2024. Május 12. - 21:51:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451832 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2020. Július 27. - 16:53:24
Válasz #1545
Nem elérhető

La911


 Értem.  Köszönöm szépen.  Jól mondod...trent  alig éreztem....2naponta 0.5 0.5 ment....viszont libidó gond sem volt....

2020. Július 27. - 23:35:45
Válasz #1546
Nem elérhető

Lolka


Miből  mennyit? Milyen adagokban? Az utolsó injekció után mennyivel?
Mivel hosszuesztert nyomtal en sajat reszemrol az utolso beadas utan 2 hettel szoktam kb. Kezdeni a hcgt. En nem nagyon varialok eddig meg nem volt belole bajom de en 2500-akat hasznalok 5naponta kb es ezt 4x
Persze azert ide mar lehet jobb a bac viz, mint a sajat oldoszere mert most addig vagy jo vagy nem.
Persze sok helyen lehet olvasni hogy az elso hcg lehet egy az egybe 5000.
Naponta megy a clomid majd mivel hosszu kuran vagyok igy lehet napi 3mal kezdek de majd meglatom.

Saját oldoszerrel Max 24 óra.
Bacviz kel!
5000ui egyből?  Ősrégi baromság!! Nem szabad!!!
Susta után 2 héttel mehet a HCG és a többiek!

2020. Július 28. - 06:44:39
Válasz #1547
Nem elérhető

Gyuf


Miből  mennyit? Milyen adagokban? Az utolsó injekció után mennyivel?
Mivel hosszuesztert nyomtal en sajat reszemrol az utolso beadas utan 2 hettel szoktam kb. Kezdeni a hcgt. En nem nagyon varialok eddig meg nem volt belole bajom de en 2500-akat hasznalok 5naponta kb es ezt 4x
Persze azert ide mar lehet jobb a bac viz, mint a sajat oldoszere mert most addig vagy jo vagy nem.
Persze sok helyen lehet olvasni hogy az elso hcg lehet egy az egybe 5000.
Naponta megy a clomid majd mivel hosszu kuran vagyok igy lehet napi 3mal kezdek de majd meglatom.

Saját oldoszerrel Max 24 óra.
Bacviz kel!
5000ui egyből?  Ősrégi baromság!! Nem szabad!!!
Susta után 2 héttel mehet a HCG és a többiek!
Saját oldószer "állítólag" 3-5nap sima
Tudok neked olyan ifbb-t aki 10-15.000-rel kezd
De azért tegyük hozzá hogy nem mind1 se a heti folyamatos dózis, és a kúra hossza


2020. Július 28. - 08:24:29
Válasz #1548
Nem elérhető

guzzi


Miből  mennyit? Milyen adagokban? Az utolsó injekció után mennyivel?
Mivel hosszuesztert nyomtal en sajat reszemrol az utolso beadas utan 2 hettel szoktam kb. Kezdeni a hcgt. En nem nagyon varialok eddig meg nem volt belole bajom de en 2500-akat hasznalok 5naponta kb es ezt 4x
Persze azert ide mar lehet jobb a bac viz, mint a sajat oldoszere mert most addig vagy jo vagy nem.
Persze sok helyen lehet olvasni hogy az elso hcg lehet egy az egybe 5000.
Naponta megy a clomid majd mivel hosszu kuran vagyok igy lehet napi 3mal kezdek de majd meglatom.

Saját oldoszerrel Max 24 óra.
Bacviz kel!
5000ui egyből?  Ősrégi baromság!! Nem szabad!!!
Susta után 2 héttel mehet a HCG és a többiek!
Saját oldószer "állítólag" 3-5nap sima
Tudok neked olyan ifbb-t aki 10-15.000-rel kezd
De azért tegyük hozzá hogy nem mind1 se a heti folyamatos dózis, és a kúra hossza



Inkább 3 nap mint 5.
Attol hogy valaki ifbb nem biztos hogy jól csinálja azt.
Az a 10-15.000 miért is jó?
Ezt ha tudod vázold már le.
Mekkora a kúra hossza és mennyi a heti adag.?
Félre ne értsd ha mindenki olyan kőkeményen edz, tiszta és szuper jó az étkezés akkor még is  miért tolja orba szájba a brutál heti dozisokat!
Ne külföldiekhez hasonlítsuk már magunkat. Hol állunk mi azokhoz.?.

2020. Július 28. - 09:57:46
Válasz #1549
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok Srácok!
Természetes tápkieg tesztófokozók közül melyik a piacon lévő legjobb?
 Gaspari novedexet mondják nagyon jónak, de már nem forgalmazzák.
 Vagy esetleg lehet még valahonnan szerezni?

2020. Július 28. - 10:17:07
Válasz #1550
Nem elérhető

Gyuf


Miből  mennyit? Milyen adagokban? Az utolsó injekció után mennyivel?
Mivel hosszuesztert nyomtal en sajat reszemrol az utolso beadas utan 2 hettel szoktam kb. Kezdeni a hcgt. En nem nagyon varialok eddig meg nem volt belole bajom de en 2500-akat hasznalok 5naponta kb es ezt 4x
Persze azert ide mar lehet jobb a bac viz, mint a sajat oldoszere mert most addig vagy jo vagy nem.
Persze sok helyen lehet olvasni hogy az elso hcg lehet egy az egybe 5000.
Naponta megy a clomid majd mivel hosszu kuran vagyok igy lehet napi 3mal kezdek de majd meglatom.

Saját oldoszerrel Max 24 óra.
Bacviz kel!
5000ui egyből?  Ősrégi baromság!! Nem szabad!!!
Susta után 2 héttel mehet a HCG és a többiek!
Saját oldószer "állítólag" 3-5nap sima
Tudok neked olyan ifbb-t aki 10-15.000-rel kezd
De azért tegyük hozzá hogy nem mind1 se a heti folyamatos dózis, és a kúra hossza



Inkább 3 nap mint 5.
Attol hogy valaki ifbb nem biztos hogy jól csinálja azt.
Az a 10-15.000 miért is jó?
Ezt ha tudod vázold már le.
Mekkora a kúra hossza és mennyi a heti adag.?
Félre ne értsd ha mindenki olyan kőkeményen edz, tiszta és szuper jó az étkezés akkor még is  miért tolja orba szájba a brutál heti dozisokat!
Ne külföldiekhez hasonlítsuk már magunkat. Hol állunk mi azokhoz.?.

Nem külföldiekhez hasonlítom magunkat, az ott megint más tészta ami megy.
De elvileg azért adnak be elsőnek ekkora dózisokat hogy egy löketet adjanak, mert most egy hosszú kúra után nem biztos, hogy az a pl 2500 egység bármit is fog elsőnek érni.
Most mi számít brutál heti dózisnak?
Azért bizonyos szint felett kell az a dózis már


2020. Augusztus 16. - 13:41:58
Válasz #1551
Nem elérhető

Jack0211


Szerintem a Hcg közben a legjobb heti 2*250 , kura után még 2hétig megtartani az Arimidexet vagy ki mit nyom ösztrogén ellen.
PCT ben meg csak a jo öreg clomid-tamoxifen kombo szépen csökentve  na meg cink ,-E vitamin,- D vitamin,- saw palmato.

2020. Augusztus 16. - 23:33:39
Válasz #1552
Nem elérhető

Charley


Sziasztok Srácok!
Természetes tápkieg tesztófokozók közül melyik a piacon lévő legjobb?
 Gaspari novedexet mondják nagyon jónak, de már nem forgalmazzák.
 Vagy esetleg lehet még valahonnan szerezni?

Gasparit Ebayen vagy USA-bol lehet rendelni,csak keress rá!
Erről esetleg vélemény valakinek:
https://www.crossthelimits.co.uk/product/alpha-male-90-caps/

2020. Augusztus 17. - 09:53:47
Válasz #1553
Nem elérhető

cczw95


Blackstone Labs LetroXT néven keresd

Sziasztok Srácok!
Természetes tápkieg tesztófokozók közül melyik a piacon lévő legjobb?
 Gaspari novedexet mondják nagyon jónak, de már nem forgalmazzák.
 Vagy esetleg lehet még valahonnan szerezni?

Gasparit Ebayen vagy USA-bol lehet rendelni,csak keress rá!
Erről esetleg vélemény valakinek:
https://www.crossthelimits.co.uk/product/alpha-male-90-caps/

2020. Augusztus 19. - 17:15:36
Válasz #1554
Nem elérhető

tomistarrr


Sziasztok!

Az alábbi témában kérnék véleményt, segítséget...
Egy éve volt az utolsó kúrám, érezhetően helyre is állt minden, edzés megy természetes kiegészítőkkel. Kb.2 hónappal ezelőtt próbálkoztam természetes tesztó fokozással(...... Testo Punch + 50-100mg/nap DHEA), viszont a jobb mellem(ami kúra alatt soha meg sem nyikkant, inkább a bal volt ami többször rendetlenkedett) érzékennyé vált, "hegyesedni" kezdett, a mai napig is tapintható az elváltozás. A kiegészítőt abba hagytam, csináltattam egy labort, hátha magas az ösztrogén, de minden határértéken belül van(tesztó 9.57 nmol/; ösztradiol 85 pmol/l ; prolaktin 10.19 ng/ml ; lh - fsh 3.5-3.5 mIU/ml).

Egyik kérdésem, hogy mit próbálnátok meg, hogy ez visszaálljon?

A másik, hogy ha szeretném kicsit megnyomni a saját tesztó termelésem, alacsonynak érzem(közérzet, fáradékonyság, erő) és a labor is ezt mutatja. Szeretnék kicsit szárazabb, keményebb formát, úgy hogy ne alakuljon ki vagy fokozódjon a fenti tünet, akkor azt mivel tennétek?
A fentebb említett "Blackstone Labs LetroXT" -t rendeltem, illetve van megmaradt proviron, tamoxifen, raloxifene, clomifene, hcg, arimidex, dhea .

2020. Augusztus 19. - 18:15:09
Válasz #1555
Nem elérhető

cczw95


LetroXT közben nézess egy testo szintet.
Utána megmarad az a szint
Idézetet írta: tomistarrr

link=topic=755.msg268251#msg268251 date=1597850136
Sziasztok!

Az alábbi témában kérnék véleményt, segítséget...
Egy éve volt az utolsó kúrám, érezhetően helyre is állt minden, edzés megy természetes kiegészítőkkel. Kb.2 hónappal ezelőtt próbálkoztam természetes tesztó fokozással(...... Testo Punch + 50-100mg/nap DHEA), viszont a jobb mellem(ami kúra alatt soha meg sem nyikkant, inkább a bal volt ami többször rendetlenkedett) érzékennyé vált, "hegyesedni" kezdett, a mai napig is tapintható az elváltozás. A kiegészítőt abba hagytam, csináltattam egy labort, hátha magas az ösztrogén, de minden határértéken belül van(tesztó 9.57 nmol/; ösztradiol 85 pmol/l ; prolaktin 10.19 ng/ml ; lh - fsh 3.5-3.5 mIU/ml).

Egyik kérdésem, hogy mit próbálnátok meg, hogy ez visszaálljon?

A másik, hogy ha szeretném kicsit megnyomni a saját tesztó termelésem, alacsonynak érzem(közérzet, fáradékonyság, erő) és a labor is ezt mutatja. Szeretnék kicsit szárazabb, keményebb formát, úgy hogy ne alakuljon ki vagy fokozódjon a fenti tünet, akkor azt mivel tennétek?
A fentebb említett "Blackstone Labs LetroXT" -t rendeltem, illetve van megmaradt proviron, tamoxifen, raloxifene, clomifene, hcg, arimidex, dhea .

2020. Augusztus 24. - 10:59:30
Válasz #1556
Nem elérhető

tomistarrr


Úgy értettem, hogy ha LetroXT mellett még menne DHEA, 25mg proviron, esetleg 10mg tamoxi 4-6 hétig, annak lenne-e bármi értelme, látszata?

A saját tesztó termelés felturbózása lenne a cél, mellette alacsonyabb ösztrogén szinttel.

2020. Szeptember 27. - 11:11:41
Válasz #1557
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok Shree clomid működik , vagy üres ? Köszi előre is :)  :laugh: :azn: @:-)

2020. Szeptember 27. - 18:27:24
Válasz #1558
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok Shree clomid működik , vagy üres ? Köszi előre is :)  :laugh: :azn: @:-)
jó kérdés, én azt se tudtam, hogy a Shree gyárt még bármit is.
én jópár éve nem hallottam róla.
A szerb az működik azt tudom, itt erre fele az megy, vagy a rendes patikai csak az baromi drága 10db-ért.


2020. November 25. - 09:25:59
Válasz #1559
Nem elérhető

st02


Hali.
Remelem tudtok segiteni.

10 hetes Boldenon + Susta + Propionat lenne a recept.
Masodik hettol 1 Proviron(25mg) aztan a negyediktol 2 menne az utolso HCG utan meg egy hetig.
Masodik hettol 1 Zita(10mg) az utolso HCG utan meg egy hetig.
Az utolso szuri utan 2 hettel kezdodne a HCG. 3*5000 IU elosztva 12 napra.

A PCT szerintetek rendben van igy?

A vaszokat elore is koszonom!