2024. Május 12. - 15:33:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 451802 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Április 09. - 15:25:57
Válasz #75
Nem elérhető

Gabe


Igen elég koxfüggő a srác, ez kétségtelen!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 09. - 15:28:37
Válasz #76
Nem elérhető

NaturalBoy


A szteroidok csak fokozzák a dolgokat,de nem azok okozzák.Az adottságokat egy szuper szintre emelik.Aki viszonylag izmos abból izomszörny lesz aki egy vadbarom abból szuper vadbarom lesz. ;D

2009. Április 09. - 15:29:53
Válasz #77

SheHulk

Vendég
A szteroidok csak fokozzák a dolgokat,de nem azok okozzák.Az adottságokat egy szuper szintre emelik.Aki viszonylag izmos abból izomszörny lesz aki egy vadbarom abból szuper vadbarom lesz. ;D



 ****:)))))) Łł= ****:))) Łł= Łł= ****:)))))) ****:)))))) ****:))) ****:)))

2009. Április 09. - 16:23:10
Válasz #78
Nem elérhető

madinorbi


Igen elég koxfüggő a srác, ez kétségtelen!
Mé mondod ezt, azé mert 52hétből 51-et nyom  ))=/ !+"%
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 09. - 16:53:56
Válasz #79
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A szteroidok csak fokozzák a dolgokat,de nem azok okozzák.Az adottságokat egy szuper szintre emelik.Aki viszonylag izmos abból izomszörny lesz aki egy vadbarom abból szuper vadbarom lesz. ;D

...vagy egy szupervadbarom izomszörny, vagy egy szuperkedves izomszörny, vagy egy szuperizomtalan vadbarom, vagy egy szuperkedves szuperizomtalan... és még hány kombinációja van a végtelen igazságoknak.  :D

"A szteroidok csak fokozzák a dolgokat,de nem azok okozzák." - ez viszont nagyon helyes így egyszerűen!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 09. - 18:22:57
Válasz #80
Nem elérhető

Maszat


Aztán mi lesz, ha a doki a vérkép alapján azt kérdezi, hogy csaj vagy-e?  !+"% ;D

nem hiszem,h most magas lenne az ösztrogén szintem mint a multikor levezetés után.most beszedtem vagy 30szem nolvát meg 15 clomidot(aztán jöttek a látászavarok)


a mellem sem érzékeny,és a dirty dancingen sem könnyeztem be !+"%

ami érdekel az a testosteron szint,de akkor persze már az ösztrogénre is kíváncsi vagyok.

Maszat,

Sem a Clomid(clostyl) sem a Nolva nem csökkenti az ösztrogénszintet, ez is nagyon sokszor le lett már írva. Az ösztrogén receptort blokkolják és ezáltal csökkentik, akadályozzák az ösztrogén hatását, amig használod őket, de az ösztrogén szint attól még magas maradhat. Ahogy leállsz a Nolvával vagy a Clomiddal, az ösztrogén csúnya dolgokat képes okozni szintén, mivel a receptorok már nem foglaltak. Mint irtam már rengetegszer ez egy ördögi kör. (erre jön válaszul a proviron, ami szintén egy ördögi kör). Hosszú lesz ez a téma. Vagyis úgy is mondhatnám, hosszú napunk lesz fiúk... :D

amíg tartott a kúrám használtam proviron,napi 50mg ot,az megakadályozza az aromatizációt,amint vége lett a kúrának(vagyisa 3hétre rá)abbahyagtam a proviront a napi fél szem nolvát felemeltem 1 szemre és ment a clostil is.Múltkor előbb elfogyott a provironom(kúra vége előtt majdnem 2héttel és már nem tudtam venni)és a hcg-k után érzékeny lett a mellem.Most szedtem végig proviront és nem érzékeny a mellem,ezért gondolom,h nem lehet magas az ösztrogén szintem,nem pedig azért mert a nolvadex vagy a clostilbegyt "lecsökkentette"volna.
Elég érzékeny vagyok,ha 1 picit magasabb az ösztrogén szintem 1böl elkezd fájni a mellem,ezt onnan tudom,h a multkori kúrám végefelé amikor tudtam,h elfogy lassan a provironom(és tudtam,h nem tok majd venni mert az emberem mondta,h nem lesz 3hétig,mást meg nem ismerek mössze vagyok én pöstöl)visszavettem napi 1 szemre,és már akkor éreztem pár nap mulva,h érzékenyek a mellbimbóim...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 09. - 18:28:24
Válasz #81
Nem elérhető

Maszat


nálam jelentkezett kúra alatt mind a kettő.A vállamon kis fehérek(rengeteg) az oldalsó és alsó hátamon ilyen rohadt nagy és gyullad,mindvégig kinyomhatatlan mélyen bent lévő hegyek.

más

Ez lehet über láma kérdés lesz:D
Tudván,h Én alapból 1 ideggyenge ember vagyok(hamar kiborul a bili),kúra alatt fokozódott az ingerlékenység,sőt levezetésnél a hcg-k közben olyan idegrohamaim voltak vezetés közbe a sok paraszt ember miatt,h azt inkább le se írom...gondolom megterhelte az idegrendszeremet(ami hozzáteszem azóta is okoz meglepiket...)
Szóval az van,h hiretelen,kb 1 hónapra visszamenőleg kétoldalt a fülem felett igencsak elkezdtem őszülni.oldalankét 15-20szál.23éves vagyok,világos hajú.
Elkezdtem keresni google-ben az őszülés okait,ami lehet öröklött genetikai stb stb és idegrendszeri problémák miatt:
"beleőszülök a sok idegeskedésbe" -tartja a mondás....
szerintetek van összefüggés a két dolog között.Ez a jelenség mondjuk 1álltalán nem zavar,hacsak nem abból a szempontból,h nagy stressznek voltam kitéve...


Szerintem simán egy önmagára veszélyes, elmebeteg vagy. Kokszmániás, nagyon beteg csávó. Sajna ez van.


akár hiszed akár nem igazat adok neked,Én alapból érzékeny idegrendszerrel vagyok megáldva,ez tény.(azért hozzáteszem,h közel sem beteges,csak érzékeny ;D)
az,h Te foglalkozol velem annak ellenére,h senki nem kért rá az meg szánalmas ****:))))))

évente max 2kúrám van(lesz).
2x8hét(a 12 semmivel nem hozott többet mint az első8)szerintem az nem túl sok.
puszi <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 09. - 18:31:59
Válasz #82
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 09. - 18:57:44
Válasz #83
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 09. - 19:42:51
Válasz #84
Nem elérhető

NaturalBoy


Több hozzászólásodból is efitmaster látom hogy a Clomidal szemben jobban preferálod a Nolvát.Viszont többször hallotam már illetve itt is olvastam látásromlásról meg hasonló panaszokról a nolvával kapcsolatban.Ezek mennyire szoktak komolyak lenni?Illetve ez akinél előjön maradandó vagy csak a szedés idejére korlátozódik ami a Nolva abbahagyása után visszajavul?

Így van, ahogy a következő hozzászólásban emlitették. Az én tudásom szerint a Nolva nem okoz látászavart vagy problémát ezen a területen, ellenben a Clomid(clostyl vagy clomiphene) folyamatos, hosszabb távú használata visszafordíthatatlan változást okoz a látásban.

Az egyedüli dolog, amiért előnyben részesitik a Clomidot(kúra közben) mert gyengébb, mint a Nolva, még annak ellenére is, hogy 4-5-ször akkora a mg dózis, és ezáltal a clomid nem csökkenti annyira az ösztrogén hatását, ami sok ember számára fontos, mivel az ösztrogén alapvetően anabolikus folyamatokat támogat, úgy is mint jobb glukóz felhasználás, jobb növekedési hormon kiválasztás, jobb androgén receptor "upgrade" stb...viszont mivel a Nolva erősebb ösztrogén receptor blokkoló(kisebb hatóanyag dózis mellett) ezért, aki az ösztrogén mellékhatások miatt aggódik, annak mindenképpen a Nolva a választás, kúra közben is és után is. Nem beszélve a kevesebb a negatív hatásról.

Akkor kúra közben Clomid helyett elég mondjuk egy Novedex XT és Proviron páros és a kúra befejezése után a levezetésben meg a Nolva.És ezzel kiküszöbölhető mind a magas ösztrögén szint mellékhatása mind a Clomid mellékhatásai is úgy hogy a hormonrendszer se sínyli meg.Jól értem ????

Vártom h erre a hozzászólásomra kapjak választ,de most néztem hogy nem is tettem bele kérdést.Minnél többet tudok a szteroidokról annál inkább látom hogy milyen bonyolult is ez.
Én egy Deca + Winstrol + Novedex XT + Proviron + AX:Perfect Cycle kúrát gondoltam elsőnek.Levezetésnek meg Nolvát.
Bár még messze van az első kúrám de ez így vajon első kúrának jó?

2009. Április 09. - 20:47:23
Válasz #85
Nem elérhető

Maszat


Több hozzászólásodból is efitmaster látom hogy a Clomidal szemben jobban preferálod a Nolvát.Viszont többször hallotam már illetve itt is olvastam látásromlásról meg hasonló panaszokról a nolvával kapcsolatban.Ezek mennyire szoktak komolyak lenni?Illetve ez akinél előjön maradandó vagy csak a szedés idejére korlátozódik ami a Nolva abbahagyása után visszajavul?

Így van, ahogy a következő hozzászólásban emlitették. Az én tudásom szerint a Nolva nem okoz látászavart vagy problémát ezen a területen, ellenben a Clomid(clostyl vagy clomiphene) folyamatos, hosszabb távú használata visszafordíthatatlan változást okoz a látásban.

Az egyedüli dolog, amiért előnyben részesitik a Clomidot(kúra közben) mert gyengébb, mint a Nolva, még annak ellenére is, hogy 4-5-ször akkora a mg dózis, és ezáltal a clomid nem csökkenti annyira az ösztrogén hatását, ami sok ember számára fontos, mivel az ösztrogén alapvetően anabolikus folyamatokat támogat, úgy is mint jobb glukóz felhasználás, jobb növekedési hormon kiválasztás, jobb androgén receptor "upgrade" stb...viszont mivel a Nolva erősebb ösztrogén receptor blokkoló(kisebb hatóanyag dózis mellett) ezért, aki az ösztrogén mellékhatások miatt aggódik, annak mindenképpen a Nolva a választás, kúra közben is és után is. Nem beszélve a kevesebb a negatív hatásról.

Akkor kúra közben Clomid helyett elég mondjuk egy Novedex XT és Proviron páros és a kúra befejezése után a levezetésben meg a Nolva.És ezzel kiküszöbölhető mind a magas ösztrögén szint mellékhatása mind a Clomid mellékhatásai is úgy hogy a hormonrendszer se sínyli meg.Jól értem ????

Vártom h erre a hozzászólásomra kapjak választ,de most néztem hogy nem is tettem bele kérdést.Minnél többet tudok a szteroidokról annál inkább látom hogy milyen bonyolult is ez.
Én egy Deca + Winstrol + Novedex XT + Proviron + AX:Perfect Cycle kúrát gondoltam elsőnek.Levezetésnek meg Nolvát.
Bár még messze van az első kúrám de ez így vajon első kúrának jó?

nem akarok tanácsot adni,de ha Én lennék a helyedben a decát sustára cserélném...
nekem is susta-wini volt az első,igen szép eredményt hozzott:)
decahoz jobb a testosteron mint a wini,ezt efit írta pár hsz-szel előrébb.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 09. - 20:54:24
Válasz #86
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


nem akarok tanácsot adni,de ha Én lennék a helyedben a decát sustára cserélném...
nekem is susta-wini volt az első,igen szép eredményt hozzott:)
decahoz jobb a testosteron mint a wini,ezt efit írta pár hsz-szel előrébb.

Ha szabad kiegészítenem  :D Teszto plusz Deca és Winstrol, így lenne a helyesebb kombináció, de ez csak egy gyors egyszerű válasz lenne a kérdésre. Semmiképpen nem helyes a csak teszto és winstrol vagy a csak Deca és winstrol kombináció. Korábban csak ezt akartam kifejezni. Ha lenne időm könyvet írnék erről... :D

A még helyesebb a Boldenone lenne és így tovább... 8)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 09. - 21:02:16
Válasz #87
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

Vártom h erre a hozzászólásomra kapjak választ,de most néztem hogy nem is tettem bele kérdést.Minnél többet tudok a szteroidokról annál inkább látom hogy milyen bonyolult is ez.
Én egy Deca + Winstrol + Novedex XT + Proviron + AX:Perfect Cycle kúrát gondoltam elsőnek.Levezetésnek meg Nolvát.
Bár még messze van az első kúrám de ez így vajon első kúrának jó?

Ha lesz időm, a topikban felmerült összes kérdésre próbálok egy segítő választ adni, mivel ezért nyitottam ezt a topikot. Ha lesz több időm. Hahaha, remélem nem nyugdíjas koromban.

Egyébként az élet összes területén így van, már ahol intelligenciát kell használni. Minél többet tudsz, annál bonyolultabbnak kezdenek tünni a dolgok, de az nem azt jelenti, hogy bonyolultak, csak a bonyolultságon keresztül lehet sokszor eljutni az egyszerűségig és a rendig. A bonyolultság sokszor csak egy vélemény. Miközben rendet akarsz rakni, először mindig nagyobbnak fog tünni a rendetlenség és aztán elkezded a pakolást és a dolgok kezdenek a helyükre kerülni. A bonyolultság, rendetlenség pedig kezd megszünni. Filozófia topikot is nyitunk majd lassan.  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 09. - 21:27:52
Válasz #88
Nem elérhető

Maszat


annyi dolgot mondtál mostanában efit,annyi régen olvasott és jónak gondolt dolgot cáfoltál meg az elmúlt pár napban,h megmondom őszintén,h teljesen össze vagyok zavarva.
a kedvenc koxom vagy nem tom melyik topicban írta valaki,h a legjobb kezdő kúra szerinte a propi-wini,de Te most azt mondod nem érdemes csak testot winivel,de,h miért az nem tudod kifejteni időhiány miatt,amit teljesen megértek :)
meg ez a HCG-s dolog is kész:D
nolva-clostil 1x re szemle zsömlével,eddig se hittem,h sokat tudok,de most teljesen tudatlannak érzem magam :(
sokminden amire azt hittem jó(mert ezeket lehetett olvasni) most megdőlt...
amúgy Én is propi-winit terveztem kövinek,de inkább még olvasgatok,h mit lenne érdemes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. Április 09. - 21:44:40
Válasz #89
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
annyi dolgot mondtál mostanában efit,annyi régen olvasott és jónak gondolt dolgot cáfoltál meg az elmúlt pár napban,h megmondom őszintén,h teljesen össze vagyok zavarva.
a kedvenc koxom vagy nem tom melyik topicban írta valaki,h a legjobb kezdő kúra szerinte a propi-wini,de Te most azt mondod nem érdemes csak testot winivel,de,h miért az nem tudod kifejteni időhiány miatt,amit teljesen megértek :)
meg ez a HCG-s dolog is kész:D
nolva-clostil 1x re szemle zsömlével,eddig se hittem,h sokat tudok,de most teljesen tudatlannak érzem magam :(
sokminden amire azt hittem jó(mert ezeket lehetett olvasni) most megdőlt...
amúgy Én is propi-winit terveztem kövinek,de inkább még olvasgatok,h mit lenne érdemes.

Ez nem probléma Maszat papa, ha tanulsz, valójában sok zürzavaron mész át, különben soha nem jutnál el egy jobb és magasabb szintre egy témával kapcsolatban. A tudományok területén rengeteg ellentmondó adat található, és sok hamis adat, hamis tudás terjed el általában nem jól tanuló emberek által elterjesztve vagy rejtett érdekek által elterjesztve. A testépítésben ez még igazabb, legyen az az edzés vagy akár a gyógyszerek területén, amihez nagyon sok tudásra lenne szükség ahhoz, hogy valaki azt mondja, hogy tud róla valamit. Több év tanulás! 5-10 év minimum... szerintem.

Namost, ha olvasod az írásaimat, akkor rájöhettél, hogy elég pontosan szoktam írni, figyelve az apró részletekre és szavakra, mivel fontosnak tartom egy ilyen területen ezt, ahol minden ember a saját testével és egészségével játszik.

Azt írtam, hogy a HELYES  kombináció az lenne..., nem azt írtam, hogy a tesztó és a winni nem jó, hanem azt, hogy nem HELYES, több okból sem, attól még sok nyereséget lehet vele elérni, főleg egy újoncnak, de ettől még nem helyes stack!

Kezdőknek szinte bármi jó.

Én az irányt inkább a középhaladóknak és haladóknak írom, mivel semmi kedvem és célom sincs kezdőket megtanítani szteroid használatra. Azoknak írok, akik már használták és ják, akkor legalább legyen egy kicsit több fogalmuk és megértésük arról, hogy mit tesznek éppen és mivel.

A lényeg, hogy nagyon odafigyelve kell olvasni és írni erről a témáról és ez tényleg igaz erre a területre, mert rengeteg tévedést lehet elérni itt. Mivel itt viszont mezei emberek olvasnak, és képzettebb emberek is olvasnak, és sok nagyon nem képzett ember is olvas, mindenféle szintről az életben, ezért rengeteg kérdés merülhet fel. Úgyhogy egy nagyon kemény téma ez. Sokszor el kell olvasni egy témát odafigyelve.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"