2024. Május 15. - 14:45:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IV.SPOTRÁGVÁLASZTÓ-családi összeröff gyúrósóknak és barátaiknak:)  (Megtekintve 56563 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 25. - 23:43:36
Válasz #195
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kirol van szo?  ????... Ki az arulo?  ;D


Privibe is johet!  8-}
Soha nem az árulók a lényegesek...

Minden mindig úgy kezdődik, hogy valaki hülye. Aztán ez kezd el bonyolódni...főleg ha társakat is talál...ami persze pofonegyszerű...


 ****:)))


GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 25. - 23:45:13
Válasz #196
Nem elérhető

Jordan


Kirol van szo?  ????... Ki az arulo?  ;D


Privibe is johet!  8-}
Soha nem az árulók a lényegesek...

Minden mindig úgy kezdődik, hogy valaki hülye. Aztán ez kezd el bonyolódni...főleg ha társakat is talál...ami persze pofonegyszerű...


 ****:)))




Aha! Itt a fodiktator!  8-} Na ha mastol nem, toled ugyis megtudom amit akarok!  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Május 26. - 00:03:33
Válasz #197
Nem elérhető

fastor


Molnár Peti, vagy LAuter Viktor volt a probléma? ????...
ök ellenpártiak, és ök vették le a pólót tudtommal
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 26. - 00:04:40
Válasz #198
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Testépítésben alapjelenség:

Minél sikertelenebb valaki, annál érzékenyebb. Ha viszonylag nagy sikerek ellenére is fennáll ez az állapot akkor az a következőkre utalhat:


a)

Túlságosan domináns és régóta fennálló tulajdonság ez az egyénnél, így valószínűleg örökre meg fog maradni.

b)

Az egyén beteg. Többféle fokozatot különböztethetünk meg, de magát a betegséget általában üldözési mániaként, depresszióként, krónikus kissebbségi érzésként, illetve krónikus bizonyítási kényszerként definiálhatjuk.


A következő órán a betegségek kezeléséről fogunk szót ejteni, amikről majd Torony tanár úr ad tájékoztatást.


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 26. - 00:06:06
Válasz #199
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Molnár Peti, vagy LAuter Viktor volt a probléma? ????...
ök ellenpártiak, és ök vették le a pólót tudtommal
Tudtommal Viktor nem vette le a pólót, én viszont igen. Akkor hogyan szaporodik a medúza?  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Május 26. - 00:06:58
Válasz #200
Nem elérhető

fastor


Molnár Peti, vagy LAuter Viktor volt a probléma? ????...
ök ellenpártiak, és ök vették le a pólót tudtommal
Tudtommal Viktor nem vette le a pólót, én viszont igen. Akkor hogyan szaporodik a medúza?  ????...
igaz, csak atlétás kép volt róla bocsi !+"%
akkor Molnár Peti ágál? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 26. - 06:30:43
Válasz #201
Nem elérhető

FirstLady


Miért van dejavu-m? ????...
Nem baj, szeptemberben lehet másképp is ;) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 08:05:28
Válasz #202

SheHulk

Vendég
Testépítésben alapjelenség:

Minél sikertelenebb valaki, annál érzékenyebb. Ha viszonylag nagy sikerek ellenére is fennáll ez az állapot akkor az a következőkre utalhat:


a)

Túlságosan domináns és régóta fennálló tulajdonság ez az egyénnél, így valószínűleg örökre meg fog maradni.

b)

Az egyén beteg. Többféle fokozatot különböztethetünk meg, de magát a betegséget általában üldözési mániaként, depresszióként, krónikus kissebbségi érzésként, illetve krónikus bizonyítási kényszerként definiálhatjuk.


A következő órán a betegségek kezeléséről fogunk szót ejteni, amikről majd Torony tanár úr ad tájékoztatást.


 ;D


****:))) ****:))) ****:)))
IMÁDLAK!!!....
Az itthon örök vergődés és Tampa között is van egy szakadék..

2009. Május 26. - 08:12:05
Válasz #203

SheHulk

Vendég
Molnár Peti, vagy LAuter Viktor volt a probléma? ????...
ök ellenpártiak, és ök vették le a pólót tudtommal

Elegem van a nevekből!!! Tudja hogy kiről van szó akinek tudnia kell.. Így is lesz majd hiszti.. Én a meglepettségtől írtam egyáltalán nem személyesítem meg... Én még sehol sem voltam mikor ez elkezdődött....

2009. Május 26. - 08:27:48
Válasz #204
Nem elérhető

sasa


Az a legrosszabb ha valaki elkezd valamit és nem fejezi be.
Ha nem vállalod fel a rágalmakat, akkor te is félsz. Inkább ne kezdj bele legközelebb, mert itt elhangzottak már olyan nevek akik lehet, hogy vétlenek.

2009. Május 26. - 08:31:23
Válasz #205
Nem elérhető

FirstLady


Vagy tök hülyeség ennél több szót fecsérelni rá...
egy biztos, a vörldpísz és a szép nagy család sose lesz meg, amíg egyeseknek érdekük az ellentét ;)

 :-!!!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 08:36:38
Válasz #206
Nem elérhető

George


Én a meglepettségtől írtam egyáltalán nem személyesítem meg... Én még sehol sem voltam mikor ez elkezdődött....
@-o @-o @-o Na erre egy gyors sztori, oszt befejezetem az offolást ;D Ugyebár Endrú kollegával, és Diával ;) voltunk egy standon a Fitparádén, és osztottuk boldog-boldogtalannak a sok jó termékmintát. Még a többi standról érkezőknek is 8-} Viszont mikor a kijárat mellett lévő *&@# stand felé jártunk, akkor még a termékmintás szatyrokat is eldugták ****:))) ****:))) ****:))) Én leszarom azt a két adag fehérjét vagy akármit, de ez milyen már ****:))) ****:))) !+"%

2009. Május 26. - 08:36:58
Válasz #207
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy tök hülyeség ennél több szót fecsérelni rá...
egy biztos, a vörldpísz és a szép nagy család sose lesz meg, amíg egyeseknek érdekük az ellentét ;)

 :-!!!

... és pont!  :-!!!

2009. Május 26. - 08:41:36
Válasz #208
Nem elérhető

FirstLady


Én a meglepettségtől írtam egyáltalán nem személyesítem meg... Én még sehol sem voltam mikor ez elkezdődött....
@-o @-o @-o Na erre egy gyors sztori, oszt befejezetem az offolást ;D Ugyebár Endrú kollegával, és Diával ;) voltunk egy standon a Fitparádén, és osztottuk boldog-boldogtalannak a sok jó termékmintát. Még a többi standról érkezőknek is 8-} Viszont mikor a kijárat mellett lévő *&@# stand felé jártunk, akkor még a termékmintás szatyrokat is eldugták ****:))) ****:))) ****:))) Én leszarom azt a két adag fehérjét vagy akármit, de ez milyen már ****:))) ****:))) !+"%
ez velem is megtörtént, akárhányszor arra jártam (ami ugye sokszor volt, mert ki-be rohangáltam)... azzal a különbséggel, hogy én nem osztottam termékmintát ****:)))
...amúgy azt hittem, hogy ez véletlen ;D

De én se offolok tovább :-!!!

Szeptermber 18-19, a következő Sportágválasztó 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 26. - 16:23:54
Válasz #209

SheHulk

Vendég
Az a legrosszabb ha valaki elkezd valamit és nem fejezi be.
Ha nem vállalod fel a rágalmakat, akkor te is félsz. Inkább ne kezdj bele legközelebb, mert itt elhangzottak már olyan nevek akik lehet, hogy vétlenek.

Szó sem volt rágalomról... Meg vétlenekről sem....