2024. Május 13. - 17:08:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451916 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2015. Március 14. - 17:20:51
Válasz #1335
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok, tesztó propi kúra után vagyok (2 naponta ment 1 ml - 10 hétig), majd 3 naponta 1000iu hCG, (5000 iu), 1 hónapig napi 2 provi és 2 zita (40mg). A kúrának már lassan 2 hónapja vége, erő, forma meg van, de a cerka libidó nem az igazi. Menet elején jól teljesítek de közben "lelankad a kedvem". Tudtok ajánlani valami mostanság kapható kiegészítőt ami segíthet, vagy mit tanácsoltok? Köszönöm

Kamagra + kokain + extasy :) Ha másra gondolsz akkor meg bármilyen testo fokozó 3-5x nornál adagolás. Érdekes dolog ez amúgy, mert pl aki nem is hallott még arról, hogy le kell vezetni, azoknak sosincs semmi baj a libidóval kúra utám  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2015. Március 14. - 18:18:46
Válasz #1336
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok, tesztó propi kúra után vagyok (2 naponta ment 1 ml - 10 hétig), majd 3 naponta 1000iu hCG, (5000 iu), 1 hónapig napi 2 provi és 2 zita (40mg). A kúrának már lassan 2 hónapja vége, erő, forma meg van, de a cerka libidó nem az igazi. Menet elején jól teljesítek de közben "lelankad a kedvem". Tudtok ajánlani valami mostanság kapható kiegészítőt ami segíthet, vagy mit tanácsoltok? Köszönöm

Tesztofokozo jo lehet, plusz figyelni kell a mentalis oldalra is... Ha agyban hozza vagy szokva ahhoz a teljesitmenyhez amit kura alatt nyujtasz, az utan visszaallo termeszetes allapot hianyerzetet kelthet. Ami pedig csokkenti a vágyat, rontja a erekció minőségét... Egyszóval fordíts több figyelmet a körülményekre. Ha nem megy, ne erőltesd.

Kokain, extasy, kamagra pedig a legjobb mérgei az egészséges mentális működésnek és szexuális életnek. :D

2015. Március 14. - 19:07:25
Válasz #1337
Nem elérhető

andras123


eo2eo  ;D nem tudom de nem e korai meg otet megeroszakolni olyan kemeny szereidel, tudod
Szia VG ja jo mondta eo2eo jo teszto fokozo, melik koll teneked draga olcsobb,
DAA pro vagy de annyit lehetne annyi felet hogy, jo sok van az biztos,a sterol complex-val is
te tehetsz probat es igy tovabb vagy HOS hasonlo  arba vagy oszt dragabb T-bomb vagy Vitrix,azt mondja
a test freak vagy a testofreak,.animal test ,igaze..de egy pasas azt mondta hogy plasma jet oleg jo,azt mondja
de a testo x pack meg az animal test is rajtad all, de ide meg annyi mindenkit belehetne szurni,
rendesen osszo lehetne szurkalni engem
Efitmester  Balu Suxen Maszat Istvan ;-oo-;
Gabe,Jordan,Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,pmiller06,Bubee,hopika,Lalika85,Hetalvo,supchh,Lucas,Samyke,csontnelkulicsirke
Chexhon,H.Laci,vekony,doncicco,auo,nubret21,eo2eo,ninja14,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser  :-):-)::

2015. Április 30. - 13:00:56
Válasz #1338
Nem elérhető

R_Robert


Sziasztok!

Még új vagyok az oldalon, de rengeteg topikot elolvastam már (többek közt ezt is). Talán 1-2 oldal kimaradt, szóval ha esetleg olyat írok, ami volt már akkor sorry.
Ha jól értelmeztem tesztoszterontermelésre kiható kúrák alatt jól jöhetnek ATD kiegészítők (pl. Novedex XT), de ezeket sajnos már nem igazán lehet beszerezni.
Én viszont találtam egy német oldalon ATD-t tartalmazó kiegészítőt, sőt rendeltem is egyet magamnak. Gondoltam megosztom veletek, hátha hasznos lehet számotokra:


Ha tudtok jobb, beszerezhető ATD-t, akkor kétlek írjátok meg.

Előre is köszi.

Üdv.
Robi

2015. Május 24. - 23:14:04
Válasz #1339
Nem elérhető

Jds


Tiszteletem !

