Általános Témák > Sportok

BLADE VISSZATÉRÉSE

<< < (2/4) > >>

Cressler:
Üdv újra itt. Örülök, hogy visszatértél az erőemeléses topicjaiddat is szerettem olvasni sokat tanultam belőlük biztos vagyok benne, hogy a mostanival is hasonló lesz a helyzet.  ;-oo-;

blade:
Kösz sztereo!
Azon vagyok hogy a kart felhozzam fekvenyomáshoz nem nagyon kellet és a ruhában még hátrány is a vastag kar!
Jöhetne is rá valami tipp!

lue:
Blade ;-oo-; Jók a képek ;)

Nutzilla:

--- Idézetet írta: blade - 2009. Augusztus 23. - 17:06:24 ---Kösz sztereo!
Azon vagyok hogy a kart felhozzam fekvenyomáshoz nem nagyon kellet és a ruhában még hátrány is a vastag kar!
Jöhetne is rá valami tipp!

--- Idézet vége ---

Semmi trükk blade. Egyszerű alapgyakik mint a rúddal végzett bicepsz,scott pad,váltott karú bicepsz...stb. A lényeg hogy szerintem ne ragadj le egyfajta ismétlésszámnál. Míg egyik edzésen 6-8 ismétlésekkel bombázod,a másik héten már lehet 15-20 is. Ne tudjon hozzászokni a terheléshez. ;)

George:
Nekem most nagyon bejött a következő: Scott-pad kezdés franciarúddal, egykezes beforgatás(vagy állva kétkezes), és a végén Scott-pad megint, de fordítva, tehát szemből ráfekve, a meredekebb részének támasztott felkarral koncentrált egykezes. Ez nagyon ad neki ****:)))))) 3-4 sorozatok, 8-12 ismétlés, néha 6 ha már nagyon ég :laugh:

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése