meg a Magyarorszagi baratjainkat mit innak
amugy az extremefit.hu oldalon az advanced pct, nem huleseg, vagy a t-bomb II se es szuper ar
mashol oleege elszaladtak mar az arak
advanced pct oleg jonak bizonyosul, amugy mit szedel epensegvel?
Balu Efitmester  {-)
Adrian  8-)
Jordan meg Maszat  --)

2014. November 29. - 19:54:36
Válasz #1326
Nem elérhető

andras123


vikker ha meg majd lesz erod a kezdo kuraba a 667 tol olvadgas mar merigesd meg magadott benne
szerinted felmerult Adrianban a kerdes e? megeri e?vagy hogz? mindez megeri e?
persze nem a fizetesnel hanem a Negysoros utan,
elkollene erkezniok ide magossabb es hozzeertobb Polgartarsaidnak is,
remelem nem blokkolja oket semmi es senki.
remelem tanalsz mas megoldast,van 
Endrokinologus nekem nem emlitette soha ezeket az vegyeszeti miveket

2014. November 29. - 20:34:17
Válasz #1327
Nem elérhető

andras123


az orvosnak vagy az orvosaidnak vagy mindananiunkanak a gyujtonevenel a nevenel elment parat odeebb az r betu
remelem orvosolhato a problema en mar nem tudom megtenni, keso
 :-!!!

2015. Február 02. - 08:28:06
Válasz #1328
Nem elérhető

peetasd


Sziasztok!
Nekem az eredeti poszthoz lenne kérdésem ugye a Gaspari - Novedex terméket betiltottak nem forgalmazzák már el is fogyott elvileg mindenhonnan. Van esetleg helyette más ami ugyan ezt a blokkoló hatást eléri? Tehát tartalmaz ATD-t vagy annak analogját?
Keresgéltem helyettesítő terméket itt a hozzaszolasokban de x oldal kúra leírás  után és az előttem szóló András értelmezhetetlen szövegeit  bogarászva arra jutottam, hogy inkább kérdezek az a biztos.
Köszönöm a segítséget srácok!  :-){

2015. Február 02. - 08:59:29
Válasz #1329
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
Nekem az eredeti poszthoz lenne kérdésem ugye a Gaspari - Novedex terméket betiltottak nem forgalmazzák már el is fogyott elvileg mindenhonnan. Van esetleg helyette más ami ugyan ezt a blokkoló hatást eléri? Tehát tartalmaz ATD-t vagy annak analogját?
Keresgéltem helyettesítő terméket itt a hozzaszolasokban de x oldal kúra leírás  után és az előttem szóló András értelmezhetetlen szövegeit  bogarászva arra jutottam, hogy inkább kérdezek az a biztos.
Köszönöm a segítséget srácok!  :-){

Sajnos nincs a Gaspari Novedex-hez hasonló hatóanyagú kiegészítő a piacon legálisan. Az USA-ban betiltották(egy-két államban még volt azután is), elvileg az EU-ban sem lehetne, de itt-ott azért feltünik. Google > hatóanyag: > ATD(1,4,6-Androstatrien-3,17-dione)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2015. Február 25. - 21:34:00
Válasz #1330

Mars

Vendég
Anabolics 10th-ban találtam egy érdekes pct tervet, érdekelne főleg Efit véleménye.Nem tudom lesz-e errefelé mostanában.

Human chorionic gonadotropin (hCG) is taken at 2000IU every other dayfor 20 days. Clomiphene citrate 50 mg is taken twice per day for 30 days.Tamoxifencitrate is taken 20 mg twice per day for 45 days.

2015. Február 25. - 21:41:08
Válasz #1331
Nem elérhető

supchh


Szerintem nézd meg ugyanezen topic első öt oldalát, ott pont efit ír nagyon okos dolgokat (meg mások is), aztán valahol van egy Clomid nolvadex összehasonltás, ahol ismét efit egyértelműen a tamoxifen-t helyezi a clomiphene fölé

2015. Február 25. - 22:01:35
Válasz #1332

Mars

Vendég
Itt egyszerre megy mindkettő egy darabig.Ismerem Efit álláspontját körülbelül.Csak a véleménye érdekelne erről mert ő nagyon nagy ász a témában,lexikális a tudása.Ő szerintem sokallná a 2 naponkénti 2000IU hcg-t,de eleve 45 napos a pct ez is érdekes nekem.

2015. Február 25. - 22:07:40
Válasz #1333
Nem elérhető

supchh



2015. Március 14. - 13:40:11
Válasz #1334
Nem elérhető

VG


Sziasztok, tesztó propi kúra után vagyok (2 naponta ment 1 ml - 10 hétig), majd 3 naponta 1000iu hCG, (5000 iu), 1 hónapig napi 2 provi és 2 zita (40mg). A kúrának már lassan 2 hónapja vége, erő, forma meg van, de a cerka libidó nem az igazi. Menet elején jól teljesítek de közben "lelankad a kedvem". Tudtok ajánlani valami mostanság kapható kiegészítőt ami segíthet, vagy mit tanácsoltok? Köszönöm