2024. Május 13. - 21:45:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Barnító termékek versenyzőknek!!!  (Megtekintve 17699 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 21. - 16:04:46
Megtekintve 17699 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Itt van a tavaszi versenyszezon, de 5 hónap múlva kezdődik az őszi is... És a versenyfelkészülés egyik legfontosabb részlete a megfelelő szín elérése a verseny napjára. Ugyanis, ha megfelelően fel is készültél a versenyre az elődöntő előtti barnítással még mindig elronthatod az egész éves munkádat. Ez most elég drasztikusan hangzik, de azt hiszem ez a megfelelő kifejezés arra, ha a barnítás hiányosságai miatt leszel második helyett pl. negyedik helyezett... !+"%

De természetesen ez nem pont a barnítón múlik. Emlékszem amikor még az itthoni amatőr versenyeken indultam és az öltözőkben mindenki kérdezgette, hogy milyen barnítót használok mert nagyon jó a színem... Aztán mikor közöltem velük, hogy én is ugyanazt használom mint ők, akkor nem értették, hogy mi a probléma. A barnítás müvészet. Egy megfelelő színt véleményem szerint 30-45 percig tart felvinni.

Na, majd folytatjuk még ezt a témát és hamarosan bekapcsolódik Johnny is... De addig is lássuk, hogy miket tudtok választani a jelenlegi palettáról:


Dream Tan 1: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=81&products_id=937

Dream Tan Spray: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=81&products_id=936

Pro Tan Spray: http://www.extremefit.hu/modules.php?name=catalog&file=product_info&manufacturers_id=82&products_id=914



Azt hiszem ezek igazán baráti árak...

 :-}








GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 21. - 16:18:24
Válasz #1
Nem elérhető

FirstLady


Ezek tényleg nem drágák! Sőőőt.... :)
Ha megengedtek egy kis észrevételt, akkor leírom, hogy úgy is szép színt lehet elérni, ha valaki a verseny előtti este már leken egy réteget, majd a verseny napján reggel még egyet, ill. közvetlenül a verseny előtt -természetesen- :)
Tudom, hogy ez sokaknak természetes, de találkoztam nem egy versenyzővel, aki amikor mondtam neki, hogy nem volt a legtutibb a színe, nem tudta, hogy ezt így is lehet.

Megmondom őszintén, nekem kicsi a kezem, és nem egyszer volt olyan, hogy túlléptem a kenéssel az egy órát is (persze nem verseny előtt)... @-o

És barátnők, vagy barátok, akik először kennek, és újítani akarnak, mint én anno, egy tanács:
Se a sminkszivacs, se semmi ilyen alapvetően nőknek alapozásra kifejlesztett cucc nem működik! Ugyanis elkezd szépen porlani, és az is órákba telik, mire azokat eltávolítod a testről...  ˝=/

-bocs, ha belekontárkodtam a topicba- :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 16:18:56
Válasz #2
Nem elérhető

pókerarc


3400 a Dream Tan? :-O :-O Ennyiért az is vegyen,aki nem akar versenyezni sose ;D
Én arra emlékszem hogy pár éve még 8-10ezerért vették akiket barnítóztam. Łł= @:-)

Ja és szerintem is a csupasz kézzel való felvitel a legjobb.Sose volt panasz a munkáimra !+"% :D

2008. Május 21. - 16:19:56
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


3400 a Dream Tan? :-O :-O Ennyiért az is vegyen,aki nem akar versenyezni sose ;D
Én arra emlékszem hogy pár éve még 8-10ezerért vették akiket barnítóztam. Łł= @:-)

Az ismerősöm tavaly ősszel még 7.000-ért vette...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 21. - 17:12:28
Válasz #4
Nem elérhető

sasa


A bronz 2-es a drága. Az most is 7000-ft körül van.

2008. Május 21. - 17:18:50
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


Pistiét én is tenyérrel vittük föl, két rétegben mert az elsö elég világos lett...hát így se volt sötét a srác, de szerintem nem votl rossz :-[
este berakok képet amin láccik esetleg aki már kent megírná hogy legközelebb mit csináljak másképp?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 20:31:40
Válasz #6
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kösz a topicot Steve... ;)...mostmár totál tanácstalan vagyok...de hajlok a Pro Tan felé.  ;D

2008. Május 21. - 20:54:33
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


Pistiét én is tenyérrel vittük föl, két rétegben mert az elsö elég világos lett...hát így se volt sötét a srác, de szerintem nem votl rossz :-[
este berakok képet amin láccik esetleg aki már kent megírná hogy legközelebb mit csináljak másképp?
márint bocsánat izompistiröl van szó ;D
itt a kép véleményt hogy mit baktam el köszi ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 20:59:56
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fastor ti Formula 1-es Dream Tan-t használtatok állítólag.Azt nem szerresük. (szeressem)  ;D

2008. Május 21. - 21:08:28
Válasz #9
Nem elérhető

fastor


Fastor ti Formula 1-es Dream Tan-t használtatok állítólag.Azt nem szerresük. (szeressem)  ;D
péyat használtunk ami a képen van
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 21:10:49
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
mijaza "péyat"?  ;D

Izom István azt mondta hogy formula 1-et használtatok.Egy picike szinte észrevehetetlen szám különbözteti meg a csodálatos színű formula 2-es Dream Tan-től.  ;)

2008. Május 21. - 21:12:45
Válasz #11
Nem elérhető

George


mijaza "péyat"?  ;D

A p az o mellett van, az é meg az l mellett ?:-) Fastor! Lassulj le!  ;D

2008. Május 21. - 21:22:28
Válasz #12
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2008. Május 21. - 21:31:18
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


mijaza "péyat"?  ;D

Izom István azt mondta hogy formula 1-et használtatok.Egy picike szinte észrevehetetlen szám különbözteti meg a csodálatos színű formula 2-es Dream Tan-től.  ;)
Pisti nem tom mit modntot, itt van nálam a barnítókréme mert othagyta a színpad mellett, és ez bizony kettes ;D
am bocsi olyat akart lenni :D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 21. - 21:32:40
Válasz #14
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...akkó meg a kismanusnak  ))=/ ;D

Vigyél neki cavintont.  ;D