2024. Május 13. - 00:36:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jay Cutler felkészülése a 2009-es Mr. Olympia-ra  (Megtekintve 18150 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 17. - 12:48:02
Válasz #15
Nem elérhető

FirstLady


Mer mindig utánozzátok a Cutlert, hátha úgy néztek majd ki tőle, mint ő  !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

...viszont az USÁban mennyi fura dolgot megesznek... :----
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 17. - 12:57:21
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Colába?? :-O :-O
Cukros szar mellé még a Cell-Tech?  ***))))  ˝=/ ˝=/
Szerencse,h el nem ájul annyi cukortól  ;D
Vagy anélkül ájulna el...  ::) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 17. - 12:58:17
Válasz #17
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nem valami olyasmi volt, hogy a colába vaníliás nitro-tech megy jéggel meg fagyival? Én kipróbáltam vaníliás freak-fixel, és egész estés  :-/] lett belőle :D !+"%
Azaz. Coke, vaníliás protein, jég...kanállal.  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Június 21. - 19:42:46
Válasz #18
Nem elérhető

H. Laci


Szerintetek Cutler vissza hódítja a Mr. Olimpia címet 2009ben?
Persze hogy sok minden történhet még, NE adj isten sérülés, egyebek, de ezeket tegyük félre. Szerintem teljesen esélytelen hogy vissza szerezze a szobrot. Ezen a hétvégén volt egy vendég pózolása, az alapján mondom. Ahogy én látom kicsit asszimetrikus az arc.  Ki mit mond?

2009. Június 21. - 19:50:30
Válasz #19
Nem elérhető

H. Laci


Ne értsétek félre, tisztelem Cutlert, mert sajnos elég valószínűtlen hogy utolérem valaha is.
Ez csak egy vélemény.  ;)
Ja és a képek.  A vendég pózolásról.

2009. Június 21. - 19:52:49
Válasz #20
Nem elérhető

H. Laci



2009. Június 21. - 19:56:21
Válasz #21
Nem elérhető

L


Szerintetek Cutler vissza hódítja a Mr. Olimpia címet 2009ben?
Persze hogy sok minden történhet még, NE adj isten sérülés, egyebek, de ezeket tegyük félre. Szerintem teljesen esélytelen hogy vissza szerezze a szobrot. Ezen a hétvégén volt egy vendég pózolása, az alapján mondom. Ahogy én látom kicsit asszimetrikus az arc.  Ki mit mond?

Én nem tudom ki fog nyerni, vagy ki sem, de Cutler szerintem nem asszimmetrikusabb mint amikor elhódította a címet. (az is benne van a pakliban, hogy nem fogja épp a pózt, nem olyanok a fények, nem jó szögből kapták el...stb)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Június 21. - 19:57:53
Válasz #22
Nem elérhető

Cressler


Cutleren is nyomot hagynak az idő fogaskerekei  :) Viszont ennyi év után is tud még újjat mutatni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 21. - 20:02:25
Válasz #23
Nem elérhető

George


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))

2009. Június 21. - 20:20:21
Válasz #24
Nem elérhető

fastor


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 21. - 20:33:04
Válasz #25
Nem elérhető

God Vazzeg


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/

Ne az döntsön már az ítéletekben hogy leejtett-e egy szobrot vagy nem  :D Lehet nem is ő volt..  ;)

2009. Június 21. - 20:47:54
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/

Ne az döntsön már az ítéletekben hogy leejtett-e egy szobrot vagy nem  :D Lehet nem is ő volt..  ;)
hallod, ez olyan ,hogy hiába van egy köteg 20000 esem, ha el vannak szakadva nem fizethetek vele!
szerintem
így elhajolva bazeg
gááááz
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 21. - 20:51:38
Válasz #27
Nem elérhető

Ms.Figure


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/

Ne az döntsön már az ítéletekben hogy leejtett-e egy szobrot vagy nem  :D Lehet nem is ő volt..  ;)
hallod, ez olyan ,hogy hiába van egy köteg 20000 esem, ha el vannak szakadva nem fizethetek vele!
szerintem
így elhajolva bazeg
gááááz


én azért szívesen tartanék a kezemben egy olyan gáz szobrocskát,Taki  :-/-(-: ::) :-*

2009. Június 21. - 21:32:37
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/

Ne az döntsön már az ítéletekben hogy leejtett-e egy szobrot vagy nem  :D Lehet nem is ő volt..  ;)
hallod, ez olyan ,hogy hiába van egy köteg 20000 esem, ha el vannak szakadva nem fizethetek vele!
szerintem
így elhajolva bazeg
gááááz


Az a szobor valaminek a jelképe, amit jelenleg Dexter testesít meg, nehogymár a szoborról ítéld meg a gazdáját  ;D

2009. Június 21. - 21:36:01
Válasz #29
Nem elérhető

fastor


Pillanatnyi forma dönt mindig, ezek alapján, ami itt a képeken van, még nagyon korai lenne bármilyen következtetést levonni. Egyenlőre nincs tuti befutó, az biztos, hogy Dexternek nem adnám oda mégegyszer, mert egy szoborra sem tud vigyázni, nemhogy kettőre ***))))
ebben van logika, bazdmeg, de legalább hajlítaná vissza ˝=/

Ne az döntsön már az ítéletekben hogy leejtett-e egy szobrot vagy nem  :D Lehet nem is ő volt..  ;)
hallod, ez olyan ,hogy hiába van egy köteg 20000 esem, ha el vannak szakadva nem fizethetek vele!
szerintem
így elhajolva bazeg
gááááz


Az a szobor valaminek a jelképe, amit jelenleg Dexter testesít meg, nehogymár a szoborról ítéld meg a gazdáját  ;D
hát pont az hogy egy jelkép bazeg! azért kéne vigyáznia rá!
most ezzel az erövel, hgyjuk lepusztulni Budapest nevezettességeit, merthgy úgyse az alapján ítélik meg a várost? vagymiazanyám?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó