Fórum > Kiegészítő háború

Táplálékkiegészítő cégek ranglistája 2008

(1/14) > >>

Bubee:
A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.(és most a 386. helyen van éppen)

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )

Jordan:

--- Idézetet írta: Bubee - 2008. Január 15. - 12:40:22 ---A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )

--- Idézet vége ---

....moderálva

L:

--- Idézetet írta: Jordan - 2008. Január 15. - 12:53:35 ---
--- Idézetet írta: Bubee - 2008. Január 15. - 12:40:22 ---A Bodybuilding.com hetente frissülő statisztikát készít az aktuális ranglistáról. Több kategória is van, de a legérdekesebb az eladások alapján készített kategória, ami rávilágít arra hogy melyek azok a cégek amelyek uralják a piacot (talán el lehet mondani hogy világszerte), valamint nyomon lehet követni az egyes cégek bukását is például. Hiszen van olyan cég amelyik piacvezetőnek van kikiáltva egy embercsoport által - név nélkül, de gondolom nem nehéz kitalálni melyik az -, mégis ezen ranglistán az utóbbi időben - kb. 2 év alatt - 270 helyett esett vissza.

Mindenesetre szeretném hangsúlyozni: nem szabad fikázni egy céget se - szerintem -, mivel minden egyes cégnek lehetnek rossz és jó termékei egyaránt. Viszont azt a tényt nem lehet kikerülni hogy ha valamely cég - az eladások alapján - toppon van, annak bizony nyomós oka lehet!

Érdemes tehát nyomon követni az eseményeket.

Akit érdekel, itt megnézheti az aktuális állást:

http://www.bodybuilding.com/store/listingtop.htm

Jó böngészést mindenkinek!  8-}
 #:-)

(Ja és természetesen akinek véleménye van, ossza meg a közönséggel  8-) )

--- Idézet vége ---


--- Idézet vége ---

Jaja, én sem gondoltam, hogy  csak a 385.hely jut nekik. :-}
Viszont, a top 10-ből 5 az extremefitnél kapható márka.

Jordan:
Tulajdonképpen azt sem értem ....moderálva

Nutzilla:

--- Idézet ---moderálva

--- Idézet vége ---

Bakker a playboy is gyárt tápkiegeket?  !+"%

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése