2024. Május 12. - 20:55:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451826 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2015. Augusztus 01. - 21:53:45
Válasz #1365
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

A kúra utolsó 2 hetében voltam vérvételen (pár napja), tesztoszteronra voltam kíváncsi. Az alábbi érdekes eredmények jöttek ki:
Szemes stanazolol (Rexobol) 3*10mg. Kezdő kúra pont azért, mert minimális volt a fejlődésem.

Tesztoszteron: 2.1 (kevés)
SHBG: 4,5 (kevés)

A cucc hozott formában valamit, jól érzem magam, sokat csajozok, libidó csökkenés nincs, merevedés tartóssága mondjuk 70-80%-os.
Arra számítottam, hogy átlag felett lesz a tesztoszteron vagy az átlag felső tartományában lesz az eredmény. Lehet normális ez az eredmény pl totál leállt a saját termelés és lassan jön Zita (napi 2 szem este) és helyre kerül?

Hm, húzzak dokihoz vagy csak rossz időpontban kaptak fals eredményt?

Köszönöm!
arról nem volt szó ugyan mennyi idős vagy de feltételezem,hogy fiatal és ehhez képest ezek az értékek elég szarok,legközelebb nézess lh és fsh szintet is a testoval együtt mert az is fontos,jó indikátora,hogy mennyire vagy legátolva
valszeg a motyó elég jól legyalulta a saját hormontermelésedet,amit csak zitával (este?2szem) nemhiszem,hogy rendbe tudsz hozni,mivel a kúra közbeni hcg kimaradt,ezért az lh és fsh szintekkel is foglalkozni kell egyidejüleg így még komplexebb és helyes pctre lesz szükséged,amihez sok sikert,ezt azért írom ,mert a tapasztalat sajnos azt mutatja,hogy ez nem annyiban merül ki,hogy zita+clomid+hcg

tényleg nem bántásból:most lehet azt gondolod,hogy megérte mert hozott egy keveset,mellékhatást szinte nem is éreztél és a libidódat sem nyomta el,+meg tudtál dönteni+5 csajt,de ha nem tudsz faszán visszaállni,(véleményem szerint nem fog sikerülni,de ne legyen igazam) hosszútávon többet vesztesz,és akkor még nem volt szó a hdl-ldl-ről

Érdekelne, milyen PCT-re gondolsz. Tudom, illetve sejtem,illetve érzem :D hogy ezek a clomid+hcg+nolva PCT-k nem pont ugyan oda pakolnak vissza ahonnan indultál, de ha ez nem jó, akkor mi ?

Amúgy, én most legutóbb 1,5 évet hagytam ki 2 kúra között, és úgy érzem, jól tettem, a kúra előtt fullosan éreztem magam, csúcsra járattam az edzést, a kaját, a pihenést, és úgy szúrtam rá a cuccot, hogy áttörjem az addigi határaim. Szerintem, nem profi testépítőként ezt kéne csinálnia mindenkinek... Én azt gondolom, hogy a teljes visszaállítást azzal lehet elérni, ha cucc nélkül is megpróbálod kihozni magadból a maximumot, és ehhez mindent megadsz a szervezetednek... Mert akkor egy optimális hormonális működésre van kényszerítve a test, arra kell gondolni hogy háború van de a gyógyszertár bezárt és mégis kéne az az anabolikus színvonal.. :D

nem is (csak) a használt szereken van a hangsúly,hanem azon,hogy mennyire veszik komolyan ezt az egészet,vagyis a jövőbeli egészségüket ami ugye függ attól,hogy és mennyire sikeresen álltál vissza
tapasztalatból tudom,hogy nagyrésze az embereknek (10/8) abszolút,vagy "csak"nagyon szarik a  pct-re mivel ettől már számottevő teljesítményfokozódást nem vár/tapasztal ezért tulajdonképpen szükségtelennek érzi/nem tulajdonít neki kellő fontosságot,mivel ha nem érezkülönösebb problémát gondolja nincs is.
azonban a világ nem ilyen egyszerű  ;D
szerintem a legfontosabb feltéve ha valaki tényleg foglalkozik magával a folyamatos kontroll,azaz a vérvétel ez tulajdonképpen egy idő után érdekessé válik,(legalábbis számomra biztosan )mert az ember rájön,hogy milyen dolgok zajlanak le benne
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Augusztus 04. - 10:00:29
Válasz #1366
Nem elérhető

Milo


Maszatnak üzenem hogy postaládája megtelt :D így nem tudok válaszolni
Riceman

2015. Augusztus 04. - 23:15:05
Válasz #1367
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 04. - 23:19:49
Válasz #1368
Nem elérhető

Maszat


Viszont...

3 hete bakteriosztatikus vízben oldott és hűtőben tárolt 375NE HCG (magyar patikás pregnyl, master pharma bac.víz) terhességi tesztre közvetlenül ráspriccelve, majd benne áztatva negatív eredményt produkált...  A szervezet mindenféle átalakítás nélkül üríti a vizeletben nem?

A tesztnek pozitívnak kellet volna lenni?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 05. - 18:43:47
Válasz #1369
Nem elérhető

vikker


bizony pozitívnak kell lennie a tesztnek...a terhességi teszt nagyon érzékeny,ha jóltudom 10-20 miliegységet is kimutat már!

2015. Augusztus 05. - 19:09:35
Válasz #1370
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 07. - 09:39:16
Válasz #1371
Nem elérhető

eo2eo


Remek  ˝=/

Próbáld meg talán egy másik tesztel.

Amúgy, ti szoktátok "érezni" a HCG-t? Nekem szupresszált állapotban olyan érzésem van miután beadom, mintha a sivatagban lettem volna 3 napja szomjan és találtam volna egy hideg poweradet. :D 

2015. Augusztus 08. - 19:17:02
Válasz #1372
Nem elérhető

kuko


Sziasztok!

Mivel kezdő vagyok a fórumon és ebben a szekcióban nem illik elbagatelizálni a dolgokat így egy kicsit írok részletesebben.
28 éves vagyok ,és a 170cm,es magasságomhoz jelenleg 84kg társul(kb 15% a testzsírom jelenleg). 6éve edzem naturál üzemmódban  Az utóbbi 3 évben teljes mértékben rendbetettem a kajálásomat, étrendemet és az edzéseimet is!Meg is lett az eredménye neki!
Most viszont elgondolkodtam a huncut cuccok bevetésén , vagyis az első kúrámon!
Szeptember közepétől kezdenék egy tömegnövelésben , de úgy hogy a lehetőségekhez mérten minél minőségibb legyen kevés zsírral! Sustanon és Boldenon kombinációjára gondoltam az olvasottak alapján! A kúra: 10 héten keresztül menne! Majd a kúra utáni PCT!
Kúra alatt:
1-10hét heti 500mg Elite pharma Sustanon300
1-10hét heti 250mg Elite pharma Boldenon250
1-10hét napi 25mg(1szem) Proviron
2. héttől Heti 500iu HCG

utolsó Susta után 10nappal
Kúra utáni PCT időszak:
1. héten: Nolvadex(20mg/nap)  HCG(2*500IU)
2. héten: Nolvadex(20mg/nap)  Clomid 100mg
3. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 100mg
4. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 50mg   MHP T-bomb3
5. héten:                                                              MHP T-bomb3
6. héten:                                                              MHP T-bomb3
7. héten:                                                              MHP T-bomb3

Remélem hogy kapok pár linket vagy esetleg segítő szándékkal esetleg kijavítjátok az elképzeléseimet!Vagy itt a fórumon konkrét választ adva! A nolva és a clomid körül van pro és kontra is próbáltam a témakörből minél többet olvasni , mégis betettem a clomidot a nolva mellé , kíváncsi vagyok a véleményetekre!Első kúrám lesz próbálok minél körültekintőbb lenni mielőtt belevágok!
Remélem lesz aki elolvassa és érdemi infoval is eltud látni!üdv  :-){ :-){

2015. Augusztus 09. - 22:47:45
Válasz #1373
Nem elérhető

Kamagraking


Egy gyors kérdés, mikor érdemes vérvétel kúra alatt, előtt, után?
Mit érdemes megnézetni? Teljes vérkép, össz tesztoszteron, szabad tesztoszteron, SHBG, LH, FSH, esetleg prolaktin?
Korábban olvastam, hogy van Gasparinak ADT tartalmú kiegészítője. Az létezik még?
Én a vacak eredményeimmel andrológushoz megyek. Ha helyre jön, jobban megnézem, mit csinálok... :/
Biztos lehet ezt körültekintően csinálni, jól felépítve és megúszni a komoly mellékhatásokat.

kúra előtt mindenképpen kell egy hormonpanel,ez lesz a bázisod,azaz az itt kapott értékekhez kellene (illene) közelítened a pct után
azt kell nézetni amit írtál-testo,lh,fsh,ösztro,

kúra közben is szoktak nagyrutint+hormonpanelt nézni,itt kell free testo,shbg,ösztro,lh,fsh,az alkalmazott szerektől függően prolaktin(19 nor)

pct vége után ~3-4 héttel jön a következő total testo,lh,fsh,ösztro,shbg

és végül a legfontosabb:a kontroll vérvétel pl 2 hónappal a pct utáni vérvételt követően,itt kellene hozni a kúra előtti értékeket legalább



 ,free test,ösztro,prolaktin/progeszteron-attól függően hogy volt-e 19 nor a kúrában
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Augusztus 09. - 22:56:04
Válasz #1374
Nem elérhető

Kamagraking


Viszont...

