Fórum > Edzés programok

Edzésterv segítség:)

(1/4) > >>

rangerboy916:
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Állítottam össze egy edzéstervet, és kíváncsi lennék rá, hogy jó-e, vagy ha nem akkor miben kellene változtatni.
1. nap Mell-Bicepsz:
-Fekvenyomás 4x8
-Fekvenyomás egykezes súlyzókkal vagy Fekvenyomás ferde padon(45fok) 4x8
-Tárogatás egykezes súlyzókkal, egyenes padon 4x8
-Pullover vagy Csigás keresztezés 4x8
-Bicepsz állva vagy Scottpadon 4x8
-Kalapács bicepsz vagy Bicepsz állva egykezes súlyzókkal 4x8
-Koncentrált bicepsz
-Kábeles kétkezes bicepszezés

2. nap Hát-Tricepsz:
-Nyakhoz húzás hátgépen 4x8
-Mellhez húzás szűk fogással vagy széles fogással 4x8
-Evezés egykezes súlyzóval vagy Evezés csigán 4x8
-Csigás letolás nyújtott karral 4x8
-Szűknyomás 4x8
-Csigás letolás vagy Letolás kötéllel 4x8
-Tricepsznyújtás fejfölött egykezes súlyzóval 4x8
-Sittes tricepsz 4x?

3.nap Váll-Lábak
-Nyak mögül nyomás vagy Mellről nyomás 4x8
-Oldalemelés 4x8
-Tárcsaemelés vagy Egykezes súlyzó emelése előre 4x8
-Arnold nyomás 4x8
-Lábtoló gépe 4x8
-Lábnyújtás 4x8
-Kitörés 4x8 (lábanként)
-Állva vádli (gépen) 4xAmíg égni nem kezd
-Vádli lábtoló gépen 4xAmíg égni nem kezd

Arra is kíváncsi lennék, hogy a regenerálodásra elég idő van-e. 3nap edzés, 1 nap pihenő.
Előre is köszönöm.

ninja14:
nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0

dino:

--- Idézetet írta: ninja14 - 2012. Július 07. - 20:28:29 ---nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0

--- Idézet vége ---
szerintem a többség mint én végig sem olvassa, mert kibaszottul leszarja! mindenkinek más edzés szisztéma jön be..

ninja14:

--- Idézetet írta: dino - 2012. Július 07. - 22:04:32 ---
--- Idézetet írta: ninja14 - 2012. Július 07. - 20:28:29 ---nem értem megint minek kellett új topic ennek, mikor millió van már részletes edzéstervek stb. csak így dióhéjban: ha 3 nap edzel minden edzésnap után pihi vagyis pl. hetfő-szerda-péntek edzés es van idő regenerálódni, másik dolog bicepsz gyak es tricepsz gyak sok elég bőven 3 mindenikből..és rakjál be guggolást, meg a felhúzást és törekedj a helyes kivitelezésre..
na csöcskolbász O0

--- Idézet vége ---
szerintem a többség mint én végig sem olvassa, mert kibaszottul leszarja! mindenkinek más edzés szisztéma jön be..

--- Idézet vége ---
Dino te ünneprontó ;D

Woodslave:
de a cucc rendben van Dinonál ahogy az utóbbi postjait olvasom.  ****:)))))) Tudom megyek anyámba ne fáradj  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése