2024. Május 12. - 23:44:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451840 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2021. November 07. - 23:16:42
Válasz #1650
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok , esetleg még orálisan BPC 157 PCT be ? Van értelme ? (Vagyis hatás mellekhatss , és persze az árát tekintve )És ha igen milyen dózisban ? Köszi előre is  @:-) :violinplay3:

2021. November 08. - 14:17:08
Válasz #1651
Nem elérhető

G


Sziasztok , esetleg még orálisan BPC 157 PCT be ? Van értelme ? (Vagyis hatás mellekhatss , és persze az árát tekintve )És ha igen milyen dózisban ? Köszi előre is  @:-) :violinplay3:

PCT-be minek a BPC ? Amúgy van egy barátom akinek volt egy elég fura autoimmun emésztőrendszeri betegsége hisztam érzékenység és és az egyik fő dolog amivel sikerült meggyógyulni az volt hogy bpc-157 injekciósan  (feloldott peptid formában) hasba beadva és szájon át  500-500 mcg naponta.

2021. November 25. - 17:31:15
Válasz #1652
Nem elérhető

CS


Sziasztok! Lassan a végéhez érek egy 14 hetes enantát kúrának, 5naponta 1ml ment. Még van kb 2hetem a végéig. Mellette nem szedtem semmi mást, kivéve, hogy pár napja elkezdtem szedni napi 1szem proviront, így az utolsó 2 - 2,5 két, amikor ez is  megy! Kíváncsi lennék, szerintetek hogyan kellene helyesen csinálnom a visszaállító kúrát. (az előzőnél nem sikerült jól) Amim jelenleg van: Proviron, HCG (Pregnyl 5000IU) Csak olyan tippeket légyszi, ami megoldható, az így meg úgy kellett volna, nem fog segíteni. Ja... sajnos ebben az évben már "vásárolni" sem nagyon tudok, mivel akit ismerek, jövőre tud legközelebb bármit is.. Köszi előre is!

2021. November 26. - 20:09:14
Válasz #1653
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok! Lassan a végéhez érek egy 14 hetes enantát kúrának, 5naponta 1ml ment. Még van kb 2hetem a végéig. Mellette nem szedtem semmi mást, kivéve, hogy pár napja elkezdtem szedni napi 1szem proviront, így az utolsó 2 - 2,5 két, amikor ez is  megy! Kíváncsi lennék, szerintetek hogyan kellene helyesen csinálnom a visszaállító kúrát. (az előzőnél nem sikerült jól) Amim jelenleg van: Proviron, HCG (Pregnyl 5000IU) Csak olyan tippeket légyszi, ami megoldható, az így meg úgy kellett volna, nem fog segíteni. Ja... sajnos ebben az évben már "vásárolni" sem nagyon tudok, mivel akit ismerek, jövőre tud legközelebb bármit is.. Köszi előre is!
Bejegyzésed felett ott egy link. PCT cikk néven. Klikk és olvasd el. ****)

2021. December 05. - 00:20:57
Válasz #1654
Nem elérhető

Logan



2021. December 23. - 11:58:22
Válasz #1655
Nem elérhető

CS


Sziasztok! Lassan a végéhez érek egy 14 hetes enantát kúrának, 5naponta 1ml ment. Még van kb 2hetem a végéig. Mellette nem szedtem semmi mást, kivéve, hogy pár napja elkezdtem szedni napi 1szem proviront, így az utolsó 2 - 2,5 két, amikor ez is  megy! Kíváncsi lennék, szerintetek hogyan kellene helyesen csinálnom a visszaállító kúrát. (az előzőnél nem sikerült jól) Amim jelenleg van: Proviron, HCG (Pregnyl 5000IU) Csak olyan tippeket légyszi, ami megoldható, az így meg úgy kellett volna, nem fog segíteni. Ja... sajnos ebben az évben már "vásárolni" sem nagyon tudok, mivel akit ismerek, jövőre tud legközelebb bármit is.. Köszi előre is!
Bejegyzésed felett ott egy link. PCT cikk néven. Klikk és olvasd el. ****)
Köszönöm szépen! :) Igazából nekem ezzel csak az a gondom, hogy amit a cikkben leírtak, annak kb a 1/100-át értettem, mivel egyszeri ember vagyok, nem kémikus. Persze nem vitatom a cikkben leírtakat, csak szerintem valljuk be, azt nagyon kevesen is értik igazán. Nyilván más-más életkorú, fizikumú, stb. stb. emberek vagyunk, így nincs olyan "recept", ami mindenkire egyformán igaz lenne, de mégis azt gondoltam, hogy talán vannak általános sémák, amik többé-kevésbé működni szoktak. Haverok a teremben össze-vissza beszélnek úgy, hogy fingjuk sincs arról, amit beszélnek. A forrásoknál meg a legtöbb esetben az alap cuccok szerezhetőek be, jelen esetben a tst-k mellett mondjuk hcg és poviron. Persze belefogunk a kúrába, mert vonz a kecsegtető eredmény és menet közben, vagy inkább a többedik kúra alatt, után kezdünk rájönni, hogy valami nem kerek. Elkezdünk utánaolvasni és ha valami hasznosnak és értelmesnek tűnő írást találunk, mindjárt azon kapjuk magunkat, hogy apám.... kémikusnak kellene lennem, ha ezt mind érteni szeretném, ráadásul honnan a fszból szerezzük be hirtelen az ott olvasott és talán némileg értett hozzávalókat. Nyilván ilyenkor marad a tűzoltás és a már meglévő, vagy könnyen beszerezhetőekből, hogy és milyen felhasználással lehet a legjobban kijönni a helyzetből. Kb. ennyi volt az eredeti kérdésem is.

2021. December 27. - 22:50:42
Válasz #1656
Nem elérhető

Joco0007


Sziasztok , esetleg még orálisan BPC 157 PCT be ? Van értelme ? (Vagyis hatás mellekhatss , és persze az árát tekintve )És ha igen milyen dózisban ? Köszi előre is  @:-) :violinplay3:

PCT-be minek a BPC ? Amúgy van egy barátom akinek volt egy elég fura autoimmun emésztőrendszeri betegsége hisztam érzékenység és és az egyik fő dolog amivel sikerült meggyógyulni az volt hogy bpc-157 injekciósan  (feloldott peptid formában) hasba beadva és szájon át  500-500 mcg naponta.

3 évig küzdöttem hisztamin érzékenységgel már nyoma sincs hál istennek, de nem is gondoltam ilyen megközelítésre.
Az aminósavak felszívódása volt döntő.

2022. Január 12. - 12:57:24
Válasz #1657
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Sziasztok.  Olvastam Mr G Pct cikkjét, és sok egyéb dolgot. Ha jól értem a kúra alatt folyamatosan adagolt (pl 5 naponta 250 IU) jobb mint a kúra végén használt nagyobb mennyiségű HCG. Ha viszont a kúra alatt folyamatosan adogolom a HCG t akkor a kúra végeztével érdemes-e néhány nagyobb adag HCG t beiktatni, vagy hülyeség?  Másik kérdésem, amire nem találtam választ, hogy lehet-e a HCG injekciót inteamusculárisan pl. Farizomba  adni, vagy csak a hasfalba lehet csak inzulinos tűvel ? Köszönöm ha segítetek.

2022. Január 12. - 20:03:12
Válasz #1658
Nem elérhető

Gyuf


Sziasztok.  Olvastam Mr G Pct cikkjét, és sok egyéb dolgot. Ha jól értem a kúra alatt folyamatosan adagolt (pl 5 naponta 250 IU) jobb mint a kúra végén használt nagyobb mennyiségű HCG. Ha viszont a kúra alatt folyamatosan adogolom a HCG t akkor a kúra végeztével érdemes-e néhány nagyobb adag HCG t beiktatni, vagy hülyeség?  Másik kérdésem, amire nem találtam választ, hogy lehet-e a HCG injekciót inteamusculárisan pl. Farizomba  adni, vagy csak a hasfalba lehet csak inzulinos tűvel ? Köszönöm ha segítetek.

Én csak a másik kérdésedre tudok válaszolni, hogy mehet izomba is, én eddig oda adtam, vagyis tavaly előtt mikor pct ment, de valószínű most is oda lesz adva.
Igaz, kényelmetlenebb megoldás a hasival szembe.

2022. Január 12. - 22:22:48
Válasz #1659
Nem elérhető

Logan


Ez engem is érdekelne hogy ha megy a kúra de közbe végig a heti 2*250iu hcg akkor a végén kell még hcg vagy ez elég?

2022. Január 25. - 07:41:31
Válasz #1660
Nem elérhető

Glacika


Ez engem is érdekelne hogy ha megy a kúra de közbe végig a heti 2*250iu hcg akkor a végén kell még hcg vagy ez elég?

Ha nem a blast&cruset használsz, hanem visszaakarsz állítani, akkor jobban jársz, ha az ürülések után elmész és nézetsz vérvétellel egy hormonképet, az megmondja. Ha beindul magától, és rányomsz hcg-t az ugyanugy blokkolhatja a htpa-t mint ha cuccoznál. Magyarul több kárt csinálsz mint hasznot. Amugy 3 honap leállásra nem is érdemes full pct-t csinálni, attól jobban jarsz ha 3-4 hónap trt-n vagy.

2022. Február 04. - 18:15:05
Válasz #1661
Nem elérhető

Zoli303


Üdv. Egy olyan kérdésem lenne ,hogy ha kúra közben kis adagokban nyomom a hcg-t ,akkor azt hányadik héttől érdemes elkezdeni ? Mondjuk, tegyük fel ,hogy csak susi megy . Vagy legalább is először csak az van a képben. Még sose alkalmaztam közben hcg-t és most így szeretném csinálni.  Előre is köszi!

2022. Február 04. - 23:37:26
Válasz #1662
Nem elérhető

Logan


Elejétől fogva add a hcgt. Heti 2 szer 250- 500Ne

2022. Február 20. - 18:56:23
Válasz #1663
Nem elérhető

Zoli303


Üdv!!!Csak nem bírtam magamnal és elkezdtem . De most a 3 . hét végére meglesz a hcg .  500 u.i. t akarok hetente .Most ,hogy nem az első héttől csatlakozik be a hcg ,hanem a 3.-tól . Kezdjem egy 1000 -essel  elsőnek vagy ugyanúgy mehet 500 al ? Amúgy most volt 2 hete  ,de már eléggé érzem a libidómon. . Omegás susta megy .
Köszi előre is !

2022. Február 21. - 08:27:09
Válasz #1664
Nem elérhető

Zoltán Miklós


Üdb. Én nem vagyok egy nagy "doktor" de szerintem az nem jó megoldás, ha nem adtad be  utána nagyobb adagot adsz. Az én véleményem hogy maradnék a 250 -500 /hét nél csak így akkor később kezdve. Mostanra , hogy olvasgattam , az is biztos, hogy ha a heti 250 -500 megy hetente a kúrában, szintén nem kell a végére nagyobb adag.