Fórum > Edzés naplók

2012es felkészülésem naplója

<< < (2/82) > >>

dino:

--- Idézetet írta: Csikó István - 2012. Április 12. - 14:05:29 ---Hm....pl. különböző anyagok - króm, vanádium, nikkel, alumínium  ;D ;D.



--- Idézet vége ---
igen-igen.. hasonlók. ezzel érezném teljesnek a dolgot, csak nem tudom a szabályzat engedi-e..  :DDD

Maszat:
Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)

dino:

--- Idézetet írta: Maszat - 2012. Április 12. - 14:17:52 ---Szerintem ne adj támadási felületet! Írd le a kaját, meg az edzésedet faszán, elég annyi. A többivel visszaélhetnek... ;)

Én örülök a naplónak!!  @:-)

--- Idézet vége ---
jogos amit írsz, akkor maradok lifetime natural. :D ma lábnap lesz, este jelentkezem a részletekkel. nagy csodákat nem várok, szegény virgácsaim az utóbbi időben finoman szólva sem kapták azt a terhelést, amit illett volna, hogy kapjanak. de ezen gyökeres változtatásokat eszközölök. úgy néz ki időm engedi a heti 2szerin edzésüket. tervben van egy komoly nagysúlyos, és egy átmozgató jellegű edzés.

dino:

--- Idézetet írta: pamela2 - 2012. Április 12. - 14:42:34 ---na végre valami  ;D
írj nekünk arról is, hogy melyik versenyeket tervezted be, stb

--- Idézet vége ---
ilyenkor az még korai.. SB az egyetlen amit fix

warren:
Ne hallgass Maszatra, írj le mindent, max majd azt mondod csak vicc volt.
Engem legalábbis érdekelne milyen egy versenyre felkészítő komoly cuccolás.

Sok sikert, és kitartást a versenyig.


Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése