2024. Május 11. - 18:38:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259336 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 01. - 11:24:24
Válasz #60
Nem elérhető

T3quila


szv!
Válaszolva arra az írásodra, hogy aki nem ismeri, a fehérjéket minek szteroidozik, arra a következő a válaszom.

Akkori helyzetben azért esett a választásom az Anabolic Whey-re, amit még soha nem próbáltam és nem a bevált Whey Pro-ra, mert pont, akkor nem volt a Fitness 2000-ben Whey Pro. Így is az Anabolic Whey-t Barna Róbert ismerőse elől vásároltam meg, igaz már el volt rakattatva, de rendes volt és azt mondta nyugodtan vigyem :).

Még régebben Gergyesi Ákos javasolta nekem a Cytogen termékét a Whey Pro-t és a Whey Gainer-t. A Whey Pro jó és nekem bevált. A Whey Gainer-t még nem próbáltam, de pár hónap múlva arról is tudok véleményt mondani.

2007. Július 01. - 11:28:59
Válasz #61
Nem elérhető

T3quila


Skorpió!
Most magam ellen beszélek, mert én is kipróbáltam, de aki tud nemet mondani a csábításnak és türelmes és nem ez az élet célja, hogy versenyző legyen az soha ne is nyúljon szteroidhoz :).

Azaz igazság, hogy én azért nem csinálom és nem is szeretném, mert sajnos a fokozott agresszivitás, mint mellékhatás és hál Istennek csak ez az egy jelentkezett nálam. Bevallom nem mindig tudtam uralkodni magamon, ha tudnék, nem tagadom, lehet, évente 1-2 szteroid kúrát csinálnék. Mert most van anyagi háttér, hogy tudjak vele rendesen foglalkozni.

2007. Július 01. - 17:37:57
Válasz #62
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Skorpió!
Azaz igazság, hogy én azért nem csinálom és nem is szeretném, mert sajnos a fokozott agresszivitás, mint mellékhatás és hál Istennek csak ez az egy jelentkezett nálam. Bevallom nem mindig tudtam uralkodni magamon
Ehhez sajnos hozzá kell fűznöm (tapasztalatból), hogy kire milyen mértékben hatnak mentálisan a szteroidok az egyénfüggő, hormonszintfüggő, mentalitásfüggő... De hogy a már jelentkező mentális és idegrendszerbeli változásokat ki hogyan tolerálja az meg már intelligenciafüggő... Mondhat bárki bármit...szerintem ez tény.  :-X
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 01. - 19:42:47
Válasz #63
Nem elérhető

Skorpió


Ehhez sajnos hozzá kell fűznöm (tapasztalatból), hogy kire milyen mértékben hatnak mentálisan a szteroidok az egyénfüggő, hormonszintfüggő, mentalitásfüggő... De hogy a már jelentkező mentális és idegrendszerbeli változásokat ki hogyan tolerálja az meg már intelligenciafüggő... Mondhat bárki bármit...szerintem ez tény.  :-X

Szerintem is. Mikor régebben effedrint toltam én is éreztem, hogy könnyebben lesznek agresszív gondalataim, de ezeket képes voltam már fejben kezelni, még mielőtt tettekben nyilvánultak volna meg. Pedig a kaposvári tömegközlekedés elviselése még szteroid nélkül is próbára teszi az ember türelmét.  :D 

2007. Július 01. - 21:22:42
Válasz #64
Nem elérhető

T3quila


Steve Namat!
A fokozott agresszivitást úgy értettem, de lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, hogy elég kicsi, jelentéktelen dolgokon felkaptam a vizet és kellett párperc mire lenyugodtam.

Gondoltam ezt leírom, mielőtt valaki azt hiszi, hogy a fokozott agresszivitásnak köszönhetően püfölöm azokat, akik csúnyán néznek rám :).

2007. Július 01. - 21:38:58
Válasz #65
Nem elérhető

God Vazzeg


Anadroxxal van valakinek tapasztalata diétában?  ::)

2007. Július 01. - 21:40:43
Válasz #66
Nem elérhető

parrre



2007. Július 02. - 09:44:40
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Anadroxxal van valakinek tapasztalata diétában?  ::)

Hamarosan lesz ... ;)

Jó lenne minél előbb, mert már teljesen elfogyok, de a hasamon még mindig markolható a zsír, egyszerűen nem tudom mit baszok el, tavaly ilyenkor úgy lement mint a pinty  :-[ CH is csak 100g magasságában van, már alig élek..  :'(

2007. Július 02. - 10:02:15
Válasz #68
Nem elérhető

T3quila


God Vazzeg!
Prűbálkozz Reform-mal :). Szerintem nekem még a napi 60-70 g CH sincs meg, de majd összeszámolom, hogy mennyi szokott lenni :).

2007. Július 02. - 11:12:13
Válasz #69
Nem elérhető

parrre


Anadroxxal van valakinek tapasztalata diétában?  ::)

Hamarosan lesz ... ;)

Jó lenne minél előbb, mert már teljesen elfogyok, de a hasamon még mindig markolható a zsír, egyszerűen nem tudom mit baszok el, tavaly ilyenkor úgy lement mint a pinty  :-[ CH is csak 100g magasságában van, már alig élek..  :'(

Annyira ezért nem hamarosan ... 2-3 hét.
Nem lehet hogy be van lassulva az anyagcseréd ? Nekem is minden bajom volt...

2007. Július 02. - 14:38:54
Válasz #70
Nem elérhető

Skorpió


A héten kezdem a Lipo-6 szedését. Ma vettem 1 dobozzal. Majd beszámolok róla! 8)

2007. Július 02. - 16:28:17
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazzeg!
Prűbálkozz Reform-mal :). Szerintem nekem még a napi 60-70 g CH sincs meg, de majd összeszámolom, hogy mennyi szokott lenni :).

Nem akarom lejjebb vinni a CH-t, nekem már így is minden bajom van.. Reformot régebben próbáltam, semmi hatása se volt, alfa-burn megy most, ettől glettelni nagyon jól tudok, de a zsírt nem tolja  :-\ Anyagcserém be van lassulva, tuti, időm viszont nincs kardiózni, a teremben nincs rá lehetőség, futni lehetne elmenni, de arra nincs időm..

Különben annyira nem hat meg, ha felidegel, max hamarabb kezdek tömegelni, engem sose zavart, ha magasabb a tzs%-om  8)  ;)

2007. Július 02. - 18:21:58
Válasz #72
Nem elérhető

parrre


God Vazz

Csalónapokat próbáltál? Minden második harmadik nap 4-500g ch, utána vissza 100-ra. Sokaknak bejött a belassult anyagcserére.

2007. Július 02. - 19:17:19
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


God Vazz

Csalónapokat próbáltál? Minden második harmadik nap 4-500g ch, utána vissza 100-ra. Sokaknak bejött a belassult anyagcserére.

Köszi, mások is ezt tanácsolták , így ki fogom próbálni  ;)  :-*

2007. Július 03. - 09:21:35
Válasz #74
Nem elérhető

T3quila


Skorpió!
Kíváncsi leszek a Lipo-6-ra. Majd meséld el milyen és, ha beválik, akkor lehet én is kipróbálom :).