    Winstrol depot provi kurat tervezek !
Heti 3X50mg wini napi 50mg provi.8 het.
Tudom,,hogy otthon eleg nehez hozzajutni az eredetihez ,de angliaban elek/dolgozom   es itt "elvileg" jo a kontakt ..
A kerdes :(hosszabb olvasgatas utan)
Kell e nekem hcg?!
1.) Egy masik topikban azt olvastam efittol ,hogy inkabb kura kozben menjen 500Ne hcg hetente kura alatt!

2.) Ebben a topicban pedig ,hogy nem is kell igazabol hcg! csak kura utan   "nolvadex (tamoxifen) es az rendbe hoz "

Na most akkor melyik a helyes ?!
Es ,ha a masodik azt ,hogy kell kivitelezni.

Elore is koszonom ,ha valaki veszi a faradtsagot es szan idot egy rovid valaszra !

2015. Május 31. - 17:20:16
Válasz #1340
Nem elérhető

kemi


Tiszteletem !

    Winstrol depot provi kurat tervezek !
Heti 3X50mg wini napi 50mg provi.8 het.
Tudom,,hogy otthon eleg nehez hozzajutni az eredetihez ,de angliaban elek/dolgozom   es itt "elvileg" jo a kontakt ..
A kerdes :(hosszabb olvasgatas utan)
Kell e nekem hcg?!
1.) Egy masik topikban azt olvastam efittol ,hogy inkabb kura kozben menjen 500Ne hcg hetente kura alatt!

2.) Ebben a topicban pedig ,hogy nem is kell igazabol hcg! csak kura utan   "nolvadex (tamoxifen) es az rendbe hoz "

Na most akkor melyik a helyes ?!
Es ,ha a masodik azt ,hogy kell kivitelezni.

Elore is koszonom ,ha valaki veszi a faradtsagot es szan idot egy rovid valaszra !

szerintem kúra közben hcg, meg tesztoszteront is tegyél hozzá, ha csak nem lány vagy :D

2015. Május 31. - 21:58:36
Válasz #1341
Nem elérhető

Milo


Törölj priv.üzenetet Samyke! mert nem tudok válaszolni
Riceman

2015. Május 31. - 22:59:14
Válasz #1342
Nem elérhető

Samyke


"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen"

"Ó, ember, a hitedet ne veszítsd el, őrizd meg a lélek nagy hitét! Ki volna nálad nagyobb, nem lehetsz vágytalan, ne tűrd a szenvedést !"

2015. Június 04. - 11:24:54
Válasz #1343
Nem elérhető

doncicco


Tiszteletem !

    Winstrol depot provi kurat tervezek !
Heti 3X50mg wini napi 50mg provi.8 het.
Tudom,,hogy otthon eleg nehez hozzajutni az eredetihez ,de angliaban elek/dolgozom   es itt "elvileg" jo a kontakt ..
A kerdes :(hosszabb olvasgatas utan)
Kell e nekem hcg?!
1.) Egy masik topikban azt olvastam efittol ,hogy inkabb kura kozben menjen 500Ne hcg hetente kura alatt!

2.) Ebben a topicban pedig ,hogy nem is kell igazabol hcg! csak kura utan   "nolvadex (tamoxifen) es az rendbe hoz "

Na most akkor melyik a helyes ?!
Es ,ha a masodik azt ,hogy kell kivitelezni.

Elore is koszonom ,ha valaki veszi a faradtsagot es szan idot egy rovid valaszra !

szerintem kúra közben hcg, meg tesztoszteront is tegyél hozzá, ha csak nem lány vagy :D

"Bárki is írta ezt a következtetést, nem kellene foglalkoznia a témával egyáltalán, mivel soha nem is fog összeállni számára a kép ezen a területen...

Kura közbe nem visszaállítás folyik a HCG-vel, ahogy azt hiszem vikker is leírta most, hanem a herék megvédése folyik attól, hogy egyáltalán bármikor leálljanak kúra közben, mint ahogy ez az egyszeri parasztembernél oly sokszor megtörtént a tesztoszteron kúrák közben.

Tehát, ha a kis mennyiségű kúra közben adagolt HCG-től a herék nem állnak le, akkor a kúra végén nem kell a herék működését visszaállítani, mivel soha nem is állnak le. Remélem, ezt a logikát még az egyszerű parasztbácsi is meg tudná érteni.

Így kúra után csak max. a saját LH/FSH termelés helyreállításával kellene foglakozni...(ami nem HCG-vel történik)"

Efit írta a másik rovatban, azt hiszem megszívlelendő, mert, ha jól emlékszem a stana önmagában is leállítja a saját termelést..

2015. Június 08. - 04:34:42
Válasz #1344
Nem elérhető

piana88


Üdv!NY P Blendon350 + Decon250 kúrát terveztem 11hétig, heti 2-2ml bevitelével. A második hét végére, olyan irritációt váltott ki a szervezetemből, hogy a fenekem 2 fele teljesen bevan gyulladva. Nincs fájdalom, csak viszketés és bekeményedés. Most lépett volna be a provi a játékba, de szeretnék leállni a kúrával teljesen.
Ami nem tudom mennyire jó ötlet, mivel a levezetésre ebben az esetben nincs ötletem. Használjak-e provit? ha igen, meddig ajánlatos ilyen esetben és milyen adagolásban?+ A HCG használata így miben módosul? 2hét mulva kezdjem 5000egységgel majd 2500e 2500e mint a teljes kuránál?
A választ előre is köszönöm

2015. Június 08. - 13:46:30
Válasz #1345
Nem elérhető

dino


Üdv!NY P Blendon350 + Decon250 kúrát terveztem 11hétig, heti 2-2ml bevitelével. A második hét végére, olyan irritációt váltott ki a szervezetemből, hogy a fenekem 2 fele teljesen bevan gyulladva. Nincs fájdalom, csak viszketés és bekeményedés. Most lépett volna be a provi a játékba, de szeretnék leállni a kúrával teljesen.
Ami nem tudom mennyire jó ötlet, mivel a levezetésre ebben az esetben nincs ötletem. Használjak-e provit? ha igen, meddig ajánlatos ilyen esetben és milyen adagolásban?+ A HCG használata így miben módosul? 2hét mulva kezdjem 5000egységgel majd 2500e 2500e mint a teljes kuránál?
A választ előre is köszönöm
be kell tenni combba, vallba, ide oda elosztva. en marhara meg vagyok elegedve a nyp termekeivel ;) igaz gyulladasnak nyoma sincs. bator dolog boldit decaval nyomni! :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Június 09. - 02:54:11
Válasz #1346
Nem elérhető

piana88


mindenképpen le szeretnék vele állni, mert mindenhol gyullad elég látványosan.

2015. Június 09. - 17:56:44
Válasz #1347
Nem elérhető

kemi


mindenképpen le szeretnék vele állni, mert mindenhol gyullad elég látványosan.

Egy kis tesztó elfért volna melléjük, ha téll az van bennük. Szerintem ugyan úgy mint a kúra közben heti 2x250NE hcg, legalább 4 hétig. Esetleg zita vagy clomid mellé az utolsó 2-3 hétre. Hosszú észterek ezek. Provironnal nem tudom mi a helyzet, más fórumon olvastam levezetés kozben, de régeb azt olvastam hogy az is leállítja a sajátot. Ezt majd az okosabbak leírják.

2015. Június 21. - 23:30:04
Válasz #1348
Nem elérhető

ninja14


mindenképpen le szeretnék vele állni, mert mindenhol gyullad elég látványosan.

Egy kis tesztó elfért volna melléjük, ha téll az van bennük. Szerintem ugyan úgy mint a kúra közben heti 2x250NE hcg, legalább 4 hétig. Esetleg zita vagy clomid mellé az utolsó 2-3 hétre. Hosszú észterek ezek. Provironnal nem tudom mi a helyzet, más fórumon olvastam levezetés kozben, de régeb azt olvastam hogy az is leállítja a sajátot. Ezt majd az okosabbak leírják.

kicsi dózisban a provi jó a PCTben 25mg vagy max 50mg, mert ennyinél még nem szupresszív....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2015. Július 19. - 09:45:15
Válasz #1349
Nem elérhető

Dady


Üdv!
Most kezdek el 6 hetes Susta, Deca kúrát.
Első héten 1 Susta-1 Deca amp, 2-5. hétig heti 2 Susta-2 Deca amp. 6. héten 1 Susta-1 Deca amp.
Emellett az elejétől napi 2 Proviron menne, a kúra vége előtt 3 héttel 6 hétig hetente 5000-2500-2500-2500-2500-2500 UI HCG menne.
Mindenki mond mindent, de egyik sem egyezik a másikkal, ezért kérdezlek meg inkább Titeket!
EZ az elosztás így rendben volna, vagy hiányos (levezetőre, visszaállítóra gondolok).
Köszi