2024. Szeptember 21. - 02:54:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Szeptember 17. - 16:52:38 »
2
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Gábor77 Dátum 2024. Szeptember 16. - 10:12:53 »
Növekedési hormon feloldva hűtőbe mennyi ideig áll el? napi 1 egység jó minőségű növinek van értelme izommegtartáshoz,zsírégetés fokozására? 115kg vagyok 185magas.
3-4 egység elég volt (saját tapasztalat) mostmár egészség megőrzés nálam egyre jobban előtérbe szorul,próbálom a lehető legkisebb dózisokkal megoldani.
Az aranyközépút a 3IU
3
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Jbl Dátum 2024. Szeptember 15. - 20:13:00 »
Növekedési hormon feloldva hűtőbe mennyi ideig áll el? napi 1 egység jó minőségű növinek van értelme izommegtartáshoz,zsírégetés fokozására? 115kg vagyok 185magas.
3-4 egység elég volt (saját tapasztalat) mostmár egészség megőrzés nálam egyre jobban előtérbe szorul,próbálom a lehető legkisebb dózisokkal megoldani.


1 egység novi kb semmit se ér talán öregedés ellen, de kb ennyi. Csak magába novi menne ?
4
Szteroidok / Re:Sarm-ok...
« Utolsó üzenet: írta sasalino Dátum 2024. Szeptember 15. - 15:58:43 »
Van aki mában használt mk677-et? (illetve nem pct alatt és nem kúra után egyből) Mik a tapsztalatok? Mellékhatás/hatás.
Gondolkodom egy 12 hetes kúrán, csak ha ez után is kell pct akkor semmi lrtelme, inkább akkor teszto  ***)))
5
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Eliteboy Dátum 2024. Szeptember 15. - 14:30:08 »
Növekedési hormon feloldva hűtőbe mennyi ideig áll el? napi 1 egység jó minőségű növinek van értelme izommegtartáshoz,zsírégetés fokozására? 115kg vagyok 185magas.
3-4 egység elég volt (saját tapasztalat) mostmár egészség megőrzés nálam egyre jobban előtérbe szorul,próbálom a lehető legkisebb dózisokkal megoldani.
6
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Nandiee Dátum 2024. Szeptember 14. - 11:23:20 »
Ez offtopik de sajnos máshol nem kaptam választ:  Kérem aki tud valaki írjon privit. Köszönöm.
Tisztelt csoport! Debrecenben vagy Borsod megyében keresek olyan megbízható andrológust akinek ,,modern'' felfogása és egyértelmű laborleletek bemutatása után sem fél tesztoszteron pótlást írni/gyógyszert.  Pl. Nem mondja azt , 2,2 nm tesztóra , hogy szedjek több d vitamint vagy gyógynövényeket :D
Nagyon szépen köszönöm a segítséget ( üres sella probléma )  ?:-/ ?:-/ ?:-/

Országos szinten is nehéz ilyen szakemberekt mondani, nem hogy megyére sajnos.
Én most kértem az enyémet írjon már fel finasteridet...Propeciat írt is, de baszki 60k a 30 szem...
7
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Batman Dátum 2024. Szeptember 13. - 11:17:08 »
Sziasztok! QSC (Qingdao Sigma Chemical) mi a véleményetek? Működik mostanság, megbízható? Ki mit használ innen? Köszönöm!
8
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Snatural Dátum 2024. Szeptember 09. - 10:55:45 »

Nekem nem vették le a vért a magas hemiglibin stb miatt mert azt nem használhatják fel. Driada masteron nálam nem működött nagyon aluldozisolt lehet  Testo cypi viszont jó heti 0.8 mili mellet is libido az egekben.

Nálam ena megy, de lehet kipróbálom a cyp-ot is... azt mondják, nem árt néha észtert váltani. Nem tudom, hogy ebben van-e valami igazság...
9
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Amigos Dátum 2024. Szeptember 08. - 12:26:03 »
Ez offtopik de sajnos máshol nem kaptam választ:  Kérem aki tud valaki írjon privit. Köszönöm.
Tisztelt csoport! Debrecenben vagy Borsod megyében keresek olyan megbízható andrológust akinek ,,modern'' felfogása és egyértelmű laborleletek bemutatása után sem fél tesztoszteron pótlást írni/gyógyszert.  Pl. Nem mondja azt , 2,2 nm tesztóra , hogy szedjek több d vitamint vagy gyógynövényeket :D
Nagyon szépen köszönöm a segítséget ( üres sella probléma )  ?:-/ ?:-/ ?:-/
10
Szteroidok / Re:Jól működő márkák a szteroid piacon
« Utolsó üzenet: írta Janó Dátum 2024. Szeptember 07. - 08:04:05 »

Ezek alapján jó valóban az exemestan és a teszto is. Mennyi lett a hemoglobinod?

Igazából ezekkel az értékekkel van "problémám":


Monocita%: 8,70 % *       (ref. 2,00 - 8,00)
Vörösvérsejtszám:6,3 T/l *      (ref. 4,5 - 5,9)
Hemoglobin: 185 g/l *      (ref. 140 - 175)   
Hematokrit: 0,56 l/l *      (ref. 0,40 - 0,52)

aszpirin protect megy folyamatosan, sajnos a folyadékbevitelem nem valami következetes.

indítom a nattokinázt és igyekszem majd a folyadékot 5l körül tartani (105 kg vagyok)...

illetve megyek vért adni, az rendbe szokta rakni
Nekem nem vették le a vért a magas hemiglibin stb miatt mert azt nem használhatják fel. Driada masteron nálam nem működött nagyon aluldozisolt lehet  Testo cypi viszont jó heti 0.8 mili mellet is libido az egekben.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10