2024. Május 11. - 21:26:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Ki lesz a 2009-es őszi szezon magyar versenyeinek legnagyobb meglepetésembere,és legsikeresebb versenyzője?

Tóth Dani
Tozó
Kormány Misi
Bognár Gergő
Kupcsik Laci
Molnár Peti
La Llave Alex
...valaki más

Szerző Téma: 2009-es őszi versenyidény  (Megtekintve 335990 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 14. - 20:12:45
Válasz #2085
Nem elérhető

sasa


Tavasszal lehet, hogy mi is megpróbáljuk erősíteni az IFBB csapatot.

2009. December 14. - 20:42:08
Válasz #2086
Nem elérhető

Seth


:-< Az IFBB klasszikus badi vb magyar vonatkozású eredményei:

180 cm alatt

Molnár Miklós (nem jutott az első 15-be)

180 centi felett

Babai Tamás 14.hely ( a 15. egyben utolsó helyezett az osztrák Pocak Mark lett. A neve nagyon tetszik.  ;D )

Pedig kvalifikálva voltam...  ;D ;D csak még pont egy 10-essel vagyok felette...  :P

2009. December 15. - 08:31:35
Válasz #2087
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
A testépítésben nincs "ha",meg "de".

De én most elgondolkodtam azon, ha Bognár Gergő a múlthéten kinn lett volna az Excaliburon (ahogy tervezte) akkor ugyan Troy Tate vitte volna haza azt a kardot?



 
Kérdés hogy egy ilyen színvonalú versenyen való győzelem lenne e Gergő álma...Szerintem ő inkább a kihívásokat keresi hogy méltó ellenfele lehessen bárkinek egy minél erősebb mezőnyben,ellentétben sokakkal,akik kiváltképpen az ilyen típusú versenyeken vannak jelen
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 15. - 19:08:27
Válasz #2088
Nem elérhető

Kicsibors


Hát talán nem ez számít a legszínvonalasabbnak ott, de valahol el kell kezdeni kint is, nem?!...   ????...
Az ilyesmit csak egy lépcsőfoknak kell felfogni, bár lehet, hogy tévedek és egy ambíciózusabb versenyzőnek ez nem elég...  :)

2009. December 16. - 08:21:56
Válasz #2089
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem elgondolkodtató,hogy évről évre azon a versenyen miért nincs egy komolyabb fazon sem ;)
Úgy gondolom azt az ugródeszkát nem éppen arra a versenyre kívánják felállítani az amerikai versenyzők
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. December 16. - 11:12:34
Válasz #2090
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem elgondolkodtató,hogy évről évre azon a versenyen miért nincs egy komolyabb fazon sem ;)
Úgy gondolom azt az ugródeszkát nem éppen arra a versenyre kívánják felállítani az amerikai versenyzők

Mennek inkább Arnoldozni hogy ott fedezzék fel őket.  ;) ****:))))))

2009. December 16. - 12:40:52
Válasz #2091
Nem elérhető

Kicsibors


Szerintem elgondolkodtató,hogy évről évre azon a versenyen miért nincs egy komolyabb fazon sem ;)
Úgy gondolom azt az ugródeszkát nem éppen arra a versenyre kívánják felállítani az amerikai versenyzők

Mennek inkább Arnoldozni hogy ott fedezzék fel őket.  ;) ****:))))))

Mondjuk ebből a megvilágításból már érthetőbb!  ****:))))))

2009. December 21. - 01:32:45
Válasz #2092
Nem elérhető

jepi


Aki úgy gondolja dobjon rám egy szavazatot a haon.hu-n!keddtől. ;) üdv.:JEnei PIsti!