2024. Május 12. - 23:58:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451843 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2019. Január 26. - 18:21:02
Válasz #1485
Nem elérhető

BlooseQ



2019. Február 18. - 03:28:49
Válasz #1486
Nem elérhető

soldiergeza


Sziasztok!
2017-ben volt egy deca/tren/testo kúrám 10 hétig.A lehető legroszabb döntés volt, de ezen már kár vitatkozni.A lényeg, hogy a levezetés csak jóval később (pár hónap)kezdődött.Azt nem kell írnom mivel járt, életem legroszabb időszaka volt!Viszont úgy érzem még nem jöttem helyre, libidó ingadozik és a kedvem is.Azóta nem használtam semmit, edzés heti 3, 32 éves vagyok.A kérdésem az, hogy szerintetek egy hcg kúra tudna segíteni?Ha igen ti hogyan csinálnátok?A herek mérte az eredetibe nem állt vissta, ez a gond szerintem.Már tanácstalan vagyok.Előre is köszönöm.

2019. Február 27. - 11:35:14
Válasz #1487
Nem elérhető

kemi


Tesztó pótlás + heti 3x kis dózisó HCG. Amúgy urológia...

2019. Március 26. - 05:54:16
Válasz #1488
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

2019. Március 26. - 08:49:14
Válasz #1489
Nem elérhető

G


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

Szia!

Először is hány éves vagy, milyen kúrád volt meddig tartott, milyen pct-d volt meddig tartott, egyéb értékeket csináltattál-e főleg szabad és biológiailag aktív tesztoszteron, shbg, ösztrogén ? Amúgy bármikor bármilyen értékkel lehet kúrába kezdeni... :D

2019. Március 26. - 11:42:00
Válasz #1490
Nem elérhető

cczw95


Nekem a Gaspari Novedex vitte fel 23-ra a tesztoszteront. A biológiailag aktívot pedig elég magasra. Már referencián kívül volt. Erdemes kipróbálni kúra után.


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

2019. Március 26. - 16:08:03
Válasz #1491
Nem elérhető

G


Nekem a Gaspari Novedex vitte fel 23-ra a tesztoszteront. A biológiailag aktívot pedig elég magasra. Már referencián kívül volt. Erdemes kipróbálni kúra után.


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?


Őszintén valamire mindig lehet valamit szedni, ha idősebb vagy és akár több kúra erősebb,gyengébb van mögötted jobb rosszabb pct-vel soha nem lesz már semmi a régi, max az lenne akkurátus ha mielőtt bármit nyomtál volna arról lenne eredményed de persze az is életkor függő. Minden normál értéken belül van szóval orvosilag semmi bajod nincs ha meg elkezdesz szedni valamit, HCG, HMG, tripto,clomid, nolva, atd akkor addig ameddig szeded meg ameddig a felezési idő tart addig valószínűleg jobbak  lesznek az eredményeid és aztán.....  Tehát ha a saját magad megnyugtatására szednél valamit azért hogy utána nyugodtan tudj nekiállni kokszolni akkor válasz egy-két dolgot a fenti listából és ennyi.
Amúgy senki ne vegye ezt személyes támadásnak ez csak egy rövid kis gondolat volt hogy mibe is kerül bele bárki én, te,ő aki egyszer nekiáll kokszolni.... vagy soha nem kokszol vagy mindig fogsz.... egyikkel sincs semmi baj szerintem.

2019. Március 26. - 19:18:35
Válasz #1492
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

Szia!

Először is hány éves vagy, milyen kúrád volt meddig tartott, milyen pct-d volt meddig tartott, egyéb értékeket csináltattál-e főleg szabad és biológiailag aktív tesztoszteron, shbg, ösztrogén ? Amúgy bármikor bármilyen értékkel lehet kúrába kezdeni... :D
42, kb 16 hét hosszú volt a kúra sustanon masteron, talán a végén propi masteron-ra váltva, közben is ment HCG hetente 500, illetve utána is talán 1500 x3, Nolvadex 4 hétig, ...... TGH, D vitamin, DHEA, pluszban DAA a TGH mellett.

2019. Március 26. - 22:05:10
Válasz #1493
Nem elérhető

G


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

Szia!

Először is hány éves vagy, milyen kúrád volt meddig tartott, milyen pct-d volt meddig tartott, egyéb értékeket csináltattál-e főleg szabad és biológiailag aktív tesztoszteron, shbg, ösztrogén ? Amúgy bármikor bármilyen értékkel lehet kúrába kezdeni... :D
42, kb 16 hét hosszú volt a kúra sustanon masteron, talán a végén propi masteron-ra váltva, közben is ment HCG hetente 500, illetve utána is talán 1500 x3, Nolvadex 4 hétig, ...... TGH, D vitamin, DHEA, pluszban DAA a TGH mellett.

Ennyi idősen és gondolom nem egy kúrával a hátad mögött, a pct-t is jónak mondanám, teljesen jók az értékek szinte teljesen a középtartományban vannak nem izgulnék ez miatt azért legközelebb nézess majd szabad és biológiailag aktív tesztót is.
De ha nem vagy elégedett akkor minden másnap 250 IU HCG és 10 mg nolva minden másnap biztosan emelni fogja az értékeid.

2019. Március 27. - 09:34:30
Válasz #1494
Nem elérhető

BlooseQ


Guzzi!
Töröld a meglévő felesleges privat uzeneteid, mert nem tudok így válaszolni neked.

2019. Március 27. - 19:40:52
Válasz #1495
Nem elérhető

supchh


Sziasztok,
Nemrég mérettem hormonszintet
Tesztó 12,31
FSH 3,2
LH 3,9
Fél évvel vagyok a kúra után és ugyan a tesztószint a ref tartományon belül van, de az aljához közelít. Érdemes szerintetek így belevágni kúrába, vagy felejtsem el?

Szia!

Először is hány éves vagy, milyen kúrád volt meddig tartott, milyen pct-d volt meddig tartott, egyéb értékeket csináltattál-e főleg szabad és biológiailag aktív tesztoszteron, shbg, ösztrogén ? Amúgy bármikor bármilyen értékkel lehet kúrába kezdeni... :D
42, kb 16 hét hosszú volt a kúra sustanon masteron, talán a végén propi masteron-ra váltva, közben is ment HCG hetente 500, illetve utána is talán 1500 x3, Nolvadex 4 hétig, ...... TGH, D vitamin, DHEA, pluszban DAA a TGH mellett.

Ennyi idősen és gondolom nem egy kúrával a hátad mögött, a pct-t is jónak mondanám, teljesen jók az értékek szinte teljesen a középtartományban vannak nem izgulnék ez miatt azért legközelebb nézess majd szabad és biológiailag aktív tesztót is.
De ha nem vagy elégedett akkor minden másnap 250 IU HCG és 10 mg nolva minden másnap biztosan emelni fogja az értékeid.
G, ördögöd legyen
BlooseQ,
Privátban
cczw95,
Gaspari Novedex ha jól tudom már nem elérhető, de azért köszönöm!

2019. Május 24. - 18:05:38
Válasz #1496
Nem elérhető

András Nagy


Sziasztok! Kb. 8 éve edzek, eddig három kúrám volt, semmi extra 200db stanazol minden alkalommal. A kúrák között kb 1 év telt el, a legutóbbi óta már 2 év. Persze nem szedtem semmit visszaállítás miatt, nem is volt semmi mellékhatása. 23,24,25 évesen szedtem a stanazolt, most 27 éves vagyok. A problémám a következő. Libidó rendben, egyedül a ''csöcsösödés'' jelentkezett, az sem vészesen, de engem zavar. Volt diéta, kardiózok, a forma rendben van, a mellbimbó viszont maradt olyan. A kérdésem, hogy ennyi idő után van értelme bármit szedni, vagy kezdjek egy komolyabb kúrát, profi módon, levezetéssel ahogy kell. Nem vagyok otthon ebben a témában. Köszi a segítséget.

2019. Május 25. - 10:15:38
Válasz #1497
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Kb. 8 éve edzek, eddig három kúrám volt, semmi extra 200db stanazol minden alkalommal. A kúrák között kb 1 év telt el, a legutóbbi óta már 2 év. Persze nem szedtem semmit visszaállítás miatt, nem is volt semmi mellékhatása. 23,24,25 évesen szedtem a stanazolt, most 27 éves vagyok. A problémám a következő. Libidó rendben, egyedül a ''csöcsösödés'' jelentkezett, az sem vészesen, de engem zavar. Volt diéta, kardiózok, a forma rendben van, a mellbimbó viszont maradt olyan. A kérdésem, hogy ennyi idő után van értelme bármit szedni, vagy kezdjek egy komolyabb kúrát, profi módon, levezetéssel ahogy kell. Nem vagyok otthon ebben a témában. Köszi a segítséget.

Mikor alakult ki a gyno? Stana nem aromatizál semennyire...
Tamoxifen eltünteni a gynot. 10-20mg/nap

2019. Május 25. - 12:48:35
Válasz #1498
Nem elérhető

Sanyi Csiki


Nekem is volt gynom a magas praktin okozta, először azthittem az ösztrogén miatt lett és arimidexet szedtem az ösztrogénem alacsony volt a csomok megis nöttek aztán vérvétel kiderült a magas prolaktin okozta norploacot irt a doki. De a gynot csak a műteni kellet máshogy nemfog eltünni max kicsit visszahuzodik ha szeded az arimidexet de eltünni nem
Fog! Ha zavar müttesd meg!

2019. Május 26. - 19:18:55
Válasz #1499
Nem elérhető

András Nagy


Sziasztok! Kb. 8 éve edzek, eddig három kúrám volt, semmi extra 200db stanazol minden alkalommal. A kúrák között kb 1 év telt el, a legutóbbi óta már 2 év. Persze nem szedtem semmit visszaállítás miatt, nem is volt semmi mellékhatása. 23,24,25 évesen szedtem a stanazolt, most 27 éves vagyok. A problémám a következő. Libidó rendben, egyedül a ''csöcsösödés'' jelentkezett, az sem vészesen, de engem zavar. Volt diéta, kardiózok, a forma rendben van, a mellbimbó viszont maradt olyan. A kérdésem, hogy ennyi idő után van értelme bármit szedni, vagy kezdjek egy komolyabb kúrát, profi módon, levezetéssel ahogy kell. Nem vagyok otthon ebben a témában. Köszi a segítséget.

Mikor alakult ki a gyno? Stana nem aromatizál semennyire...
Tamoxifen eltünteni a gynot. 10-20mg/nap

Kb. Fél éve vettem észre, nem nő a csomó és csak az egyik oldalon van. A Tamoxifen gyógyszertári cucc, vagy a stanazolhoz hasonló ''tápkieg''?