2024. Május 09. - 22:23:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mr Olympia 2013  (Megtekintve 28214 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Szeptember 28. - 13:21:29
Válasz #60
Nem elérhető

Maszat


És ami az előzsűrizések után kering a levegőben:

Jay Cutler negatív meglepetés, mintha veszített volna az arányokból...(4. kép középen)
Kai Green jó formában van de veszített az előző évihez képest...(1-2. kép jobbról második)
Phil Heat nem lesz képes megvédeni a Mr.O címét...
Dennis Wolf a nagy nyertes az előszűrizések után...(első képen jobb oldalon)
Big Rami nem lesz az első 5-ben a várakozásokkal ellentétben...(4. kép bal oldalon)
Shawn Roden viszont elég meggyőző formát mutatott(1. képen balról a második)
Miközben Dexter Jackson mindenképpen az első 5-be várható(1. képen bal oldalon szélen.)

Ki lesz az új Mr. Olympia?

Ez a nyitott kérdés az estére, magyar idő szerint, ma hajnalra...


Nem épp a legjobb kép ez Jayről az arányokat figyelve, majd keresek én is olyat, amin szemből látszik.
Kai szerintem megint nem elég száraz, a combja keresztszálkás, de valahogy felül, főleg hasi részen szerintem nem az igazi, meg nála az alsóhát szokott vizes maradni, ami itt nem látszik.
Philről is keresni kellene képet, ahol a többiek mellett van.
Wolfot én sosem láttam olyan jónak, akinek nincs vádlija, az ne legyen Mr. Olimpia.
Big Rami nekem így a többiek mellett is kurvajót mutat, de nem vagyok zsűritag.
Dex. mintha pakolt volna magára egy kis izmot, váll-kar területen látszik és ugyanolyan száraz, mint szokott. Nekem kedvencem Martinez mellett.
Ez a Roden nekem nem szimpatikus. ;D
Martinez sem néz ki rossznak, viszont a texasi keményfiú Branch sem lesz már második.

Nekem is jónak tűnik Big Rami ezen a képen, persze ez csak egyetlen egy kép. Semmit nem bizonyít. A vádlis beszólásodat meg tartsd meg magadnak!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 28. - 13:30:14
Válasz #61
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 28. - 13:34:45
Válasz #62
Nem elérhető

Gabe


És ami az előzsűrizések után kering a levegőben:

Jay Cutler negatív meglepetés, mintha veszített volna az arányokból...(4. kép középen)
Kai Green jó formában van de veszített az előző évihez képest...(1-2. kép jobbról második)
Phil Heat nem lesz képes megvédeni a Mr.O címét...
Dennis Wolf a nagy nyertes az előszűrizések után...(első képen jobb oldalon)
Big Rami nem lesz az első 5-ben a várakozásokkal ellentétben...(4. kép bal oldalon)
Shawn Roden viszont elég meggyőző formát mutatott(1. képen balról a második)
Miközben Dexter Jackson mindenképpen az első 5-be várható(1. képen bal oldalon szélen.)

Ki lesz az új Mr. Olympia?

Ez a nyitott kérdés az estére, magyar idő szerint, ma hajnalra...


Nem épp a legjobb kép ez Jayről az arányokat figyelve, majd keresek én is olyat, amin szemből látszik.
Kai szerintem megint nem elég száraz, a combja keresztszálkás, de valahogy felül, főleg hasi részen szerintem nem az igazi, meg nála az alsóhát szokott vizes maradni, ami itt nem látszik.
Philről is keresni kellene képet, ahol a többiek mellett van.
Wolfot én sosem láttam olyan jónak, akinek nincs vádlija, az ne legyen Mr. Olimpia.
Big Rami nekem így a többiek mellett is kurvajót mutat, de nem vagyok zsűritag.
Dex. mintha pakolt volna magára egy kis izmot, váll-kar területen látszik és ugyanolyan száraz, mint szokott. Nekem kedvencem Martinez mellett.
Ez a Roden nekem nem szimpatikus. ;D
Martinez sem néz ki rossznak, viszont a texasi keményfiú Branch sem lesz már második.

Nekem is jónak tűnik Big Rami ezen a képen, persze ez csak egyetlen egy kép. Semmit nem bizonyít. A vádlis beszólásodat meg tartsd meg magadnak!  ;D
Bocs, nem láttam, hogy ott vagy az indulók közt.
Mit számít a vádli, he'? Hosszú nadrág!
Maszatot Wolfot Mr. Olimpiának! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 28. - 16:06:20
Válasz #63
Nem elérhető

cpggyurma


Kívàncsian várom a ma hajnali formájukat mert tavaly is nagyot fordult a kocka az előzsűrízès után, mintha kicseréltek volna pár embert

2013. Szeptember 28. - 16:35:55
Válasz #64
Nem elérhető

cpggyurma


addig hogy könnyebb legyen találgatni egy kis videóanyag   :-}


[ Invalid YouTube link ]

2013. Szeptember 28. - 16:37:54
Válasz #65
Nem elérhető

Maszat


Én csak a genetikai hátrányok miatti megkülönböztetést nem szeretem!  ;D  Csóri biztos edzi mint a majom, de hát neki ilyen.  :-[ ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 28. - 17:09:46
Válasz #66
Nem elérhető

cpggyurma


az előzsűrizés alapján nálam
1.Phil
2. WOlf
3. Kai

2013. Szeptember 28. - 17:21:55
Válasz #67
Nem elérhető

Maszat


az előzsűrizés alapján nálam
1.Phil
2. WOlf
3. Kai

Egyébként igaza van Gabe-nek, csak hülyéskedtem. Wolf azokkal a lábakkal ne nyerjen, de még a 2. helyet sem adnám neki. Egyszerűen túl szemet szúró az a látvány, ahogy elvékonyodik a hosszú vádlija. Térdtől felfele bitang a pali, de ez egy egész testes verseny. Kainak sajnos mintha még egy picit vastagabb lenne az eddig is túl vastag dereka. A döntőre élesedhetne. Brutál tömege van. Az a hát szerintem már valami kóros kinövés  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 28. - 17:27:08
Válasz #68
Nem elérhető

Maszat


Megnéztem megint, áh, Wolf kurva nagy!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 28. - 17:41:55
Válasz #69
Nem elérhető

cpggyurma


Az :)
! Élete legjobb formája sztem de philhez kevés kesz valószínű, philt csak kai verhetne de ő meg nem elég éles

2013. Szeptember 29. - 07:39:20
Válasz #70
Nem elérhető

cpggyurma


majdnem eltaláltam
1: PHiL
2: KAi
3. Wolf

jó éjszakát :)

2013. Szeptember 29. - 10:10:37
Válasz #71
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát igen, Phil Heat ismét a Mr. Olympia.



"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 29. - 10:20:37
Válasz #72
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
1. Phil Heath
2. Kai Green
3. Dennis Wolf
4. Shawn Roden
5. Dexter Jackson
6. Jay Cutler
7. Roelly Winklaar
8. Mamdouh "Big Ramy" Elssbiay
9. Branch Warren
10. Lionel Beyeke

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 29. - 10:29:38
Válasz #73
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, akkor kezdjük a képfeltöltést...1-es  (Csak viccelek  ;D  )

Mondjuk Kai Green szerintem nem is verhette volna meg sehogy Phil Heat-et a döntő képei alapján...







Dennis Wolf sem lett az igazi...





"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 29. - 10:35:00
Válasz #74
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Shawn Roden



Dexter



És Jay Cutler

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"