2024. Május 13. - 08:21:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451879 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2019. Május 27. - 19:04:06
Válasz #1500
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Kb. 8 éve edzek, eddig három kúrám volt, semmi extra 200db stanazol minden alkalommal. A kúrák között kb 1 év telt el, a legutóbbi óta már 2 év. Persze nem szedtem semmit visszaállítás miatt, nem is volt semmi mellékhatása. 23,24,25 évesen szedtem a stanazolt, most 27 éves vagyok. A problémám a következő. Libidó rendben, egyedül a ''csöcsösödés'' jelentkezett, az sem vészesen, de engem zavar. Volt diéta, kardiózok, a forma rendben van, a mellbimbó viszont maradt olyan. A kérdésem, hogy ennyi idő után van értelme bármit szedni, vagy kezdjek egy komolyabb kúrát, profi módon, levezetéssel ahogy kell. Nem vagyok otthon ebben a témában. Köszi a segítséget.

Mikor alakult ki a gyno? Stana nem aromatizál semennyire...
Tamoxifen eltünteni a gynot. 10-20mg/nap

Kb. Fél éve vettem észre, nem nő a csomó és csak az egyik oldalon van. A Tamoxifen gyógyszertári cucc, vagy a stanazolhoz hasonló ''tápkieg''?

Az egy hatóanyag, ugyanúgy mint a stana... hogy honnan szerzed be, az a te dolgod, de abból nem nehéz magyar patikait kapni

2019. Május 29. - 18:31:10
Válasz #1501
Nem elérhető

András Nagy


Rápróbálok. A ...... hos termékről van esetleg tapasztalat? Hasonló dolgokra azt mondták még.

2019. Június 01. - 19:05:48
Válasz #1502
Nem elérhető

BlooseQ


András Nagy töröld a postafiokodbol a leveleket mert tel vagy és nem lehet írni!

2019. Június 06. - 13:35:26
Válasz #1503
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok, bac v?z növihez valakinek esetleg?

2019. Június 10. - 13:55:37
Válasz #1504
Nem elérhető

kalibra


 Szia Kemi! Írnék neked privát, csinálj helyet a fiókodban kérlek, fontos!

2019. Augusztus 15. - 15:29:32
Válasz #1505
Nem elérhető

haven


Sziasztok, bac v?z növihez valakinek esetleg?

neeeee, ilyet lehet szerezni valahonnan is??? Engem is érdekelne. Egyszer valahol olvastam, hogy kontaktlencse ápoló folyadék is jó, de még nem néztem utána ennek
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Augusztus 15. - 16:19:50
Válasz #1506
Nem elérhető

G


Sziasztok, bac v?z növihez valakinek esetleg?

neeeee, ilyet lehet szerezni valahonnan is??? Engem is érdekelne. Egyszer valahol olvastam, hogy kontaktlencse ápoló folyadék is jó, de még nem néztem utána ennek

Perszeee hogyne lenne jó..... szerinted az ami arra van hogy a szemedbe cseppentsd az mennyire lehet steril, biztos teljesen véletlenül nem ezt használják a kórházakban mondjuk....

2019-ben tényleg alig lehet bármit is beszerezni kb 5 perc google keresés után.... de tessék:

https://lmgtfy.com/?q=buy+bacteriostatic+water+uk

2019. Augusztus 15. - 16:26:12
Válasz #1507
Nem elérhető

haven


köszönöm! Voltam a környékünk összes patikájában, beszéltem a beszállítómmal, kérdeztem nővér ismerőst, senki semmit nem tudott
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. Szeptember 24. - 21:22:59
Válasz #1508
Nem elérhető

kalibra


köszönöm! Voltam a környékünk összes patikájában, beszéltem a beszállítómmal, kérdeztem nővér ismerőst, senki semmit nem tudott

Írj, ha kell, van bőven.

2019. Október 10. - 23:02:39
Válasz #1509
Nem elérhető

Turinabol1


köszönöm! Voltam a környékünk összes patikájában, beszéltem a beszállítómmal, kérdeztem nővér ismerőst, senki semmit nem tudott

Ha van patikai ismerős, akkor benzyl alkohol 0.9% + steril víz = bac water.

2019. Október 11. - 09:56:08
Válasz #1510
Nem elérhető

haven


" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2019. November 13. - 17:39:37
Válasz #1511
Nem elérhető

Pinto


Sziasztok! Üdv mindenkinek, még új vagyok itt, köszönöm a befogadást, nem húzom az időt, a lényegre térek. Első kúrám legvégén járok. Kérdésem a következő lenne. Lemegy december elejéig az alábbi kúra:
1-8. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg metha szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi (reggel-este)

8-16. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg stana szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi

Utána a PCT kb 3-4 hét lenne, két doboz Pregnylt tervezek elhasználni, mellé Clomid és Zita menne napi 2-2 szemmel. Sok helyen láttam, hallottam, hogy anastrozolt is bevesznek a PCT-be. Nekem semmilyen mellékhatás nem jött ki a kúra alatt egyáltalán, 10 kiló jött fel, és száradtam is. Igazából alapból kicsit "zsírosodós" a mellem, de ez a kúra alatt még javult is, nemhogy romlott volna. Így nem tudom, van-e értelme anti-aromatáznak, ha kúra közben sem volt rá szükségem. Ez kényes téma kicsit, nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, és tartok tőle, hogy ha elcseszem az adagolását, lelőhetem az ösztrogént teljesen, és hát az sem lenne túl jó. Viszont nem szeretném azt sem, hogy sok legyen az ösztogén. Mi a véleményetek erről, illetve ti a HCG-t hogy osztanátok fel?

2020. Január 17. - 00:33:58
Válasz #1512
Nem elérhető

Turinabol1


Sziasztok! Üdv mindenkinek, még új vagyok itt, köszönöm a befogadást, nem húzom az időt, a lényegre térek. Első kúrám legvégén járok. Kérdésem a következő lenne. Lemegy december elejéig az alábbi kúra:
1-8. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg metha szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi (reggel-este)

8-16. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg stana szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi

Utána a PCT kb 3-4 hét lenne, két doboz Pregnylt tervezek elhasználni, mellé Clomid és Zita menne napi 2-2 szemmel. Sok helyen láttam, hallottam, hogy anastrozolt is bevesznek a PCT-be. Nekem semmilyen mellékhatás nem jött ki a kúra alatt egyáltalán, 10 kiló jött fel, és száradtam is. Igazából alapból kicsit "zsírosodós" a mellem, de ez a kúra alatt még javult is, nemhogy romlott volna. Így nem tudom, van-e értelme anti-aromatáznak, ha kúra közben sem volt rá szükségem. Ez kényes téma kicsit, nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, és tartok tőle, hogy ha elcseszem az adagolását, lelőhetem az ösztrogént teljesen, és hát az sem lenne túl jó. Viszont nem szeretném azt sem, hogy sok legyen az ösztogén. Mi a véleményetek erről, illetve ti a HCG-t hogy osztanátok fel?

16 hetes kúra szerintem kurva sok, főleg, hogy ena 2 hét mire kiürül. Zita nem egy legit ösztroblokker, inkább egy PCT eszköz. Kúra közben inkább Anastrazole vagy Aromasin. + legközelebb kúra közben 250IU HCG 3x egy héten, hogy ne lustuljanak el a herék. Utána nolva+ clomid PCt oké

2020. Január 20. - 20:37:59
Válasz #1513
Nem elérhető

VG


1 doboz gyogyszertari hcgt keresek sajat felhasznalasra. Ha tudsz segiteni Kuldj uzenetet koszi!
 ;-oo-;

2020. Január 21. - 09:03:52
Válasz #1514
Nem elérhető

G


Sziasztok! Üdv mindenkinek, még új vagyok itt, köszönöm a befogadást, nem húzom az időt, a lényegre térek. Első kúrám legvégén járok. Kérdésem a következő lenne. Lemegy december elejéig az alábbi kúra:
1-8. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg metha szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi (reggel-este)

8-16. hét:
Heti 500 mg test.ena. (galenikás depo, heti 2 amp.)
Napi 40 mg stana szétosztva
Mellé naponta 2 szem zita és provi

Utána a PCT kb 3-4 hét lenne, két doboz Pregnylt tervezek elhasználni, mellé Clomid és Zita menne napi 2-2 szemmel. Sok helyen láttam, hallottam, hogy anastrozolt is bevesznek a PCT-be. Nekem semmilyen mellékhatás nem jött ki a kúra alatt egyáltalán, 10 kiló jött fel, és száradtam is. Igazából alapból kicsit "zsírosodós" a mellem, de ez a kúra alatt még javult is, nemhogy romlott volna. Így nem tudom, van-e értelme anti-aromatáznak, ha kúra közben sem volt rá szükségem. Ez kényes téma kicsit, nehéz belőni a megfelelő mennyiséget, és tartok tőle, hogy ha elcseszem az adagolását, lelőhetem az ösztrogént teljesen, és hát az sem lenne túl jó. Viszont nem szeretném azt sem, hogy sok legyen az ösztogén. Mi a véleményetek erről, illetve ti a HCG-t hogy osztanátok fel?

16 hetes kúra szerintem kurva sok, főleg, hogy ena 2 hét mire kiürül. Zita nem egy legit ösztroblokker, inkább egy PCT eszköz. Kúra közben inkább Anastrazole vagy Aromasin. + legközelebb kúra közben 250IU HCG 3x egy héten, hogy ne lustuljanak el a herék. Utána nolva+ clomid PCt oké

Az ena marhára nem 2 hét mire teljesen kiürül....., a zita miért is nem lenne ösztrogén blokkoló...?? ja mert hogy az pont mellrákos nőknek lett kifejlesztve hogy blokkolja az ösztrogén receptorokat, aromatáz inhibitor és ösztrogén blokkoló inkább néz utána hogy mi micsoda és mit csinál.
Aztán PCT-ben minek szednék két szinte teljesen ugyanolyan ösztrogén receptor blokkolót ? :D