2024. Május 12. - 19:54:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451824 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2015. Július 19. - 13:40:52
Válasz #1350
Nem elérhető

kemi


Hosszú észteres cuccok 4 hét után kezdenek meglátszani rajtad. Használj rövid észtert ha csak 6hétig nyomnád

Hcgt közben szokták, kb 2x250ne hetente, az anyagok ürüléséig meg zita 20 majd 10mg/nap

2015. Július 19. - 22:41:59
Válasz #1351
Nem elérhető

Dady


Hosszú észteres cuccok ...

Tehát mire igazán elkezdene látszódni fizikailag, addigra majdnem hogy le is megy a kúrám.
Rövid észter alatt pontosan mire gondolsz?
A proviron adagolása az első naptól kezdve megfelelő lenne?
A HCG-t az első héttől 2x250 egészen a kúra végéig, vagy toljam ki még két hétig?
A Zita az utolsó adag beadása után közvetlenül? Mikortól csökkenthetem 10mg/napra?
Bocs, hogy így szájba rágósan kérdezem!

2015. Július 24. - 10:23:54
Válasz #1352
Nem elérhető

mstsc


Sziasztok!

A kúra utolsó 2 hetében voltam vérvételen (pár napja), tesztoszteronra voltam kíváncsi. Az alábbi érdekes eredmények jöttek ki:
Szemes stanazolol (Rexobol) 3*10mg. Kezdő kúra pont azért, mert minimális volt a fejlődésem.

Tesztoszteron: 2.1 (kevés)
SHBG: 4,5 (kevés)

A cucc hozott formában valamit, jól érzem magam, sokat csajozok, libidó csökkenés nincs, merevedés tartóssága mondjuk 70-80%-os.
Arra számítottam, hogy átlag felett lesz a tesztoszteron vagy az átlag felső tartományában lesz az eredmény. Lehet normális ez az eredmény pl totál leállt a saját termelés és lassan jön Zita (napi 2 szem este) és helyre kerül?

Hm, húzzak dokihoz vagy csak rossz időpontban kaptak fals eredményt?

Köszönöm!

2015. Július 25. - 16:15:14
Válasz #1353
Nem elérhető

eo2eo


Sztem realis eredmeny, a stanazolol is szupressziv, amiatt alacsonyabbak az eredmenyek.

En clomidot hasznalnek a helyedben, 50 mg 10 napig megteszi, esetleg 2*250 IU HCG csak a biztonsag kedveert az 1. és 3. napon.

Üdv.

2015. Július 25. - 16:22:49
Válasz #1354
Nem elérhető

eo2eo


Hosszú észteres cuccok ...

Tehát mire igazán elkezdene látszódni fizikailag, addigra majdnem hogy le is megy a kúrám.
Rövid észter alatt pontosan mire gondolsz?
A proviron adagolása az első naptól kezdve megfelelő lenne?
A HCG-t az első héttől 2x250 egészen a kúra végéig, vagy toljam ki még két hétig?
A Zita az utolsó adag beadása után közvetlenül? Mikortól csökkenthetem 10mg/napra?
Bocs, hogy így szájba rágósan kérdezem!

Rovid eszter: propionate, phenylpropionate, acetate pl.

Olyan anyagokat ajanl, amik gyorsan felepitik a kivant hormonszintet a verben. Amiket te irtal csak 3-4 het alatt tetoznek, tehat 6 het ezekbol nem mas mint kidobott penz.

En hcg-t hosszu eszter eseteben az utolso injekcio utanig 2 hettel adnam. Es innen indulhat a rendes PCT (SERM), addig esetleg aromataz gatlot (AI) szedhetsz.

2015. Július 26. - 00:49:13
Válasz #1355
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

A kúra utolsó 2 hetében voltam vérvételen (pár napja), tesztoszteronra voltam kíváncsi. Az alábbi érdekes eredmények jöttek ki:
Szemes stanazolol (Rexobol) 3*10mg. Kezdő kúra pont azért, mert minimális volt a fejlődésem.

Tesztoszteron: 2.1 (kevés)
SHBG: 4,5 (kevés)

A cucc hozott formában valamit, jól érzem magam, sokat csajozok, libidó csökkenés nincs, merevedés tartóssága mondjuk 70-80%-os.
Arra számítottam, hogy átlag felett lesz a tesztoszteron vagy az átlag felső tartományában lesz az eredmény. Lehet normális ez az eredmény pl totál leállt a saját termelés és lassan jön Zita (napi 2 szem este) és helyre kerül?

Hm, húzzak dokihoz vagy csak rossz időpontban kaptak fals eredményt?

Köszönöm!
arról nem volt szó ugyan mennyi idős vagy de feltételezem,hogy fiatal és ehhez képest ezek az értékek elég szarok,legközelebb nézess lh és fsh szintet is a testoval együtt mert az is fontos,jó indikátora,hogy mennyire vagy legátolva
valszeg a motyó elég jól legyalulta a saját hormontermelésedet,amit csak zitával (este?2szem) nemhiszem,hogy rendbe tudsz hozni,mivel a kúra közbeni hcg kimaradt,ezért az lh és fsh szintekkel is foglalkozni kell egyidejüleg így még komplexebb és helyes pctre lesz szükséged,amihez sok sikert,ezt azért írom ,mert a tapasztalat sajnos azt mutatja,hogy ez nem annyiban merül ki,hogy zita+clomid+hcg

tényleg nem bántásból:most lehet azt gondolod,hogy megérte mert hozott egy keveset,mellékhatást szinte nem is éreztél és a libidódat sem nyomta el,+meg tudtál dönteni+5 csajt,de ha nem tudsz faszán visszaállni,(véleményem szerint nem fog sikerülni,de ne legyen igazam) hosszútávon többet vesztesz,és akkor még nem volt szó a hdl-ldl-ről
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Július 26. - 00:56:29
Válasz #1356
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Július 26. - 00:57:20
Válasz #1357
Nem elérhető

Maszat


Mindig csak akkor törlök ha szól vki fontos,h tele vagyok. Így nem rabolják az értékes időmet ;D De a kedvedért bármikor ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Július 26. - 01:07:29
Válasz #1358
Nem elérhető

Kamagraking


Mindig csak akkor törlök ha szól vki fontos,h tele vagyok. Így nem rabolják az értékes időmet ;D De a kedvedért bármikor ;D
ez igazán rendes tőled 8)
de a válasszal tényleg leszopattál ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Július 26. - 01:42:34
Válasz #1359
Nem elérhető

Kamagraking


Hosszú észteres cuccok ...

Tehát mire igazán elkezdene látszódni fizikailag, addigra majdnem hogy le is megy a kúrám.
Rövid észter alatt pontosan mire gondolsz?
A proviron adagolása az első naptól kezdve megfelelő lenne?
A HCG-t az első héttől 2x250 egészen a kúra végéig, vagy toljam ki még két hétig?
A Zita az utolsó adag beadása után közvetlenül? Mikortól csökkenthetem 10mg/napra?
Bocs, hogy így szájba rágósan kérdezem!

Rovid eszter: propionate, phenylpropionate, acetate pl.

Olyan anyagokat ajanl, amik gyorsan felepitik a kivant hormonszintet a verben. Amiket te irtal csak 3-4 het alatt tetoznek, tehat 6 het ezekbol nem mas mint kidobott penz.

En hcg-t hosszu eszter eseteben az utolso injekcio utanig 2 hettel adnam. Es innen indulhat a rendes PCT (SERM), addig esetleg aromataz gatlot (AI) szedhetsz.
szoktak  hosszút röviddel befejezni (és elkezdeni),propival pl de azt meg kell tervezni jól+hormonszinttel meghatározni mikor indulhat a pct,mert amíg ha van valami ami elnyom addíg nincs értelme elkezdeni a visszaállítást nem egyszerű clostily+zita ez
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Július 27. - 09:02:08
Válasz #1360
Nem elérhető

mstsc


Sztem realis eredmeny, a stanazolol is szupressziv, amiatt alacsonyabbak az eredmenyek.

En clomidot hasznalnek a helyedben, 50 mg 10 napig megteszi, esetleg 2*250 IU HCG csak a biztonsag kedveert az 1. és 3. napon.

Üdv.

Köszi az infot!

2015. Július 27. - 09:02:52
Válasz #1361
Nem elérhető

mstsc


Sziasztok!

A kúra utolsó 2 hetében voltam vérvételen (pár napja), tesztoszteronra voltam kíváncsi. Az alábbi érdekes eredmények jöttek ki:
Szemes stanazolol (Rexobol) 3*10mg. Kezdő kúra pont azért, mert minimális volt a fejlődésem.

Tesztoszteron: 2.1 (kevés)
SHBG: 4,5 (kevés)

A cucc hozott formában valamit, jól érzem magam, sokat csajozok, libidó csökkenés nincs, merevedés tartóssága mondjuk 70-80%-os.
Arra számítottam, hogy átlag felett lesz a tesztoszteron vagy az átlag felső tartományában lesz az eredmény. Lehet normális ez az eredmény pl totál leállt a saját termelés és lassan jön Zita (napi 2 szem este) és helyre kerül?

Hm, húzzak dokihoz vagy csak rossz időpontban kaptak fals eredményt?

Köszönöm!
arról nem volt szó ugyan mennyi idős vagy de feltételezem,hogy fiatal és ehhez képest ezek az értékek elég szarok,legközelebb nézess lh és fsh szintet is a testoval együtt mert az is fontos,jó indikátora,hogy mennyire vagy legátolva
valszeg a motyó elég jól legyalulta a saját hormontermelésedet,amit csak zitával (este?2szem) nemhiszem,hogy rendbe tudsz hozni,mivel a kúra közbeni hcg kimaradt,ezért az lh és fsh szintekkel is foglalkozni kell egyidejüleg így még komplexebb és helyes pctre lesz szükséged,amihez sok sikert,ezt azért írom ,mert a tapasztalat sajnos azt mutatja,hogy ez nem annyiban merül ki,hogy zita+clomid+hcg

tényleg nem bántásból:most lehet azt gondolod,hogy megérte mert hozott egy keveset,mellékhatást szinte nem is éreztél és a libidódat sem nyomta el,+meg tudtál dönteni+5 csajt,de ha nem tudsz faszán visszaállni,(véleményem szerint nem fog sikerülni,de ne legyen igazam) hosszútávon többet vesztesz,és akkor még nem volt szó a hdl-ldl-ről

Köszi az infot!

2015. Július 27. - 16:59:40
Válasz #1362
Nem elérhető

mstsc


Egy gyors kérdés, mikor érdemes vérvétel kúra alatt, előtt, után?
Mit érdemes megnézetni? Teljes vérkép, össz tesztoszteron, szabad tesztoszteron, SHBG, LH, FSH, esetleg prolaktin?
Korábban olvastam, hogy van Gasparinak ADT tartalmú kiegészítője. Az létezik még?
Én a vacak eredményeimmel andrológushoz megyek. Ha helyre jön, jobban megnézem, mit csinálok... :/
Biztos lehet ezt körültekintően csinálni, jól felépítve és megúszni a komoly mellékhatásokat.

2015. Július 27. - 21:47:57
Válasz #1363
Nem elérhető

eo2eo


Sziasztok!

A kúra utolsó 2 hetében voltam vérvételen (pár napja), tesztoszteronra voltam kíváncsi. Az alábbi érdekes eredmények jöttek ki:
Szemes stanazolol (Rexobol) 3*10mg. Kezdő kúra pont azért, mert minimális volt a fejlődésem.

Tesztoszteron: 2.1 (kevés)
SHBG: 4,5 (kevés)

A cucc hozott formában valamit, jól érzem magam, sokat csajozok, libidó csökkenés nincs, merevedés tartóssága mondjuk 70-80%-os.
Arra számítottam, hogy átlag felett lesz a tesztoszteron vagy az átlag felső tartományában lesz az eredmény. Lehet normális ez az eredmény pl totál leállt a saját termelés és lassan jön Zita (napi 2 szem este) és helyre kerül?

Hm, húzzak dokihoz vagy csak rossz időpontban kaptak fals eredményt?

Köszönöm!
arról nem volt szó ugyan mennyi idős vagy de feltételezem,hogy fiatal és ehhez képest ezek az értékek elég szarok,legközelebb nézess lh és fsh szintet is a testoval együtt mert az is fontos,jó indikátora,hogy mennyire vagy legátolva
valszeg a motyó elég jól legyalulta a saját hormontermelésedet,amit csak zitával (este?2szem) nemhiszem,hogy rendbe tudsz hozni,mivel a kúra közbeni hcg kimaradt,ezért az lh és fsh szintekkel is foglalkozni kell egyidejüleg így még komplexebb és helyes pctre lesz szükséged,amihez sok sikert,ezt azért írom ,mert a tapasztalat sajnos azt mutatja,hogy ez nem annyiban merül ki,hogy zita+clomid+hcg

tényleg nem bántásból:most lehet azt gondolod,hogy megérte mert hozott egy keveset,mellékhatást szinte nem is éreztél és a libidódat sem nyomta el,+meg tudtál dönteni+5 csajt,de ha nem tudsz faszán visszaállni,(véleményem szerint nem fog sikerülni,de ne legyen igazam) hosszútávon többet vesztesz,és akkor még nem volt szó a hdl-ldl-ről

Érdekelne, milyen PCT-re gondolsz. Tudom, illetve sejtem,illetve érzem :D hogy ezek a clomid+hcg+nolva PCT-k nem pont ugyan oda pakolnak vissza ahonnan indultál, de ha ez nem jó, akkor mi ?

Amúgy, én most legutóbb 1,5 évet hagytam ki 2 kúra között, és úgy érzem, jól tettem, a kúra előtt fullosan éreztem magam, csúcsra járattam az edzést, a kaját, a pihenést, és úgy szúrtam rá a cuccot, hogy áttörjem az addigi határaim. Szerintem, nem profi testépítőként ezt kéne csinálnia mindenkinek... Én azt gondolom, hogy a teljes visszaállítást azzal lehet elérni, ha cucc nélkül is megpróbálod kihozni magadból a maximumot, és ehhez mindent megadsz a szervezetednek... Mert akkor egy optimális hormonális működésre van kényszerítve a test, arra kell gondolni hogy háború van de a gyógyszertár bezárt és mégis kéne az az anabolikus színvonal.. :D

2015. Július 27. - 23:21:09
Válasz #1364
Nem elérhető

eo2eo


Egy gyors kérdés, mikor érdemes vérvétel kúra alatt, előtt, után?
Mit érdemes megnézetni? Teljes vérkép, össz tesztoszteron, szabad tesztoszteron, SHBG, LH, FSH, esetleg prolaktin?
Korábban olvastam, hogy van Gasparinak ADT tartalmú kiegészítője. Az létezik még?
Én a vacak eredményeimmel andrológushoz megyek. Ha helyre jön, jobban megnézem, mit csinálok... :/
Biztos lehet ezt körültekintően csinálni, jól felépítve és megúszni a komoly mellékhatásokat.

ja, lehet, de sztem ne szarj be annyira, napi 30mg stana az semmi, sokan pct nelkul szedik, ugy, hogy fogalmuk sincs rola egyaltalan mi az es helyrejonnek :D

igaz, eltart nekik egy par honapig, de no para . persze azert menj el orvoshoz, legalabb majd megnyugszol