3 hete bakteriosztatikus vízben oldott és hűtőben tárolt 375NE HCG (magyar patikás pregnyl, master pharma bac.víz) terhességi tesztre közvetlenül ráspriccelve, majd benne áztatva negatív eredményt produkált...  A szervezet mindenféle átalakítás nélkül üríti a vizeletben nem?

A tesztnek pozitívnak kellet volna lenni?

 master pharma bac.víz) --uhh ,úgy látszik valaki szereti a gyors pénzt,ismervén a habitusodat remélem úgy jártál el ahogy gondolom  ;D
triple refund+some free gear  ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Augusztus 09. - 23:31:48
Válasz #1375
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

Mivel kezdő vagyok a fórumon és ebben a szekcióban nem illik elbagatelizálni a dolgokat így egy kicsit írok részletesebben.
28 éves vagyok ,és a 170cm,es magasságomhoz jelenleg 84kg társul(kb 15% a testzsírom jelenleg). 6éve edzem naturál üzemmódban  Az utóbbi 3 évben teljes mértékben rendbetettem a kajálásomat, étrendemet és az edzéseimet is!Meg is lett az eredménye neki!
Most viszont elgondolkodtam a huncut cuccok bevetésén , vagyis az első kúrámon!
Szeptember közepétől kezdenék egy tömegnövelésben , de úgy hogy a lehetőségekhez mérten minél minőségibb legyen kevés zsírral! Sustanon és Boldenon kombinációjára gondoltam az olvasottak alapján! A kúra: 10 héten keresztül menne! Majd a kúra utáni PCT!
Kúra alatt:
1-10hét heti 500mg Elite pharma Sustanon300
1-10hét heti 250mg Elite pharma Boldenon250
1-10hét napi 25mg(1szem) Proviron
2. héttől Heti 500iu HCG

utolsó Susta után 10nappal
Kúra utáni PCT időszak:
1. héten: Nolvadex(20mg/nap)  HCG(2*500IU)
2. héten: Nolvadex(20mg/nap)  Clomid 100mg
3. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 100mg
4. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 50mg   MHP T-bomb3
5. héten:                                                              MHP T-bomb3
6. héten:                                                              MHP T-bomb3
7. héten:                                                              MHP T-bomb3

Remélem hogy kapok pár linket vagy esetleg segítő szándékkal esetleg kijavítjátok az elképzeléseimet!Vagy itt a fórumon konkrét választ adva! A nolva és a clomid körül van pro és kontra is próbáltam a témakörből minél többet olvasni , mégis betettem a clomidot a nolva mellé , kíváncsi vagyok a véleményetekre!Első kúrám lesz próbálok minél körültekintőbb lenni mielőtt belevágok!
Remélem lesz aki elolvassa és érdemi infoval is eltud látni!üdv  :-){ :-){
ha én te lennék  ;D
1. kúra előtti "bázis"vérvétel
2. ha a boldenon (98%) undecylenate,nem érdemes 10 hétnél abbahagyni,mivel ott még nem mutatta meg magát igazán
3. napi 25mg proviront szerintem az ösztro miatt szeretnéd szedni,ha elindul a susta és érzékeny vagy rá (ez még ugye nem derült ki) nem fogja megfogni az ösztrot napi egy provi,jobban jársz ha veszel valami komolyabbat ösztro ellen (pl exe vagy arimi)  és akkor kezded használni ha megjelennek  az ösztro mellékhatások,viszont amiért minden testo mellé érdemes szedni proviront az az shbg miatt
hcg-jó,mindenképpen kúra közben ,de én elosztanám heti 2 re (250iux2) ez szintén vérvizsgálattal derül ki pontosan,hogy egyáltalán elég-e
utolsó susta után nyugodtan várhatsz 14 napot,de ezt is ki kellene számolni a felezési időből mivel a bolde is "elég" hosszú
nolva +clomid ennél a kúránál és ebben az adagban szerintem overkill,viszont a pct alatt nem ártana exemestane ~12.5mg/nap esetleg minden másnap
MHP Tbomb3-nem ismerem,és nem is hiszek az ilyen jellegű szabadon kapható "kiegészítőkben" amikor kémiai hormonvisszaállításról van szó,esetleg azok érhetnek valamit amik eleve a "szürke" piacra készültek,és kizárólag addíg kaphatóak amíg valaki be nem vizsgálja utána "banned" de ezt tényleg nem ismerem
ennyi lenne a saját véleményem a témáról

ui:ha megoldható ne írj privátot,mivel ritkán vagyok olyan állapotban ,hogy lenne kedvem ennyire sokat írni  ;)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2015. Augusztus 11. - 11:14:01
Válasz #1376
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Mivel kezdő vagyok a fórumon és ebben a szekcióban nem illik elbagatelizálni a dolgokat így egy kicsit írok részletesebben.
28 éves vagyok ,és a 170cm,es magasságomhoz jelenleg 84kg társul(kb 15% a testzsírom jelenleg). 6éve edzem naturál üzemmódban  Az utóbbi 3 évben teljes mértékben rendbetettem a kajálásomat, étrendemet és az edzéseimet is!Meg is lett az eredménye neki!
Most viszont elgondolkodtam a huncut cuccok bevetésén , vagyis az első kúrámon!
Szeptember közepétől kezdenék egy tömegnövelésben , de úgy hogy a lehetőségekhez mérten minél minőségibb legyen kevés zsírral! Sustanon és Boldenon kombinációjára gondoltam az olvasottak alapján! A kúra: 10 héten keresztül menne! Majd a kúra utáni PCT!
Kúra alatt:
1-10hét heti 500mg Elite pharma Sustanon300
1-10hét heti 250mg Elite pharma Boldenon250
1-10hét napi 25mg(1szem) Proviron
2. héttől Heti 500iu HCG

utolsó Susta után 10nappal
Kúra utáni PCT időszak:
1. héten: Nolvadex(20mg/nap)  HCG(2*500IU)
2. héten: Nolvadex(20mg/nap)  Clomid 100mg
3. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 100mg
4. héten: Nolvadex(10mg/nap)  Clomid 50mg   MHP T-bomb3
5. héten:                                                              MHP T-bomb3
6. héten:                                                              MHP T-bomb3
7. héten:                                                              MHP T-bomb3

Remélem hogy kapok pár linket vagy esetleg segítő szándékkal esetleg kijavítjátok az elképzeléseimet!Vagy itt a fórumon konkrét választ adva! A nolva és a clomid körül van pro és kontra is próbáltam a témakörből minél többet olvasni , mégis betettem a clomidot a nolva mellé , kíváncsi vagyok a véleményetekre!Első kúrám lesz próbálok minél körültekintőbb lenni mielőtt belevágok!
Remélem lesz aki elolvassa és érdemi infoval is eltud látni!üdv  :-){ :-){

Elit pharma kuka.. egy kalap szart nem érnek a termékeik     290 Ft-ba kerül a propijanak ml-e :DDD de ezt csak példának mondom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2015. Augusztus 23. - 18:03:34
Válasz #1377
Nem elérhető

Maszat


Viszont...

3 hete bakteriosztatikus vízben oldott és hűtőben tárolt 375NE HCG (magyar patikás pregnyl, master pharma bac.víz) terhességi tesztre közvetlenül ráspriccelve, majd benne áztatva negatív eredményt produkált...  A szervezet mindenféle átalakítás nélkül üríti a vizeletben nem?

A tesztnek pozitívnak kellet volna lenni?

 master pharma bac.víz) --uhh ,úgy látszik valaki szereti a gyors pénzt,ismervén a habitusodat remélem úgy jártál el ahogy gondolom  ;D
triple refund+some free gear  ;D

Fasz se érti mit hadoválsz küldföldiül, még a google fordító is kiröhög :D   Az én habitusommal addig nincs baj, míg atrocitás nem ér, de nem ilyen jellegű. Ez nem is habitus nálam, sokkal inkább gyors és határozott önvédelmi reakció, mellyel testi és lelki épségem érdekében ruházott fel a mindenható. De lehet,h a vadállat apámtól, és a csendőr nagyapámtól kaptam, fasz se tudja, de rettegte őket a vidék :DD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2015. Augusztus 26. - 12:49:02
Válasz #1378
Nem elérhető

doncicco


A hcg saját oldószerében, hűtőben tárolva meddig tartja hatóanyagát?

2015. Augusztus 28. - 10:55:15
Válasz #1379
Nem elérhető

dino


A hcg saját oldószerében, hűtőben tárolva meddig tartja hatóanyagát?
Én 2-3 hétről tudok
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!