2024. Április 28. - 01:06:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dianabol  (Megtekintve 287614 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Szeptember 04. - 15:19:38
Válasz #705
Nem elérhető

dino


az 5 mg-os megbízhatóbb.. ezekből meg egyikbe sincs 10 mg.. talán még 5 se szóval tökmindegy.. vidd el vmi buliba aztán oszd szét..

10mg hatóanyag nyílván nincs benne, de az 5mg-os ba sincs 5mg hatóanyag. Thai anabolt ismerősöm szedte felment napi 10szemig és semmi, úgy hogy 5mg-os sem jobb vétel.
eröl is hallottam már rosszat és jót!haver szedte de 3hétig semi aztán kuka!!a napozin az nem egy gyógyászatban alkalmazott gyógyszer?mert ha az akkor abban annyi és az van ami rávan írva nem?

Regen az egyik ismerosom bevizsgaltatott par gyogyszertari naposim tablettat. 5mg helyett 1.3-1.8 jott ki  ;D ;D ;D
erről ennyit   ;D    eleve hülyeség anabolt magában használni, víz fel víz le aztán ugyan ott vagy.. megfelelő kaja/kieg meg úgysincs meg
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 04. - 15:48:34
Válasz #706
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezt megint csak hülyeség lenne így kijelenteni Dino. Egy tucat versenyzőt tudnék mutatni (bajnokok is lettek köztük) akik CSAK naposimmal készültek fel egy versenyre. Ugye a 70-es 80-as 90-es évek badisait nem kell bamutatnom. Beszarnál azokon a fizikumokon amiket csupán ezzel a "szarral" összeraktak akkoriban.

2010. Szeptember 04. - 16:15:05
Válasz #707
Nem elérhető

trobert2


Én használtam napost 16 éves koromban,kb 60-65 kg lehettem és felvitt 42 es karra aztán sok okból abba hagytam az edzést pár évre és nem estem össze csak 1 centit pedig akkor még azt se tudtam mi az a fehérje meg normális kaja,és több cimborám is használta és ők sem számoltak be össze esésről!egyik ismerősöm fiatal korában nagy versenyző volt és azt mondta hogy kox után soha nem esett vissza a nullára valamennyi mindég meg maradt,ő azt mondja ha valaki most el kezd koxolni aztán vége a kúrának nem fog vissza esni arra a szintre ahol kezdte a koxot!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 04. - 16:19:33
Válasz #708
Nem elérhető

trobert2


Ja a lényeget kihagytam,szerintem a napos nem annyira lebecsülendő mint azt sokan teszik,elég sok embernek adta meg a kezdő lökést főleg a maga idejében!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 04. - 16:29:03
Válasz #709
Nem elérhető

NosztalNiga


Volt régen egy olyan mondás, hogy: "Egy kúra nincs, csak első!"
Róbi rád ez mindenképp igaz  ;D Neked minden egyes kúra első  ;D ˝=/
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Szeptember 04. - 16:31:09
Válasz #710
Nem elérhető

atleeta


Volt régen egy olyan mondás, hogy: "Egy kúra nincs, csak első!"
Róbi rád ez mindenképp igaz  ;D Neked minden egyes kúra első  ;D ˝=/
;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Szeptember 04. - 16:31:19
Válasz #711
Nem elérhető

trobert2


Vehetjük így is,de vehetjük máshogy is!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 04. - 17:36:23
Válasz #712
Nem elérhető

AtomAnti


Én használtam napost 16 éves koromban,kb 60-65 kg lehettem és felvitt 42 es karra aztán sok okból abba hagytam az edzést pár évre és nem estem össze csak 1 centit pedig akkor még azt se tudtam mi az a fehérje meg normális kaja,és több cimborám is használta és ők sem számoltak be össze esésről!egyik ismerősöm fiatal korában nagy versenyző volt és azt mondta hogy kox után soha nem esett vissza a nullára valamennyi mindég meg maradt,ő azt mondja ha valaki most el kezd koxolni aztán vége a kúrának nem fog vissza esni arra a szintre ahol kezdte a koxot!!


OMG

WTF

 ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Szeptember 04. - 18:26:33
Válasz #713
Nem elérhető

dino


Ezt megint csak hülyeség lenne így kijelenteni Dino. Egy tucat versenyzőt tudnék mutatni (bajnokok is lettek köztük) akik CSAK naposimmal készültek fel egy versenyre. Ugye a 70-es 80-as 90-es évek badisait nem kell bamutatnom. Beszarnál azokon a fizikumokon amiket csupán ezzel a "szarral" összeraktak akkoriban.
csak napossal versenyre? :O  na ez nekem új volt.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 04. - 18:27:53
Válasz #714
Nem elérhető

dino


Volt régen egy olyan mondás, hogy: "Egy kúra nincs, csak első!"
Róbi rád ez mindenképp igaz  ;D Neked minden egyes kúra első  ;D ˝=/
ugye-ugye.. nem csak nekem szúrt szemet a túrpisság.. és akkor még "én leszek megb*szkodva", mert azt mertem mondani h hazudik  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 04. - 19:43:17
Válasz #715
Nem elérhető

Maszat


Volt régen egy olyan mondás, hogy: "Egy kúra nincs, csak első!"
Róbi rád ez mindenképp igaz  ;D Neked minden egyes kúra első  ;D ˝=/
;D ;D ;D ;D ;D ;D


;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Szeptember 04. - 20:29:14
Válasz #716
Nem elérhető

kicsilui20


Na ebből megint botrány lesz  ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D ****:))))))
Nyomd a vasat!!!

2010. Szeptember 04. - 21:54:48
Válasz #717
Nem elérhető

player


Régi szép idők...naposim,decanofort,retabolil,omnadren,testolent,testosteron 25 mg-a szomszédból,meta ,bionabol,....efedrina armedica, és képzeljétek el MIND jó volt  ;)
Nemigaz Stereo?

Ohh ,forget to mention:nerobol ,és retandrol

2010. Szeptember 04. - 22:03:22
Válasz #718
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Régi szép idők...naposim,decanofort,retabolil,omnadren,testolent,testosteron 25 mg-a szomszédból,meta ,bionabol,....efedrina armedica, és képzeljétek el MIND jó volt  ;)
Nemigaz Stereo?

Ohh ,forget to mention:nerobol ,és retandrol

Majdnem megkönnyeztem. Ez azért már történelem.  ;D

2010. Szeptember 04. - 23:23:53
Válasz #719
Nem elérhető

trobert2


Na jó úgy látom nincs mit titkolózni beszedtem 300 szem napost 500 szem danát 200 szem zitát 6 ampulla testót a többi még hátra van ezután még jön 24 ampulla sustanon meg kb 1 millió forint értékü tápkieg csak hogy tudjátok igazad volt dínó igy sokkal jobb hogy bevallom @-o @-o @-o
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE