2024. Május 13. - 13:42:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: IFBB Magyar Kupa 2008  (Megtekintve 19627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 11. - 12:54:44
Megtekintve 19627 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
IFBB Magyar Kupa - Moulin Rouge április 26

"A testépítés drogmentes reneszánsza

 A Te versenyed!

 Több milliós összdíjjazás!

 Reneszánsz hagulat,showműsorral,fellépőkkel"


2008. Február 11. - 13:18:33
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Február 11. - 20:30:53
Válasz #2
Nem elérhető

George


Drogmentes???? Miért, eddig drogos versenyzők voltak???

2008. Február 13. - 08:41:38
Válasz #3
Nem elérhető

izomboy


Jogos az irónia de ezen már felesleges rágódni.
Lessz és mosmá tudjuk mikor:)

Én megnézem mert imádok versenyre járni:)

Esetleg jön még valaki?

Sztereó bizti ott lessz, tavaj is ott volt ,mert a tanítványait felügyelte:)
 Én követtem  a távcsövesssel de mindíg mozgásban volt 8-)

Ja és szakdogát kellett írnom a versenyről:)
Volt mit írni...    pl
- néha számot, néha nevet is tudtam írni a versenyzőkhöz, de az luxus cikk volt hogy mindkettőt.
-leírtam hogy a belépő 1500ft volt míg egy 18 éven felüli versenyző helyi regisztrációja asszem 10000ft.
-Néha a versenyzők zene nélkül is kénytelenek voltak  pózólni:),bár amelyik tudott.
-volt versenyző aki nem találta a kategóriáját így 2 mezőnyben is indúlt(inkább mint egyben sem)persze a közepén lekisérték.
-És voltak gondjaim mikor szakmailag kellett volna minden pici lány előadását kommentálnom, hú hát nyomtam a rizsát:)
-izé jó volt meg határozott meg az y-x ugrása igen látványos volt... meg ilyen hasonló szakszavaim voltak:)
Szóval jó buli, meg hát akkor Eb válogató volt vagy mi nem?


2008. Február 13. - 08:57:40
Válasz #4
Nem elérhető

izomboy


Egyébként Klink Zoltán rendezi és jó kis szervezést igért, élő zenével stb, szerintem jó lessz. Lelikiismeretes a pali, mindamellett hogy ért a sporthoz és előnyben részesíti.
Szoval más kezekben van kicsit

2008. Február 13. - 11:22:39
Válasz #5
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Csak nem a 100tagú cigányzenekar fog muzsikálni? ;D.Akkor a szünetben a Vesresegyházi asszonykórus koncertezik? :o
A döntőre ,az eredményhirdetésre akkor szerintem ideális lenne még mondjuk Fekete Pákótól azs ádide a didit á didit ádide című slágere :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-: :-)(-:
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 13. - 12:07:37
Válasz #6
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnny te már diétázol?  ;D

Ha már Moulin Rouge akkor minimum egy Pirner Dalma vagy Kelemen Anna bemutató kell. Lehet hogy van aki még emlékszik 2002 körül az mlo magyar bajnokságon sztriptíz bemutató volt. Testápolóval meg minden,senki nem hitt a szemének. Én jó helyen ültem mert láttam minden lényegeset.  :-* @-o ;D

Minden idők legjobb programjai egyébként a Ms Fitness Hungarykon voltak még anno. Badi versenyre bemutatózni én pl a Babos Petiék profi tornászokból álló csapatát hívnám. Ez való oda és szórakoztató is.

2008. Február 13. - 12:28:53
Válasz #7
Nem elérhető

pókerarc


Johnny te már diétázol?  ;D

Ha már Moulin Rouge akkor minimum egy Pirner Dalma vagy Kelemen Anna bemutató kell. Lehet hogy van aki még emlékszik 2002 körül az mlo magyar bajnokságon sztriptíz bemutató volt. Testápolóval meg minden,senki nem hitt a szemének. Én jó helyen ültem mert láttam minden lényegeset.  :-* @-o ;D

Minden idők legjobb programjai egyébként a Ms Fitness Hungarykon voltak még anno. Badi versenyre bemutatózni én pl a Babos Petiék profi tornászokból álló csapatát hívnám. Ez való oda és szórakoztató is.

Sztereó az nem 2003-ban volt?Vagy előtte évben is volt sztrip?
Na mindenesetre 2003ban én is ott voltam és zoomoltam ::) ...méhig. ;D ;D Nem mintha olyan nagy szám lett volna,de poénnak elment.

2008. Február 13. - 12:45:20
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....de lehet hogy 2003. Ezek a csajos dolgok nekem már úgy összefolynak. Biztos a korral jár!  :-)(-: @-o ;D

2008. Február 13. - 13:50:00
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként Klink Zoltán rendezi és jó kis szervezést igért, élő zenével stb, szerintem jó lessz. Lelikiismeretes a pali, mindamellett hogy ért a sporthoz és előnyben részesíti.
Szoval más kezekben van kicsit
Melyik sporthoz ért?  :-O  ????... ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 13. - 13:53:54
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


Jogos az irónia de ezen már felesleges rágódni.
Lessz és mosmá tudjuk mikor:)

Én megnézem mert imádok versenyre járni:)

Esetleg jön még valaki?

Sztereó bizti ott lessz, tavaj is ott volt ,mert a tanítványait felügyelte:)
 Én követtem  a távcsövesssel de mindíg mozgásban volt 8-)

Ja és szakdogát kellett írnom a versenyről:)
Volt mit írni...    pl
- néha számot, néha nevet is tudtam írni a versenyzőkhöz, de az luxus cikk volt hogy mindkettőt.
-leírtam hogy a belépő 1500ft volt míg egy 18 éven felüli versenyző helyi regisztrációja asszem 10000ft.
-Néha a versenyzők zene nélkül is kénytelenek voltak  pózólni:),bár amelyik tudott.
-volt versenyző aki nem találta a kategóriáját így 2 mezőnyben is indúlt(inkább mint egyben sem)persze a közepén lekisérték.
-És voltak gondjaim mikor szakmailag kellett volna minden pici lány előadását kommentálnom, hú hát nyomtam a rizsát:)
-izé jó volt meg határozott meg az y-x ugrása igen látványos volt... meg ilyen hasonló szakszavaim voltak:)
Szóval jó buli, meg hát akkor Eb válogató volt vagy mi nem?


ott leszek @:-)
am a tornászos dolog meg ilyenek tényleg jó ötlet lenne!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 13. - 14:17:23
Válasz #11
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
....de lehet hogy 2003. Ezek a csajos dolgok nekem már úgy összefolynak. Biztos a korral jár!  :-)(-: @-o ;D
Igen 2003-ban volt ,azt hiszem a Kongresszusiban...Én is elől ültem,sőt...megvan video-n :-O.
De 94ben vagy 95-ben a magyaron szerepeltek vetkőzős fiúk is.Bár úgy emlékszem kifütyülték őket,mert néhány pózt is elengedtek !+"%.
Jók az ilyen betétszámok,de sztem élőzene helyett valami olyasmi jobb ötlet lenne amit Sztereo kollégánk javasolt Łł=.
Bármi is lesz,én ott leszek...és elől ülök...mert bíró leszek 8-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Február 13. - 18:05:47
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Egyébként Klink Zoltán rendezi és jó kis szervezést igért, élő zenével stb, szerintem jó lessz. Lelikiismeretes a pali, mindamellett hogy ért a sporthoz és előnyben részesíti.
Szoval más kezekben van kicsit
Melyik sporthoz ért?  :-O  ????... ;D

Netán tudod kiről van szó? Mert minden féle hülyét nem választanak futball válogatott erőnléti edzőjének, testépítő iskola tanárának és egyéb posztokba.
Szerintem ért hozzá.
Csak más felfogás jellemzi.

2008. Február 13. - 18:33:34
Válasz #13
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Egyébként Klink Zoltán rendezi és jó kis szervezést igért, élő zenével stb, szerintem jó lessz. Lelikiismeretes a pali, mindamellett hogy ért a sporthoz és előnyben részesíti.
Szoval más kezekben van kicsit
Melyik sporthoz ért?  :-O  ????... ;D

Netán tudod kiről van szó? Mert minden féle hülyét nem választanak futball válogatott erőnléti edzőjének, testépítő iskola tanárának és egyéb posztokba.
Szerintem ért hozzá.
Csak más felfogás jellemzi.
Hogy ki/mihez/mennyire ért az attól függ, hogy kitől kérdezed ezt az információt...

 :-*


Testépítő iskola... Łł= :-)! !+"%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Február 13. - 18:35:17
Válasz #14
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu