2024. Május 15. - 21:02:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki legyen a OKTÓBERI hónap testépítője?

Józsa Béla: Első versenyszezon és elért eredmények alapján (Sb, Fittparádé, és 2x-es magyar bajnok)
3 (5.6%)
Csorbai Ádám: A Forma magáért kell, hogy beszéljen, ez vitathatatlan, Fittparádé 2 kategória nyeréséért
6 (11.1%)
Lőrincz Norbert: Azt hiszem neki sem kell egybet magyarázni, még frissek az emlékek. (Sb tinédzser kategória 1. hely, abszolút 2. ,Fittparádé 2. hely 2x)
4 (7.4%)
Dave18 nevű felhasználónk, sajna neked nem tudom a neved, de küld el privibe és helyesbítek gyorsan
0 (0%)
Illés Norbi: Lifetime Naturál versenyző, (SB helyezés, Bodysport kupa helyezés)
2 (3.7%)
Bognár Gergő: Szintén ebben a hónapban az elért eredmények és SB Grand prix 1-es kategória nyerése (Vitamax, ALZEY)
3 (5.6%)
Lauter Victor: Activlabon is láthattuk, de az hogy 112-ről 85-re fogyjon... Nem semmi már magában sem, főleg azzal az éles fizikummal
1 (1.9%)
Tóth Dani: A magyar ADu ÁSZ, Sb abszolút, Vitamax 2. hely, Battle of Giants abszolut bajnok
14 (25.9%)
Tóth Zoltán: Herkules Kupa, Vitamax , NABBA Universe abszolút bajnoka, Fittparádé abszolút bajnok
5 (9.3%)
Molnár Peti: Az SB Open-újonc abszolút nyeréséért, s azt hiszem hosszú lesz ebben az évben a sor. Vitamax helyezés
4 (7.4%)
Major Zsolti: Aki élete legkomolyabb formáját hozta ebben a hónapban (Sb open 2. hely, Bodysport kupa, Cupa Libertatii abszolút bajnoka, )
1 (1.9%)
Maszlag József: Herkules Kupa -80kg bajnoka, Bodysport kupa, Cupa Libertatii
0 (0%)
Nagy Ferenc Gábor: Herkules kupa -90kg bajnoka, Bodysport kupa, Sb kategória nyerése
0 (0%)
Nagy József: Herkules kupa -90kg, Bodysport kupa, Cupa Libertatii
0 (0%)
Karácsony Krisztián: SB, Bodysport kupa,  ALZEY verseny
1 (1.9%)
Lénárd Lajos: SB abszolút bajnok, Bodysport kupa, ALZEY abszolút bajnok
1 (1.9%)
La Llave Alex: SB, Bodysport kupa abszolút bajnoka, Cupa Libertatii
0 (0%)
Jenei István: Bodysport kupa, Cupa Libertatii
1 (1.9%)
Vörös Zoltán: Battle of Giants 4. hely
1 (1.9%)
Alexei Lesukov: St Petersburgi verseny nyerése, Body Xtreme nyerése
2 (3.7%)
Markus Rühl: Lehet nem versenyzett de vendégpózolóként fellépett itt a Fittparádén
1 (1.9%)
Farkas Andrea: SB-n hozott kompozíció és nyereség miatt
0 (0%)
Gróf Brigi: A sohasem fáradhatatlan versenyzőnk, akire mindenki felnézhet (Alzey-i WABBA verseny, NABBA UNIVERSE SB)
0 (0%)
KicsiBors alias Petra: (Sajna a teljes neved neked sem tudom, de küldj egy privit és neked is helyesbítek) Tiszakupa nyeréséért
4 (7.4%)
Nagy Orsi: BodySport kupa, Sb, Battle of Giants és neki is úgy tudom, hogy még hosszabb lesz a versneyek sora
0 (0%)

Összes szavazó: 53

Szerző Téma: A hónap testépítője  (Megtekintve 28707 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 02. - 11:21:23
Válasz #90
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja és köszönöm, javítottam Alex nevét. :-){

2009. November 02. - 12:49:55
Válasz #91
Nem elérhető

DODO


Rühl azért raktam be Bandus, mert itt volt Magyarországon vendégpózólni, s hidd el vannak olyanok, akiknek annyira megtetszett, hogy azóta is ezt hallom, hogy mekkora, meg ilyen, meg olyan.
A másik, hogy az nem ront semmit az összképben, ha többen vannak fent, mert ha 3 nevet írok vagy akár 25-öt és te Tóth Danira akarsz szavazni akkor így is úgy is arra szavazol. Másik dolog, meg hogy aki felkészűl és ki áll a színpadra annak van joga itt fent lenni. Te mennyire örülnél, ha a neved itt szerepelne a többiek közt és rád is lehetne szavazni? Én személy szerint örülnék neki, ha nem lennék beteg, meg lenne munkahelyem mert akkor az első dolog lenne hogy felkészüljek s ha vettem a fáradtságot,. akkor nagyon jól esne ha valaki megemlékezne arról, hogy büszke rám, avagy arról, hogy neki én voltam a hónap testépítője. Ne haragudj Bandus, de sztem mindenkinek meg kell adni az esélyt. Sztem készűlj be és mutasd meg mindenkinek, hogy te ezerszer jobb vagy mint Petra és elindulsz egy rangos versenyen és úgy leszel első.
De ott volt Béla esete is, aki az első versenyein pár emberrel állt csak színpadon és úgy lett magyar bajnok, neki is ugyanúgy gratulált mindenki, mert LOREÁL azaz megérdemelte. Én máig is azt mondom, hogy nem hétköznapi ha valaki felkészűl akár egy versenyre is, s ha én ezt nem tettem meg, akkor nem hogy kritizálnék valakit, hanem én lennék az első aki fejet hajt. Ne haragudj, de szerintem Petrának is minden joga meg van arra, hogy EZEN a listán legyen! Vagy most én látom csak ezt rosszúl?????

Üdvözlettel: Varga Dániel
Hát sajnos sokan csak a külsöségeket látják,a belefektetett munkát,azt az önfeláldozást amit a szinpadra kerülés elött véghezvisznek azt nem.