Fórum > RONNIE COLEMAN - BSN IFBB GP. I. - HUNGARY

2007. szeptember 29. - Mr. Olympia, Las Vegas

(1/57) > >>

Steve Namat:
Kinek mi a jóslata...?  ???

BrianB:
Jay nagyon megver mindenkit, Ronnie egyre lejjebb süllyed, Martinez pedig egyre feljebb tör.
Ha mindenki hozza a tőle most várható maximumot:
1. Jay
2. Victor
3. Ronnie
4. Dexter
5. Toney Freeman
Jay szerintem hozzáállását és IQ-ját tekintve a legnagyobb eddigi Mr.O, és lehet, hogy nem tökéletes
genetika, de megérdemelte, hogy végre elismerjék őt. És ettől függetlenül azt mondom,hogy a 2003-as
Ronnie fizikumát még nagyon sokáig megközelíteni se tudja SENKI. De ez már nem az a Ronnie...már 2 éve közel sem az.

tomi:
én még mindig toney-val vagyok! go

Steve Namat:
Én még mindig Ronnie-val vagyok!  ;)

Egyértelműen sokkal jobb testépítő mint Cutler, de egy kissé eljárt felette az idő. A tavalyi vereségét jogosnak éreztem, de véleményem szerint az csakis a sérüléseinek, bizonyos gyógyszereknek és a balszerencsének volt betudható. Szóval...szerintem ha sikerül időben orvosolni a sérüléseit és korrigálni az asszimmetriáját (ami egyébként ugyanúgy elmondható Jay-ről is...), valamint sikerül valahogy gatyába rázniuk a receptorjait...akkor messze ő lesz a legjobb testépítő a színpadon (ettől függetlenül nekem jobban bejön pl. Melvin fizikuma...), mert az adottságai, az izomtömege és a definíciója is jobb mint Cutlernek. De ha sikerül is olyan formát hoznia amire én azt mondanám, hogy "na ez az, erre gondoltam!"...szerintem akkor sem fogják neki adni a 9. szobrot...akkor inkább odaadják Martinez-nek...de szerintem neki már nem.  :-\

BrianB:

--- Idézetet írta: Steve Namat - 2007. Július 09. - 02:33:10 ---Én még mindig Ronnie-val vagyok!  ;)

Egyértelműen sokkal jobb testépítő mint Cutler, de egy kissé eljárt felette az idő. A tavalyi vereségét jogosnak éreztem, de véleményem szerint az csakis a sérüléseinek, bizonyos gyógyszereknek és a balszerencsének volt betudható. Szóval...szerintem ha sikerül időben orvosolni a sérüléseit és korrigálni az asszimmetriáját (ami egyébként ugyanúgy elmondható Jay-ről is...), valamint sikerül valahogy gatyába rázniuk a receptorjait...akkor messze ő lesz a legjobb testépítő a színpadon (ettől függetlenül nekem jobban bejön pl. Melvin fizikuma...), mert az adottságai, az izomtömege és a definíciója is jobb mint Cutlernek. De ha sikerül is olyan formát hoznia amire én azt mondanám, hogy "na ez az, erre gondoltam!"...szerintem akkor sem fogják neki adni a 9. szobrot...akkor inkább odaadják Martinez-nek...de szerintem neki már nem.  :-\

--- Idézet vége ---

Na várjunk csak! Ennyire Ronnie-val vagy, Én meg Jay-el? :-\ Van mindkettőnknek egy közös No.1-ja...na ki is?
Aki azt ígérte,hogy idén visszatér! Márpedig, ha igen akkor mindeki csúszik egyet lefelé és 1.:KEVIN LEVRONE!!!
Tényleg nem tud senki semmit, mert ápr.1 óta nagy a csend. Ez képes rá és csúcsformában odaáálít szeptemberben, hogy senki sem számít rá.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése