2024. Május 13. - 00:31:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451845 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2022. Augusztus 06. - 18:16:49
Válasz #1710
Nem elérhető

EDR


Itt eléggé baráti ára lenne ... ha lenne raktáron :)

supplements 4 muscle


A muscle rage cuccok erősen túlárazottak. Én nem sok hatást remélnék egy növényi kivonattól,amiért kiadunk 25 ezret egy hónapba...
A core labs nem hangzik rosszul,egy próbát megérhet bár nem olcsó az biztos...

Amúgy te próbálgattad régen a MuscleRage termékeket? Azok még elérhetőek itt-ott ... jók voltak neked?

Bár eléggé szkeptikus vagyok az olyan cuccokkal kapcsolatban, amelyekben minden is benne van...ezek meg olyanok (pl regenerate, vagy king test.. )

Szerk. Sajna sok ilyen termék van, pl mivel nem lehet azokat a márkákat beszerezni, amelyeket szerettem volna, nézegettem mi az ami elérhető..pl. Core Labsx Estro Guard.
Összetétele - ha valós lenne - nagyon jó lenne, de hát ennyi hatóanyagot valahogy nem hinném, hogy beletesznek...

2022. Augusztus 08. - 12:42:10
Válasz #1711
Nem elérhető

markimark


sziasztok, köszi a válaszokat ! post cycle matrix  , fusion supplements  . akkor ez teljesen kuka ?

2022. Augusztus 08. - 14:50:31
Válasz #1712
Nem elérhető

cczw95


Kimondani nem lehet pontosan,de eléggé rossz vélemények vannak a fórumokon a Fusion kiegekről. Hogy most milyen azt nem tudni.
De azért kétes hogy 6-bromot és ATD-t csak és kizárólag ez a cég gyárt. Így benne van a pakliban hogy nincs benne semmi,vagy aluldózisolt. Nálam az ATD-je tuti az volt még 4 éve.
Megtudni úgy lehetne hogy működik (mint minden tesztó fokozónál) hogy ha elmennél egy teszto-ösztrogén mérésre magánlaborba. (Synlab)
Így lehetne viszonyítani hogy ezek a termékek mennyire hitelesek.

sziasztok, köszi a válaszokat ! post cycle matrix  , fusion supplements  . akkor ez teljesen kuka ?

2022. Augusztus 08. - 16:59:42
Válasz #1713
Nem elérhető

EDR


Ha teheted, megéri így csinálni, már csak magad miatt is, mert így tudni fogod, hogy hogyan hat rád az a kiegészítő. Persze ha lesz hatása. Amúgy én is azt választanám momentán a Fusion cuccok közül :)

Kimondani nem lehet pontosan,de eléggé rossz vélemények vannak a fórumokon a Fusion kiegekről. Hogy most milyen azt nem tudni.
De azért kétes hogy 6-bromot és ATD-t csak és kizárólag ez a cég gyárt. Így benne van a pakliban hogy nincs benne semmi,vagy aluldózisolt. Nálam az ATD-je tuti az volt még 4 éve.
Megtudni úgy lehetne hogy működik (mint minden tesztó fokozónál) hogy ha elmennél egy teszto-ösztrogén mérésre magánlaborba. (Synlab)
Így lehetne viszonyítani hogy ezek a termékek mennyire hitelesek.

sziasztok, köszi a válaszokat ! post cycle matrix  , fusion supplements  . akkor ez teljesen kuka ?

2022. Augusztus 09. - 09:10:51
Válasz #1714
Nem elérhető

markimark


el fogok menni synlab.  jövöhéten méretek egyet !
apropo, nekem véletlenül kétszer küldték a csomagot Łł= , igy van egy felesleges dobozom kedvezményes áron, ha esetleg valaki kipróbáná.

2022. Augusztus 23. - 02:00:25
Válasz #1715
Nem elérhető

agria88


Sziasztok!
Hozzáértőket kérdezném:
16 hetes testo.ena kúra után (250mg/hét NP Pharmacy) ment érdemes visszaállítást csinálni?!
Szépen kikerekedtem, jó edzések, jó kedv, brutál merevedések, rock&roll…
Heréim mérete közel azonos mint mikor elkezdtem. (Ha ez jelent valamit) ::)

2022. Augusztus 25. - 07:13:54
Válasz #1716
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok!
Hozzáértőket kérdezném:
16 hetes testo.ena kúra után (250mg/hét NP Pharmacy) ment érdemes visszaállítást csinálni?!
Szépen kikerekedtem, jó edzések, jó kedv, brutál merevedések, rock&roll…
Heréim mérete közel azonos mint mikor elkezdtem. (Ha ez jelent valamit) ::)
Persze! Ez nem is kérdés! Bár gyanítom hogy túl sok tesztó nem volt benne.

2022. Október 11. - 23:40:37
Válasz #1717
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Egy év anabolika használat után lassan úgy néz ki hogy párommal gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy teljes leállás+pct, vagy TRT dózis alatt is tud annyit regenerálódni az Lh ill. Fsh hogy nemzőképes legyek, vagy ez esélytelen és full PCT kell? Nézettem, most totál 0 az lh és fsh is.

2022. Október 12. - 00:58:51
Válasz #1718
Nem elérhető

Logan


Sziasztok. Egy év anabolika használat után lassan úgy néz ki hogy párommal gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy teljes leállás+pct, vagy TRT dózis alatt is tud annyit regenerálódni az Lh ill. Fsh hogy nemzőképes legyek, vagy ez esélytelen és full PCT kell? Nézettem, most totál 0 az lh és fsh is.

Sztem teljesen álj le ne használj trt dózist mert az ugyan úgy leállítja a saját termelesed Lh nem lessz mivel test érzi h van tesztoszteron nem fog jelet küldeni lh termeljen…  várd meg míg kiürülsz csontra és egy normális visszaallitast csinálj, aztán idő kell…. Bemásolom dr Dean PCT protokoljàt: 

Bloodwork following 5 week clearance period.
If happy at low hormone baseline, begin gondatropin therapy.
2000 IU hCG E2D for 20 days
25mg Aromasin E2D; days after hCG administration
20mg Nolvadex ED
After the 20 days (20,000 IU hCG total) - blood work to assess testoserone, FSH and LH following the 20,000 IU hCG.
@DEANST PROTOCOL

2022. Október 12. - 04:03:56
Válasz #1719
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Egy év anabolika használat után lassan úgy néz ki hogy párommal gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy teljes leállás+pct, vagy TRT dózis alatt is tud annyit regenerálódni az Lh ill. Fsh hogy nemzőképes legyek, vagy ez esélytelen és full PCT kell? Nézettem, most totál 0 az lh és fsh is.

Sztem teljesen álj le ne használj trt dózist mert az ugyan úgy leállítja a saját termelesed Lh nem lessz mivel test érzi h van tesztoszteron nem fog jelet küldeni lh termeljen…  várd meg míg kiürülsz csontra és egy normális visszaallitast csinálj, aztán idő kell…. Bemásolom dr Dean PCT protokoljàt: 

Bloodwork following 5 week clearance period.
If happy at low hormone baseline, begin gondatropin therapy.
2000 IU hCG E2D for 20 days
25mg Aromasin E2D; days after hCG administration
20mg Nolvadex ED
After the 20 days (20,000 IU hCG total) - blood work to assess testoserone, FSH and LH following the 20,000 IU hCG.
@DEANST PROTOCOL

Köszi ;)

2022. Október 12. - 07:15:37
Válasz #1720
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok. Egy év anabolika használat után lassan úgy néz ki hogy párommal gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy teljes leállás+pct, vagy TRT dózis alatt is tud annyit regenerálódni az Lh ill. Fsh hogy nemzőképes legyek, vagy ez esélytelen és full PCT kell? Nézettem, most totál 0 az lh és fsh is.

Biztosan teljesen le kell állni és nagyon komoly visszaállítást kell csinálnod. Fél-egy év alsó hangon kelleni fog ( ha szerencséd van) ahhoz hogy egyenesbe jöjjön a hormonrendszered.

2022. Október 13. - 06:02:35
Válasz #1721
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok. Egy év anabolika használat után lassan úgy néz ki hogy párommal gyereket szeretnénk. A kérdésem az lenne hogy teljes leállás+pct, vagy TRT dózis alatt is tud annyit regenerálódni az Lh ill. Fsh hogy nemzőképes legyek, vagy ez esélytelen és full PCT kell? Nézettem, most totál 0 az lh és fsh is.

Spermatogram mit mutat?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. Október 21. - 11:02:56
Válasz #1722
Nem elérhető

gremo


Sziasztok,

4 honapos kuram 5 hete ert veget.
Hobbi gyuroskent kb 10 eve ezt csinalom h evi egy kuram van az ev tobbi reszeben ures vagyok.Az idei kuramtol kezdtem figyelni a verkepem is. Szerencsere maj vese koleszterin ertekeket semmennyire se tolta el.Kura elott 20 as tesztoval inditottam, kura kozben is nezettem akkor kiakadt107+ es most voltam megint 5 hettel az utolso pin utan igy jelenleg 6.96 os a tesztom. Osztradiol 107 modjuk az mas mertekegysegbe. Na most kezdjek el pctni vagy 3-4 het mulva megint nezzem meg a tesztom, hogy mennyire indul be? Köszi! Tapasztalatok nektek mennyi szokott lenni kura utan? Mar aki igy hosszabb szuneteket tart:D

2022. Október 21. - 12:21:05
Válasz #1723
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok,

4 honapos kuram 5 hete ert veget.
Hobbi gyuroskent kb 10 eve ezt csinalom h evi egy kuram van az ev tobbi reszeben ures vagyok.Az idei kuramtol kezdtem figyelni a verkepem is. Szerencsere maj vese koleszterin ertekeket semmennyire se tolta el.Kura elott 20 as tesztoval inditottam, kura kozben is nezettem akkor kiakadt107+ es most voltam megint 5 hettel az utolso pin utan igy jelenleg 6.96 os a tesztom. Osztradiol 107 modjuk az mas mertekegysegbe. Na most kezdjek el pctni vagy 3-4 het mulva megint nezzem meg a tesztom, hogy mennyire indul be? Köszi! Tapasztalatok nektek mennyi szokott lenni kura utan? Mar aki igy hosszabb szuneteket tart:D
Szerintem nincs mire várni. Főleg ha van barátnőd. Türelmetlen lesz pár hét után! :-)(-:

2022. Október 30. - 16:18:07
Válasz #1724
Nem elérhető

Glacika


Sziasztok. Magas progeszteron szint ellen mi a teendő?