2024. Május 13. - 08:13:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451879 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2022. Október 30. - 19:29:57
Válasz #1725
Nem elérhető

Gábor77



2022. November 03. - 13:11:30
Válasz #1726
Nem elérhető

Kamagraking


Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2022. November 07. - 20:11:58
Válasz #1727
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok sűrű vérre valami ötlet csak ne aspirint :D köszi

2022. November 07. - 21:58:38
Válasz #1728
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok sűrű vérre valami ötlet csak ne aspirint :D köszi
Nattokinase én erre váltottam le az Aspirint

2022. November 08. - 22:28:31
Válasz #1729
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok sűrű vérre valami ötlet csak ne aspirint :D köszi
Nattokinase én erre váltottam le az Aspirint
Köszi szépen
Régóta használod , van olyan hatásos ?

2022. November 09. - 07:34:05
Válasz #1730
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok sűrű vérre valami ötlet csak ne aspirint :D köszi
Nattokinase én erre váltottam le az Aspirint
Köszi szépen
Régóta használod , van olyan hatásos ?
2 hónapja. így labor nélkül nem tudom megmondani neked.

2022. November 17. - 16:39:46
Válasz #1731
Nem elérhető

swatkats


Sziasztok!

Főleg bulik során, de lelkes GHB fogyasztó vagyok.  ;D
Egy ideje foglalkoztat a téma és láttam erre vonatkozó cikkeket, hogy kondihoz is működhet a dolog az izmnövekedéshez.
Kérdésem, hogy van valakinek abban tapasztalata?

2022. November 18. - 07:46:55
Válasz #1732
Nem elérhető

W.R.


Sziasztok!

Főleg bulik során, de lelkes GHB fogyasztó vagyok.  ;D
Egy ideje foglalkoztat a téma és láttam erre vonatkozó cikkeket, hogy kondihoz is működhet a dolog az izmnövekedéshez.
Kérdésem, hogy van valakinek abban tapasztalata?

Nemigazán van értelme, kivétel ha zártkörű szexparty a sztori, mert akkor nagyon jó :") de úgy alapvetően kár lenne lemenned a terembe a hatása alatt, túl sok jó nem sülne ki belőle, annál több rossz igen !

2022. November 18. - 10:05:17
Válasz #1733
Nem elérhető

kemi


Meg a légzésed is leállíthatja. Kb az egyetlen drog ami miatt a drogos rave helyekről is kitiltanak örökre. Óvatosan... amúgy nem hallottam még ilyen hatásáról.

2022. November 19. - 19:09:59
Válasz #1734
Nem elérhető

W.R.


Meg a légzésed is leállíthatja. Kb az egyetlen drog ami miatt a drogos rave helyekről is kitiltanak örökre. Óvatosan... amúgy nem hallottam még ilyen hatásáról.

OFF TOPIC:

Valószínűleg arra gondolhat, hogy ez is szereti kikapcsolni a valóságérzetet, fáradtságot, feldobni, szex közben (férfiaknál) totál eufória, minden ami jó az 10x jobb ami meg rossz, fáj/fárad az úgy nincs... Ha még van mellé tolva ez meg az akkor 2nap és 3 éjszakán át lehet tolni, aztán harmadik reggel kidőlni pár napra aztán nézni tükörben, hogy a botrány fej mellé elég durván leszálkásodtál és minden izmod be van durranva...  :)
Bár ennek miértjét mindenki el tudja képzelni és letudja magától is szűrni az tényezőket.


2023. Január 07. - 22:02:42
Válasz #1735
Nem elérhető

sasalino


Azt hiszem ezt azért érdemes megnézni mindnekinek . Sokaknak lehet nem mond újdonságot , de 2 órát megér leülni a gép elé.

https://youtu.be/RqGLdrU0zlM

2023. Január 08. - 05:50:05
Válasz #1736
Nem elérhető

Gábor77


Azt hiszem ezt azért érdemes megnézni mindnekinek . Sokaknak lehet nem mond újdonságot , de 2 órát megér leülni a gép elé.

https://youtu.be/RqGLdrU0zlM

Tegnap néztem én is és éppen ezt szerettem volna én is tenni. Mármint ide berakni a linket! :-)!

2023. Január 10. - 13:34:30
Válasz #1737
Nem elérhető

Gábor77


Kijózanító volt ezt a videot nézni. Átértékeltem kicsit az eddigi dolgaimat és bár jó fele fejlődtem,de még mindíg oltári faszságokat csináltam és feleslegesen terheltem a szervezetem. Jó pap is holtig tanul! @:-)

2023. Január 13. - 14:21:48
Válasz #1738
Nem elérhető

kemi


Azt hiszem ezt azért érdemes megnézni mindnekinek . Sokaknak lehet nem mond újdonságot , de 2 órát megér leülni a gép elé.

https://youtu.be/RqGLdrU0zlM

Köszi, hogy belinkelted! Fantasztikusan jó videó! Én is ADHD-s vagyok, de ha jól tudom azt az alacsony dopamin szint okozza. Én noradrenalinvisszavétel gátlót szedek, de akinek stimulánst írnak fel ottba dopaminszint fokozása a cél, mivel abból keletkezik a noradrenalin és norepinefrin. Ezt a részt szerintem rosszul mondta a videóban, de a következő konzultációnál megkérdezem a pszihiátert.

2023. Január 17. - 04:58:44
Válasz #1739
Nem elérhető

Zoli303


Engem most össze kavart ez a videó . Múlt évben 3 év kihagyás után újra csináltam egy kúrát .Az itt összeszedett infókból  egész máshogy ,mint előtte . Először ment közben hcg is kis adagokban .Igaz a golyók így is kicsit össze roskadtak ,de nem extrán . Viszont ilyen jó nem volt soha a pct es kúra utáni álllapotom ,de ez a videó kicsit megkérdőjelez ,mert kb azt állítja ,hogy nincs is értelme ..