Általános Témák > Szteroidok

Jól működő márkák a szteroid piacon

<< < (2/1350) > >>

Gábor77:

--- Idézetet írta: kemi - 2019. Október 11. - 21:55:08 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 11. - 07:55:12 ---Én most Master Winstrolt használok (10 év kihagyás után) először nagyon kellemetlen volt, eléggé gyulladt. De ahogy telltek a hetek egyre kevésbé gyulladt. Most elértem oda,hogy csak az injekcio helye érzékeny pár napig. Szóval lehet ,hogy a szervezetem kicsit túlreagálta az elején. Az lehet hogy idővel hozzászokik a test? Winstrolt még nem használtam soha. Esetleg a Master egyéb termékeiről infot adnátok. Hamarosa Masteron , Testomix kombóra váltok. (Főleg ez a kettő érdekelne)

--- Idézet vége ---

Mi megy mellé?

--- Idézet vége ---

Most jelenleg Anavar 50 és proviron. (Heti 3 wini szuri, napi 2szem Anavar és 2 szem proviron) Ez összesen 8 hét lesz. Ezután lép be a Masteron és Testomix(susta) még 12 hétre. Diéta megy mert kissé elszúrtam az elmúlt 2 évet. Jelentős (kb 35kg) felesleget rakódott fel. 150kg-ról kezdtem a diétát, heti 0,5-1kg fogyás megy most.115kg a cél. Eddig a Master termékei úgy hatnak ahogy azt az adott hatóanyagtól elvárná az ember. Az hogy mekkora dózisban tartalmazzák sajnos nem tudom. De a wini provi nélkül erősen letöri a nők utánni vágyat  :D . Valamint nem vizesedtem fel. Erő is jött velük és kicsit kerekedtem (már amennyire a zsír engedi láttatni, vállban azért látványos).

kemi:

--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 12. - 05:56:35 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2019. Október 11. - 21:55:08 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 11. - 07:55:12 ---Én most Master Winstrolt használok (10 év kihagyás után) először nagyon kellemetlen volt, eléggé gyulladt. De ahogy telltek a hetek egyre kevésbé gyulladt. Most elértem oda,hogy csak az injekcio helye érzékeny pár napig. Szóval lehet ,hogy a szervezetem kicsit túlreagálta az elején. Az lehet hogy idővel hozzászokik a test? Winstrolt még nem használtam soha. Esetleg a Master egyéb termékeiről infot adnátok. Hamarosa Masteron , Testomix kombóra váltok. (Főleg ez a kettő érdekelne)

--- Idézet vége ---

Mi megy mellé?

--- Idézet vége ---

Most jelenleg Anavar 50 és proviron. (Heti 3 wini szuri, napi 2szem Anavar és 2 szem proviron) Ez összesen 8 hét lesz. Ezután lép be a Masteron és Testomix(susta) még 12 hétre. Diéta megy mert kissé elszúrtam az elmúlt 2 évet. Jelentős (kb 35kg) felesleget rakódott fel. 150kg-ról kezdtem a diétát, heti 0,5-1kg fogyás megy most.115kg a cél. Eddig a Master termékei úgy hatnak ahogy azt az adott hatóanyagtól elvárná az ember. Az hogy mekkora dózisban tartalmazzák sajnos nem tudom. De a wini provi nélkül erősen letöri a nők utánni vágyat  :D . Valamint nem vizesedtem fel. Erő is jött velük és kicsit kerekedtem (már amennyire a zsír engedi láttatni, vállban azért látványos).

--- Idézet vége ---

Tesztó nélkül nincs értelme a kúrának. Winit és anavart meg elhízva nincs értelme. Semmi nem látszik belőle, viszont a májra káros.  Ink susta kezdő dózisban + valami erősebb aromatizálódás gátló.

Gábor77:

--- Idézetet írta: kemi - 2019. Október 13. - 18:11:29 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 12. - 05:56:35 ---
--- Idézetet írta: kemi - 2019. Október 11. - 21:55:08 ---
--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 11. - 07:55:12 ---Én most Master Winstrolt használok (10 év kihagyás után) először nagyon kellemetlen volt, eléggé gyulladt. De ahogy telltek a hetek egyre kevésbé gyulladt. Most elértem oda,hogy csak az injekcio helye érzékeny pár napig. Szóval lehet ,hogy a szervezetem kicsit túlreagálta az elején. Az lehet hogy idővel hozzászokik a test? Winstrolt még nem használtam soha. Esetleg a Master egyéb termékeiről infot adnátok. Hamarosa Masteron , Testomix kombóra váltok. (Főleg ez a kettő érdekelne)

--- Idézet vége ---

Mi megy mellé?

--- Idézet vége ---

Most jelenleg Anavar 50 és proviron. (Heti 3 wini szuri, napi 2szem Anavar és 2 szem proviron) Ez összesen 8 hét lesz. Ezután lép be a Masteron és Testomix(susta) még 12 hétre. Diéta megy mert kissé elszúrtam az elmúlt 2 évet. Jelentős (kb 35kg) felesleget rakódott fel. 150kg-ról kezdtem a diétát, heti 0,5-1kg fogyás megy most.115kg a cél. Eddig a Master termékei úgy hatnak ahogy azt az adott hatóanyagtól elvárná az ember. Az hogy mekkora dózisban tartalmazzák sajnos nem tudom. De a wini provi nélkül erősen letöri a nők utánni vágyat  :D . Valamint nem vizesedtem fel. Erő is jött velük és kicsit kerekedtem (már amennyire a zsír engedi láttatni, vállban azért látványos).

--- Idézet vége ---

Tesztó nélkül nincs értelme a kúrának. Winit és anavart meg elhízva nincs értelme. Semmi nem látszik belőle, viszont a májra káros.  Ink susta kezdő dózisban + valami erősebb aromatizálódás gátló.

--- Idézet vége ---
Az volt a koncepció, hogy első körben minél több zsírt lenyomni és lehetőleg a meglévő izomzatot megtartani. Vizesedést minél inkább elkerülni. Ezért gondoltam ezekre. Eddig 17kg lement, az izomzatom sokkal keményebb lett. Még 2 hét és akkor már Master Testomixel és Mastetonnal folytatom.Bár lehet hogy a Testomixet elkezdem akkor már most a Wini,oxa mellé a tanácsod alapján. Jelen állapotomban sportorvosi mérés alapján 97kg a zsírmentes tömegem. 110-115kg a kitűzött cél ahogy már írtam is. Az erősebb aromatizálódas gátlónál mire gondolsz? Köszönöm a jótanácsokat.

haven:
Érdekel, ki hogy számolja a hatóanyagokat, én pl a propit 50mg/ml, winit szintén 50mg/ml nek és a bodenont 200mg/ml nek

Gyuf:

--- Idézetet írta: Gábor77 - 2019. Október 11. - 07:55:12 ---Én most Master Winstrolt használok (10 év kihagyás után) először nagyon kellemetlen volt, eléggé gyulladt. De ahogy telltek a hetek egyre kevésbé gyulladt. Most elértem oda,hogy csak az injekcio helye érzékeny pár napig. Szóval lehet ,hogy a szervezetem kicsit túlreagálta az elején. Az lehet hogy idővel hozzászokik a test? Winstrolt még nem használtam soha. Esetleg a Master egyéb termékeiről infot adnátok. Hamarosa Masteron , Testomix kombóra váltok. (Főleg ez a kettő érdekelne)

--- Idézet vége ---
Master testomix-e szeret gyulladni, haveromnak is szépen gyulladt, abba is hagyta, hiába szivott csak fél ml-t vagy keverte összemással, nem segített.
Anno nekem is volt ilyen.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése