2024. Április 27. - 16:06:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: zsiregetes vs. cardio avagy nem fogyok hiaba futok nem mukodik az egesz  (Megtekintve 30500 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. December 19. - 07:57:16
Válasz #30
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 19. - 08:07:17
Válasz #31
Nem elérhető

dingo


                 http://emag2a.pressmart.com/Beef-Magazine-704/emag/index.aspx   
lapzod at kb 200 oldal magazine nagyithato olvashato csak kivancsi voltam hogy megy e erdemes e felrakni  8-}
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 20. - 16:23:35
Válasz #32
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 29. - 14:31:10
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 29. - 15:16:45
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Aki elég hardcore, az bevállalhat egy vesekövet is  ;) 2-3 nap, -10 ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 29. - 17:28:59
Válasz #35
Nem elérhető

warren


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Akkor most már merek veled edzeni
;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. December 29. - 22:09:59
Válasz #36
Nem elérhető

Maszat


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Aki elég hardcore, az bevállalhat egy vesekövet is  ;) 2-3 nap, -10 ;)

de Te majom, neked azt 2 nap visszaszedni!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 30. - 08:43:59
Válasz #37
Nem elérhető

Rebel


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.
Versenyre készülsz? ;D

2011. December 30. - 09:51:58
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Aki elég hardcore, az bevállalhat egy vesekövet is  ;) 2-3 nap, -10 ;)

de Te majom, neked azt 2 nap visszaszedni!  ;D

Erre nem reagálok, had legyen mindenki abban a tudatban, hogy Izomenő genetikájával rendelkezem én is  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 30. - 10:12:18
Válasz #39
Nem elérhető

dingo


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Aki elég hardcore, az bevállalhat egy vesekövet is  ;) 2-3 nap, -10 ;)

de Te majom, neked azt 2 nap visszaszedni!  ;D

Erre nem reagálok, had legyen mindenki abban a tudatban, hogy Izomenő genetikájával rendelkezem én is  ;D ;D ;D
miert nem???? :o
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 30. - 10:15:02
Válasz #40
Nem elérhető

Jordan


Testsúlycsökkentő tréningként, tudom ajánlani a mostani fosós-hányós vírust. 2nap alatt -6kg.

Aki elég hardcore, az bevállalhat egy vesekövet is  ;) 2-3 nap, -10 ;)

de Te majom, neked azt 2 nap visszaszedni!  ;D

Erre nem reagálok, had legyen mindenki abban a tudatban, hogy Izomenő genetikájával rendelkezem én is  ;D ;D ;D
miert nem???? :o


Talán igen, talán nem  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 30. - 10:20:55
Válasz #41
Nem elérhető

dingo


             http://youtu.be/v69Nhz9SpQo            ;D ;D ;D      de ok igen hahahah
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 30. - 10:45:20
Válasz #42
Nem elérhető

dingo


               http://youtu.be/k8RcDb_wZfQ                ez egy regi video,de a mai napig nehez felulmulni  :-)!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 30. - 12:02:22
Válasz #43
Nem elérhető

Jordan


               http://youtu.be/k8RcDb_wZfQ                ez egy regi video,de a mai napig nehez felulmulni  :-)!


 :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 29. - 19:15:36
Válasz #44
Nem elérhető

dingo


Hat lassan kezdek zsirt egetni mivel kovetem a forumot es sokat olvasgatok konyvekbol es az internetrol ezert gondoltam hogy ide fogok egy kis kurat leirni .Amit magamtol okoskodtam ki nem csak copy paste  Łł= szoval nem bisztos hogy tokeletes de hasonlokkal probalkoztam regen is es hatha bejon most ez .Hat minden esetre hatha tanulsagos es vitatkozhato topik lessz .Ha nem akkor nem .Azert is gondoltam hogy leirom mert a levezetese a kuramnak fasza lett es az otleteket egy forum tagtol kaptam akit nem emlitek mert nem kerdeztem meg tole de az o tapasztalatai alapjara hagyatkozva irt ossze egy fasza PCT ami  (:-) Szoval ra kell jonni az embernek hogy vannak okosabbak is tole es neha halgatni kell masra  :-O Na vissza a zsiregeteshez .32 eves most olyan175cm/ 94kg a kura vegere .Eddzes megy es a kaja is rendbe .Az utolso zsiregetes junius vegere ert veget kulonbozo okok miatt le kellet mennem97kg rol- 75kg ala 73kg ra.( igen sok izom veszteseggel jart ez ) junius vegetol dagadas( relativ nagysulyos edzes) sok sok ch es januar vege 94kg .Szoval hasznalni fogok Clenbuterol /T3 Tiromel/Bromocriptine/Winstrol/ lenne a kemia benne .Futo gepen seta 50 perc heti 5-6 .Ch csokkentes magas feherje edzes .9 hetre tervezem de ha nem ugy indul ahogy kene akkor elhuzodhat hat a van ra erdeklodes ide neha leirnam hogy mikent is all a dolog kb 2-3 het mulva inditom.Szoval ennyi .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place