Általános Témák > Szteroidok

Teljesítmény fokozók, egyéb gyógyszerek és egészség

(1/85) > >>

G:
Sziasztok!
Egy ideje már gondolkodok rajta hogy indítok egy "saját" topikot azért legfőképpen hogy ide össze gyűjtsem a hosszabb, rövidebb írásaim, tapasztalataim vagy kiemeljem a számomra fontos dolgokat amiket éppen megemlítettem csak  és akár egy kis útmutatást is adjon a kezdő szteroid használóknak.

Mint cím is mutatja azért én már főleg az "egészségesebb" bodyzás és szteroid használatot preferálom ami átlag ember és átlag edzőterembe járó számára már nagyon jó kinézet de nem egy versenyszerű szint.

Remélem lesz a topikra igény és várom majd hogy dobjatok fel érdekes témákat, tapasztalatokat, elméleteket és remélem ezekre legalább minimális szinten tudok majd hozzászólni.

Amiket már össze írtam hirtelen témák amikről kezdésnek szeretnék írni azok pl.: mi kell hozzá és mi lenne az optimális első kúra mennyi edzésmúlt és életkor kellene hozzá, milyen normál tápkiegek és gyógyszerek segítenek az egészség megőrzésében kúra közben, miket figyeljünk a vérképünkön akár Ti is feldobhatjátok a vérképeket ide közvetlenül vagy privátban és akkor kirakom és név nélkül és próbálom elemezni, hogy is nézne ki egy "igazi" PCT és TRT a véleményem szerint, növi és inzulin használat, hogy hatnak a szteroidok az agyra és az élettartamra ezek így hirtelen.

A hangvételt próbálom könnyen emészthető de azért tudományosabbra venni hogy valaki érdeklődő és szeretne még további tudást szerezni vagy kutatást végezni legyen ötlete merre induljon el.

Viszont megkérném a pár hozzászólásos új embereket és a teljesen újakat hogy ha éppen ebben a topikban lesznek véletlenül az utolsó hozzászólások akkor se ide "spameljék" a kérdéseiket.

És egy kis figyelmeztetés a biztonság kedvéért bocsi a nagy betűért csak a nyomatékosság kedvéért:
FIGYELEM!
NEM PROMOTÁLOK SEMMILYEN VÉNYKÖTELES GYÓGYSZER VAGY ILLEGÁLIS VAGY NEM JÓVÁ HAGYOTT HATÓANYAG HASZNÁLATÁT. MINDENKI A SAJÁT ORVOSÁVAL KONZULTÁLJON BÁRMILYEN GYÓGYSZER HASZNÁLATRÓL ÉS ESETLEGES EGÉSZSÉGÜGYI PROBLÉMÁIRÓL.  ÉN NEM TUDOK ÉS NEM IS ADOK TANÁCSOT SEMMILYEN SZER HASZNÁLATRA MIVEL NEM VAGYOK ORVOS.
AZ ITT EMLÍTÉSRE KERÜLŐ GYÓGYSZEREKRŐL BÁRKI TALÁLHAT INFORMÁCIÓT AZ INTERNETEN SZABADON SZÓVAL EZ CSAK EGY FAJTA GYŰJTŐHELY AZ INFORMÁCIÓKHOZ.
AZ IDE FELKERÜLŐ DOLGOK KIZÁRÓLAG A SZÓRAKOZTATÁS CÉLJÁT SZOLGÁLJÁK.

bbuilder:
Nagyon jó lesz ez a topic! A szakértelmed a témában megkerdojelezhetetlen velemenyem szerint.
A pct-vel nem art tisztaban lenni az ujaknak, annak fontossagaval.
Illetve ami szerintem meg erdekes tema lehet, nem tudom ebben mennyire vagy otthon, de pl barki mas aki utanajart mar dolgoknak, esetleg orvossal konzultalt. Van egy ismerosom (tenyleg ismeros es nem en :D ) aki eleg masszívan koxolt évekig, majd gyereket akart a baratnojevel es évekbe, meg elég sok forintjába kerult orvosrol orvosra jarva, hogy osszejojjon. Ez is genetika fuggvenye nyilvan, ismerunk olyat akinek kura kozben is besikerul, de ezen a teruleten mire kell figyelni amikor koxol az ember, ha majd par even belul pl szeretne csaladot alapitani. Kura hossz, piheno ide, pct stbstb.

G:

--- Idézetet írta: bbuilder - 2021. Május 13. - 17:04:42 ---Nagyon jó lesz ez a topic! A szakértelmed a témában megkerdojelezhetetlen velemenyem szerint.
A pct-vel nem art tisztaban lenni az ujaknak, annak fontossagaval.
Illetve ami szerintem meg erdekes tema lehet, nem tudom ebben mennyire vagy otthon, de pl barki mas aki utanajart mar dolgoknak, esetleg orvossal konzultalt. Van egy ismerosom (tenyleg ismeros es nem en :D ) aki eleg masszívan koxolt évekig, majd gyereket akart a baratnojevel es évekbe, meg elég sok forintjába kerult orvosrol orvosra jarva, hogy osszejojjon. Ez is genetika fuggvenye nyilvan, ismerunk olyat akinek kura kozben is besikerul, de ezen a teruleten mire kell figyelni amikor koxol az ember, ha majd par even belul pl szeretne csaladot alapitani. Kura hossz, piheno ide, pct stbstb.

--- Idézet vége ---

Ezt is terveztem bele venni a PCT-be arra gondoltam hogy lebontom a PCT "cél" szerint pl. pont ahogy írtad hogy a lehető legjobban  vissza álljon a termékenység, vagy aki "csak" 3-4 hónapot hagy két kúra között mennyiben változnak a dolgok.
De akkor ez benne lesz az elsők között.

Sznk:
Becsatlakoznek!Gyerekvallalasos temaban van tapasztalat.Roviden..Eleg koran nekialltam koxolni 17 evesen(most 34)de pl elso kuram 7db gorog deca volt,2.meg 100szem naposim,3.150 anabol,tehet full kaosz volt minden segitseg nelkul!😃Komolyabb szerhasznalat 9 eve kezdodott!Pct-re mindig figyeltem,volt h kozben is ment kis adagokban hcg,vegen se sporoltam semmin,ment clostyl stb..nyilvan biztos lehetett volna jobban csinalni,mert mindig van jo meg jobb!6-7honapos kurakat szoktam csinalni!Kozben,meg uresjaraton se vedekeztunk soha,es nem jott ossze gyerek.Aztan 2018 oktobereben lealltam cuccokkal h majd most akkor gyerek.De nem jott..aztan 2019 februarban ugy dontottem elmegyek sperma vizsgalatra,mert cucc utan 90 nap kell h elvileg spermatogenezis ujrainduljon vagy ilyesmi,mondom megnezem hatha vmit kell fokozni.Na hat nem kellett fokozni semmit,mivel spermaszam 0!!!Semmi nem volt!Se halott,se deformalt se semmi!0!A lenyeg h orszag legjobb androlugusahoz volt protekcio ra 1 honapra.Na ott aztan kaptam a lebaszast h oncsonkitast vegzunk stb..Kirohogott a pct protokolommal!😃Ott is volt sperma vizsgalat es semmi!De tenyleg a lenyeg mert hosszu a sztori.Hormonvizsgalat megvolt az alapjan irt fel ELSŐ korben heti 6500 egyseg  (ovitrelle)hcg-t es 225 egyseg (bemfola)fsh ra ezt 12 hetig!6het utan volt elso kontroll ujra vizsgalat.A 0 bol lett 196millio kis öcsi!Ekkor meg nemtudtuk,utolag derult ki h 4 het utan mar teherbe esett parom.15 honapos kisfiam!Ugyhogy jol reagaltam erre is,nem csak anabolikara.Azota mar 2.kuraban vagyok,nem vedekezunk es nem jon kisteso.Ezzel azt akarom  hogy minden szervezet mas.Ismerek olyat aki 3 eve kuran van folyamat heti 1.5g tesztoval,tren,halo,oxy stb valtogatva es 2.baba jott!En igy jartam,ez is egy into jel h azert ezek a dolgok nem gyerekjatekok!Ezt csak azert irtam le, ha esetleg barki hasonlo cipiben jarna,ne adja fel es menjen a dolgok utan!

Gábor77:
Nálunk 3 gyerekből kettő kúra alatt jött össze. A középső volt a leg problémásabb ,pedig nála már 2 éve üres voltam. Minden szertől mentes.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése