2024. Május 13. - 04:45:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451862 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2021. Március 19. - 22:36:12
Válasz #1590
Elérhető

Gábor77


Az utóbbi időben sok kúra utánni variáció le lett írva. De én most saját személyemre kérek szakavatott segítséget. 20 hét ,heti 2ml susta és 1ml boldi megy( meg 5IU Hyge) a végén amikor ezek elfogynak 8 hét testo propi fog még menni és ennek a végén 2 héttel később indul a PCT.(a Hyge itt még menni fog és valószínűleg a tiszta időszakban is) Fél év teljes kihagyást tervezek. Kúra alatt HCG nem ment. Legközelebb már része lesz. Szóval a viszonylag hosszú kúra utánni porotokol megtervezésében kérem a profik segítségét. Várom akár privátba is lehetséges megoldásokat. Valamint javaslatokat az izom megtartásár. Köszönöm a segítségeteket.


Ha még megy a kúra akkor kezd el a HCG-t hetente 2x200IU.
Hygét hogy használod napi el osztás mennyi és a heti 5/2 arányú napi elosztásba?

Igen tart a kúra. Nagyjából félidő van. Elkezdtem a HCG-t 500IU megy mától hetente. A Hyge 5 on 2 off ban megy.

Szívem szerint a minden másnapi növi használatot mondanám de legalább 2-3 nap ON 1 nap OFF-ot.
Miért jobb minden másnap adni be a növit mint 5 nap folyamatos adagolás és 2 nap kihagyásnál?

2021. Március 19. - 22:40:14
Válasz #1591
Elérhető

Gábor77


Az utóbbi időben sok kúra utánni variáció le lett írva. De én most saját személyemre kérek szakavatott segítséget. 20 hét ,heti 2ml susta és 1ml boldi megy( meg 5IU Hyge) a végén amikor ezek elfogynak 8 hét testo propi fog még menni és ennek a végén 2 héttel később indul a PCT.(a Hyge itt még menni fog és valószínűleg a tiszta időszakban is) Fél év teljes kihagyást tervezek. Kúra alatt HCG nem ment. Legközelebb már része lesz. Szóval a viszonylag hosszú kúra utánni porotokol megtervezésében kérem a profik segítségét. Várom akár privátba is lehetséges megoldásokat. Valamint javaslatokat az izom megtartásár. Köszönöm a segítségeteket.

A jó PCT titka ha valaki tényleg hosszú időre le akar állni hogy teljesen kiürül minden és hagyod hogy 0 legyen az külsőleg bevitt cucc és ezért a saját termelésed is 0 lesz kb.
Szuszta, boldi kb 2 és fél hónap mire kimegy belőled teljesen, mire végeznél a propival és eltelne a 2 hét elméletileg addigra menne ki minden de én azt csinálnám  hogy a propi után 4 hetet várnék.
3 hónap PCT :
1. hó 500 IU HCG minden másnap, 50 mg clomid ha sok az ösztro akkor arimidex annyi hogy a normál tart. közepén legyen az ösztro
2. hó 1000 IU HCG minden másnap, 50 mg clomid
3. hó 1500 IU HCG minden másnap + 75 IU HMG minden másnap, 50 mg clomid
az utolsó HCG után 1 hétig még arimidex és 2 hétig a clomid
Ha nem tudsz HMG-t beszerezni akkor azt hagyd ki

Érdekes protokol. Most találkozok először olyan HCG leosztással ahol az idő előrehaladtával növekszik a beadott mennyiség. Ennek mi a jelentősége? A clomid naponta vagy 2 napont adagolanó a feltüntetett mennyiségben?

2021. Május 07. - 15:25:26
Válasz #1592
Nem elérhető

MLO


Sziasztok!
Első komolyabb, nem csak szemes, hanem szuris kúrám vége közeledik.
Negyven éves koromra akartam kipattinatani magam...
Menü:
1.-8.hét Magnus Susta+Genotex Masteron 2X1ml/hét
1.-8.hét March Ph. Danabol DS 4X/nap
9.-12.hét Omega Susta+Genotex Masteron 3X1ml/hét
9.-12.hét Raven Stana 4X/nap
9.-12.hét March Ph. Danabol DS 2X/nap
1.-12.hét Provi 2X/nap +ha érzékeny a mellem akkor bedobok egy Nolvadexet

Szerintetek, hogy lenne a legjobb lezárni ezt a ciklust,
és mennyit kéne várni a következőig?

Utolsó két hétre beterveztem 500-500 HCG-ét, még marad pct-re 3X5g+bacvíz
Van itthon még: Zita, Clomid, Clen, DHEA, tribulus, meg ha megjön, akkor yohimbe is
Sarmokhoz nem tudok hozzájutni...

2021. Május 21. - 15:24:00
Válasz #1593
Nem elérhető

Hülyegyerek


Sziasztok,a kérdésem az lenne,hogy 200 szem 10mg BM Pharma stanobol-t szereztem be és 8 hétig tervezem szedni (igen magában,HCG elhanyagolható a visszaállításnál vagy jó az ha van?
4-5 szem/nap lenne a maximum,mellé 1 szem provi ha van valami tünet (mellfájdalom vagy ilyenek akkor napi 2 szem).
Kúra után 20 szem clostybegyt,és ugyan ennyi Zita lenne a terv.
Jó ez így vagy min változtassak?
Minden kritikát/segítséget szívesen fogadok.
Tudom,hogy rendes kúrát szúrni kell,meg teszto nélkül nincs kúra,de én ezt szeretném kipróbálni
Köszönöm előre,szép napot!

2021. Május 29. - 19:58:43
Válasz #1594
Nem elérhető

VG



2021. Május 29. - 21:08:11
Válasz #1595
Nem elérhető

G


Hali, vki tud magyar triptorelint?

Pár hónapja ajánlották nekem, akkor olyan 60 volt a 7*0,1 mg kit arra készülj

2021. Május 30. - 09:07:09
Válasz #1596
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Július 09. - 20:30:41
Válasz #1597
Nem elérhető

M.a.


Sziasztok, sopharma tamoxifennel van valakinek tapasztalata?

2021. Július 10. - 09:28:22
Válasz #1598
Nem elérhető

119simulation


Sziasztok! Első kúrám végéhez közeledek és a levezetésben szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.
A kúra így néz ki:
1-4. hét 2X200 MG tesztoszteron cypionate + 1X150 MG Tri-Trenbolone (50MG acetate, 50MG enanthate, 50MG hexahydrobenzylcarbonate)
5-10. hét 2X250 MG tesztoszteron enanthate + 2X150 MG Tri-Trenbolone + 1X25 MG Proviron
Most végeztem a 7. héttel, szóval még 3 hét van a kúrámból.
A tervezett levezetés úgy nézne ki, hogy az utolsó szuritól 3 hét szünet, és a 3. hét múlva menne az első 5000 IU HCG, majd 5 nap múlva ismét 5000 IU HCG, 5 nap múlva megint, szóval 3X5000 IU HCG 5 naponta + 2X25 MG Proviron mindennap, majd még az utolsó HCG-től számítva +1 hétig.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez megfelelő levezetés lenne ez így? Olvastam, hogy a HCG nem a legalkalmasabb levezetésre, ATD jobb lenne (Gaspari novadex), de ha jól tudom ezt már rég betiltották és jelenleg nincs más szer a visszaállításhoz a HCG-n kívül, de javítsatok ki kérlek, ha tévedek. Mivel első kúrám, a mennyiségek nem voltak ultra brutálisak, 25 éves vagyok, így bízom benne, hogy nem lesz olyan nehéz újraindítani a hormontermelésemet, de szeretném ezt a legjobban csinálni.

2021. Július 10. - 22:55:23
Válasz #1599
Nem elérhető

Mirco


Sziasztok, sopharma tamoxifennel van valakinek tapasztalata?

Szerbusz! Én régóta ezt használom de hibátlan.

2021. Augusztus 05. - 10:13:48
Válasz #1600
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Első kúrám végéhez közeledek és a levezetésben szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.
A kúra így néz ki:
1-4. hét 2X200 MG tesztoszteron cypionate + 1X150 MG Tri-Trenbolone (50MG acetate, 50MG enanthate, 50MG hexahydrobenzylcarbonate)
5-10. hét 2X250 MG tesztoszteron enanthate + 2X150 MG Tri-Trenbolone + 1X25 MG Proviron
Most végeztem a 7. héttel, szóval még 3 hét van a kúrámból.
A tervezett levezetés úgy nézne ki, hogy az utolsó szuritól 3 hét szünet, és a 3. hét múlva menne az első 5000 IU HCG, majd 5 nap múlva ismét 5000 IU HCG, 5 nap múlva megint, szóval 3X5000 IU HCG 5 naponta + 2X25 MG Proviron mindennap, majd még az utolsó HCG-től számítva +1 hétig.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez megfelelő levezetés lenne ez így? Olvastam, hogy a HCG nem a legalkalmasabb levezetésre, ATD jobb lenne (Gaspari novadex), de ha jól tudom ezt már rég betiltották és jelenleg nincs más szer a visszaállításhoz a HCG-n kívül, de javítsatok ki kérlek, ha tévedek. Mivel első kúrám, a mennyiségek nem voltak ultra brutálisak, 25 éves vagyok, így bízom benne, hogy nem lesz olyan nehéz újraindítani a hormontermelésemet, de szeretném ezt a legjobban csinálni.

Első kúrában hexahydrobenzylcarbonate tren 😀
Ennek a felezési ideje 100 év, meg az enantatenak is... 3 hét után - még ilyen kis mennyiségeket használva is - benned lesz. G leírta valahol nemrég a kiszámítását, hogy mikor kezdjed a levezetést, bár HCG közben is kellett volna.

2021. Augusztus 05. - 13:35:14
Válasz #1601
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok! Első kúrám végéhez közeledek és a levezetésben szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.
A kúra így néz ki:
1-4. hét 2X200 MG tesztoszteron cypionate + 1X150 MG Tri-Trenbolone (50MG acetate, 50MG enanthate, 50MG hexahydrobenzylcarbonate)
5-10. hét 2X250 MG tesztoszteron enanthate + 2X150 MG Tri-Trenbolone + 1X25 MG Proviron
Most végeztem a 7. héttel, szóval még 3 hét van a kúrámból.
A tervezett levezetés úgy nézne ki, hogy az utolsó szuritól 3 hét szünet, és a 3. hét múlva menne az első 5000 IU HCG, majd 5 nap múlva ismét 5000 IU HCG, 5 nap múlva megint, szóval 3X5000 IU HCG 5 naponta + 2X25 MG Proviron mindennap, majd még az utolsó HCG-től számítva +1 hétig.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez megfelelő levezetés lenne ez így? Olvastam, hogy a HCG nem a legalkalmasabb levezetésre, ATD jobb lenne (Gaspari novadex), de ha jól tudom ezt már rég betiltották és jelenleg nincs más szer a visszaállításhoz a HCG-n kívül, de javítsatok ki kérlek, ha tévedek. Mivel első kúrám, a mennyiségek nem voltak ultra brutálisak, 25 éves vagyok, így bízom benne, hogy nem lesz olyan nehéz újraindítani a hormontermelésemet, de szeretném ezt a legjobban csinálni.

Első kúrában hexahydrobenzylcarbonate tren 😀
Ennek a felezési ideje 100 év, meg az enantatenak is... 3 hét után - még ilyen kis mennyiségeket használva is - benned lesz. G leírta valahol nemrég a kiszámítását, hogy mikor kezdjed a levezetést, bár HCG közben is kellett volna.

10 hetes kúrában cypit meg enat hasznalni…a trenrol mar vegkepp nem is beszelve.
Sokkal jobb valasztas lett volna elso kuranak foleg ilyen rovid idotartamban propionate. Akár magában is heti max 200-300mg-vel.

Pct ben a provironnak semmi letjogosultsaga nincs. Hcg kotelezo. Melle clomid es tamoxi. A hcg-t sem 3x5000 el szoktak csinalni, az meg a “regi iskolaban” volt bevett szokas.
Kura alatt is hasznos lett volna legalabb heti 500iu t hasznalni belole. Felteve ha a hcg tenyleg az!

2021. Augusztus 05. - 19:12:24
Válasz #1602
Nem elérhető

G


Sziasztok! Első kúrám végéhez közeledek és a levezetésben szeretnék tőletek egy kis segítséget kérni.
A kúra így néz ki:
1-4. hét 2X200 MG tesztoszteron cypionate + 1X150 MG Tri-Trenbolone (50MG acetate, 50MG enanthate, 50MG hexahydrobenzylcarbonate)
5-10. hét 2X250 MG tesztoszteron enanthate + 2X150 MG Tri-Trenbolone + 1X25 MG Proviron
Most végeztem a 7. héttel, szóval még 3 hét van a kúrámból.
A tervezett levezetés úgy nézne ki, hogy az utolsó szuritól 3 hét szünet, és a 3. hét múlva menne az első 5000 IU HCG, majd 5 nap múlva ismét 5000 IU HCG, 5 nap múlva megint, szóval 3X5000 IU HCG 5 naponta + 2X25 MG Proviron mindennap, majd még az utolsó HCG-től számítva +1 hétig.
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez megfelelő levezetés lenne ez így? Olvastam, hogy a HCG nem a legalkalmasabb levezetésre, ATD jobb lenne (Gaspari novadex), de ha jól tudom ezt már rég betiltották és jelenleg nincs más szer a visszaállításhoz a HCG-n kívül, de javítsatok ki kérlek, ha tévedek. Mivel első kúrám, a mennyiségek nem voltak ultra brutálisak, 25 éves vagyok, így bízom benne, hogy nem lesz olyan nehéz újraindítani a hormontermelésemet, de szeretném ezt a legjobban csinálni.

Sok logika nem volt az első kúrádban konkrétan szerintem egy sz@r elsőre, bár már teljesen mindegy :D
A használt anyagok miatt várj 2 hónapot a PCT-vel, min 6 hétig minden másnap 500-1000 IU HCG, provi felejtős, helyette arimidex/letrozol 6 hétig szintén, 8 hétig clomid/nolva 50/20 mg.
HCG miért ne lenne alkalmas a PCT-re.... kb a legjobb :D igaz max jobb helyette a rekombináns LH és rekombináns FSH.
Őszintén te még nagyon nem álltál készen tudásban a kokszolásra... és ha elkezdesz kokszolni legalább annyi eszed legyen hogy megvan előre egy terv hogy mit fogsz csinálni és nem egy fórumon kérdezgetsz a vége előtt hogy jajj mit csináljak majd..

2021. Augusztus 05. - 20:18:05
Válasz #1603
Nem elérhető

kappl


Rekombinans lh és fsh rol valami informacio? hol lehet beszerezni? Ez a ketto ki valtja a hcg clomid nolva kombot, vagy csak a hcgt?

2021. Augusztus 05. - 23:30:25
Válasz #1604
Nem elérhető

G


Rekombinans lh és fsh rol valami informacio? hol lehet beszerezni? Ez a ketto ki valtja a hcg clomid nolva kombot, vagy csak a hcgt?

Már írtam róluk, rLH= kb HCG, rFSH= kb HMG, a nolva/clomid az SERM a többi meg szintetikus LH vagy FSH miért váltaná ki egyik a másikat semmi közök egymáshoz.
Netről főleg indiai, török online patika vagy ismerős dílertől.