2024. Május 11. - 17:08:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2010 Mr. Olympia tippek  (Megtekintve 16371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 26. - 17:21:32
Válasz #30
Nem elérhető

Maszat


Jay
Phil
Branch
Kai
Victor


YUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ  @:-) @:-) @:-)

igaz nem facebookon, de Cress megtippelte a tutit, sztem Neki járhatna 1 10%-os kedvezmény.  :)  :-)!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 26. - 17:25:03
Válasz #31
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jay
Phil
Branch
Kai
Victor


YUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ  @:-) @:-) @:-)

igaz nem facebookon, de Cress megtippelte a tutit, sztem Neki járhatna 1 10%-os kedvezmény.  :)  :-)!

Ez nem rajtam múlik sajnos, az a játék ott volt meghirdetve (nem véletlenül, megjegyzem). De mindenképp felvetem holnap a javaslatot.  ;)

2010. Szeptember 26. - 17:27:32
Válasz #32
Nem elérhető

Maszat


jah ezekbe a dolgokba Én nem látok bele, csak azért vetettem fel, mert ott nem született helyes tipp.

Branch amugy miben maradt el Heath-töl???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 26. - 19:00:41
Válasz #33
Nem elérhető

jenei pisti



2010. Szeptember 26. - 19:03:26
Válasz #34
Nem elérhető

Rob


és PHil mitől maradt el Jaytől? Sztem Philnek jobbak az izomformái. Tömegbe forma forma....Kicsit olyan mintha előre lelett volna ez fixálva...
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Szeptember 26. - 19:04:47
Válasz #35
Nem elérhető

atleeta


és PHil mitől maradt el Jaytől? Sztem Philnek jobbak az izomformái. Tömegbe forma forma....Kicsit olyan mintha előre lelett volna ez fixálva...
pl a lába...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 26. - 19:10:01
Válasz #36
Nem elérhető

jenei pisti


szűk vállöv.ez mindenképp hátrány.

2010. Szeptember 26. - 19:13:13
Válasz #37
Nem elérhető

mack


szűk vállöv.ez mindenképp hátrány.

és volt egy csúnya pattanás a hónalján! ehhhh...  ;)

2010. Szeptember 26. - 19:46:11
Válasz #38
Nem elérhető

George


Jay
Phil
Branch
Kai
Victor


YUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ  @:-) @:-) @:-)

igaz nem facebookon, de Cress megtippelte a tutit, sztem Neki járhatna 1 10%-os kedvezmény.  :)  :-)!
Volt ilyen játék? Lassan tényleg regisztrálnom kellene !+"% Én akkor kapnék 3,3333333%-ot, mert 3-ból kettőt eltaláltam ;D

2010. Szeptember 26. - 19:49:10
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat


Jay
Phil
Branch
Kai
Victor


YUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ  @:-) @:-) @:-)

igaz nem facebookon, de Cress megtippelte a tutit, sztem Neki járhatna 1 10%-os kedvezmény.  :)  :-)!
Volt ilyen játék? Lassan tényleg regisztrálnom kellene !+"% Én akkor kapnék 3,3333333%-ot, mert 3-ból kettőt eltaláltam ;D

ha 3ból kettő eltaláltál akkor nem 6,6666666%-ot kapsz? :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 26. - 19:54:44
Válasz #40
Nem elérhető

George


Jay
Phil
Branch
Kai
Victor


YUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ  @:-) @:-) @:-)

igaz nem facebookon, de Cress megtippelte a tutit, sztem Neki járhatna 1 10%-os kedvezmény.  :)  :-)!
Volt ilyen játék? Lassan tényleg regisztrálnom kellene !+"% Én akkor kapnék 3,3333333%-ot, mert 3-ból kettőt eltaláltam ;D

ha 3ból kettő eltaláltál akkor nem 6,6666666%-ot kapsz? :D
Igazad van, kösz, hogy te javítottál ki és nem Gabe, az rosszul esett volna ;D ;D ;D

2010. Szeptember 26. - 19:55:18
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Én nem javítok már senkit, mert még séretésnek veszi valaki. ;D
Struktúráról itt felesleges beszélni szerintem, mikor Cutler a Mr. Olympia.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Szeptember 26. - 19:58:19
Válasz #42
Nem elérhető

George


Én nem javítok már senkit, mert még séretésnek veszi valaki. ;D
Struktúráról itt felesleges beszélni szerintem, mikor Cutler a Mr. Olympia.
Én meg már csak mosolygok az egészen ;) ;D Örülök Jaynek, de jövőre szerintem Phil elkeni a száját. Kai is, ha nem viszi megint túlzásba ezt a tömegmániát, és rendesen eltalálja a formát. De Branch ezek után nekem joker lehet...hogy csinálta meg megint? Nem gondoltam volna, hogy benne lesz a top3-ban.

2010. Szeptember 26. - 20:01:16
Válasz #43
Nem elérhető

Maszat



Struktúráról itt felesleges beszélni szerintem, mikor Cutler a Mr. Olympia.

Igen, ezen csodálkozom. Akármennyire szimpatikus Heath fizikuma valahogy kisfiunak tünt Jay és Branch mellett. Én 3. helyre tettem volna. Bár Én aztán messze nem vagyok szakértő.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 26. - 20:04:38
Válasz #44
Nem elérhető

Gabe


Én nem javítok már senkit, mert még séretésnek veszi valaki. ;D
Struktúráról itt felesleges beszélni szerintem, mikor Cutler a Mr. Olympia.
Én meg már csak mosolygok az egészen ;) ;D Örülök Jaynek, de jövőre szerintem Phil elkeni a száját. Kai is, ha nem viszi megint túlzásba ezt a tömegmániát, és rendesen eltalálja a formát. De Branch ezek után nekem joker lehet...hogy csinálta meg megint? Nem gondoltam volna, hogy benne lesz a top3-ban.
Én alapból jól szórakozok az egészen, ami túlmegy egy egészséges rivalizáláson. ;D
Philnek szerintem 1-1 karedzés helyett lábaznia kellene és akkor verhetetlen lesz.
Nem hiszem, hogy hasonló kondíció és minőség mellett Kait jobbnak fogják látni a bírók.
Most néztem a topic 1. oldalán levő képet Kairól és összehasonlítottam a tegnapiakkal, háth, erősen kontrasztos, természetesen nem a tegnapi felé billen a mérleg.
Nem tudom, hogy lehet így elqrni, hacsak nem ő is fosós/hányós napokat nyomott, mint Pisti.
De érdekelne Johnny, vagy Eszteró Zsolti véleménye is, hogy szerintük mi történhetett.
Maszat, látod ez az illúzió sportja. Heath nagyon durván néz ki egyedül a képeken. A többiek mellett is, csak méretben van probléma, pedig nem mondhatni, hogy a válla a gyengéje lenne.
"Yeah buddy, light weight baby!"